Skocz do zawartości

Co robić co robić?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna jest po prostu mila bo jestes chlopakiem jej siostry, istnieje spore prawdopodobienstwo ze nie spojrzalaby na Ciebie, gdyby nie Twoj zwiazek.

Jest tez opcja ze siostry Cie testuja :).

 

Jakbym mial 25 lat bzyknalbym obie, ale mam 37, wiec bzyknalbym obie, tylko, ze jestem w zwiazku :(

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej na ścianę hańby w przypadku gdy pójdziesz w tango. 

Dlaczego? Bo na forum propagujemy zasady i granice, których się nie przekracza. 

A racjonalizacja, że ma się powodzenie zakrawa o śmieszność. 

Wpierw naprawianie świata zacznijmy od siebie. 

Przyzwalając na zdradę i nie trzymanie kutasa na uwięzi dokładasz się do tego pierdolnika. 

Przez takich jak ty będą cierpieć mężczyźni bo kobiety utrwalają obraz mężczyzny, który zamienia je na inny model a później one mszczą się na pozostałych facetach. 

Czyli ty szmacisz a beta będzie płacił. 

Jeżeli zrobisz tak jak napisałeś to rozważ usunięcie konta by nasze forum nie było źle postrzegane. 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Johny_B napisał:

Dziewczyna jest po prostu mila bo jestes chlopakiem jej siostry, istnieje spore prawdopodobienstwo ze nie spojrzalaby na Ciebie, gdyby nie Twoj zwiazek.

Jest tez opcja ze siostry Cie testuja :).

Ogień zwalczać ogniem one testują niech on zacznie je podpuszczać, półsłówka, niedopowiedzenia, aluzje i tak dalej niech żadna nie będzie pewna jutra  a jak się uda obie obrócić i przy tym zachować relacje? Brawo.

42 minuty temu, Johny_B napisał:

 

Jakbym mial 25 lat bzyknalbym obie, ale mam 37, wiec bzyknalbym obie, tylko, ze jestem w zwiazku

Piękny tekst. Polecam naukę retoryki może udało by Ci się udało partnerkę namówić na trójkąt.

 

Ah i @Wolverine1993 nie słuchaj ajsmana to jest kontrorewolucyjny element tej gównianej pigółkomanii i dla własnego zdrowia polecam ignorować tego typu wysryw. Jedyną interakcję ze ścianą hańby powinien sobie sam zafundować solidny rozbieg i koncertowo przydzwonić o nią czerepem za manipulacje, kłamstwa i fanatyzm, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

 

Oficjalnie padła deklaracja wyłączności? Nie padła.

Więc można pukać obie jeśli się wszystkim stronom pomysł spodoba i oczywiście utrzymacie to w ścisłej tajemnicy, dyskrecja to jest klucz do ogromnego wachlarza możliwości.

Padnie deklaracja ekskluzywności, wtedy to zależy od Twojego wewnętrznego poczucia czy być sobie przygruchał gołębicę na boku czy nie, prywatnie nie zgodziłbym się na monogamię i kobieta musiałaby przełknąć fakt że nie będzie jedyna. sytuacja jest płynna i zależy od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Masz okazję to ją łap.

Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

 

Jeżeli masz tego typu "problem", no to Brachu. Gratuluję! 😄

 

Nie to że się chwalę, bo ponad rok nawet nie dotknalem cipki.

Zrobiłem sobie totalny reset od bab żeby ułożyć sobie w głowie pewne sprawy. No i jak na złość jak się pojawiła jedna to i od razu automatycznie zainteresowanie się zwiększyło, bo nie od dziś wiadomo że zajęcia faceci są najbardziej pożądani przez kobiety.

Sprawdzone na nie jednym przypadku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal śmiało!

 

Życie jest krótkie, potem na stare lata będziesz żałował.

 

Moja dziewczyna, taka na poważnie ( jedna z dwóch) ma wspaniałą siostrę, ona ma chłopaka, ale kręci ją mój szelmowski bezwstydny, europejski, pełen perłowych zębów uśmiech.

 

Prędzej, czy później dojdzie między nami do gorącej namiętności!

 

Bóg tak chce!

 

Gdyby nie chciał, to byśmy się nigdy nie poznali!

 

 

Nie słuchaj tych mędrców, których boli dupa, masz powodzenie to korzystaj!

 

Hipergamia cholera jasna!

 

Vłaja, vłaja!

 

Złote łańcuchy, gotówka, żyłki na bicepsach i 188, ja pierdole, aż się podnieciłem!

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Heh, a ja człowieku okazuje się że mam kuzynkę która niesamowita się rakieta zrobiła :) i kurwa, wierz mi - miałbym spory dylemat w pewnych rzeczach... jeszcze produkuje te tik toki gdzie robi squaty w legginsach na siłowni..eeehhh jebana mi ciśnienie kiedyś podniosła XD.

36 minut temu, RENGERS napisał:

Nie słuchaj tych mędrców, których boli dupa, masz powodzenie to korzystaj!

Irytuje mnie że od jakiegoś czasu qrwa jakiś prawiczkowy shaming niektórzy tutaj uprawiają... powoli te forum zacznie wyglądać jak wykop - tag #przegryw... jak tak dalej będzie. 

4 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Nie to że się chwalę

Ale chwal się, nie krępuj się, nie dawaj się zawstydzać :) fajna sytuacja. Coś się dzieje i tyle :) .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.