Skocz do zawartości

Zielone flagi czyli na co zwracać uwagę przy wyborze kobiety do LTR


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jak i w manosferze dużo mówi sie o czerwonych flagach natomiast nikt nie wspomina o zielonych,

takich, które dają nam wskazówki, że ta kobieta nadaje się do związku.

 

1. Dobre relacje z ojcem - czyli jak kobieta zachowuje się, odnosi do ojca, czy go szanuje, słucha, prosi o rady.

Pamiętajcie dobry przykład silnego ojca przekłada się na pozytywne relacje z mężczyznami tej kobiety w przyszłości.

 

2. Relacje rodziców względem siebie tzn. czy w domu przysłowiowe spodnie nosił mężczyzna, jakie relacje, zachowania, 

panują między matka i ojcem potencjalnej kandydatki.

Gdy ojciec jest głowa rodziny, ma poważanie, szacunek, wszyscy się go słuchają a żona jest podporządkowana to z całym

prawdopodobieństwem córka powieli taki wzorzec.

 

3. Osobowość kobiety czyli jak zachowuje się przy innych ludziach, jak reaguje, czy jest miła, sympatyczna, uczynna.

Jak reaguje na słabych mężczyzn bo gdy ty staniesz w obliczu słabości tak samo zostaniesz przez nią potraktowany.

 

4. Znajomi i przyjaciele czyli w jakim towarzystwie sie obraca, czy mają ci ludzie na nią wpływ, jakie są podejmowane tematy,

jak wyglądają relacje czy na zasadzie biznesu czy wzajemnej pomocy.

 

5. Mała ilość partnerów seksualnych, chyba dla każdego to oczywisty aspekt bo gdy kobieta nie zaliczyła karuzeli kutang jest 

bardziej skłonna do stabilnego, uporządkowanego życia, inwestowania w relacje czy doceniania partnera, z którym jest.

 

6. Skłonność do kompromisu do zaakceptowania twojego przewodzenia.

 

7. Mała obecność w social mediach, który nie wątpliwie ma pozytywny wpływ na kobietę niż ciągła obecność, która doprowadza do

tego iż kobieta ma absurdalne wymagania, wybrzydza oraz przeświadczenie o swojej zajebistości.

 

8. Porządek w mieszkaniu, pokoju czyli jakie ma nawyki bo gdy będziecie razem pod jednym dachem każdy z was chciałby mieć ład i porządek.

 

9. Ogólny stosunek do życia czyli jakie kobieta ma humory, czy jest pozytywna a nie zrzędliwa. 

 

10. Zainteresowania i hobby, ale nie takie jak podróże, muzyka czy skrolowanie filmików na tik tok.

 

Więcej na ten temat w materiale poniżej.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 22
  • Dzięki 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafi się odwdzięczyć, niekoniecznie przez seks :) po prostu zauważa, że ktoś jej pomógł i się w jakiś sposób rewanżuje.

 

Druga sprawa to przejawianie inicjatywy, przynajmniej od czasu do czasu.

 

Trzecia - posiadanie hobby wymagającego wysiłku lub umiejętności. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11. Brak nałogów, nie pali, pije tylko okazjonalnie

 

12. Brak bad boyów w przeszłości

 

13. Niska neurotyczność

 

14. Brak mentalności ofiary, branie odpowiedzialności za swoje życie

 

15. Naturalna chęć do seksu bez traktowania go jako narzędzia do dyscyplinowania

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie się zgadzam tylko że. 

 

To jest może maaax 5% całości kobiet? O czym my mówimy xd

 

Je poszedłem na pewne kompromisy z moją, czasem jest pyskata ojca nie miała fajki pali ale wiem że poszła by w ogień za mną, duzo jej złych zachowań wynika z nadwagi ale też nad tym pracuje od dłuższego czasu.

 

Jako dziewczyna siedzi za mocno w męskiej energii i ciężko jej to wytłumaczyć. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał w kategoriach biznesowych zdefiniować kategorię tzw. "dobrej żony/LTR" albo "rokującego materiału na żonę/LTR" ;) to użyłbym struktury nie istniejącej w większości w polskim systemie prawnym, czyli anglosaskiej "Rady Dyrektorów" (RD). RD i jej rolę czasami definiuje się jako "Zarząd - 1", czyli to struktura bezpośrednio pod głównym decydentem, odpowiadającym za bieżące sprawy i funkcjonowanie spółki.

