Skocz do zawartości

Sztuczna inteligencja wypowiada się o naszym forum :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

No i proszę, jaką sobie opinię wyrobiliśmy 😀

 

Nie wstyd Wam? Propagatorzy "szkodliwych, seksistowskich i przemocowych postaw wobec kobiet oraz teorii spiskowych i ideologii skrajnie prawicowych"

 

Szowiniści, mizogini i foliarze. Tfu

 

 

Nasze zdrowie Bracia 😉🥂

m.JPG

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już widzę spory błąd tej nowoczesnej "przeglądarki", ponieważ jej "wiedza" opiera się na tym co jest w google. Otóż jak Open AI będzie rozróżniał fałszywe informacje od prawdziwych? Już były przypadki, gdzie Chat GPT podawał kompletne bzdury przez to, że jego "wiedza" była oparta o fake newsy. 

Edytowane przez Generał Szrama
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 23:30, Generał Szrama napisał:

Ja już widzę spory błąd tej nowoczesnej "przeglądarki", ponieważ jej "wiedza" opiera się na tym co jest w google. Otóż jak Open AI będzie rozróżniał fałszywe informacje od prawdziwych? Już były przypadki, gdzie Chat GPT podawał kompletne bzdury przez to, że jego "wiedza" była oparta o fake newsy. 

Chat GPT to w większości bzdury. Jeśli chcesz jakiejś zwykłej informacji typu jaka jest stolica Szwecji i ile osób mieszka, to spoko. Ale ja pisząc prace magisterską, próbowałem się tym posłużyć to kompletne głupoty wypisywało. Podobnie z obliczeniami matematycznymi, robi dużo podstawowych błędów. 
Radzilbym traktować jako zabawkę a nie jak poważny program, bo jescze dużo mu brakuje. Ale kto wie, gdy do jego zasobów dostarczą mu całą wiedzę ludzkości, łącznie z najnowszymi badaniami, publikacjami to może będzie rewolucyjna rzecz która zabierze prace milionom ludzi na świecie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Jeszcze bawiłem się tym czatbotem, konfabuluje równo.

 

omów motyw związków z kobietami w życiu i twórczości pisarza marka kotońskiego
 
 
 

Marka Kotońskiego, polskiego pisarza i tłumacza, można określić jako twórcę, który w swoich dziełach często porusza tematykę związków z kobietami oraz kobiecej psychiki. Kotoński w swojej twórczości przedstawia różne oblicza relacji między mężczyznami i kobietami, ukazując je jako skomplikowane, pełne napięć, niejednoznaczne i często trudne do zrozumienia.

 

W jednym z najbardziej znanych dzieł Kotońskiego, powieści "Klejnot" (1985), autor porusza tematykę związków między mężczyznami a kobietami, pokazując ich trudną naturę. Kotoński przedstawia w niej historię miłości i zdrady, która prowadzi do tragicznego finału. Opowiada o związkach, w których z jednej strony kobiety są niezwykle silne i niezależne, ale jednocześnie potrzebują uwagi i miłości. Z drugiej strony, mężczyźni są przedstawieni jako osoby zdominowane przez emocje, które nie zawsze potrafią zrozumieć kobiety i spełnić ich oczekiwania.

 

W innej powieści Kotońskiego, "Młoda Polska" (1990), pisarz porusza temat związany z miłością i pożądaniem. Kotoński ukazuje w niej złożoność relacji między mężczyznami a kobietami, której źródłem są różnice w postrzeganiu świata, wartości i norm społecznych. W tej powieści Kotoński przedstawia także problematykę związaną z rolą kobiety w społeczeństwie i jej trudnościami w odnalezieniu się w nim.

 

W twórczości Kotońskiego można również odnaleźć wątki związane z psychiką kobiet. W powieści "Sny i kamienie" (1994) autora, przedstawia on postać kobiety, która walczy z własnymi demonami, nie potrafiąc uporać się z traumą z przeszłości. Kotoński ukazuje w niej trudności, z jakimi mierzą się kobiety w społeczeństwie, oraz konsekwencje, jakie wynikają z przeżytych traum.

W sumie, w twórczości Marka Kotońskiego motyw związków z kobietami jest nieodłącznym elementem. Pisarz przedstawia różne oblicza relacji między mężczyznami a kobietami, ukazując je jako skomplikowane i niejednoznaczne. W swoich dziełach porusza także tematykę związana z rolą kobiet w społeczeństwie oraz z psychiką kobiet, zwracając uwagę na ich trudności i

 

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Ja nie wiem jak ten bot to klei. Wspomina np o powieści "Klejnot" z 1985 roku. Po wygooglowaniu okazuje się, że w tym roku wyszedł film klejnot nilu, którego opis brzmi:

 

Cytat

Joan i Jack przeżywają kryzys w związku. Podczas gdy pisarka przyjmuje zaproszenie od szejka, jej partner spotyka dawnego znajomego, Ralpha.

 

I tak dalej. :P 

 

Jeszcze dopytałem bota:

 

czy marek kotoński jest dobrym polskim pisarzem?
 
 
 

Odpowiedź na pytanie, czy Marek Kotoński jest dobrym polskim pisarzem, zależy od indywidualnej oceny czytelnika i jego gustów literackich. Jednakże, Marek Kotoński jest cenionym pisarzem w polskiej literaturze i zdobył wiele nagród i wyróżnień za swoją twórczość.

Kotoński jest autorem wielu powieści, opowiadań oraz esejów, których tematyka oscyluje wokół relacji międzyludzkich, psychiki człowieka oraz historii Polski i Europy. W swoich utworach, pisarz wykorzystuje różne style narracyjne, ciekawie konstruuje postaci oraz bawi się językiem, co sprawia, że jego dzieła są interesujące i niebanalne.

Jego powieści, takie jak "Klejnot", "Młoda Polska" czy "Kronos" cieszą się popularnością wśród czytelników i są uważane za ważne dzieła w polskiej literaturze XX i XXI wieku. Wyróżniają się one oryginalnym stylem, silnym przekazem, ciekawie skonstruowanymi postaciami oraz wciągającą fabułą.

Ponadto, Kotoński jest również tłumaczem literatury, między innymi twórczości Josepha Conrada oraz Jamesa Joyce'a, co świadczy o jego wrażliwości językowej i literackiej.

W związku z powyższym, można stwierdzić, że Marek Kotoński jest uznawany za dobrego polskiego pisarza, którego dzieła zasługują na uwagę i są ważnym elementem polskiej literatury współczesnej.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

zabierze prace milionom ludzi na świecie 

To, co myślimy to będzie gorzej i inaczej, a ludzie, władza zmarnuje cały potencjał lub wykorzysta w taki sposób, żeby gnębić człowieka. Tylko to jest pewne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.