Skocz do zawartości

Zielone flagi czyli na co zwracać uwagę przy wyborze kobiety do LTR


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, bassfreak napisał:

Jako dziewczyna siedzi za mocno w męskiej energii i ciężko jej to wytłumaczyć. 

Jeśli ona jest w męskiej bardziej to Ty w żeńskiej najprawdopodobniej btw.

 

----

Co do zielonych flag.

 

Zieloną flagą na dzisiejsze czasy (podkreślam jak na dzisiejsze czasy dla mnie) jest gdy panna potrafi się komunikować

 

Nie jestem w stanie podkreślić jak mocno frustrująca potrafi być komunikacja z dzisiejszymi kobietami polegająca na ich ignorowaniu, traktowaniu ciszą, zdawkowymi odpowiedziami już nie mówiąc o legendarnym "domyśl się" i moim faworycie odpisywałem z poślizgiem "x" dni. 

I tak wiem, wiem zaraz ktoś napisze, że nie byłem wystarczająco pięknym, bogatym, zabawnym, interesującym by owa dziewoja raczyła się porządnie komunikować. Owszem to prawda ale pół prawda. Każdy z nas otrzymał wzór, który mówi do jakiego typu kobiet będzie nas ciągło. Mnie ciągło do kobiet właśnie z deficytem w tym aspekcie i to serio potrafi nieźle frustrować bo nie chodzi nawet o romantyczną relację tylko o odczuwalny brak szacunku a przynajmniej ja to tak postrzegam.

A więc by nie przedłużać. Gdy laska potrafi się i co najważniejsze CHCE się komunikować, to jest to zielona flaga. Czerwona jak potrzebuje tydzień/dwa na odpisanie czy nie potrafi komunikować swoich odczuć, przeżyć i generalnie się odsłonić. Albo sprawia, że macie odczucie, że to co zjadł Pan Lee w Chinach 10 dni temu jest ważniejsze od was.

 

Rozumiem, że dla części panów z tego miejsca to może się okazać nawet śmieszne w jakimś sensie ale jako osoba, ze stylem lękliwym przyciągałem całe życie laski, które jak to opisał użytownik Vela Fi:

"They are unable to properly communicate which is the foundation of any relationship".

Nie potrafią właściwie się porozumieć, co jest podstawą każdego związku.

 

Osobiście mnie brała kurwica boża pod tym względem ale nawet mój kolega "czad" się z tego śmiał i mi opowiadał jak on połacie tekstu wysyłał a laska trzy lub pięć słów odpisała na to wszystko 😆

 

Baczcie uwagę na komunikację, BEZ tego elementu nie ma mowy o ZDROWEJ RELACJI.

 

Bo pal licho jak to laska ONS ale jeśli chcecie mieć w ogóle szansę na zdrowy LTR, to kobieta która się nie potrafi dogadać, jest uparta i będzie blokować komunikację to równie dobrze możecie zapomnieć o LTR z nią. Prawda jest taka, że jeśli jakikolwiek problem powstanie, nie będziecie w stanie się komunikować ani go rozwiązać i wasza relacja pierdalnie w kalendarz prędzej czy później.

 

Pozdro.

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

1.

2.

 

Tak. Od rodziny zaczyna się kształtowanie młodego człowieka oraz powielanie wzorców, a w Polsce niestety spora część ludzi nabawiła się DDD czy innych dysfunkcji.

 

Dodatkowo ilość samotnych matek, izolowanie ojców plus kryzys męskości nie pomagają w tych czasach.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

3. Osobowość kobiety

Tak to ważne i można to rozwinąć, nie mniej jak wiemy lepiej nie okazywać słabości nawet kosztem nie mówienia wszystkiego.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

4. Znajomi i przyjaciele

Człowiek jest wypadkową 5 osób z którymi najczęściej się zadaje, ma podobne zainteresowania, zarobki itd. 

Jeśli otoczenie myszki lekko się prowadzi, zażywa ziela itd, nadużywa alkoholu to myszka też będzie.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

5. Mała ilość partnerów seksualnych, chyba dla każdego to oczywisty aspekt

Bez dwóch zdań oczywisty.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

6. Skłonność do kompromisu do zaakceptowania twojego przewodzenia.

Kobieta szuka silnego mężczyzny, jeśli on będzie ulegał to pani przyprawi mu rogi.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

7. Mała obecność w social mediach

Nasza myszka może się zamienić w maDkę p0lkę i spamować internet waszym prywatnym życiem, plus to iż w dużej mierze życie na pokaz, dowartościowanie się, leczenie kompleksów itd. 

