Skocz do zawartości

Książki Marka Kotońskiego i Mosze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar zakupić książkę albo i więcej, ale nie wiem na co się zdecydować. Które pozycje polecacie najbardziej? Czy moglibyście wrzucić to jakoś w wasz osobisty ranking tj. która książka miała na was największy wpływ i dlaczego.

Właśnie skończyłem Stosunkowo Dobry i książka ta dała mi naprawdę wiele do zrozumienia jeśli chodzi o moje podejście do świata jak i samego siebie. Uczę się tego dystansu, którego mi zawsze brakowało.

 

Byłbym wdzięczny za wasze opinie

Pozdrawiam

 

@Tajski Wojownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudna Gra obie części. Moim zdaniem to sztos. I najlepsze pozycje w w sklepie. Trochę ryje beret I można popaść w lekką paranoję, ale po czasie się to stabilizuje, a wiedza zostaje w głowie I wiesz na co masz uważać. Czytało się lepiej niż niejeden kryminał. Pierwsza część jest o związkach, druga część o ogólnych błędach życiowych. IMO najbardziej praktyczne I życiowe książki jakie są w sklepie. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tajski Wojownik napisał:

Byłbym wdzięczny

Kup wszystkie na raz to prawdopodobnie ukręcisz rabat.

 

Z Tobą jest problem, że nie myślisz liniowo tylko ekspresyjnie/wybuchowo.

 

Generalizując popadasz od początku w te same pętle.

 

CZYTAJ wszystko co jest o maratonie A nie sprincie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.