Skocz do zawartości

Niezdecydowana singielka


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mam na imię Natalia w listopadzie stuknie mi 24 wiosny, byłam w dwóch związkach pierwszy na wakacjach przed liceum trwający kilka miesięcy, wydawało się że wielka miłość, pierwsze pocałunki i robótki ręczne, ale chłopak przestał mi odpowiadać naciskał że chce seksu a nie byłam wtedy gotowa, raz próbował wziąć mnie siłą, wyrwałam się dostał liścia i kopa po jajcach, więcej się nie zobaczyliśmy mimo że mnie przepraszał, wysyłał miliony wiadomości i kwiaty. Drugi związek trwał prawie 4 lata, przez próbę wymuszenia seksu nie czułam się gotowa kiedy on chciał seksu, wkurzał się, a mówił że rozumie, kiedy ja byłam gotowa on mnie źle traktował i nie chciałam tego zrobić, marzyłam o romantycznym wieczorze w miłej atmosferze, były tylko robótki ręczne i lodzik, rozstaliśmy się z powodu braku seksu poszedł do lafiryndy z dzieckiem. Obecnie od ponad dwóch lat jestem singielką, większość facetów mnie odpycha i nie potrafię im zaufać, opowiadają bajeczki czego to oni by ze mną nie robili w łóżku, albo jakie to oni mieli partnerki modelki. Na zainteresowanie nie narzekam dostaję mnóstwo wiadomości w socialmediach, w tym dick photo albo nudesy od jakiś napalonych zjebów. Na imprezach jestem zaczepiana przez cwaniaków często słyszę że jakbym była w związku kupowali by mi najdroższe rzeczy, nie musiała bym nic robić, że oni są wychowani żeby chłop pracował, a kobieta zajmowała się domem, itp. Gdzie podziali się spójni, życzliwi, autentyczni i pewni siebie prawdziwi mężczyźni? Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało, szczerze pokochać i spełniać wspólnie marzenia. 

  • Like 1
  • Haha 11
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Nataaa napisał:

Gdzie podziali się spójni, życzliwi, autentyczni i pewni siebie prawdziwi mężczyźni?

Nima i nie bydzie :D 

 

Koniec końców spójrz kogo wybierałaś do związków i relacji droga @Nataaa Życzliwi itd nie znaleźli się na Twojej liście zainteresowanych :)  Wybierałaś ich przeciwieństwo, a więc co panowie mają począć jak siłą rzeczy nie stać się nieautentycznymi, nieżyczliwymi, itd, itp by mieć "szansę" na taką Nattę? Bo jak sama widzisz Ci życzliwi z jakiś względów nie uświadczyli relacji związkowej z Tobą. Przypadek? Nie sądzę.

 

Sama musisz sobie odpowiedzieć bo albo nie ma życzliwych panów z czym się nie zgodzę prywatnie albo, co by nie mówić jednak realnie to Ci nie życzliwi powodują motylki 😉 

 

Pozdro.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się pewnie trzeba napracować, żeby zdobyć to twoje mistyczne zaufanie. Zgaduję, że jesteś dość mocno zakochana w sobie. Mówisz o innych z pogardą. Podejrzewam, że ten wylew użalania się nad sobą i stanem mężczyzn w Polsce czy na świecie nic nie będzie ciebie kosztował, bo atrakcyjne kobiety czy są okropnego charaktery czy nie, znajdą kogoś. Poczekaj tylko. Zdarzają się oczywiście przypadki, gdy nic nie pomoże, ale jeśli masz w sobie choć odrobinę pokory i skłonności do kompromisu, to znajdziesz kogoś. Zacznij jednak wbijać sobie do głowy, że jednym z twoich zadań - tak, zadań - będzie dobry seks. Bez tego słabizna.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi to nie bierze się byle czego. Miej zasady i trzymaj się ich do końca. Niema żadnego obniżania standardów po ścianie. Chyba nie chciałabyś na starość skończyć ze znienawidzonym januszkiem z piwnym brzuszkiem.

podstawowa-zasada-dzielenia-sie-jedzenie

Pilnuj piczy jak oka w głowie...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, I1ariusz napisał:

