Skocz do zawartości

Case/etui na iPhone


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że zamierzam dokupić drugi iPhone SE, który zastąpi iPhone 6 który jest na służbie u mnie od 2014 roku (który android Ci to da?)...

 

No i kiedyś znalazłem firmę online, która ręcznie robiła etui do telefonów ze skóry np.  Czy znacie takie manufaktury? Takie, żeby tam kary jeszcze upchać, aby było męskie. Bo te gówna od chińczyka są coraz droższe... pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maruda napisał:

nie masz innych zmartwień

No nie mam. Chciałbym lepszy produkt na lata. Jakieś z amazona miałem - lipa też. Jak to ma wyglądać po paru tygodniach jak psu z gardła to pierdolę. Ja pracuję telefonem. 

Też. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Jako, że zamierzam dokupić drugi iPhone SE, który zastąpi iPhone 6 który jest na służbie u mnie od 2014 roku (który android Ci to da?)... 

3 lata temu sam przerzuciłem się z hujłeja właśnie na iPhone SE i do tej pory jestem mega zadowolony. Nie zawodzi, szybki i do tego poręczny (niewielkich rozmiarów). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.