Skocz do zawartości

Nowo poznana typiarka


Rekomendowane odpowiedzi

Hej jakiś czas temu zerwałem z dziewczyną po prawie roku związku, ona coś tam jeszcze próbowała chciała seksu za nim sobie znajdziemy kogoś nowego ale jej odmówiłem i totalnie olałem mimo że chciała się spotykać po przyjacielsku. Trzy tygodnie temu przez znajomą poznałem na domówce śliczną malutką brunetkę, ma 23 lata i jest totalnie mój typ, zgrabna figura, duże cyce, wąska w talii i fajna dupcia, widać że wpadłem jej w oko pobawiliśmy trochę, był bliższy kontakt na imprezce robiła maślane oczka i się przytulała, trochę pogadaliśmy na różne tematy, było miło. Zaimponowało mi że bawi się bez alkoholu, piwa nie pije bo ma na coś alergię i nie pali papierosów, czasami zajara zioło.

Dodaliśmy się na snapie, ona na drugi dzień zaczęła mi wysyłać snapy, to ja jej też wysłałem, trzeciego dnia wysłała mi kotka i skomentowałem że śliczny, spytałem czy rasowy i od tego zaczęło się pisanie, wpadła w moje gusta, podobny vibee i zainteresowania. Po kilku dniach zaproponowałem spotkanie na które się od razu zgodziła, pojechałem do jej miejscowości i zgarnąłem spod domu, zaproponowała miejsce gdzie możemy pojechać i przesiedzieliśmy w autku rozmawiając prawie do rana, na początku przednie fotele i trochę ją zaczepiałem, później zacząłem trzymać za rączkę i smyrać, zaczęła się przytulać i weszła na mnie usiadła zaczęliśmy się całować, widać było że dawno tego nie robiła wręcz jakby mnie chciała zjeść, później poszliśmy na tylną kanapę i zacząłem ją głaskać po pleckach, rozpiąłem stanik trochę pomacałem po cyckach, brzuchu, udach i cipce ale nie wkładałem ręki w majty, ona się ostro rozgrzała aż była cała gorąca. Odwiozłem ją do domu, napisała mi że aż musiała majtki zmienić i podziękowała za miłe spotkanie. Na kolejnym spotkaniu zaproponowałem pieszczoty, sama rozpięła mi pasek i rozebrała, widać było że trochę zestresowana była, ale się rozluźniła i zrobiłem jej minetę miała orgazm, później ona do mnie że nie zostawi mnie takiego i wzięła do ust zrobiła super lodzika. Na trzecim spotkaniu zaproponowałem seks, a ona że jest dziewicą i mnie totalnie zamurowało, wcześniej robiłem mały wywiad była z typem prawie 4 lata w związku.

 

Więc zapytałem ją o poprzedni związek, powiedziała że robiła tylko robótki ręczne i lodzika w gumce bo się brzydziła, nigdy nie było penetracji i chciała by zrobić to w romantyczny sposób w fajnym miejscu, a w poprzednim związku typ odpierdalał i nie chciała z nim tego robić. Od znajomej wiem że przez ponad dwa lata jest singielką, strasznie niezdecydowana co do facetów że sama nie wie czego chce. Spotykamy się dalej na zasadzie FWB, robótki ręczne, oral i ostatnio zaproponowałem jej anal na początku mówiła że dziwnie ale jej się spodobało i później sama się nabijała na kutaska. Oczekuje ode mnie żebym się określił czego chcę, że FWB jej nie interesuje i chciałaby związku, a czasami mnie olewa potrafi cały dzień się nie odzywać. Ogólnie mam wrażenie że ona cały czas tęskni za swoim byłym dlatego tak długo wcześniej była singielką i niezdecydowana. Do związku się nadaje, w miarę ogarnięta życiowo, ma plany i ambicje, dobrze prowadzi autko, poznałem jej rodziców to ogarnięci rolnicy, ona studiuje w większym mieście ma w swojej okolicy paczkę znajomych z którymi trzyma od początku liceum. Bracia co robić żeby się nie wjebać, odczuwam że przez to jej niezdecydowanie może być toxic związek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziel to co mówi ona i "wasi" wspólni znajomi przez 5. Dziewczyny z małej miejscowości które zaczynają studia w dużym mieście, no kropki same się łączą (uwielbiałem chodzić na imprezy do kumpla który studiował na początku ratownictwo, później dostał się na medycynę, te z ratownictwa jebały się jak króliki, oczywiście były singielkami do momentu niezapowiedzianych odwiedzin przez chłopaka). Kiedyś mi taka jedna powiedziała "jestem z Gniezna, nikt mnie nie zna". Ty się już nakręciłeś, wytworzyłeś wizualizację która może nie istnieć... to największy błąd, przebij tą bańkę zacznij patrzeć racjonalnie, jeśli to co ona mówi jest prawdą, zajebiście, życzę szczęścia, ale, co bardziej jest prawdopodobne, jeśli kłamie szybko wyjdzie, tylko nie przestawaj racjonalnie myśleć. :) Daj znać za miesiąc jak tam, co tam. Piona.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, WoLe napisał:

