Jump to content

Dzień dobry!


Recommended Posts

Cześć wszystkim!
Na audycje Marka, a w konsekwencji potem na forum trafiłem jakieś 3 lata temu. Do tej pory czytałem treści, poznając przy okazji nieco użytkowników, ale bez specjalnej potrzeby udzielania się - choć niekiedy mnie korciło, żeby coś dodać od siebie. ;) W każdym razie postanowiłem porzucić rolę pasywnego pedałka-czytelnika, a co!
Tematem ogólnie pojętej manosfery, pigułek i pochodnych zacząłem interesować się, gdy w trwającym kilka lat związku zacząłem dostawać "szkołę życia" i rozmaite manipulacje od partnerki - co, jak później się okazało, w dużej mierze było pokłosiem jej przeszłości w rodzinie DDA. Jako że był to mój pierwszy poważny związek, chciałem poznać źródło problemu, przyczyny i odbijające się na mnie schematy. Po wielu przebojach i rachunku sumienia po jakimś czasie przyszła również decyzja o rozstaniu.
Obecnie jestem w fajnym (póki co, hehe) związku, dużo się nauczyłem, wiele nauki przede mną, ale przede wszystkim jestem szczęśliwy, że nie dałem pochłonąć się frustracji czy "blackpill rage" - tutaj z przykrością stwierdzam, że każda ideologia może wjechać za mocno, czego mam przykłady nawet w najbliższym gronie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i liczę na owocną współpracę! ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.