 

Relacje pomiędzy CEO a RD są kluczowe dla efektywnego funkcjonowania spółki (małżeństwa/związku ;)) i "dowożenia" wyników.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Iceman84PL said:

 

1. Dobre relacje z ojcem - czyli jak kobieta zachowuje się, odnosi do ojca, czy go szanuje, słucha, prosi o rady.

Pamiętajcie dobry przykład silnego ojca przekłada się na pozytywne relacje z mężczyznami tej kobiety w przyszłości.

 

 

To jest potencjalna mina. 

 

Pomijam fakt, że coraz więcej kobiet nie ma ojca/wychowuje się bez ojca, a takich - w przypadku, gdy matka jest ogarnięta - nie można całkiem skreślać. 

 

Natomiast tzw. "silny", czy też "tradycyjny" ojciec, to cholerne ryzyko, że panna będzie rozpieszczona do granic absurdu. I ona może mieć szacunek, ale będzie mieć też wobec faceta duże, często trudne do spełnienia, oczekiwania. 

 

To będzie też ryzyko, a nawet pewność, że facet będzie porównywany do ojca i może stać niżej od niego w hierarchii ważności. 

 

Skrajny, patologiczny przypadek to jak laska będzie zakochana w tacie i będzie się z nim równolegle bzykać. 

 

Także ja bym "poprawnych" relacji z ojcem absolutnie nie nazwał zieloną flagą. To jest jedynie składnik innych, istotniejszych zachowań. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Relacje z rodzicami.

2. Relacje: ojciec - matka.

3. Jak się zachowuje w obecności innych mężczyzn, szczególnie wysokich i przystojnych.

4. Ilość partnerów seksualnych.

5. Jej znajomi i koleżanki.

6. Social media.

53 minuty temu, MM_ napisał:

11. Brak nałogów, nie pali, pije tylko okazjonalnie

 

12. Brak bad boyów w przeszłości

 

Tylko która Ci się do tego przyzna..

53 minuty temu, MM_ napisał:

 

13. Niska neurotyczność

 

14. Brak mentalności ofiary, branie odpowiedzialności za swoje życie

 

15. Naturalna chęć do seksu bez traktowania go jako narzędzia do dyscyplinowania

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

1. Relacje z rodzicami.

2. Relacje: ojciec - matka.

3. Jak się zachowuje w obecności innych mężczyzn, szczególnie wysokich i przystojnych.

4. Ilość partnerów seksualnych.

5. Jej znajomi i koleżanki.

6. Social media.

 

Tylko która Ci się do tego przyzna..

 

A jak się ma panna zachowywać w towarzystwie przystojnych mężczyzn. 

 

Standard dostaje małpiego rozumu 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak nałogów (narkotyki, alkohol, papierosy, słodycze, tv itd). Jeśli kobieta nie potrafi panować nad którymś, z ww. nałogów, to istnieje duża szansa, na nieświadomie kontrolowany ,, skok w bok". Skoro ulega jednej pokusie, to istnieje możliwość, że nie będzie mieć oporów, przed szkodliwym wykonaniem innej pokusy.

Poza tym to dyscyplina, której dzisiejsze panie, zdecydowanie nie mają. Nie chcą się poświęcać, wszystko na gotowe, ot tak, bo ,,im się należy"

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL takiej z full listą nie ma. 

 

Ja za małolata odkryłem takie coś:

Pewnego razu siedzę z moją lubą, i na głos mnie naszło: ale mam ochotę na białą czekoladę. (Bez żadnych kontekstów). Wchodzę do niej, do pokoju, jakoś po dwóch dniach. A na komodzie biała czekolada. Jedne z lepszych uczuć ever. 

 

Ona słucha co do niej mówisz. I to był mój najdłuższy LTR. 