Dziel to co mówi ona i "wasi" wspólni znajomi przez 5. Dziewczyny z małej miejscowości które zaczynają studia w dużym mieście, no kropki same się łączą (uwielbiałem chodzić na imprezy do kumpla który studiował na początku ratownictwo, później dostał się na medycynę, te z ratownictwa jebały się jak króliki, oczywiście były singielkami do momentu niezapowiedzianych odwiedzin przez chłopaka). Kiedyś mi taka jedna powiedziała "jestem z Gniezna, nikt mnie nie zna". Ty się już nakręciłeś, wytworzyłeś wizualizację która może nie istnieć... to największy błąd, przebij tą bańkę zacznij patrzeć racjonalnie, jeśli to co ona mówi jest prawdą, zajebiście, życzę szczęścia, ale, co bardziej jest prawdopodobne, jeśli kłamie szybko wyjdzie, tylko nie przestawaj racjonalnie myśleć. :) Daj znać za miesiąc jak tam, co tam. Piona.

 

Mieszkam od niej 20 kilometrów, mamy dużo wspólnych znajomych, wiadomo co i jak

 

6 minut temu, balin napisał:

Kolego jak ona taka dobra w te klocki, to jak możesz przyjąć do wiadomości, że ona to 2 lata nic, ba czysta i święta dziewica. :) Takich jak ty, to ona musiała jak kombajn w żniwa kosić.  

 

Dlatego mnie zamurowało kiedy mi powiedziała że jest dziewicą, domyślam że mogła się bawić tak jak ze mną ale odbyt ciasny mimo wszystko XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mateo_ napisał:

Mieszkam od niej 20 kilometrów, mamy dużo wspólnych znajomych, wiadomo co i jak

 

Mam sąsiadów, tych samych od 15 lat, od groma wspólnych ZNAJOMYCH, (nie przyjaciół) i ..UJA o nich wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodzik tak, anal tak, cipka nie. A to dopiero początek ciekawych zachowań, które zrobią sieczkę z Twojego mózgu.

 

Do tego wszystko dosyć w szybki czasie- ze niby romantycznie. Gdzie tu sens, gdzie tu logika?

 

Jest bardzo dużo czerwonych flag, ale to sam musisz wyłapać. Przykład- brzydzi sie lodzika bez gumki, na 100% Twojego jeszcze sie nie brzydzi, ale i przyjdzie na to pora;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ego napisał:

Jest bardzo dużo czerwonych flag, ale to sam musisz wyłapać. Przykład- brzydzi sie lodzika bez gumki, na 100% Twojego jeszcze sie nie brzydzi, ale i przyjdzie na to pora;)

Pytanie czy preferencja to czerwona flaga. 

Brzydzi się lodzika bez gumki? Ma do tego prawo, tak samo jak Ty masz prawo brzydzenia się minetką.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Pytanie czy preferencja to czerwona flaga. 

Brzydzi się lodzika bez gumki? Ma do tego prawo, tak samo jak Ty masz prawo brzydzenia się minetką.

 

Masz racje, to preferencje. Moja odpowiedz jest subiektywna, nie jest prawdą objawioną;)

 

Pisałem to raczej w takim kontekście, ze na początku są mega emocje, fascynacja to kobietka bez problemu robi lodzika bez gumki, ale np za 3 lata Koledze powie- ze się już brzydzi. Na co Kolega powie- a co się zmieniło, ja jestem cały czas taki sam;).

