Skocz do zawartości

Dzień Kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

U znajomego w robocie w korpo od dwóch tygodni dęcie w tubę propagandową o dniu kobiet przez HRy, a o dniu faceta zero, czyli nic. A teraz przecież każda korpo propaguje równość płciową. Jak to było? Wszystkie zwierzęta są równe... ale niektóre są równiejsze

 

Mówię do niego tak: może i panie się nie spisały z przygotowaniami na 10 marca, ale poczekaj, nie feruj za szybko wyroków, a nuż zaskoczą i przygotują się na 14 marca 😆

 

Dzień steka i loda - to żartobliwe święto zaproponowane jako męska wersja Walentynek i obchodzone w miesiąc po nich - 14 marca. Obchodzenie Steak and Blowjob Day wiąże się z podaniem przez kobietę swemu partnerowi steka oraz dokonaniem fellatio (ang. kolokwialnie 'blowjob').

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w pracy gadam z kolesiem z Ukrainy co pracuje u mnie na dziale. Jest parę miesięcy z Ukrainką która mieszka we Wrocławiu czyli daleko od niego.

 

Na dzień kobiet kupił dziewczynie Apple watch za 1.5 k.

A na ostatnie jej urodziny bukiet kwiatów za 500 zł i  gigantycznego  misia pluszowego. 

 

Boże widzisz i nie grzmisz 😂😂

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Haha 13
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem dzisiaj na stacji zatankować, w sklepie i w hurtowni. Wszędzie panie na kasach. Oprócz z mojej strony dzień dobry, do widzenia czy miłego dnia. Nic nie było bo póki nie odpaliłem pejsa to bym nic nie zajażył. Fochów ze strony ww. pań nie zauważyłem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baca1980 napisał:

 

Byłem dzisiaj na stacji zatankować, w sklepie i w hurtowni. Wszędzie panie na kasach. Oprócz z mojej strony dzień dobry, do widzenia czy miłego dnia. Nic nie było bo póki nie odpaliłem pejsa to bym nic nie zajażył. Fochów ze strony ww. pań nie zauważyłem.

 

 

Podobnie. Widzę, że muszę chyba odpocząć od forum, bo mnie to wszystko zaczyna dobijać xD do tego wszędzie dodatkowo negatywne info. Psycha siada.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Dzień steka i loda - to żartobliwe święto zaproponowane jako męska wersja Walentynek i obchodzone w miesiąc po nich - 14 marca. Obchodzenie Steak and Blowjob Day wiąże się z podaniem przez kobietę swemu partnerowi steka oraz dokonaniem fellatio (ang. kolokwialnie 'blowjob').

 

Panie w polszy znaleźć kobietę która:

-upiecze prawilnego T-bone

- i loda.

 

Ni c.huja:).

 

W pierwszym przypadku wyjdzie podeszwa. a w drugim pomiętoli jak kukułkę :).

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji Dnia Kobiet dodam, że tą ostatnią w długich włosach bym wyruchał. Reszta brzydka i bredzi od rzeczy, w niektórych punktach kłamią, w innych opowiadają się za dyskryminacją i segregacją że względu na płeć oraz nawołują do morderstwa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

muszę chyba odpocząć od forum, bo mnie to wszystko zaczyna dobijać xD do tego wszędzie dodatkowo negatywne info. Psycha siada.

 

Dementorzy się tu snują, zagubionych wypatrują 

A potem ciach! Energia w piach! 

Kołki w dupie, smutne miny 

Spostponować, 

Lżyć dziewczyny.

 

Zamiast seksu, debatować,

Rękoczyny preferować! 

 

I wchodzi rycerz, z buławą białą

W błyszczącej zbroi 

Acz, ...bez bielizny

Cóż to za dziwy? 

Ze lśniącą pałą! 

 

Pała ogromna i pełna mocy, 

Dodaje siły, werwy i krzepy 

Wlewa otuchę

Meskość jednoczy! 

 

Jeszcze niedawno, wiotkie i miękkie 

Dziś wyprężone na forum romanum

Zakrzykną dumnie

Expecto Patronum!!!

