Skocz do zawartości

Szczerość po alkoholu


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio włączyła mi się szczerość po alkoholu, a wcześniej swojej trochę bajek naopowiadałem jaki to ze mnie ruchacz był w młodości, ona twierdzi że okłamywałem ją cały rok i przez to źle się czuła, czasami brzydziła i miała kompleksy że wyruchałem wcześniej tyle dup, a to było kłamstwo. Mówi że przeszło jej przez myśl żeby zerwać bo byłem nieszczery, obawia się że dalej jej będę bajki opowiadał i nie wie czy ją tak naprawdę kocham. Macie jakieś rady co zrobić z tym fantem. Wiadomo nie wolno być szczerym do końca, a mi coś odjebało po alko i wygadałem jej wszystko

  • Haha 11
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym widzę same plusy:

- nie jest pewna Twoich uczuć

- nie wie co jest kłamstwem, a co prawdą

- nie byłeś szczery ma Cię za dupka

- nie jesteś taki miły jak się wydawało

- mokra cipka mimo że ma foszka i prawdopodobnie złamany obraz Ciebie w głowie

- nie wie co zrobisz może być zazdrosna

Bad boy 

 

O ile nie jest jakaś jebnięta to się nie bój ze zerwie, dałeś jej wulkan emocji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JoeBlue napisał:

Nic nie rozumiem.

Okłamałeś ostatnio a czuła się źle przez cały rok?

Brzydziła, ale bzykała?

Jaka szczerość ci się włączyła skoro to było kłamstwo?

 

 

Jak się pozwaliśmy naopowiadałem jej bajek i przez prawie rok myślała że to prawda

Mówiła że ciężko jej się było przełamać do seksu ze mną i do tego żeby być w związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Alejandro Sosa said:

Kłamać trzeba umieć. To wyrafinowana i bardzo pożądana sztuka w kontaktach z kobietami.

 

Któregoś razu zrobiłem sobie listę imion bzykanych panienek. Tak z ciekawości, żeby sprawdzić, czy każdą pamiętam. 😁

 

Pech chciał, że karteczkę znalazła aktualna wtedy panna. 

 

Tłumaczyłem, że to lista koleżanek z wykładów do projektów. 

 

Nie uwierzyła. 🤔

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maroon napisał:

Tłumaczyłem, że to lista koleżanek z wykładów do projektów. 

 

Nie uwierzyła. 🤔

 

Kiedy studiujesz na kierunku, gdzie większość koleżanek ma na imię Krzysztof, to pewne teksty wymagają dużej wiary.

 

Edytowane przez sargon
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie traktujesz to pierdololo? Znaczy, że to ona Ciebie ma w garści nie Ty ja :)

ja bym w ogóle tego nie słuchał, co najwyżej bym powiedział jej "rób sobie co chcesz, skoro nie doceniasz tego że jestem z Tobą szczery to nie wiem czy rzeczywiście jest sens bycia ze sobą" :)

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Johnny1 napisał:

Ostatnio włączyła mi się szczerość po alkoholu, a wcześniej swojej trochę bajek naopowiadałem jaki to ze mnie ruchacz był w młodości, ona twierdzi że okłamywałem ją cały rok i przez to źle się czuła, czasami brzydziła i miała kompleksy że wyruchałem wcześniej tyle dup, a to było kłamstwo. Mówi że przeszło jej przez myśl żeby zerwać bo byłem nieszczery, obawia się że dalej jej będę bajki opowiadał i nie wie czy ją tak naprawdę kocham. Macie jakieś rady co zrobić z tym fantem. Wiadomo nie wolno być szczerym do końca, a mi coś odjebało po alko i wygadałem jej wszystko

 

 

Ale Wy macie, cholera, siano we łbie. Aż się boję...

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze brutalna prawda niż nawet najpiękniejsze kłamstwo.

 

Kłamstwo (w dobrej wierze?) może być uzasadnione. Np. mówić na łożu śmierci komuś że jego bliscy są cali i zdrowi ect., aby mógł spokojnie odejść.

Ale kłamanie by się dupie przypodoba? Po co. Będą szczerym, okazuje się pewność siebie i "wyjebongo".

Nie pasuje jej twoja przeszłość? To wypad. Mówiąc prawdę nigdy nie wpadniesz, w żadnej zawiłej rozmowie ani "w nocy o północy", wyrwany ze snu, powiesz zawsze to samo.

 

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona myślała, że wyrwała czadeusza jebakę, a okazało się żeś zwykły normik. Pewnie Cię teraz znienawidzi za to, ona już pochwaliła się wszystkim psiapsi, a okazało się to wszystko ściemą i wyszła na idiotkę. 

