Skocz do zawartości

Postępowy świat - temat zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kacperski napisał:

Chcesz tłuc 90% populacji?

Jeśli te 90% populacji by rzucało mi się pod koła by ograniczyć moją wolność to tak. 

 

7 godzin temu, Kacperski napisał:

Po tej wypowiedzi wnioskuje, że reprezentujesz poziom równy poziomowi wspomnianej przez Ciebie hołoty.

Nie. Ja nie biegam za systemową propagandą i to jest spora różnica. Nie wpierdalam się nikomu w życie, produkty jakie zjada, preparaty jakie przyjmuje bo tak powiedzieli w TV.

 

Jeśli ktoś staje mi na drodze do wolności to powinien zostać odstrzelony, podobnie jak włamywacz w Teksasie. 

 

Ideologię niech każdy ma swoją, ale nikt mi nie będzie na siłę wciskał swoich przekonań i utrudniać życia.

 

Ale zgadzam się co do 90% populacji, że to zwykli debile. Demokracja działa trochę inaczej niż nam się to mówi, a działa za przyzwoleniem a nie wyborem. Dajesz zwierzęciu w postaci ludzkiej wybór między A i B, nic więcej, a te zwierze nie dostrzega że alfabet jest dłuższy. 

Wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one.

 

Oczywiście są to założenia nierealne, czysto teoretyczne. Podobnie jak sprawienie żeby większość przestała być idiotami i dawać się wodzić za nos.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, spacemarine napisał:

Panowie czas wyłączyć internet, szkoda zdrowia, piękna pogoda, pdolcie to, życie jest za krótkie, tego się nie da uratować, dbajcie o swoje dobre samopoczucie

 

Osobiście, na luzie traktuję rewelacje z tego tematu, które tu wrzucam heh. Gdybym miał tylko takie problemy, to byłoby git. :P 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DOHC napisał:

Widziałem już logo coli z igrzysk w Niemczech ze swastyką. 


Coca Cola działała w III Rzeszy za czasów Hitlera, to fakt, ale z tego co przeczytałem, te graficzne reklamy z nazistowską symboliką były fejkiem stworzonym w 2004 roku.

https://fakehistoryhunter.net/2017/07/14/not-a-nazi-coca-cola-advertisement/

Ale wiarygodnie wyglądały i w pierwszej chwili uwierzyłem w ich prawdziwość, zwłaszcza, że w latach '30 można było zobaczyć np takiego Donalda:

 

anders-and-g2egvcxzwnbnaksfozqa_w.jpg

Z tym, że to chyba był film antyhitlerowski heh.

 

12 godzin temu, DOHC napisał:

Zawsze z duchem czasów niezależnie w jakim kierunku 😉

 

No i takie przykłady mamy do dziś - np. CD Project w ostatnich latach na swoim fanpejdżu PL i ENG wrzucił w logo tęczę LGBT, ale na fanpejdżu dla społeczności

arabskiej dziwnym trafem zapomnieli tego zrobić. :P 

cd-projekt-red-1170x530.jpg

 

 

Czy na mniejszą skalę, jak artyści wypowiadający się w przeszłości za prawami osób LGBT, wystąpili na mundialu w Katarze.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transngendrowa pływaczka Lia Thomas wraca do bycia mężczyzną po "osiągnięciu wszystkich swoich celów". :D Gość wygrał zawody, nabił fejmu, zgarnął wszystkie stypendia, itd... no i fajrant :D starczy bycia kobietą.

 

No i jeszcze z wesołego poletka lewicowej płciowości. 

Pierwszy genetyczny mężczyzna, który w USA wygrał kobiecy konkurs piękności.

Że jakiś czad, myslicie? Wielki moment dzienni... tfu... lewicowego postępu. Dziewczyny były na pewno szczęśliwe, że w nim uczestniczyły. ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

Pierwszy genetyczny mężczyzna, który w USA wygrał kobiecy konkurs piękności.

 

Tak BTW

Ostatnio kilka razy widząc podobne newsy, przypomniał mi się mój podkład muzyczny, do którego dr Albonista napisał tekst i dograł wokal:

 

 

Niby zwykła satyra przed wyborami prezydenckimi z 2015 roku, która może być potraktowana co najwyżej jako persyflaż zahaczający o szeroko pojęte LGBT. 

Jednak jak to wrzucałem na YT prawie 8 lat temu, nawet przez pół sekundy nie przyszło mi do głowy, że ktoś może się o podobne teksty przyjebać, a teraz

gdybym miał ten kawałek wrzucić, już bym miał z tyłu głowy oskarżenia o rzekome -fobie, nienawiść itd heh.

 

Z drugiej strony nawet R.Atkinson mówił, że "komedia musi kogoś obrażać" i mam podobne podejście. 

