Skocz do zawartości

Niezdecydowana singielka


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Nataaa napisał:

Na imprezach jestem zaczepiana przez cwaniaków często słyszę że jakbym była w związku kupowali by mi najdroższe rzeczy, nie musiała bym nic robić, że oni są wychowani żeby chłop pracował, a kobieta zajmowała się domem,

itp.

Hue hue, naczytali sie ze panny lecą na status i kasę i próbują.

1 godzinę temu, Nataaa napisał:

 

Gdzie podziali się spójni, życzliwi, autentyczni i pewni siebie prawdziwi mężczyźni?

Na herbatce z jednorożcem i pegazem nalewanej z czajniczka Russela.

A tak realnie, to co opisujesz, to jest pewien ideał, Ideały nie istnieją. 
Mogę być autentyczny ale to nie zawsze będzie się równało życzliwości.  Mogę być życzliwy ale to nie zawsze będzie związane z autentycznością czy pewnością siebie. 

1 godzinę temu, Nataaa napisał:

 

Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało, szczerze pokochać i spełniać wspólnie marzenia. 

I każdy facet pragnie kogoś jak Ty. 

I nie trafiają, bo jednak ideały to jedno, proza życia to drugie

10 minut temu, UncleSam napisał:

może ktos ci uświadomi że twoja cipka nie jest na tyle wyjątkowa żeby czekać na nią 4 lata

Z drugiej strony jej koleżanki pewnie by były oskarżane o wysoki licznik.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden chłop nie będzie czekał 4 lata na dostęp do pieroga, twój ex i tak był mega cierpliwy skoro tyle wytrzymał. Zrozum, że główną motywacją każdego faceta do wejścia w związek jest seks i gdy chodzi ze spuchniętymi jajami to nie dziw się, że się nie możecie dogadać. Strasznie egoistyczne podejście z twojej strony i dopóki nie zrozumiesz, że mężczyzna też ma swoje potrzeby, lepiej nie wchodź w żaden związek.

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, I1ariusz napisał:

@UncleSam i @sargon to nie musi być trolling. Znałem laski, które tak mają. Wcale nie ma ich tak mało.

 

Cóż, w takim razie dostała opinie na forum o niskim wskaźniku spermiarzy na mężczyznę.

 

Jeśli 4 lata jest z gościem i nie wie, czy mu "ufa" na tyle, żeby uprawiać seks, choć robi lodziki - no to coś jest z nią po prostu nie tak.

 

Jeśli nie tak z gościem - to się go po prostu odstawia, a nie bawi w pici-polo.

Nie dziwię się, że w końcu koleś odszedł nawet do panny z dzieckiem, to też wskazuje na to, że z autorką jest coś nie tak.

 

Tamten gościu nie spermił, naciskał - źle, ale nie dominował - źle. No fantastycznie.

 

Goście inni - obrzydliwi, bo się podlizują.

 

Chyba że mamy do czynienia z jakąś wariacją BDSM - musi przyjść bogaty śniady miliarder w śmigłowcu i złotym berłem kazać nadziać się na śmigło.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SilentAssassin napisał:

Ja pierdole. Jacy dzisiejszy goscie sa zjebani do szescianu. Obcej lasce mowia ze kupili by jej wszystko i nic by nie musiala. Zero KURWA byciem wyzwaniem. Bezjajeczni Piotrusie Pany. Wystarczy ladne ciało a chłopy jak stado bawołow ( i kazdy mysli ze jest zajebisty😆😆😆 ) no przeciez Andrzeju to musi jebnąć.

  Tutaj autorka nie jest wyjatkiem. Pamietam jak kiedys siedzialem u znajomej na mieszkaniu i mowie dawaj ten Tinder porobimy se jaja. Chlopy byly w stanie obcej lasce przyjechac zmienić koło 10km w sobote o 20.😁😆😆 

Trzeba było zrobić spęd kilku gości w jednym miejscu i jednym czasie  🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, maroon said:

Ktoś tu chyba opowiadał, jak chorom głodnom panne udawał i że współlokator będzie zakupy odbierał. I simpy kupowały i przynosiły żarcie pod drzwi. 

Na jednej grupie na FB zadałem pytanie i nikt mi nie odpowiedział. Założyłem profil dałem imię Ania bez zdjęcia i zadałem dość podobne pytanie na następny dzień i miałem kilkanaście odpowiedzi. W tym darmową pomoc oczywiście. Mogę to skomentować jedynie tak: HATFUU!

