Skocz do zawartości

Eksplodowała moja głowa, zostałem rozdeptany psychicznie


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, 

Dawno mnie tu nie było, zaglądam rzadko. 

Tytuł clickbaitowy specjalnie. 

Wiem, że pewnie Ameryki nie odkryłem, ale rozku***wiło mi głowę. 

Nie będę wrzucał tu linku, ale trafiłem na stronę na Facebooku. Gość ma nick "Kobus" - nie wierzę, że facet jest w stanie wypisywać takie bialorycerskie gówno. 

Przeczytalem kilka jego postów. Proszę o liścia na otrzeźwienie. 

@zuckerfrei ratunku!!

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Eksplodowała moja głowa, zostałem rozdeptany psychicznie

Paradoksalnie to wcale nie musi być biały rycerz. On może doskonale wiedzieć na jakie pierdolety jest masowe zapotrzebowanie i po prostu sprawnie to wykorzystuje.

 

Kobiety pokazują cyca i mają rzesze fanów, a ten czarodziej mówi im, że silna kobieta jest niezależna, bo jest niezależna i silna siłą swojej niezależności, do której doszła dzięki swojej sile!

  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rapke napisał:

Nie będę wrzucał tu linku, ale trafiłem na stronę na Facebooku. Gość ma nick "Kobus" - nie wierzę, że facet jest w stanie wypisywać takie bialorycerskie gówno. 

Było już, temat odgrzewany. Razem w Wicijkowskim znaleźli sobie sposób na zarabianie jadąc po facetach. 

Schemat jest taki:

- narzekaj na facetów, jacy to źli i niedobrzy.

- Jesteś silna niezależna i zasługujesz na uj wi co,

- podpierdziel wszystkie mądrości i durne cytaty z demotywatorów.

- napisz z tego książkę albo jakieś tam lekcje życia.

- reklamuj swoje dzieło i zarabiaj na idiotkach klepiących cię po dupie i przytakujących tym bzdurom.

 

I to wlasnie chcialem wam powiedziec.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał:

Najpierw siła, potem... Siła!

 

Oczywiście kobieca, bo męska jest fe.

 

Siła może być tylko jedna...

 

DSC_4049.jpg?v=1601463682

 

Ilu elektromonterów - kobiet widzieliście w jakimkolwiek przedsiębiorstwie?

Wiedzą cholery, że to może być niebezpieczny zawód... więc się tam nie pchają. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BumTrarara napisał:

 

Niezły jest, skubany. Idealnie pod grupę docelową.

 

Co sprzedaje? Jakieś kursy, konferencje, szkolenia jak być silną i niezależną? Książkę może już wydał? Czy normalnie product placement: kosmetyki, pokrywki na thermomix i świece do woskowania uszu?

 

Jeśli dobrze to monetyzuje to jest to normalny kapitalizm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno mu trzeba przyznać że odjebał: wpisuje sobie hasztag psychologia 😲😂

 

Yeah bunny szarlatan! Jaka to kurwa psychologia??? Toż to najtańsze chwyty socjotechniczne jak przy sprzedaży garnków emerytom 😂 Albo jak jasnowidzenia Jackowskiego, który przewidział kiedyś, że w nocy będzie ciemno i codziennie przekonujesz się, że miał rację!

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Redbad napisał:

Toż to najtańsze chwyty socjotechniczne jak przy sprzedaży garnków emerytom

Tak tez jest. Najbardziej mi się chce śmiać jak pod jego wypocinami komentarze piszą pańcie po studiach, adwokatki lekarki uważające się za nie wiadomo, jakie mądre i wykształcone. Zal mi wszelkich facetow ktorzy posluchaja takiego buca i beda sie plaszczyc przed babami. Upadek i katastrofa gwarantowana.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rapke napisał:

Dawno mnie tu nie było, zaglądam rzadko.

