Skocz do zawartości

Eksplodowała moja głowa, zostałem rozdeptany psychicznie


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Redbad napisał:

Toż to najtańsze chwyty socjotechniczne jak przy sprzedaży garnków emerytom

Jak widać, działa.

Wcale bym się nie zdziwił, jakby prywatnie śmiał się do rozpuku z tych pierdół które propaguje, licząc Peeleny ;) Taka, hmmm, "zabawa konwencją" xD

 

Było kiedyś takie pismo "Obywatel" - bodajże nadal jest. Czytywałem dawno temu. Ale nie o piśmie ma być, ale o dewizie tego pisma. A brzmiała ona "Za nasze poglądy nie dają nagród".

Za jego dają ;)

 

Jak to śpiewała kiedyś śląska grupa rapowa "Hasiok"

 

Za dobrą kasę nawet pierdy można grać

z fastfoodem nie zadzierać, tylko dupy mu dać!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, Machine89 said:

 

Ale to się sprzedaje i daje zasięgi, więc robią tak a nie inaczej i jeszcze w gratisie pasą swoją próżność.

Tylko że większość tych lasek nie jest jakoś strasznie urodziwa. Nie mniej są. A jeżeli są takie na insta, to takie co się nie sprzedają, też są. Poza tym zwróć uwagę, że one w ten sposób łowią też klientów, a robota którą pokazują, jest naprawdę porządnie zrobiona. Więc ja bym się aż tak nie czepiał. W kobiecie zawsze będzie próżność, więc lepiej jak tej próżności pokazuje 10-20% niż jak 100.

 

W ogóle to jest śmieszne, bo na zachodzie od kilkunastu lat było parcie na zwiększanie obecności kobiet w STEM. Trochę to dało efektów. Tymczasem u nas promowało się turystyki i wizaże. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Nie, to nie jest idiota ;)

To jest człowiek, który doskonale wie z której strony chlebek jest posmarowany i co trzeba mówić swojej grupie docelowej, by jej potem sprzedać to, co chce się sprzedać.

 

Nie oszukujmy się. Każdy pragnie zanurzyć ryj w melasie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony może cynicznie gada te bzdety by właśnie doić kasę z starych julek, które muszą  płacić żeby ktoś im opowiadał te farmazony jakie są wspaniałe,to takie reverse onlyfans że julki płacą gościowi, jeśli tak jest to geniusz, jedyne co martwi to to że wygląda że naprawdę wieży w to co mówi, albo dobry aktor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

Pytanie za 100pkt. - co definiujemy obecnie jako molestowanie????

Ano właśnie...

Nie ma wątpliwości, że za akt molestowanie można uznać zgwałcenie. I tu pojawia się statystyka policji:

https://statystyka.policja.pl/st/przestepstwa-ogolem/przestepstwa-kryminalne/zgwalcenie/122293,Zgwalcenie.html

 

W skrócie - w 2021 wszczęto 2257 spraw o zgwałcenie, z czego tylko w 1081 przypadkach ustalono, że do przestępstwa doszło. Lekko ponad połowa zgłoszeń okazała się bezzasadna lub wręcz fałszywa. W  praktyce jest tego więcej, tylko wychodzi to tak wcześnie, że nawet postępowania nie ma. Wcięło mi link, ale być może ktoś widział wywiad z rzeczniczką policji, która mówiła, że 75% zgłoszeń zgwałceń jest fałszywa. I tu mówimy o zgłoszeniu sprawy policji, czyli kroku poważnym i zdecydowanym.

W świetle tego jakieś anonimowe i niekonkretne przebąkiwania o bliżej nieokreślonej 'formie molestowania' imho nie zasługują w ogóle na żadną uwagę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spacemarine napisał:

on chyba naprawę wierzy w to co mówi

W chajs idiotek po scianie wierzy. 

 

Zajebisty ściemniacz, bez skrupułów, z umiejętnościami aktorskimi. W handlu bezpośrednim, tylko tacy odnoszą ponadprzecietny sukces. Z dealerem fotowoltaiki kiedyś rozmawiales? :)

 

Slowo klucz: sklep online, który jest podlinkowany w bio jego sociali, rolki i gównoposty wstawiane co kilka godzin, które tam kierują ruch. 

On karcianą grę, którą to "klyjentka" (czy też "klyjent", bo to stary raczej płaci) ma rzekomo rozruszać zastały zwiazek, sprzedaje za prawie 270 zł. Koszt produkcji tego szajsu to ile? 10 zł? Z logistyką 20 od sztuki. Ile to jest procent marży? Bo nie chce mi sie na kalkulator przelączac. Tych gier ma tam od chuja. Do tego ksiazki, czy tam kursy. I on to na bank sprzedaje, patrzac chociażby na zimny ruch w komentarzach tych kur pod wpisami na fb. Tam nie ma sciemy, że lajki są kupione w Indiach. Wystarczy kilka przykladowych profili przejrzeć i to jasne, że żywi ludzie sie pod tym spuszczają. 