Edytowane przez manygguh
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... 4 lata chodził, prosił, podwoził. Ciasteczka i kwiatki kupował i u Ciebie nic?

A później Święty Zakuty poszedł odchować nie swojego bąbelka?

 

:)

 

Dobry pakiet badań sobie zrobiłaś po tych 4 latach?

Bo, wiesz, ze robiąc gałę, też niezłymi syfami można się zarazić?

Tak tylko przypominam, bo na przykład taka kiła, może dać o sobie znać dopiero po kilku latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, meghan napisał:

@Nataaa

 

A wiesz, że swoją jedną wiadomością przekazujesz takie informacje o sobie...

- sprzeczne potrzeby : "zdominuje mnie"&"próbował mnie wziąć siłą". To w końcu jak?

Bo dominacja to nie to samo co wzięcie siłą. Czasem to wręcz delikatność i włażenie w psychikę, zdobywanie zaufania. 

36 minut temu, meghan napisał:

 

Ty chcesz ustalać reguły związku, czy chcesz być tą ULEGŁĄ?

Uległa to rola, w bdsmowym światku to strona uległa ma ostatnie słowo w wielu sprawach.
Była kiedyś sprawa gdy ktoś zdecydował inaczej, uległy został przekazany innej osobie do sadystycznych praktyk. Przerwanie zabawy, tylko za zgodą osoby dominującej uczestniczącej zdalnie.
Jak zrobiło się gorąco i uległy chciał przerwać to dominująca miała calla i nie mogła zareagować. Ponoć  biedak musiał uciekać oknem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn ty to tak dobrze rozumiesz kobiety. A masz już jakąś? Może będziesz w stanie zdominować naszą rozmówczynię delikatnością i wchodzeniem w psychikę. Musisz zdać sobie sprawę, że są osoby, które nie wiedzą o co im chodzi. Ich problem nie polega na tym, czego nie dostają.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn
Fajnie, że jesteś empatyczny i zwracasz uwagę na pewnego rodzaju pojęcia i sformułowania. W tym poście jest jak dla mnie wiele "ale". 
Pod względem psychologii takiej w praktyce... Dziewczyna z jakiś powodów pisze na forum. Trolling? Potrzeba atencji? Dosranie chłopom, bo sama nie może znaleźć wg siebie PRAWDZIWEGO FACETA? W realu z jakiś powodów nie ma komu się z tego zwierzyć?

Nie widzę tutaj powodów pójścia TROPEM "dziewczyna doświadczyła przemocy seksualnej, więc tutaj jest geneza problemów w tworzeniu relacji damsko-męskiej". 
Dziewczyna nie chciała seksu w obu relacjach. Rażące jest to, że w czteroletnim związku nie chciała seksu (penetracji), tylko praktykowała inne czynności seksualne. Może jest przesiąknięta treściami z jakieś religii, w której to penetrację zostawia się komuś wyjątkowemu... Biologia chyba mówi o tym samym... :)
Pociąg seksualny jest naturalny, więc naturalnym jest, że wiążesz się z osobą, która pociąga Cię seksualnie i chcesz z nią w najbliższych okolicznościach się kochać. 

Czy opisała dokładnie jak "wzięcie siłą" wyglądało? Nie musi, może i nie powinna, ale w dalszej części mówi o potrzebie dominacji mężczyzny w związku. :) I tu mi się pojawia uśmieszek wynikający z tego, że ktoś tu nie rozumie własnych potrzeb i wyobrażeń, delikatnie mówiąc. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, I1ariusz napisał:

@Libertyn ty to tak dobrze rozumiesz kobiety.

Gdzieżby. Ja po prostu wiem że popularna wizja dominacji jest efektem nieporozumień, 
Wiem ze nieraz seks podczas sznurków gdy pani nie wyraziła zgody a panu się zachciało kończył się ostracyzmem pana w środowisku i  batalią sądową
 

2 minuty temu, I1ariusz napisał:

 

A masz już jakąś? Może będziesz w stanie zdominować naszą rozmówczynię delikatnością i wchodzeniem w psychikę. Musisz zdać sobie sprawę, że są osoby, które nie wiedzą o co im chodzi. Ich problem nie polega na tym, czego nie dostają.