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

8. Porządek w mieszkaniu

Nasze panie to często fleje, czekamy na chlubne wyjątki.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

9. Ogólny stosunek do życia czyli jakie kobieta ma humory, czy jest pozytywna a nie zrzędliwa.

Tak, widzimy to co mamy w głowie, jak pani będzie negatywna to choćbyśmy nie wiem co zrobili dobrze, wytknie to co złe nawet byle gówno (śmieci nie wyniosłeś itd), zaś pani która chwali faceta dostanie tego więcej gdyż mężczyzna raz czuje się doceniony, dwa stara się dla takiej kobiety i trzy każdy lubi komplementy a nie lubi kręcenia inby.

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

10. Zainteresowania i hobby, ale nie takie jak podróże, muzyka czy skrolowanie filmików na tik tok.

I tu znów dam marudom powód do gadania iż narzekamy na panie, ale większość "zainteresowań" współczesnych kobiet to "chill & netflix pizza wino" itd. 

 

9 godzin temu, bassfreak napisał:

Jako dziewczyna siedzi za mocno w męskiej energii i ciężko jej to wytłumaczyć. 

Czy stosujecie antykoncepcję w postaci tabletek, spirali itd słowem zalewasz swoją kobietę?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że przy braku kobiet, który ni cholery nie rozumiem skąd się wziął panienki nie muszą się wysilać.

Kiedyś, w innej rzeczywistości, były prostsze sposoby.

Przychodził gość do panny, w progu z szacunkiem zdejmował kapelusz czy czapkę i kładł ją na stojącej obok szafie.

Zawsze jest jakaś szafa.

Później widział czy na kapeluszu od dołu jest kurz.

To wystarczyło, żeby wiedziec z jakim typem kobiety ma się do czynienia.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone flagi?

Dodałbym: Nie wyglądam przy niej jak czerwona latarnia. 

Sorry ale większość takich dziewczyn was odrzuci albo zostanie skażona przez Was.

Nie oszukujmy się, nie jesteśmy z perfekcyjnych bezkonfliktowych rodzin i nie mamy żadnych zaburzeń.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SzatanK napisał:

Zieloną flagą na dzisiejsze czasy (podkreślam jak na dzisiejsze czasy dla mnie) jest gdy panna potrafi się komunikować

 

Amen! Powiedziałbym, że to uniwersalny klucz do większości dylematów tutaj, bo litanię życzeń każdy może sobie ułożyć, ale życzę powodzenia ze znalezieniem ideału według wzorca, już nie wspominając o reprezentowaniu samemu dość wysokiego poziomu, aby stawiać żądania nie będąc hipokrytą.
Najlepiej jest sprawdzić empirycznie, czy i jak z partnerką komunikujecie się w sytuacjach konfliktowych, sprzecznych interesów lub jakiejkolwiek innych. Abstrahując od pochodzenia i korzeni, kobieta w swej naturze jest zmienna, bardziej podatna na humory i wahania hormonalne, stąd próby sił i podjazdów zbrojnych są nieuniknioną częścią relacji - sposób ich rozwiązywania i nasza postawa to imo najważniejszy wyznacznik jakości związku.
Ogólnie gdyby ludzie potrafili się ze sobą prawidłowo komunikować, od ręki odjęłoby to 90% problemów z dupy.

  

W dniu 14.03.2023 o 12:14, Iceman84PL napisał:

5. Mała ilość partnerów seksualnych, chyba dla każdego to oczywisty aspekt bo gdy kobieta nie zaliczyła karuzeli kutang jest 

bardziej skłonna do stabilnego, uporządkowanego życia, inwestowania w relacje czy doceniania partnera, z którym jest.

 

Tutaj nie zgodzę się do końca.
Owszem, jako mężczyźni mamy tendencję do szukania kobiety "czystej, nieskazitelnej, nieskażonej" i inne pierdy. Jeśli poznaliście się z partnerką w czasach szkolnych/studenckich i razem odkrywaliście aspekty życiowe to pół biedy, natomiast w innych przypadkach szukanie jednostki nieruszonej jest podejściem naiwnym i życzeniowym.
Dlaczego?
- (Zwłaszcza) w dobie łatwego dostępu do seksu, jeśli dziewczyna nie ma doświadczeń seksualnych, potencjalnie oznacza to, że nie ma podstawowych umiejętności społecznych lub odstrasza mężczyzn z innego powodu.