 

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze i najlepsze zarazem byłoby to, gdybyś ją kolejny raz okłamał i powiedział, że jednak faktycznie dużo wyruchałeś, ale widziałeś, że jest zła za to i chciałeś jej humor poprawić, ale skoro chce zrywać to nie musisz już ukrywać prawdziwej natury ruchacza i jesteś, jaki jesteś :D Kota da się odwrócić ogonem xD

  • Like 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alejandro Sosa napisał:

Czasami trzeba troche poklamac zeby poruchac, ergo czasem trzeba poruchac zeby moc poklamac 😅

Widzę, że opanowałeś sztukę wojny sun tzu o odwracaniu kota ogonem :D Ja mówię od urodzenia, że nie ma takiego kota, którego nie da się odwrócić. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Któregoś razu zrobiłem sobie listę imion bzykanych panienek. Tak z ciekawości, żeby sprawdzić, czy każdą pamiętam. 😁

 

Pech chciał, że karteczkę znalazła aktualna wtedy panna. 

 

Kurczę, to musiała być długa lista.

 

2 godziny temu, maroon napisał:

Tłumaczyłem, że to lista koleżanek z wykładów do projektów. 

 

To było wtedy, jak gromiłeś te modelki z całego świata? Te Turczynki, Rosjanki etc.? Musiała się zdziwić tymi egzotycznymi imionami, jakich to nie masz egzotycznych koleżanek na studiach.

 

 

 

 

A wracając do tematu.

 

4 godziny temu, Johnny1 napisał:

trochę bajek naopowiadałem jaki to ze mnie ruchacz był w młodości, ona twierdzi że okłamywałem ją cały rok i przez to źle się czuła, czasami brzydziła i miała kompleksy że wyruchałem wcześniej tyle dup, a to było kłamstwo. 

 

Za dużo redpilla, co? I sugestii jakim to się nie jest samcem alfa i jakim to się nie jest cwaniakiem?

Kobiety takie rzeczy czują, spokojnie. Zrób sobie ćwiczenie - popatrz na faceta na ulicy i pomyśl, ile kobiet on mógł mieć. Gdzie pracuje, co robi, kogo zna. Kobiety w taki sposób oceniają facetów, mniej więcej.

Potem odnieś tą metodykę, jak się już w niej wprawisz - czyli po kilku miesiącach ćwiczenia - do siebie.

 

I wtedy pomyśl jak bardzo jesteś niespójny.

 

Poza tym, lepiej nie kłam. Bo będziesz musiał zapamiętywać co komu skłamałeś, ewentualnie niektóre części swojej historii zatajaj. Bo jak będziesz opowiadał, że właśnie nabijałeś ukraińską modelkę na ruszt, to może przypadkiem Ci się wymsknąć po czasie, że w tym momencie tak naprawdę robiłeś coś zupełnie innego. A ktoś to może zapamiętać :) 

 

Jak wszedł Ci za mocno redpill, to polecam artykuł - https://greatergood.berkeley.edu/article/item/the_myth_of_the_alpha_male

 

A jak uważasz, że koniecznie trzeba być niedojebanym społecznie zjebem, który pokazuje jakim to "alfą" nie jest, to polecam książkę Przetrwają najżyczliwsi. To jest taki follow up do książki o tytule Przetrwają najpiękniejsi.

 

I nie kłam, kłamstwo ma krótkie nogi, a ogromna część redpilla jest pisana przez piwniczaków, którzy z kobietami mają, mieli i będą mieć kontakt głównie przez taflę ekranu. Ewentualnie wtedy, jak zapłacą, po czym będą wylatywać na klatkę schodową. Kłamać trzeba umieć, a to może być u Ciebie problem. Oszczędź sobie budowania wizerunku jakim to Casanovą nie jesteś. Sam widzisz, że te teorie o byciu ultra-ruchaczem są problematyczne i głoszone przez ludzi, którzy za bardzo nie wiedzą o czym mówią. Bo skąd niby mają o tym wiedzieć, skoro nie mogą ich sprawdzić w rzeczywistości?

Edytowane przez Messer
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

 

Któregoś razu zrobiłem sobie listę imion bzykanych panienek. Tak z ciekawości, żeby sprawdzić, czy każdą pamiętam. 😁

 

Pech chciał, że karteczkę znalazła aktualna wtedy panna. 

 

Tłumaczyłem, że to lista koleżanek z wykładów do projektów. 

 

Nie uwierzyła. 🤔

A w tej bajce były też smoki?

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.