Skocz do zawartości

Straż Graniczna czy warto


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci. W tygodniu idę z papierami na rozmowę do straży Granicznej. Najbardziej obawiam się pytania w kwestionariuszu jeśli chodzi o narkotyki. Miałem styczność z tym. A nie chce kłamać bo potem może wyjść na wariografie? Czy to brzmi źle dla rekrutujących?

 

Odnośnie pracy może ktoś był w SG czy jest i ma coś ciekawego do polecenia? 

Mam dość powoli mojego rynku pracy, na każdym kroku wszyscy by tylko najwięcej dla siebie zarobic... Robię też kat c/c+e niby mógłbym też jeździć i fajna kasę mieć jakiś czas. Tylko cale zycie za kółkiem się nie widzę... A tu w SG jednak i możliwość awansu i praca niezbyt monotonną? 

 

 

Co myślicie? 

Tak samo jeśli chodzi o tatuaże. Mam je ale to jest prywatne i nie chce mówić jakie mają dla mnie znaczenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, elogejter napisał:

Czy to brzmi źle dla rekrutujących?

 

Szkoda zachodu:).

 

37 minut temu, elogejter napisał:

Co myślicie? 

 

Masz plecy? Nie. To patrz wyżej.

 

Straż graniczna to najbardziej rodzinna firma z instytucji. Na drugim miejscu jest PSP :).

40 minut temu, elogejter napisał:

Tak samo jeśli chodzi o tatuaże. Mam je ale to jest prywatne i nie chce mówić jakie mają dla mnie znaczenie... 

 

Psycholog i tak będzie drążył temat. Tak że wymyśl ew. historie. A nie odpowiedź typu bo tak :). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź, nic nie tracisz. 

55 minut temu, elogejter napisał:

Miałem styczność z tym

Trawa czy coś konkretniejszego?

 

56 minut temu, elogejter napisał:

może wyjść na wariografie

Przed wariografem dostaniesz serie pytań wyjaśniających, a potem sprawdzą, czy nie walisz w pręta. Trzymaj się jednej wersji.

 

57 minut temu, elogejter napisał:

Tak samo jeśli chodzi o tatuaże

Nie przejmuj się. No chyba, że masz jakieś pojebane motywy. 

58 minut temu, elogejter napisał:

Co myślicie

Ludzi potrzebują, jest sporo miejsc z dużym naciskiem na wschodnią granicę.

 

Próbuj i tyle. Zawsze możesz się wymiksować, jak ci nie podpasuje, żadna filozofia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elogejter napisał:

Trawa, feta, koka, kryształ...

To już grubo. Dodatkowo były jakieś występki prawne/wyroki? Jeżeli odpowiedz brzmi tak, to bez konkretnego żagla praktycznie szansa jest zerowa, nie będę cię czarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, elogejter napisał:

Nie, w życiu mnie psy z niczym nie jebly, jedynie mandat z fotoradaru za prędkość 2pkt karne. 

 

 

Chcesz się dostać do SG a o bratniej służbie piszesz per psy?!? :).

 

Znajdź sobie inne zajęcie :).

38 minut temu, Lethys napisał:

Najwyżej cię nie przyjmą i tyle.

 

Lub założą od razu teczkę jak wyjdą kwiatki na wariografie lub wywiadzie środowiskowym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spróbujesz nie dowiesz się. Ogólnie kasa chyba nie najgorsza jak na wschodnią granicę. Co jakiś czas awans ze stopniem, łatwiej niż w wojsku to i większą uposażenie. Myślę że ok. Zależy gdzie trafisz. Podobno najgorszy psycholog na wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, elogejter said:

Witam braci. W tygodniu idę z papierami na rozmowę do straży Granicznej. Najbardziej obawiam się pytania w kwestionariuszu jeśli chodzi o narkotyki. Miałem styczność z tym. A nie chce kłamać bo potem może wyjść na wariografie? Czy to brzmi źle dla rekrutujących?

 

Do wojska też pytali. Tylko jeden się przyznał. Większość ludzi przynajmniej trawki próbowała, i większość kłamie na takich kwestionariuszach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter

Do czego zmierzam - mi honor by nie pozwolił palcem kiwnąć dla tego skurwiałego państwa, czy jako strażnikowi, urzędnikowi, politykowi czy policjantowi. 

 

Nie twórz samym sobą tej skurwiałej machiny. Straż graniczna ciapatych i ukraińców wpuszcza jak leci, ale tańszych papierosów przewieźć nie możesz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2023 o 20:15, elogejter napisał:

Co myślicie? 

Tak samo jeśli chodzi o tatuaże. Mam je ale to jest prywatne i nie chce mówić jakie mają dla mnie znaczenie... 

Jak mieszkasz daleko od wschodniej granicy, licz się z tym, że będziesz musiał się wyprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.