- brak doświadczenia zwykle oznacza mizernej jakości seks. Proste.
- może okazać się, że dziewczyna z jakiegoś powodu nie lubi seksu lub powoduje u niej dyskomfort, co oznacza, że Ty go też nie dostaniesz lub będziesz musiał się prosić.

- ciekawość jest częścią ludzkiej natury - jeśli dziewczyna nie miała przed Tobą doświadczeń seksualnych, może się okazać, że z czystej ciekawości zechce sprawdzić, czy w innej jadłodajni nie serwują lepiej przysmażonej kiełbasy.
- i jako wisienka na torcie czynnik typowo pragmatyczny: przy deficycie kobiet w wieku rozrodczym, niżu demograficznym, coraz wyższych wymaganiach u kobiet i całej reszcie hulającego pierdolnika, pomysł brzmi jak poszukiwanie złotego graala. ;) No i nie zapominajmy o wymogu spełniania reszty kryteriów z listy!
Pewnie wymyśliłbym jakieś dodatkowe powody, ale to tak z głowy.
Oczywiście nie ma co popadać w skrajności - kilkunastu czy kilkudziesięciu partnerów to duży przebieg, który prawdopodobnie świadczy o jakichś zaburzeniach, ale w przypadku zdrowej mentalnie jednostki kilku powinno się wydarzyć - w zależności od charakteru relacji i wieku pańci.

W sumie Mr Psychologia_Kobiet wyjaśnił temat dość dosadnie: https://rumble.com/v2bzrko-czy-kobiety-nie-powinny-mie-partnerw-seksualnych-przed-tob.html

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DOHC napisał:

Czy stosujecie antykoncepcję w postaci tabletek, spirali itd słowem zalewasz swoją kobietę?

Przerywany albo guma.

 

 

Chciałbym zaznaczyć jedną rzecz co do tych zielonych flag, dzisiaj 70% kobiet ma rozjebane hormony nawet gdy nie są grube.

Przykład dziewczyna mojego kumpla (on chad), ona dobre wzorce z domu itd a przez pierwszy rok jak miała rozjebane hormony to jednego dnia mówiła że wszystko super a następnego potrafiła dzwonić do niego zapłakana że to nie ma sensu. (mimo że nic się nie odpierdalało serio)

 

Od czasu gdy wyprostowała zdrowie jest spokój

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał:

 

Amen! Powiedziałbym, że to uniwersalny klucz do większości dylematów tutaj, bo litanię życzeń każdy może sobie ułożyć, ale życzę powodzenia ze znalezieniem ideału według wzorca, już nie wspominając o reprezentowaniu samemu dość wysokiego poziomu, aby stawiać żądania nie będąc hipokrytą.
Najlepiej jest sprawdzić empirycznie, czy i jak z partnerką komunikujecie się w sytuacjach konfliktowych, sprzecznych interesów lub jakiejkolwiek innych. Abstrahując od pochodzenia i korzeni, kobieta w swej naturze jest zmienna, bardziej podatna na humory i wahania hormonalne, stąd próby sił i podjazdów zbrojnych są nieuniknioną częścią relacji - sposób ich rozwiązywania i nasza postawa to imo najważniejszy wyznacznik jakości związku.
Ogólnie gdyby ludzie potrafili się ze sobą prawidłowo komunikować, od ręki odjęłoby to 90% problemów z dupy.

  

 

Tutaj nie zgodzę się do końca.
Owszem, jako mężczyźni mamy tendencję do szukania kobiety "czystej, nieskazitelnej, nieskażonej" i inne pierdy. Jeśli poznaliście się z partnerką w czasach szkolnych/studenckich i razem odkrywaliście aspekty życiowe to pół biedy, natomiast w innych przypadkach szukanie jednostki nieruszonej jest podejściem naiwnym i życzeniowym.
Dlaczego?
- (Zwłaszcza) w dobie łatwego dostępu do seksu, jeśli dziewczyna nie ma doświadczeń seksualnych, potencjalnie oznacza to, że nie ma podstawowych umiejętności społecznych lub odstrasza mężczyzn z innego powodu.

