Skocz do zawartości

Kolczyk w uchu u faceta


Lynch

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie robisz w showbusinessie lub innym pseudoartystycznym badziewiu, to zdecydowanie NIE.

 

Z tym że, tak jak koledzy wyżej napisali. Twoje Ciało, twoja sprawa.

I twój wizerunek przede wszystkim.

 

edit.

Powiem z własnego doświadczenia. Wszyscy kolesie, którzy noszą kolczyki czy w uszach czy w brwiach, jednego znam co ma nawet w nosie, są postrzegani przez otoczenie, jako mniej lub bardziej odklejona patola. Nie są brani do końca serio. To takie lokalne clowny bardziej. Oczywiście to wszystko zależy, w jakim środowisku się na co dzień obracasz, bo jeśli pracujesz na zmywaku w Anglii, czy magazynie Amazona to ludzie będą mieli to mówiąc kolokwialnie w piździe. Ale jeśli pretendujesz do jakichś poważniejszych stanowisk, gdzie liczy się to, jak odbiera Cię przede wszystkim klient, to taki kolczyk (ba, uważam że nawet biżuteria w postaci łańcucha na szyi) potrafi utrudnić życie.

 

Poważny facet z biżuterii, nosi tylko zegarek na ręku i pewność siebie wypisaną a twarzy.

Edytowane przez Vlad_Lokietnichuk
  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lynch napisał:

Co sądzicie o kolczyku w uchu u faceta? Myślę żeby sobie zrobić dziurkę i nosić taki mały złoty z diamentem albo srebrny. 

 

Twój wybór, masz ochotę to zrób.

 

Na marginesie.

Znam gości po 40stce.

Którzy zmieniając otoczenia zawodowo-towarzyskie.

Usuwali sobie laserowo widoczne tatuaże.

Chirurgicznie tunele w uszach i piercingi czy jak to tam się zwie.

 

Każdy ma swoją mądrość etapu w życiu.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo modne niegdyś na obszarze byłego DDR, czy ogólnie - jak widziałem - u robotników, czy osób lewicowych.

 

Kojarzę takiego niemieckiego majstra betoniarni , z Hockenheim, jakoś z 2003 : miał uszy obwieszone dosłownie. Poza tym miał żonę, dzieci, i był złodziejem-kombinatorem na dodatkowych fuchach robionych w zakładzie.

Ale to raczej bez związku - w DE, zwłaszcza w niektórych regionach, kolczyki w uszach u facetów to jak zielone włosy u alternatywek - nikogo to nie obchodzi.

 

W Polsce to nie wiem, chyba by trzeba mieć jakiś styl pod to...taki Wiśniewski może, albo jakiś raper, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chcni napisał:

Niby nosi się tak samo, ale dla mnie prawilne kołczany kojarzą się z tym:

 

images?q=tbn:ANd9GcSheZ0PEtMiXIppzB3o0Id

 

 

Trzeba złapać "prawilniaka" i przesłuchać. Żeby zidentyfikował.

Kiedyś, w dzielnicy cudów, w pewnym mieście, złapałem "prawilniaka" bo mial koszulkę z napisem "łobuz kocha najmocniej", suchy był, paskudny taki, burzył się jak powiedziałem, że mu foto pdolne ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołczan bardzo przydatna rzecz, estetyczniejsza, lżejsza od plecaka, ciężej też cię okraść, sam taki momentami noszę.

 

Odnośnie kolczyka to widziałem w życiu mężczyzn, którym to autentycznie pasowało i nie wyglądali niemęsko.

 

Czyli to zależy.

 

Eksperymentuj, ja to robię nieustannie z kolorami, złotymi ozdobami, fryzurami, nie popełniam tylko gaf typu permanentny tatuaż, bo z tym są później problemy, by usunąć ewentualnie.

 

Do odważnych świat należy, wyjdź ze strefy komfortu.

 

Obudź się!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 41 lat w podstawówce sobie z kolegami zrobiliśmy u kosmetyczki i tak do matury. Teraz mam z tego bekę. Wtedy wydawało się to modne. 

 

 

Co do tego twierdzenia, że facet to tylko zegarek z biżuterii, to się nie zgadzam. Mam gruby kajdan na szyję po babci. Czasem noszę, czasem nie. 

Tak wiem jak ten kajdan jest odbierany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kolczykami to różnie u osób jest. 

Jak zobaczę to u faceta to rozmawiając z nim patrząc mu w oczy i później spoglądając na kolczyk w uchu czyyy teen yyyy ufo nieee yyy tunel i ponowne spojrzenie mu w oczy to wyczuwam u niektórych facetów jakby yyy zawstydzenie czy zaniepokojenie, bo chyba wyczuwa że to nie męskie.

Ale jak to zrobię to samo u kobiet noo to inna reakcja z jej strony. A to poprawiają włosy, widać że czuję ona się że ktoś zwrócił uwagę na nią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.