Skocz do zawartości

Tani pakiet badań dla mężczyzn


TomZy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

planuję sobie robić regularne badania stanu zdrowia (2-3 razy do roku?) i zapożyczyłem sobie listę elementów do zbadania z insidetrackera. Próbowałem znaleźć pakiety typu "badania dla mężczyzny", ale większość z nich zawiera po 8-14 elementów z listy, a cena już idzie na poziom 300 zł i te pakiety zazwyczaj zawierają tańsze badania. Dodając pojedyncze badania przy połowie już miałem 500 zł na liczniku. Czy któryś z braci mógłby polecić firmę, która robi kompleksowe badania za rozsądną cenę lub co powiedzieć lekarzowi, aby część takich badań mógł wypisać na skierowaniu.

a.png

 

Edytowane przez TomZy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • TomZy zmienił(a) tytuł na Tani pakiet badań dla mężczyzn
  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś dalej szukał niedrogich badań, to polecam badanie synevo dla sportowców - https://www.store.synevo.pl/p/scanactive-2-premium

 

Za około 220 zł (ze zniżką WOŚP) wychodzi możliwość zbadania najwążniejszych biomarkerów mówiących o stanie zdrowia (brakuje SHBG, aby wyliczyć wolny testosteron i biomarkerów wątrobowych) wg inside trackera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.