- brak doświadczenia zwykle oznacza mizernej jakości seks. Proste.
- może okazać się, że dziewczyna z jakiegoś powodu nie lubi seksu lub powoduje u niej dyskomfort, co oznacza, że Ty go też nie dostaniesz lub będziesz musiał się prosić.

- ciekawość jest częścią ludzkiej natury - jeśli dziewczyna nie miała przed Tobą doświadczeń seksualnych, może się okazać, że z czystej ciekawości zechce sprawdzić, czy w innej jadłodajni nie serwują lepiej przysmażonej kiełbasy.
- i jako wisienka na torcie czynnik typowo pragmatyczny: przy deficycie kobiet w wieku rozrodczym, niżu demograficznym, coraz wyższych wymaganiach u kobiet i całej reszcie hulającego pierdolnika, pomysł brzmi jak poszukiwanie złotego graala. ;) No i nie zapominajmy o wymogu spełniania reszty kryteriów z listy!
Pewnie wymyśliłbym jakieś dodatkowe powody, ale to tak z głowy.
Oczywiście nie ma co popadać w skrajności - kilkunastu czy kilkudziesięciu partnerów to duży przebieg, który prawdopodobnie świadczy o jakichś zaburzeniach, ale w przypadku zdrowej mentalnie jednostki kilku powinno się wydarzyć - w zależności od charakteru relacji i wieku pańci.

W sumie Mr Psychologia_Kobiet wyjaśnił temat dość dosadnie: https://rumble.com/v2bzrko-czy-kobiety-nie-powinny-mie-partnerw-seksualnych-przed-tob.html

Co do ilości partnerów seksualnych, zgadzam się. Ten oglądałem ten film:)

Problem tylko polega na tym, w jaki sposób i w jakich okolicznościach nabiła sobie licznik. Dziewczyna 30 lat, załóżmy że 10 partnerów , normalne relacje, związki. Ok, wszystko gra. Ale jeśli tych 10 zdobyła będąc w 3 relacjach a pozostałych 7 w kiblu w klubie, to chyba mamy jakiś problem.

Przebieg przebiegowi nie równy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Orgasmusa na żywca.

Jak zaciązoooo i urodzoooo to sobie przypomną o antykoncepcji i wtedy hulaj dusza piekła nie ma prawdziwa karabela kutasów. Kto popije mamusie ten wie. 

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

Również na paznokcie.

YES SIR! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TajemniczyDonPedro napisał:
W dniu 15.03.2023 o 15:39, SzatanK napisał:

Zieloną flagą na dzisiejsze czasy (podkreślam jak na dzisiejsze czasy dla mnie) jest gdy panna potrafi się komunikować

 

Amen! Powiedziałbym, że to uniwersalny klucz do większości dylematów tutaj, bo litanię życzeń każdy może sobie ułożyć, ale życzę powodzenia ze znalezieniem ideału według wzorca, już nie wspominając o reprezentowaniu samemu dość wysokiego poziomu, aby stawiać żądania nie będąc hipokrytą.

Dokładnie tyle, że ja sam byłem hipokrytą/jestem i to muszę podkreślić i przyznać. Wymagałem/wymagam czegoś z czym sam miałem ogromne problemy.

 

Przyciągałem to czym sam jestem poniekąd i jestem tego świadom. Zapomniałem o tym wspomnieć. Narzekać możemy ale jak to słusznie ująłeś sami powinniśmy przejawiać pewien wzór albo dążyć do pewnego "ideału". Uważam, że postępy robię/zrobiłem ale to nie jest takie proste wszystko. Tu nie chodzi o zmienianie drugiego jak dawniej mi się wydawało tylko ja jestem problem bo gdybym nie był, nie tolerowałbym czegoś takiego już w pierwszej kolejności. Drugiej osoby i tak zmienić nie mogę i ich metod komunikacji. Prawdą jest, że węzeł komunikacji ze samym sobą miałem zniszczony i to się objawiało jak objawiało "zewnętrznie" i za moim przyzwoleniem bo przecież nikt nie zmusza mnie rozmawiać czy wysyłać wiadomość do "ścian", dla których wszystko jest ważniejsze ode mnie. Dużo by pisać ale temat nie o tym tylko o flagach tym razem zielonych.