Dużo się pewnie trzeba napracować, żeby zdobyć to twoje mistyczne zaufanie. Zgaduję, że jesteś dość mocno zakochana w sobie. Mówisz o innych z pogardą. Podejrzewam, że ten wylew użalania się nad sobą i stanem mężczyzn w Polsce czy na świecie nic nie będzie ciebie kosztował, bo atrakcyjne kobiety czy są okropnego charaktery czy nie, znajdą kogoś. Poczekaj tylko. Zdarzają się oczywiście przypadki, gdy nic nie pomoże, ale jeśli masz w sobie choć odrobinę pokory i skłonności do kompromisu, to znajdziesz kogoś. Zacznij jednak wbijać sobie do głowy, że jednym z twoich zadań - tak, zadań - będzie dobry seks. Bez tego słabizna.

 

Właściwie wiele nie trzeba aby zdobyć moje zaufanie, wystarczy nie być cwaniakiem bajkopisarzem. Z pogardą mówię o zjebach mówiących jacy to są alvaro, po prostu mnie obrzydzają i te zdjęcia kutasów, fujka. Seks chce uprawiać, mogłabym tu napisać opowiadanie erotyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole. Jacy dzisiejszy goscie sa zjebani do szescianu. Obcej lasce mowia ze kupili by jej wszystko i nic by nie musiala. Zero KURWA byciem wyzwaniem. Bezjajeczni Piotrusie Pany. Wystarczy ladne ciało a chłopy jak stado bawołow ( i kazdy mysli ze jest zajebisty😆😆😆 ) no przeciez Andrzeju to musi jebnąć.

  Tutaj autorka nie jest wyjatkiem. Pamietam jak kiedys siedzialem u znajomej na mieszkaniu i mowie dawaj ten Tinder porobimy se jaja. Chlopy byly w stanie obcej lasce przyjechac zmienić koło 10km w sobote o 20.😁😆😆 

  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skojarzcie ją z tym, co to opowiadał lasce jaki to okrutny ruchacz jest. Tylko żeby na trzeźwo zawsze był. 

1 minute ago, SilentAssassin said:

. Chlopy byly w stanie obcej lasce przyjechac zmienić koło 10km w sobote o 20.😁😆😆 

Ktoś tu chyba opowiadał, jak chorom głodnom panne udawał i że współlokator będzie zakupy odbierał. I simpy kupowały i przynosiły żarcie pod drzwi. 

  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SilentAssassin napisał:

Ja pierdole. Jacy dzisiejszy goscie sa zjebani do szescianu. Obcej lasce mowia ze kupili by jej wszystko i nic by nie musiala. Zero KURWA byciem wyzwaniem. Bezjajeczni Piotrusie Pany. Wystarczy ladne ciało a chłopy jak stado bawołow ( i kazdy mysli ze jest zajebisty😆😆😆 ) no przeciez Andrzeju to musi jebnąć.

  Tutaj autorka nie jest wyjatkiem. Pamietam jak kiedys siedzialem u znajomej na mieszkaniu i mowie dawaj ten Tinder porobimy se jaja. Chlopy byly w stanie obcej lasce przyjechac zmienić koło 10km w sobote o 20.😁😆😆 

 

Chyba nie dostrzegłeś, że tutaj autorka sama jest lekko zjebana - 4 lata była w związku, ale gość "nie zdobył jej zaufania" na tyle, żeby był seks.

Także - xD beka z typiary.

 

Prawdopodobnie zresztą to kolejny trolling.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nataaa może właśnie bajkopisarze i cwaniacy są dobrzy dla Ciebie! Sama przecież piszesz bajki pt. "zasługuję na więcej niż oni" i "jestem godna zaufania". Zgaduję, że tak myślisz o sobie skoro piszesz, że chcesz kogoś godnego zaufania. Przecież zblazowane wyborem laski są najmniej godnymi zaufania. W każdym momencie może im przyjść do głowy, że ten czy ów związek "to jednak nie to". Jakie fundamenty zaufania można na tym zbudować? Iluzja jest niestety wzmocniona tym, że mężczyźni lgną do ciebie, bo biorą okładkę za treść. Tymczasem treści może tam w ogóle nie być! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, I1ariusz napisał:

@Nataaa może właśnie bajkopisarze i cwaniacy są dobrzy dla Ciebie! Sama przecież piszesz bajki pt. "zasługuję na więcej niż oni" i "jestem godna zaufania". Zgaduję, że tak myślisz o sobie skoro piszesz, że chcesz kogoś godnego zaufania. Przecież zblazowane wyborem laski są najmniej godnymi zaufania. W każdym momencie może im przyjść do głowy, że ten czy ów związek "to jednak nie to". Jakie fundamenty zaufania można na tym zbudować? Iluzja jest niestety wzmocniona tym, że mężczyźni lgną do ciebie, bo biorą okładkę za treść. Tymczasem treści może tam w ogóle nie być! 

 

 

Nie mówię że zasługuję na więcej, po prostu chciałabym kogoś autentycznego, jeśli mam uprawiać seks z byle kim kto będzie mnie źle traktował podziękuje za taką relację, nie wymagam noszenia na rękach, kupowania prezentów i ciągłego udowadniania że mnie kocha, itp. 

 

1 minutę temu, z prawego łoża napisał:

4 lata bez seksu w związku 🤣🤣🤣. Brak zaufania po 4 latach🤣🤣🤣

 

Kiedy ja byłam gotowa, on robił mi kompleksy, wyzywał od pustej lali, jak chciał żebym mu zrobiła rączką albo lodzika to najlepszy chłopak, a później dojebał mi tak że aż w pięty szło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nataaa napisał:

 

 

 

 

Kiedy ja byłam gotowa, on robił mi kompleksy, wyzywał od pustej lali, jak chciał żebym mu zrobiła rączką albo lodzika to najlepszy chłopak, a później dojebał mi tak że aż w pięty szło

No niestety faceci lecą na seks, czasami można stracić fajnego gościa przez brak współżycia. Najczęsciej facet poczeka i z miesiąc dwa jeżeli będziesz bardzo fajną osobą z charakteru ale im ma więcej opcji tym będzie gorzej. Pytanie dlaczego weszliście w związek ? Może on naciskał a ty nie byłaś zdecydowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nataaa

 

A wiesz, że swoją jedną wiadomością przekazujesz takie informacje o sobie...

- sprzeczne potrzeby : "zdominuje mnie"&"próbował mnie wziąć siłą". To w końcu jak? Ty chcesz ustalać reguły związku, czy chcesz być tą ULEGŁĄ? Nie wiesz czego chcesz, nie masz ustalonej hierarchii potrzeb (od seksualnych po te tzw.wyższe, czyli jakie zachowania W OKREŚLONEJ SYTUACJI tolerujesz u drugiej strony, a jakie NIE!);
- chcesz wsadzić kij w mrowisko - masz jakiś NIEZDEFINIOWANY problem w relacjach damsko-męskich, piszesz na forum DLA MĘŻCZYZN, tylko po co? Potrzebujesz uwagi, czy rozwiązania OKREŚLONEGO problemu?

Kumam Twoje zachowanie, sama pewnie dołączyłam tutaj z podobnych pobudek. 
Praca domowa : napisz w CZYM MASZ KONKRETNY PROBLEM. Brak PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN to nie Twój problem, to tylko Twoja perspektywa lub nawet SKUTEK TWOICH ZACHOWAŃ i WYBORÓW. No to jaki masz problem? 

Pozdrawiam

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nataaa ok, musisz powiedzieć jakie jeszcze masz wymagania, bo to zawsze tak jest, że "ja właściwie to nic wielkiego nie chcę". Lista jest pewnie długa, ale nieuświadomiona albo nie chcesz powiedzieć. Bez kitu mężczyzn, którzy by ciebie dobrze traktowali, jest wielu. Co tam musi być? Wzrost, budowa ciała, łysy czy z włosami, jaki zawód, ile powinien zarabiać, jakie akty miłości ma wykonywać wobec ciebie? Co to znaczy, że ma ciebie zdominować?

 

@meghan prawda - sprzeczne sygnały. Ma zdominować, ale tak jak "ja lubię".

Edytowane przez I1ariusz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.