 

Marketing zrobiony w punkt. 

 

Fun fact: Śmiejemy sie z tego a to i tak relatywnie mała skala. Marketing polityczny, to jest dopiero kurestwo grubo szyte a nikt tego na co dzień nawet nie dostrzega.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

W chajs idiotek po scianie wierzy. 

 

Zajebisty ściemniacz, bez skrupułów, z umiejętnościami aktorskimi. W handlu bezpośrednim, tylko tacy odnoszą ponadprzecietny sukces. Z dealerem fotowoltaiki kiedyś rozmawiales? :)

 

Slowo klucz: sklep online, który jest podlinkowany w bio jego sociali, rolki i gównoposty wstawiane co kilka godzin, które tam kierują ruch. 

On karcianą grę, którą to "klyjentka" (czy też "klyjent", bo to stary raczej płaci) ma rzekomo rozruszać zastały zwiazek, sprzedaje za prawie 270 zł. Koszt produkcji tego szajsu to ile? 10 zł? Z logistyką 20 od sztuki. Ile to jest procent marży? Bo nie chce mi sie na kalkulator przelączac. Tych gier ma tam od chuja. Do tego ksiazki, czy tam kursy. I on to na bank sprzedaje, patrzac chociażby na zimny ruch w komentarzach tych kur pod wpisami na fb. Tam nie ma sciemy, że lajki są kupione w Indiach. Wystarczy kilka przykladowych profili przejrzeć i to jasne, że żywi ludzie sie pod tym spuszczają. 

 

Marketing zrobiony w punkt. 

 

Fun fact: Śmiejemy sie z tego a to i tak relatywnie mała skala. Marketing polityczny, to jest dopiero kurestwo grubo szyte a nikt tego na co dzień nawet nie dostrzega.

 

Czyli gość jednak nie jest głupi, nawet podziwiam, doi ten cyrk równo, może i dobrze, ja bym swoją facjatą tego nie firmował, ale jak kosi dobrą kasę to rozumiem że może się opłacać pitolenie takich farmazonów

 

Co ciekawe jak nawet pewni ego goście ośmieszają to pewnie damy biorą go w obronę i de facto bardziej promuje mu content, zabawne jak to cyrk, ale to jest przyszłość Panowie, stare julki będą płacić mężczyznom za komplementy i atencje, to co było za darmo w wieku 20 lat i już nie wróci sprawia że tęsknią za tym i gość świetnie się w to wpisał swoimi treściami.

 

Wogóle trochę to pitolenie przypomina speed seduction takiego pua Ross Jefries, jest pewien typ kobiet które dobrze reagują na taki makaron na uszy

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Machine89 said:

Ale to się sprzedaje i daje zasięgi, więc robią tak a nie inaczej i jeszcze w gratisie pasą swoją próżność.

 

Jak widzę coś takiego to klikam next, bo gdy już czegoś szukam na YT to konkretnego kontentu a nie wypiętej specjalistki od "jak pomalować ścianę" 

 

Od tego jest np. Mario budowlaniec a wypięte specjalistki są np. Na czerwonej rurze.

 

O, dla przykładu, ostatnio szukałem czegoś o solarach do kampera i trafiłem na jakąś tam polkę, Madzia coś tam, drobna, chyba ruda, ujdzie, no i ona coś tam pieprzyła 3po3 o tych solarach ale od razu widać że nie jest to topic na którym kręci chajs, więc poszedłem obejrzeć to co chciałem gdzieś indziej, tak dla zasady.

 

Ale tak niestety działa dzisiejszy świat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, yrl napisał:

Unikam dziewczyn które mają zalajkowane czy udostępnione treści tego gościa.

Ten kukold w porównaniu z "oczami menszczyzny" i tak ma małe zasięgi patrząc po swoich znajomych. Co ciekawe zalajkowany jego profil wśród znajomych ma sporo mężczyzn (nawet jeden samiec alfa walczący na galach typu gromda)🤦‍♂️. Kobiety wiadomo, że lubią czytać takie farmazony, choć jeśli czyta takie grafomańskie pierdy wiadomo od razu, że nie jest zbytnio inteligentna. Ale co w głowie mają goście czytający ten shit i co o nich powiedzieć? Cytując klasyka z takimi typami nie chciałbym ubić nawet muchy w kiblu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.