 

Dlatego mógłbym narzekać i narzekać na komunikację i jakość tego co reprezentują kobiety ale póki sam nie będę miał świetnych rezultatów w tej kwestii to jestem czystym hipokrytą. Co nie zmienia faktu, że komunikacja w moim doświadczeniu z pannami to był istny dramat ale poprzedzony słodkim początkiem, z masą gorzkości w środku i posmakiem kwasu na końcu wykrzywiającym twarz/usta. Jednak muszę oddać, że notorycznie przyciągam i przyciągałem pewien typ kobiet dlatego moje postrzeganie PRYWATNE może być zaburzone. 

 

Co nie zmienia, że zieloną flagą jak dla mnie jest umiejętność komunikacji i chęć rozwiązywania ewentualnych problemów na bieżąco. Bo jak to mądrze wspomniał @TajemniczyDonPedro ta jedna umiejętność rozwiąże masę problemów w relacji. Tyle, że jeszcze JEDNO.

 

NALEŻY RÓWNIEŻ UMIEĆ SŁUCHAĆ bo to również elemetarna rzecz w porządnej komunikacji🙂

 

Pozdro!

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bassfreak napisał:

Przerywany albo guma.

Pytam, gdyż Brat @absolutarianin na jednym ze swoich filmów mówił, iż prezerwatywa nie pozwala przekazywać kobiecie swojego nasienia i energii, zaś zalewanie bez dziecka pod długim czasie zbytnio "przeładuje" kobietę męską energią i bywa jeszcze gorzej, seks nie za rzadki jak i nie za często, z umiarem.

Chyba że w gumie a bez gumy do buzi?🤔😉

 

7 godzin temu, maroon napisał:

E no co ty.

Nie pytam bo mnie to obchodzi, pytam gdyż... Patrz wyżej 😉

 

Swoją drogą jest teoria telegoni, ale szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 11:56, maroon napisał:

To jest potencjalna mina. 

 

Bardziej chodzi o to, że ojciec, który stawia granice, wprowadza zasady, egzekwuje od córki dobre prowadzenie się i zachowania.

Czyli socjalizacja, wzorzec i dobre ukształtowanie.

Tylko wiadomo jak z tym dzisiaj jest a raczej tego brak.

 

 

 

 

W dniu 15.03.2023 o 13:10, zuckerfrei napisał:

takiej z full listą nie ma.

 

Wiadomo.

Mężczyźni zazwyczaj zamiast myśleć głową, kalkulować zyski i straty to idą po najmniejszej linii oporu.

Zamiast wymagać to zazwyczaj szukają kompromisu czego nie robią kobiety.

Jednak jeżeli według tych lub jeszcze innych punktów będą działać to większa szansa nie wpakowania się 

w piekiełko, które może zgotować im niezweryfikowana panna.

 

 

 

W dniu 15.03.2023 o 14:21, Baca1980 napisał:

zielonych flag tak naprawdę niczego nie gwarantuję

 

A no nie ma gwarancji, ale można szybciej odrzucać te, które sie nie nadają.

W dniu 15.03.2023 o 21:21, DOHC napisał:

Od rodziny zaczyna się kształtowanie młodego człowieka oraz powielanie wzorców, a w Polsce niestety spora część ludzi nabawiła się DDD czy innych dysfunkcji

 

Większość ludzi nie powinna mieć dzieci czy tworzyć relacje bo wpierw społeczeństwo polskie trzeba wyleczyć z chorób psychicznych, traum, leku, stresów, które

przekazywane są przez to kolejne pokolenia bo nikomu nie chciało sie nad soba pracować.

Kobiety od dziecka niszczą poczucie wartości i samooceny chłopcom, obniżając ich poziom.

Wtedy nie dziw co obecnie mamy w XXI wieku.

 

 

8 godzin temu, TajemniczyDonPedro napisał:

kilkunastu czy kilkudziesięciu partnerów to duży przebieg, który prawdopodobnie świadczy o jakichś zaburzeniach, ale w przypadku zdrowej mentalnie jednostki kilku powinno się wydarzyć - w zależności od charakteru relacji i wieku pańci.

 

Pamiętaj, że liczbę partnerów seksualnych kobiety mnożysz minimum razy trzy.

