Skocz do zawartości

Nowo poznana typiarka


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mateo_ napisał:

 

Cokolwiek panna Ci mówi WERYFIKUJ. Słowa nic nie kosztują. Liczy się jak się zachowuje. Każde wytłumaczenie "dlaczego" z jej strony jest wątpliwe. Z NATURY RZECZY JEST WĄTPLIWE.

 

Mówi, że jest dziewicą? Dowiesz się tego dopiero, kiedy trafisz do celu i sam się przekonasz. Jak dla mnie to ona za bardzo jest otwarta w tych sprawach jak na niedoświadczoną, nie wiedzącą czego chce świętojebliwą dziewicę.

 

Pytasz o poprzedni związek. Widzisz, że loda Ci robi jak profesjonalistka. Ale tamtemu to robiła w gumce. A Tobie robi do końca? Bez gumki. 

To znaczy, że tamtemu TEŻ ROBIŁA. Tylko Ci tego nie powie bo nie chce wyjść na łatwą. Bo wie, że natychmiast zażądasz wszystkich bonusów, które gość miał od niej w poprzednim związku.

 

Ona jeszcze Ciebie nie zdobyła ale kusi, że seks jak to będzie poważny związek. Panna czuje się pod ścianą (wieś, skończyła czy kończy studia, trzeba gniazdo zakładać).

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Dziewica a bierze w pupę?

 

Ojjj chłopy mało widzieliście, jak chodziłem do technikum dużo lasek brało w dupę bo niby nie "gotowa" XD

 

Jedna z którą się ruchałem odkręcała słuchawkę pod prysznicem i wkładała w dupę węża żeby umyć przed seskem

Edytowane przez Scorsky
  • Like 1
  • Haha 10
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Scorsky napisał:

Jedna z którą się ruchałem odkręcała słuchawkę pod prysznicem i wkładała w dupę węża żeby umyć przed seskem

 

To się nazywa poświęcenie kisnę 

 

Z zasłyszanych historii ziomek ruchał pannę i jak była na górze zesrała się na niego  

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz czy sie nie wyjebiesz, lub czy relacja sie nie wyjebie. A wszelkie proby kontrolowania relacji "by sie nie zjebała" to najkrotsza droga by się zjebała;) oto słowo Pańskie😆

  Zluzuj, nie naciskaj, tez mam dość podobna obecnie relacje z panną 21 lvl ( dziewica/potwierdzone ) i z dobra baza z domy rodzinnego. Na spokojnie, i nie pytaj jej co, gdzie by chciała. Rób. Sama Cie zastopuje jak nie zechce

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sargon napisał:

23 lata to jeszcze mało kto wie, co chce, albo się wydaje, że wie.

 

Dziewica , ale w dupę i oral ? No nie wiem...religijna jest jakaś strasznie ? Muzłumanka może , i trzyma cipkę , żeby mąż widział krew i nie robił awantury ? ;)

 

Niby jak laska jest napalona, to da się przekonać do wszystkiego. Ale żeby do anala zamiast normalnie, to trochę dziwne.

Może jednakowoż - ruchanie tak, ale na beciaka-męża nie masz potencjału ?

 

Badania sobie zróbcie może, czy coś. Te anale, nawet z gumą, to jednak pewne ryzyko niesie, oral bez gumy też.

 

No ciasteczko trzyma dla tego jedynego a w dupe się nie liczy wg niektórych kobiet

 

 

 

3 godziny temu, Mariusz 1984 napisał:

Z zasłyszanych..

Ziomek ruchał w tyłek, wyciąga fujarę a na czubku niestrawione ziarno kukurydzy:D

Ale że jakaś weganka?

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata płyną, ustroje się zmieniają, a kobiety wciąż te same. 🤔

 

Mając 18 lat byłem na obozie, gdzie było pewne 16-letnie dziewczę z drugiego krańca Polski, skrywające swój kwiat dziewictwa dla chłopaka, co daleko w ziemi ojczystej został. 

 

Nie przeszkadzało jej to brać w dupę i do buzi o dowolnej porze dnia i nocy. 

 

Zaiste farciarzem tenże chłopak musiał być, że tak niewinną i cnotliwą pannę sobie wybrał. 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateo_ Kupiłeś wszystkie jej bajki i jeszcze zacząłeś sam projektować w głowie, jaka to z niej Himalajka. 

