Skocz do zawartości

Eksplodowała moja głowa, zostałem rozdeptany psychicznie


Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, SuperMario said:

 na jakąś tam polkę, Madzia coś tam, drobna, chyba ruda, ujdzie, no i ona coś tam pieprzyła 3po3 o tych solarach ale od razu widać że nie jest to topic na którym kręci chajs, 

Madzia Boho. Tam w tle jest kolo, który zapierdala i prawie wszystko ogarnia. Madzia owszem też robi, biżuterię, młotka się nie boi, ale to nie to samo co laska robiąca samodzielnie dużą rozdzielnicę przemysłową, czy taka co blachę na rąbek sama kładzie. 

 

Na yt jest tyle gówna, że coraz ciężej odławia się wartościowe treści. 

 

Poza tym kupa kolesi też pierdoli od rzeczy, a ci co się znają, zazwyczaj nie gwiazdorzą, więc zasięgi mają małe. 

 

Mario budowlaniec też czasem bzdury pierdoli. 😁

 

Jak nie masz w czymś praktyki, to trzeba dany temat z wielu stron obejrzeć i dopieto się zastanowić, która opcja najlepsza. 

 

Poza tym jak zasięgi rosną, to się promocja zaczyna pojawiać. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chcni napisał:

Co ciekawe zalajkowany jego profil wśród znajomych ma sporo mężczyzn (nawet jeden samiec alfa walczący na galach typu gromda)

 

 

 

 

Goryle odróżniają samców alfa od agresywnych półgłówków. Pierwszych traktują jako przewodników, drugich wypędzają ze stada. Myślę, ż ten Twój znajomy u goryli daleko by nie zaszedł.

Edytowane przez Adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adams napisał:

 

 

 

 

Goryle odróżniają samców alfa od agresywnych półgłówków. Pierwszych traktują jako przewodników, drugich wypędzają ze stada. Myślę, ż ten Twój znajomy u goryli daleko by nie zaszedł.

Ten gość nie jest typem agresywnego półgłówka, mimo tego, że jest zawodnikiem. Z postury to typowy samiec alfa. Bardziej chodzi o to, że jest nieświadomym białorycerzem, co w każdym razie wskazuje na niski poziom inteligencji i w stadzie goryli nie miałby pewnie wysokiej pozycji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Twoja matka chciała dla Ciebie jak najlepiej.

Potrafiła sprzątać Twój pokój, prać twoje majtki i gotować Ci obiadki. Dawała Ci pieniądze i pożyczała swój samochód. Płaciła za Twoje studia, markowe ciuchy i mieszkanie. Wierzyła Ci w ciemno i zawsze stawała za Tobą murem. Robiła to wszystko, często ponad własne siły, ponieważ chciała, abyś wyrósł na dobrego, uczciwego i zaradnego mężczyznę. 

Dziś ja również patrzę na Ciebie, ale ze wstydem – choć to nie ja powinienem się wstydzić.

Jest mi wstyd, że człowiek otoczony w dzieciństwie tak wielką miłością kobiety, dziś potrafi bawić się nimi i krzywdzić je, jakby były nic nieznaczącymi zabawkami.

Jeśli mi wstyd za pięknych i wymuskanych kolesi, którzy mają brudne i skurwiałe charaktery.
Wstyd za tchórzy i egoistów, którzy myślą tylko o czubku własnego fiuta.
Wstyd za ich niewyparzone, bezczelne i niewdzięczne mordy, które bezrefleksyjnie wszystko opluwają, niszczą i wyśmiewają.
Wstyd za podejście, w którym wybierają krzyk, agresję i fochy, zamiast wyrozumiałość i spokojną rozmowę. 
Wstyd za to, że nie potrafią utrzymać chuja na smyczy, być wiernym i lojalnym kobiecie, której to obiecali.
Wstyd za ich kłamstwa, zdrady i krzywdy, które nie mają nic wspólnego z miłością. 

Wstyd za to, że macie czelność uważać się za prawdziwych mężczyzn, a nawet kurwa przy nich nie staliście. Jesteście zwykłymi pizdusiami, którym brakuje jaj. 

Nie ma znaczenia ile wyciśniecie na klatkę, kiedy nie potraficie udźwignąć wspólnych problemów. Nie ma znaczenia, jak odważni jesteście, kiedy obrażacie się i uciekacie, gdy zaczyna robić się ciężko. 
Nie ma znaczenia ile zarabiacie i czego to nie macie, jeśli nie potraficie wnieść szczęścia do życia waszych bliskich.

Powinieneś się wstydzić, bo wszystko co zawdzięczasz, to wynik ciężkiej pracy i miłości, która pochodzi przede wszystkim od kobiety. Pięknie dziś się rewanżujesz i odpłacasz – również swojej matce.

Rozbita przez zdradę rodzina.
Matka samotnie wychowująca dziecko.
Niepłacone alimenty.
Robienie byłej pod górę.

Mam wymieniać Twoje osiągnięcia dalej?
A co Ty wymienisz?

Ilość „lasek”, które poderwałeś, aby zaciągnąć je do łóżka?
Samochód, na widok, którego chcesz, aby dziewczyny rozkładany nogi?Chłopcze,
prawdziwy mężczyzna nie pozwoli, aby jego kobieta była nieszczęśliwa lub zazdrosna o inne kobiety. On sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią, że będą jej zazdrościły szczęścia, które ma

Pokaż mi co zrobiłeś, abyś mógł o sobie powiedzieć, że jesteś prawdziwym, wartościowym facetem, bo sam fiut między nogami, to za mało. Każdy inny facet też będzie miał przyrodzenie, a poza nim honor i zasady, dzięki którym kobieta będzie mogła być przy nim spełniona i szczeliwa. 

Pokaż mi cokolwiek, co pozwoli mi zmienić o Tobie zdanie, bo jedyne co widzę to łzy kobiety, która już nie daje sobie przy Tobie rady.

- Kobus - z bestsellerowego przewodnika/poradnika dla par, który skradł serca dziesiątek tysięcy czytelników, książki "Obowiązki uczuć" ❤️🔥Pakiet wszystkich moich książek jest w jeszcze niższej cenie 🎁Link w komentarzu👇

No mnie az sie slabo zrobilo. I to z tej jego madrej książki. Ogolnie sorry za sciane tekstu, mam nadzieje ze moderatorzy mnie nie zabija za to.

 

Oczywiscie panie dostaly szalu piczy w komentarzach jaki to z niego nienjest prawdziwy znawca, jak to nie ma racji i takich facetow nam potrzeba, GDZIE ONI SĄ????

 

Ide sie napić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Jeżeli ktoś coś robi w mediach: będzie lub już jest lejkiem sprzedażowym. 

Z profili na internecie które obserwuję, to kanał na youtube "Infouprawa" nie ma żadnych sponsorów i niczego nie reklamuje, gość pracuje w sklepie ogrodniczym, owszem sprzedaje swoją książkę ale nie reklamuje żadnych nawozów, ziemi itd. Mówił że odmawia współprac. Ludzie jednak nie doceniają rzetelności i nie zdziwię się jeśli taka postawa mu przejdzie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.