Nawet zdrowa kobieta na ciele i umyśle od masy atencji, kukoldów, łatwego dostępu do seksu 

zrobi z jej mózgu sieczkę i odbije jej do tego stopnia, że i tak karuzela kutang będzie zaliczona.

To tak jakbyś ty miał stały dostęp do kobiet i co nie korzystałbyś z okazji?

Każdy by korzystał😉

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego liczba partnerów kobiety jest taka ważna.  Najlepiej to używać maksymy “Nie pytaj o to, nie mów o tym”.  My nie pytamy kobiet o to ilu facetów miała i w jakich okolicznościach, oraz nie mówimy im o naszych poprzednich zaliczeniach.  Pytanie o takie rzeczy oraz odpowiadanie jest bardzo niekomfortowe.  Poza tym jest to bardzo osobista sprawa i nie ma po co w to ingerować.  W obecnych czasach ludzie są bardzo aktywni seksualnie, i kilkunastu lub kilkudziesięciu poprzednich partnerów jest powszechne.  Zwłaszcza jak się przekroczy te 30 lat i później.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ursus napisał:

Nie wiem dlaczego liczba partnerów kobiety jest taka ważna.  Najlepiej to używać maksymy “Nie pytaj o to, nie mów o tym”.  My nie pytamy kobiet o to ilu facetów miała i w jakich okolicznościach, oraz nie mówimy im o naszych poprzednich zaliczeniach.  Pytanie o takie rzeczy oraz odpowiadanie jest bardzo niekomfortowe.  Poza tym jest to bardzo osobista sprawa i nie ma po co w to ingerować.  W obecnych czasach ludzie są bardzo aktywni seksualnie, i kilkunastu lub kilkudziesięciu poprzednich partnerów jest powszechne.  Zwłaszcza jak się przekroczy te 30 lat i później.  

Z moich doswiadczen wynika, ze kobiety, ktore mialy wieksza ilosc partnerow szybciej zaczynaly rozgladac sie na boki. Mialy tez problem z emocjami, nie potrafily zapelnic luki, ktora pojawila sie przez to, ze przestaly imprezowac i skakac na karuzeli. W relacji szybko zaczynaly sie nudzic. A co generuje najwieksza ilosc emocji? Nowy bolec.

Nie znaly innego sposobu na dostarczenie sobie emocji, bo wczesniej byly to romanse i seks z nowymi partnerami.

 

Nie czytalem badan, ale dam sobie palec uciac, ze sa takie, wieksza ilosc partnerow u kobiety = wyzsze prawdopodobienstwo zerwania relacji/zdrady partnera. 

U kobiet z wyzszym przebiegiem zaobserwowalem tez bardzo przedmiotowe podejscie do seksu. Zgadzaja sie na wszystko i wszedzie. I kurwiki w oczach. Do zabawy nie ma lepszych dziewczyn, bo zrobia wszystko (wiedza, ze seks dziala na facetow, wiec go wykorzystuja). Do dluzszych relacji nie nadaja sie zupelnie.

Jeszcze można dodac, że dziewczyny z wiekszym przebiegiem bardzo dobrze manipuluja. Dlatego trzeba uwazac, bo latwo mozna wpasc po uszy. One przerobily taka ilosc facetow, ze doskonale wiedza, co nalezy robic, jak nalezy robic i kiedy nalezy robic, aby urobic betę.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kobieta nadaje się na matkę waszych dzieci (czy widzielibyście ją w kontekście kogoś z kim moglibyście mieć bobo.

Czy jest dojrzała, czy nie jesteście za pasówką tylko wyborem numer jeden w kontekście facetów, którymi ona się zainteresowała.

Czy kobieta pragnie jakieś swoje wady naprawiać. 

Czy dana kobieta was pociąga fizycznie, to też co by nie mówić zielona flaga.

Czy jest lojalna.

 

Zielonych flag można by mnożyć ale zielone flagi powinny być również u nas a tam gdzie mamy czerwony lub wziąć dobrego szpreja i pofarbować już na odpowiedni kolor :D 

 

Kobieta może być "cała zielona", że tak powiem ale jeśli my nie jesteśmy cali zieloni to czy nie jest hipokryzją wymagać tego samego?

A więc wychodzi na to, że robota i na co zwracać uwagę koniec końców zaczyna się od nas, tak czy siak. 

 

 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.