Spokojnie, słowa nic nie kosztują, kobietę weryfikuje się po zachowaniu i czynach. Na to potrzebujesz miesięcy, a często i lat mało. Póki co korzystaj z jej wersji demo, z głową i rozsądkiem. Wejście w LTR albo LAT też nie jest złe, jeżeli będzie służyć lepszemu poznaniu prawdy o niej i nie spowoduje, że zauroczysz się jak naiwny szczeniak z bajek. Zawsze możesz zakończyć związek, jeżeli masz jaja i godność. 

Bzykaj, testuj i obserwuj, na razie wiesz tyle co nic. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Scorsky napisał:

Jedna z którą się ruchałem odkręcała słuchawkę pod prysznicem i wkładała w dupę węża żeby umyć przed seskem

Szacun, dbała o higienę.

22 godziny temu, Mateo_ napisał:

zrobiłem jej minetę miała orgazm Na trzecim spotkaniu zaproponowałem seks, a ona że jest dziewicą i mnie totalnie zamurowało,

 

 

Serio nie próbowałeś włożyć palca/palców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że trafiłeś na nasze forum bo dalej żyłbyś w nieświadomości.

 

Dziewica w wieku 23 lat w dobie wolności seksualnej i łatwości w znalezieniu partnera na seks😆?

Nawet flepiary mają w tym wieku przebiegi trzycyfrowe.

Także takie bajki kobiet wpuszczaj jednym uchem a drugim wypuszczaj bo atrakcyjna kobieta

w swoim najlepszym okresie może mieć mężczyzn na pęczki i seksu od groma.

 

Dwa lata była singielką bo z byle kim nie chciała się zadawać, to tak jak mówi mądre powiedzenie,

że kobieta woli być czwarta żona prawdziwego mężczyzny niż pierwszą fajtłapy.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupkę bierze, loda robi a w cipkę jest be?

 

Coś nie tak, albo ściemniasz, albo ona ściemnia.

 

Takie sytuacje  rozwiązuje się w prosty sposób -  wsadzasz w dziurę nie pytając o zdanie, like a bad motherfucker.

 

Niech kutas przebije błonkę, niech ukaże się archanioł Gabriel, który krzyknie nad wami

" dokonało się! "

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 10:28, Mateo_ napisał:

Bracia co robić żeby się nie wjebać, odczuwam że przez to jej niezdecydowanie może być toxic związek. 

Nie wjebuj się i tyle, co za pytanie. Mało na forum się piszę że kochać to masz siebie, rodziców o ile są rodzicami z prawdziwego zdarzenia i psa? Reszta zawsze może Cię wystawić. 

 

Myśl głową nie kutasem. Kobieta to dodatek, eksploatuj ją jak dobra podbitej kolonii i wszystko, gdy coś będzie nie tak spuszczasz pannę w kiblu i arivederci. Tobie ma być dobrze, ucz się od kobiet, one się nie pierdolą i nie mają takich dylematów jak Ty.

21 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Dziewica w wieku 23 lat w dobie wolności seksualnej i łatwości w znalezieniu partnera na seks😆?

Ta dziewica dająca w dupę...

 

Może mieć przebieg jak passat od turasa.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem już stary, albo coś tu jest grubo nie tak, dziewica ale w anal można ladować? 🤣 to jest w ogóle wbrew logice, czemu niby normalnie nie da, przecież anal według mnie to jest bardziej zaawansowany, potrzeba do tego większego zaufania do partnera, bardziej krępujący i wstydliwy bo co by nie było dupą jednak się sra (tak laski też srają🤣🤣) przy lodzie piszesz, że wstydliwa ale za chwile wystawia dupsko?  To będzie jakaś dobra zawodniczka, więc się lepiej pilnuj, o ile ta historia o analnej dziewicy w ogóle jest prawdziwa 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znałem taką, która dziewicą nie była, ale dać dupy bez związku nie chciała i robiła tylko gałę z połykiem. W ogóle miała chyba jakiś fetysz na tą gałę z połykiem, mi polecił ją ziomek, który się z nią spotkał kilka razy i zapewniał, że zrobi na 100%. Faktycznie nie pomylił się, a ona nawijała mi coś jeszcze później o jedzeniu ananasa 😃 

 

Dziewicę jedną w życiu spotkałem, kiedyś opisywałem tutaj tę historię. W skrócie jak już zasmakowała bolca, to zaczęła się walić jak domy w Czeczenii.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.