 

Na pochybel dementorom! 

 

 

Edit. Mówiąc wprost- testo boost! 

 

 

Edytowane przez Yolo
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświeciłem się i obejrzałem dziennikTV. Oto najciekawsze momenty z materiału o tym "święcie"

 

"ministra" finansów: "Polka jest lepiej wykształcona, niż statystyczny Polak"

Pracują w wojsku, policji, służbie więziennej, żadna praca, nawet ta najcięższa nie jest im obca

Dzielne Ukrainki, które chwyciły za bron, by walczyć za ojczyznę.

Silna Marszałek Witek.

 

Puenta redaktora: "Panie to nasz największy skarb"

 

W sumie nic wielkiego, zwykłe lanie wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

tego wszędzie dodatkowo negatywne info. Psycha siada.

Jest coś takiego jak "negatywna aura" i to jest prawdziwe... Takiej osobie często ludzie są dla niej niemili i nie przychylni i nie wiedzą czemu... sam czasami zauważyłem że ludzie mi długo i dobrze znani (znajomi) często reagują na mnie na wzór energii emocji którą mam np. dzisiaj.

Jak mam doła to często jakieś śmieszki i docinki, jak czuje się zajebiście to taki "szacuneczek", jak mam dobry humor i się uśmiecham to odwzajemnienie... jak jestem wkurwiony (tylko tego gestowo i werbalnie nie okazuje) to mocny dystans i "szacuneczek" jakiś, no takie uważanie na człowieka...

 

Niestety niektórzy tutaj przesiąkli złym obrazem redpilla - a nienawiść niszczy osobę NIENAWIDZĄCĄ, często nie ZNIENAWIDZONEGO... co dajesz to otrzymujesz a jak n; podświadomie nienawidzisz kobiet to one mogą to wyczuć, tą negatywną aurę... i mogą nie być miłe...

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy to samo. Pielgrzymki do pań, życzenia, czekoladki. A ja wparowałem jak ćwok, bo sprawę do załatwienia miałem. Na wzmiankę, że dziś ósmy marca, odparłem coś w stylu "aa, ok." - i na tym się skończyło. I tylko jeden od nas z roboty mile mnie zaskoczył, bo rzucił do mnie pół żartem-pół serio: "o ty lizusie, już z samego rana u bab byłeś!". Tia. :) 

A jakie pobudzenie zapanowało, gdy jakiś czas temu do pracy przyszła nowa na maszynę. :D 

 

I chyba już wiem, dlaczego pani w piekarni taka zimna dzisiaj była wobec mnie. :D Dobrze, że przynajmniej chleb był ciepły. :)

 

Ogólnie to na luzie do tego podchodzę. Przecież to materiał na dobry dowcip. Po co się tak pienić?

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wolumen napisał:

Ja się k***a pytam czy je wszystkie pogięło? 10 marca jest dzień mężczyzny. Idę o zakład, że 99% kobiet nawet nie zna tej daty, a pozostały 1% może napomknie swojemu facetowi leniwe wszystkiego najlepszego.

Otóż dziś byłem OBRZYDLIWYM trollem.

 

1. Zero życzeń. Nul. Nichuja. Żadnych.

2. Koleżanka w pracy próbowała wymusić życzenia (oczywiście standard, uderzanie w jakieś standardowe, chujowe nuty). No więc odpaliłem wewnętrznego skurwiela i w te słowa rzekłem:

 

Ja: Lecę po wiecheć. ZARAZ. I paczkę czekoladek. I litra wyborowej + ogórki. Ale odpowiadasz na DWA pytania:

Pierwsze: Kiedy jest dzień kobiet.?

Ona: - No dziś! DZIŚ JEST!!! 8 marca!!!

Ja: Aha. I drugie: Kiedy jest DZIEŃ MĘŻCZYZN?

Ona: - yyyyy... A co mnie to obchodzi? No nie wiem!?

Ja: No widzisz. To powodzenia życzę :-)

 

Nie niepokojony oddaliłem się w kierunku wschodzącego słońca :-D

  • Like 4
  • Dzięki 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.