 

Rowan Atkinson ma dość cancel culture. W wywiadzie z gazetą Irish Times, aktor poruszył temat komedii jako sztuki wyjątkowo mocno napiętnowanej w dzisiejszych czasach. 
 

Rowan Atkinson - dlaczego twierdzi, że komedia umiera?


W wywiadzie aktor i komik odniósł się do tego, jak cancel culture wpływa na komedię sceniczną i filmową. Atkinson przyznał, że nie rozumie, dlaczego komicy mają być ofiarami backlashu po niewybrednych żartach. Jego zdaniem istotą każdego żartu jest to, że ktoś musi znaleźć się na celowniku. 

Wydaje mi się, że sednem komedii jest obrażanie, że komedia musi mieć potencjał bycia obraźliwą. I nie można komików pozbawiać tej możliwości. Każdy żart jest opowiedziany czyimś kosztem. To jest definicja żartu. Coś, ktoś lub jakaś idea musi zostać bezlitośnie wyśmiana – mówił aktor. 

Spytany o to, czy teraz komicy powinni żartować tylko z możnych i uprzywilejowanych, Atkinson odparł, że komik nigdy nie powinien łagodzić swojej sztuki, że powinien żartować ze wszystkiego. Dziś trzeba bardzo uważać, sugerując, z kogo można, a z kogo nie można żartować. Na świecie jest wielu aroganckich, agresywnych, zadufanych w sobie ludzi. I nie wszyscy siedzą w parlamencie. Niektórzy są niżej na społecznej drabince, ale też zasługują na to, by opowiedzieć o nich żart. W całkowicie wolnym społeczeństwie każdy powinien móc żartować ze wszystkiego. Nawet jeśli nie wszystkie żarty są dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Transngendrowa pływaczka Lia Thomas wraca do bycia mężczyzną po "osiągnięciu wszystkich swoich celów". :D Gość wygrał zawody, nabił fejmu, zgarnął wszystkie stypendia, itd... no i fajrant :D starczy bycia kobietą.

 

Gość sobie robi jaja z tego wszystkiego, a głupie pizdy nie mają odwagi zaprotestować, bo boją się posądzenia o transfobię.

Zawodniczki protestują, ale wolą zostać anonimowe. "Kto będzie się troszczył o nasze zdrowie?"

Zawodniczki dodały: "Wspieramy troskę o zdrowie mentalne Lii, ale prosimy Uniwersytet Pensylwanii i władze Ivy League, aby troszczyły się tak samo o nasze. Sport jest konkurencyjny z samej swojej definicji, ale Lia nie powinna wygrywać, bić rekordów i zdobywać zaszczyty naszym kosztem. Kosztem kobiet, które pracowały całe życie, by zdobyć miejsce w drużynie pływackiej Uniwersytetu Pensylwanii".

To nie pierwszy raz, gdy koleżanki z ekipy krytykują Lię Thomas. W styczniu jedna z nich - również anonimowo - opowiedziała dziennikowi "Daily Mail" o swoim poczuciu dyskomfortu, gdy dzieli szatnię z Lią Thomas, która jak twierdzi zawodniczka, nie zawsze jest w stanie zakryć swoich genitaliów. - Powiedziano nam, że nie możemy poddawać Lii ostracyzmowi i wyprosić jej z szatni. Nic się z tym nie da zrobić. Musimy przejść nad tym do porządku dziennego i to zaakceptować, albo nie możemy korzystać z naszej własnej szatni. To frustrujące, ponieważ Lia nie wydaje się troszczyć, jak my się czujemy w jej obecności". Zawodniczka dodała, że Lia na randki umawia się z dziewczynami. 

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

No i jeszcze z wesołego poletka lewicowej płciowości. 

Pierwszy genetyczny mężczyzna, który w USA wygrał kobiecy konkurs piękności.

Że jakiś czad, myslicie? Wielki moment dzienni... tfu... lewicowego postępu. Dziewczyny były na pewno szczęśliwe, że w nim uczestniczyły. ;)

 

Jak dla mnie 9.5/10. Szarpałbym jak reksio szynkę :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FusAuI2aQAAMP0K?format=jpg&name=small

Co zrobiliśmy nie tak?

 

FuqP8dDaIAA1s_C?format=jpg&name=small

Ofiara goronco fobów? Raczej płaskodupiów i pedałów rowerowych.

 

FuqERDkagAAM_8f?format=jpg&name=small

Po śmierci nie można być bezpiecznym?

Biedna duszyczka błąka się po cmentarzu i patrzy kogo by tu zgwałcić.

 

Ktoś wreszcie pomyślał o innych.

 

Da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2023 o 00:49, DOHC napisał:

Widziałem już logo coli z igrzysk w Niemczech ze swastyką. Zawsze z duchem czasów niezależnie w jakim kierunku 😉

Korpo tylko wykorzystują trendy by maksymalizować zyski. Każdy prezes ma wyjebane w lgbt, rasizm i inne qwerty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.