 

Zakład o piwko @Libertyn, że temu gościowi, z którym była 4 lata, lodzika waliła bez gumki przez jakiś czas, a później sie zaczęła brzydzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ego napisał:

Zakład o piwko @Libertyn, że temu gościowi, z którym była 4 lata, lodzika waliła bez gumki przez jakiś czas, a później sie zaczęła brzydzić?

Może w ogóle mu nie robiła lodzika tylko nadstawiała tyłka? 

Znałem laskę co sobie nie wyobrażała minety, bo cipka "brudna" więc kto wie, może są faceci których to brzydzi. 

A moze jednemu robiła, a u kolejnego miała lód o aromacie koziego sera i stwierdziła ze lepiej nie ryzykować.

A może ma jakiegoś weneryka i po prostu nie chce być ciągana po sądach. 
Możliwości jest wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateo_ napisał:

Hej jakiś czas temu zerwałem z dziewczyną po prawie roku związku, ona coś tam jeszcze próbowała chciała seksu za nim sobie znajdziemy kogoś nowego ale jej odmówiłem i totalnie olałem mimo że chciała się spotykać po przyjacielsku.

 

Propsy za twardy charakter 

 

1 godzinę temu, Mateo_ napisał:

Oczekuje ode mnie żebym się określił czego chcę, że FWB jej nie interesuje i chciałaby związku, a czasami mnie olewa potrafi cały dzień się nie odzywać.

 

Push and pull, dla mnie typiarka jest toksyczna ale to wyjdzie po jakimś czasie teraz zgrywa niewiniątko 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SuperMario napisał:

Dziewica dobra w seksy, ciekawy przypadek, BTW jaki typ by wytrzymał z laską 4 lata na robótkach ręcznych, to się kupy nie trzyma. 

 

Dobrze robi lodzika, a przy analu jej pokazywałem co i jak, szybko się uczy. Zaczęli się spotykać jak ona miała 16-17 lat, podobno typ nalegał na normalny seks i się rozstali po akcji kiedy chciał się do niej dobrać siłą, ale mu się wyrwała i uciekła

 

5 minut temu, Korol09 napisał:

Push and pull, dla mnie typiarka jest toksyczna ale to wyjdzie po jakimś czasie teraz zgrywa niewiniątko 

 

 

Właśnie to zauważyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mateo_ napisał:

podobno typ nalegał na normalny seks i się rozstali po akcji kiedy chciał się do niej dobrać siłą, ale mu się wyrwała i uciekła

 

Jeśli to prawda może mieć traumę, albo specjalnie zgrywa ofiarę

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 lata to jeszcze mało kto wie, co chce, albo się wydaje, że wie.

 

Dziewica , ale w dupę i oral ? No nie wiem...religijna jest jakaś strasznie ? Muzłumanka może , i trzyma cipkę , żeby mąż widział krew i nie robił awantury ? ;)

 

Niby jak laska jest napalona, to da się przekonać do wszystkiego. Ale żeby do anala zamiast normalnie, to trochę dziwne.

Może jednakowoż - ruchanie tak, ale na beciaka-męża nie masz potencjału ?

 

Badania sobie zróbcie może, czy coś. Te anale, nawet z gumą, to jednak pewne ryzyko niesie, oral bez gumy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Verdi napisał:

@Mateo_ Ona jest z okolic Przeworska? Dość podobna historia do panny którą poznałem rok temu na tinderze

 

Całkiem inne strony

 

5 minut temu, sargon napisał:

Niby jak laska jest napalona, to da się przekonać do wszystkiego. Ale żeby do anala zamiast normalnie, to trochę dziwne.

Może jednakowoż - ruchanie tak, ale na beciaka-męża nie masz potencjału ?

 

 

 

Nie mam pojęcia zazwyczaj się spotykałem z tym że cipka tak, a anal bleee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być dziewica. Zabieg sobie zrobiła medycyny estetycznej odtworzenia błony, nie do rozpoznania. Ile takich nawróconych chodzi po tym świecie? 30 lat dziewica z odtworzoną błoną i szuka ułożonego katolika.

 

Kolesie to jednak bardzo głupi i naiwny naród.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.