Skocz do zawartości

Dzień dobry!


TajemniczyDonPedro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!
Na audycje Marka, a w konsekwencji potem na forum trafiłem jakieś 3 lata temu. Do tej pory czytałem treści, poznając przy okazji nieco użytkowników, ale bez specjalnej potrzeby udzielania się - choć niekiedy mnie korciło, żeby coś dodać od siebie. ;) W każdym razie postanowiłem porzucić rolę pasywnego pedałka-czytelnika, a co!
Tematem ogólnie pojętej manosfery, pigułek i pochodnych zacząłem interesować się, gdy w trwającym kilka lat związku zacząłem dostawać "szkołę życia" i rozmaite manipulacje od partnerki - co, jak później się okazało, w dużej mierze było pokłosiem jej przeszłości w rodzinie DDA. Jako że był to mój pierwszy poważny związek, chciałem poznać źródło problemu, przyczyny i odbijające się na mnie schematy. Po wielu przebojach i rachunku sumienia po jakimś czasie przyszła również decyzja o rozstaniu.
Obecnie jestem w fajnym (póki co, hehe) związku, dużo się nauczyłem, wiele nauki przede mną, ale przede wszystkim jestem szczęśliwy, że nie dałem pochłonąć się frustracji czy "blackpill rage" - tutaj z przykrością stwierdzam, że każda ideologia może wjechać za mocno, czego mam przykłady nawet w najbliższym gronie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i liczę na owocną współpracę! ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.