No własnie, dawno Pana tu nie było Scharfuhrer Rappke i widać, iż odwykłeś od pewnych treści. Białorycerze są wśród nas, nawet ci radykalni - przywołany przez Ciebie jest ewidętnie mocny w wierze - niech takim zostanie, świata nie zbawimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Redbad said:

 silna kobieta jest niezależna, bo jest niezależna i silna siłą swojej niezależności, do której doszła dzięki swojej sile!

 

Tak. A potem powoduje to coraz większe odspawanie pań od rzeczywistości i personifikację wszystkiego przez "my", a coraz częściej "ja". My kupiliśmy, my wybudowaliśmy, my zrobiliśmy. Gdzie wkład pań oscyluje zazwyczaj wokół zera lub jest wręcz ujemny, bo trzeba jeszcze czas, energię i środki w księżniczkę "inwestować". 

 

Dla mnie to najbardziej ohydne, gdy słyszę jak pańcia mówi o inwestycji przykładowo za bańkę "my wybudowaliśmy", gdzie jej wkład to było robienie herbaty i dram, a beciak obok tylko się smutno uśmiecha i nic nie mówi. 

 

Dodatkowo coraz częściej zaczynam się spotykać z niesamowitą agresją kobiet, jak zdarza mi się je "prostować", że ich wkład był zerowy, więc z jakiej racji "my"?

 

Także może i jest to nisza do zarabiania, ale wszyscy na tym tracą. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Miszka said:

 

Siła może być tylko jedna...

 

DSC_4049.jpg?v=1601463682

 

Ilu elektromonterów - kobiet widzieliście w jakimkolwiek przedsiębiorstwie?

Wiedzą cholery, że to może być niebezpieczny zawód... więc się tam nie pchają. 

Na insta jest sporo lasek elektryków, hydraulików, dekarzy. Ale nie u nas. W de, fr, en, usa. U nas żadnego takiego profilu nie widziałem. U nas króluje fitness, pokazywanie dupy i cyca i relacje z wycieczek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maroon napisał:

Na insta jest sporo lasek elektryków, hydraulików, dekarzy. Ale nie u nas. W de, fr, en, usa. U nas żadnego takiego profilu nie widziałem. U nas króluje fitness, pokazywanie dupy i cyca i relacje z wycieczek

 

 

Ale zauważ, że większość tych kobit z zagranicy, które robią takie męskie prace, przy okazji eksponują dupę. Jest profil takiej facetki że Skandynawii, która kładzie tapety, maluje ściany itd. wiesz jak jest ubrana? Nie, nie w robocze ogrodniczki na szelki tylko obcisłe legginsy, które mało nie eksplodują na jej dupie. Fakt, że jest wytrenowana i dobrze wygląda, ale strój taki a nie inny na pewno nabija jej wyświetlenia. Widziałem też kiedyś profil dziewczyny z USA, która zajmuję się jakaś wycinką drzew, pielęgnacją ogrodów. Ona też na każdym filmie w obcisłych spodniach, a nogi i dupa nabite na siłowni. W Polsce jest taka kobieta, które jeździ tirem, to też szczuje dupą cały czas. 

 

Ale to się sprzedaje i daje zasięgi, więc robią tak a nie inaczej i jeszcze w gratisie pasą swoją próżność.

Edytowane przez Machine89
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maroon napisał:

Na insta jest sporo lasek elektryków, hydraulików, dekarzy. Ale nie u nas. W de, fr, en, usa. U nas żadnego takiego profilu nie widziałem. U nas króluje fitness, pokazywanie dupy i cyca i relacje z wycieczek

 

 

No zdarzają się, ale też nie jakoś mega często. Jak dotąd spotkałem jedną młodą kobietę która przyuczała się na mechanika przemysłowego i jedną trochę starszą pracującą już na zakładzie, ale na montażu tzw. drobnicy. Ostatnio też spotkałem Polkę też młodą, na stanowisku automatyka. Zdarzają się, ale to dość rzadko. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.