Takich osób wszędzie jest pełno. Nawet na tym forum. Nie mniej dominacja to więź, wież oparta na zaufaniu.  Gdzie ona jest pewna ze jak poczuje się gorzej i to zasygnalizuje to będzie zaopiekowana i zamiast sesji np. spankingu dostanie herbatę. 

 

3 minuty temu, meghan napisał:

@Libertyn
Fajnie, że jesteś empatyczny i zwracasz uwagę na pewnego rodzaju pojęcia i sformułowania. W tym poście jest jak dla mnie wiele "ale". 
Pod względem psychologii takiej w praktyce... Dziewczyna z jakiś powodów pisze na forum. Trolling? Potrzeba atencji? Dosranie chłopom, bo sama nie może znaleźć wg siebie PRAWDZIWEGO FACETA? W realu z jakiś powodów nie ma komu się z tego zwierzyć?

Ponoć to męskie forum o samorozwoju i kształtowaniu silnej psychiki. 
Brzmi jak gwarancja poznania jakiegoś męskiego faceta. 

-Nie mogę zaleźć faceta..
-Hej, spójrz na mnie tu jestem :P

3 minuty temu, meghan napisał:


Nie widzę tutaj powodów pójścia TROPEM "dziewczyna doświadczyła przemocy seksualnej, więc tutaj jest geneza problemów w tworzeniu relacji damsko-męskiej". 

Ja też nie. Z reguły to nie jest przemoc a braki w komunikacji i niedobranie. Albo nierównomierny rozwój.
Kiedyś widziałem mema.  Mam 30 lat, niektórzy moi znajomi mają dzieci, inni ganiają za pokemonami. 
Ona może być tym znajomym od dziecka, on mógłby być tym od pokemonów. 

3 minuty temu, meghan napisał:

Dziewczyna nie chciała seksu w obu relacjach. Rażące jest to, że w czteroletnim związku nie chciała seksu (penetracji), tylko praktykowała inne czynności seksualne. Może jest przesiąknięta treściami z jakieś religii, w której to penetrację zostawia się komuś wyjątkowemu... Biologia chyba mówi o tym samym... :)

Może. A może po prostu pani analizuje i sobie myśli. Co jak wpadnę? Czy to jest facet  z którym chcę mieć dzieci? Czy on nie zwieje gdzie pieprz rośnie na wieść o ciąży?
Fajny typ na imprezy i chodzenie po mieście, ogólnie do zabawy. Ale czy podoła?

Ja znam laski które myślą nad rozwodami bo powychodziły za fajnych typów, i mają podobne myśli bo typ jest fajny ale tak dla niej w wieku 20 lat, nie zaś 28

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nataaa napisał:

Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało,

Ustaw w się w kolejce.

To wymierający gatunek.

 

45 minut temu, Libertyn napisał:

Nie mniej dominacja to więź, wież oparta na zaufaniu. 

Co będziesz tłumaczył wolnym elektronom jak tego niedoświadczyli.

.....bo oni tylko pośfirować(zamoczyć) chcą.

Godzinę temu, zychu napisał:

Co tu się ostatnio dzieje

Ciepło, wiosna.

....zanęcanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Nataaa napisał:

 Gdzie podziali się spójni, życzliwi, autentyczni i pewni siebie prawdziwi mężczyźni? Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało, szczerze pokochać i spełniać wspólnie marzenia. 

Tutaj możesz takich znaleźć 😎😎

Edytowane przez deomi
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałam że mój temat wywoła takie poruszenie

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Może. A może po prostu pani analizuje i sobie myśli. Co jak wpadnę? Czy to jest facet  z którym chcę mieć dzieci? Czy on nie zwieje gdzie pieprz rośnie na wieść o ciąży?
Fajny typ na imprezy i chodzenie po mieście, ogólnie do zabawy. Ale czy podoła?

 

Dziękuje za zrozumienie

 

2 godziny temu, meghan napisał:

Czy opisała dokładnie jak "wzięcie siłą" wyglądało? Nie musi, może i nie powinna, ale w dalszej części mówi o potrzebie dominacji mężczyzny w związku. :) I tu mi się pojawia uśmieszek wynikający z tego, że ktoś tu nie rozumie własnych potrzeb i wyobrażeń, delikatnie mówiąc. :) 

 

Nie chce tego opisywać nie życzę nikomu takiego doświadczenia, nie było to miłe. Dominacja to nie wzięcie siłą, a zupełnie coś innego, wpływ na psychikę, podniecenie, itp...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.