 

 

Po tym, inne - tak nieświadome shitestowałem. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarkoBe napisał:

Brak nałogów (narkotyki, alkohol, papierosy, słodycze, tv itd).

 
Obstawiam, że 80-90% facetów ma przynajmniej jeden z tych nałogów.

 

3 minuty temu, MarkoBe napisał:

Poza tym to dyscyplina, której dzisiejsze panie, zdecydowanie nie mają

 
To samo faceci.

 

Panowie, proszę, nie przesadzajcie. Takich oczekiwać nie spełni nawet procent kobiet. Wy tacy święci wszyscy? Podejście zero jedynkowe gubi, jak mnie kiedyś.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

Na forum jak i w manosferze dużo mówi sie o czerwonych flagach natomiast nikt nie wspomina o zielonych,

takich, które dają nam wskazówki, że ta kobieta nadaje się do związku.

 

Według mnie żadna z ww.  zielonych flag tak naprawdę niczego nie gwarantuję. W każdej chwili coś może kobiecie strzelić do głowy i żegnaj :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lethys said:

 

Panowie, proszę, nie przesadzajcie. Takich oczekiwać nie spełni nawet procent kobiet. 

 

Bo tu się szuka Julki zawsze dziewicy, kurwy rozruchanej, rozwiązłej i cnotliwej, szarej myszki wyuzdanej. 

 

Tak naprawdę większość tych "list", to się nadaje do napalenia nimi w kominku. 

 

Szukali rycerze świętego Graala i nigdy nie znaleźli. 

 

W kontaktach międzypłciowych trzeba umieć szacować ryzyko i zawsze mieć "plan B" na miękki bail-out. Tyle. 

 

Poza tym ludzie i kobiety się zmieniają. Największe kurwiszcze potrafi wejść na drogę cnoty, gdy swoje już przeżyło. Bardziej trzeba sobie stawiać pytanie, co jesteśmy w stanie zaakceptować, a czego pod żadnym pozorem nie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Montella26 napisał:

Wymagać i zwracać uwagę to my sobie możemy. 

I tak chuja to da. Bo one robią i będą robić co tylko zechcą i na co tylko mają ochotę. Bo jest znaczna nadwyżka mężczyzn i brakuje kobiet.  

Koniec pieśni 

Bravo GIFs | Tenor

 

 

 

Panowie tego świata z przed powiedzmy dekady czy dwóch już nie ma :). Tak że nie ma co kruszyć kopii :)

 

 

 

 

- koniaczek?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach to aż się dziwię, że nikt nie wymienił na początku :

 

- brak pindola

 

To tak w nawiązaniu do ostatniej gównoburzy o kreacje oskarowe, kiedy to przeglądanie interetów na małych wyświetlaczach telefonów, uśpiło czujność i spostrzegawczość niejednego samca.

Wiem, że wypadam teraz na straszliwie konserwatywnego TERFA, prawie tak strasznego jak J.K.Rowling, ale cóż, brak pindola lub śladów po pindolu jest dla mnie ważne.

 

Poza tym, wymieniłbym:

- prawidłowe relacje rodzinne i zwracanie się do rodziców, dziadków

Aczkolwiek też wiadomo, że uderza to w uczucia osobopostaci rodzinosceptycznych i jest sprzeczne z aktualną nauką o płci, klimacie i leje wodę na młyn reakcyjnym partyzantom patriarchatu.

Jednak mam już tyle lat, że pobyt w Obozie Eutanazyjno-Edukacyjnym nie jest mi już tak straszny.

 

To pisałem do was ja, z roku 2034

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał posiadanie rodzeństwa, nie wiem czemu, ale zauważyłem, że manosfera prawie w ogóle nie zwraca uwagi na wpływ rodzeństwa na ludzi. Porównujcie sobie jedynaczkę vs dziewczynę co ma dwóch starszych braci, jak wasza będzie coś odwijała to zawsze jest jakiś autorytet/punkt zaczepienia nawet jeśli nie było ojca, a z taką jedynaczką co zrobicie? Będziecie koleżanki przekonywać, że nie ma racji? xD Ja też uważam małą ilość tatuaży albo brak tatuaży jako zieloną flagę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.