Skocz do zawartości

Niezdecydowana singielka


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Nataaa napisał:

Nie myślałam że mój temat wywoła takie poruszenie

Żadne poruszenie. Po prostu założyłaś temat z dupy, który nie zmusza za bardzo do analizy problemu (@meghan i @Libertyn szacun, że Wam się chce). Przyszłaś z żalem na męskie forum, że nie ma już na tym świecie prawdziwych mężczyzn. W zamian masz odpowiedzi wartościowo zbliżone do posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nataaa napisał:

Gdzie podziali się spójni, życzliwi, autentyczni i pewni siebie prawdziwi mężczyźni? Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało, szczerze pokochać i spełniać wspólnie marzenia. 

 

Ten się nada😆

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, meghan napisał:

@Nataaa

P.S.dlaczego wybrałaś taki avatar (przypalany język)? 

 

Nie przypalam się, ani nie samookaleczam jeśli o to chodzi, czasami jaram zioło

 

9 godzin temu, nat napisał:

Przyszłaś z żalem na męskie forum, że nie ma już na tym świecie prawdziwych mężczyzn

 

Ajjj zostałam źle odebrana, nie mówię że nie ma takich facetów po prostu trafiam na samych debili, albo zjebów. Jakiś czas temu pisałam z pewnym chłopakiem, zapowiadało się super, nie wydawał się zjebany, wysłałam mu kilka fotek takich bardziej sexi ale nie nudesów, a on mi na to wysłał zdjęcie siura i żebym mu wysłała nudesa, nie chciałam to się obraził, zaczął wygrażać i kontakt się urwał. Mój EX pokazywał moje zdjęcia swoim ziomkom kiedy się rozstaliśmy, na szczęście nie nudesy i rozpowiadał też że się nie "oszczędzam". 

 

Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony 

Edytowane przez Nataaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Nataaa napisał:

Hejka mam na imię Natalia w listopadzie stuknie mi 24 wiosny, byłam w dwóch związkach pierwszy na wakacjach przed liceum trwający kilka miesięcy, wydawało się że wielka miłość, pierwsze pocałunki i robótki ręczne, ale chłopak przestał mi odpowiadać naciskał że chce seksu a nie byłam wtedy gotowa, raz próbował wziąć mnie siłą, wyrwałam się dostał liścia i kopa po jajcach, więcej się nie zobaczyliśmy mimo że mnie przepraszał, wysyłał miliony wiadomości i kwiaty. Drugi związek trwał prawie 4 lata, przez próbę wymuszenia seksu nie czułam się gotowa kiedy on chciał seksu, wkurzał się, a mówił że rozumie, kiedy ja byłam gotowa on mnie źle traktował i nie chciałam tego zrobić, marzyłam o romantycznym wieczorze w miłej atmosferze, były tylko robótki ręczne i lodzik, rozstaliśmy się z powodu braku seksu poszedł do lafiryndy z dzieckiem. Obecnie od ponad dwóch lat jestem singielką, większość facetów mnie odpycha i nie potrafię im zaufać, opowiadają bajeczki czego to oni by ze mną nie robili w łóżku, albo jakie to oni mieli partnerki modelki. Na zainteresowanie nie narzekam dostaję mnóstwo wiadomości w socialmediach, w tym dick photo albo nudesy od jakiś napalonych zjebów. Na imprezach jestem zaczepiana przez cwaniaków często słyszę że jakbym była w związku kupowali by mi najdroższe rzeczy, nie musiała bym nic robić, że oni są wychowani żeby chłop pracował, a kobieta zajmowała się domem, itp. Gdzie podziali się spójni, życzliwi, autentyczni i pewni siebie prawdziwi mężczyźni? Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało, szczerze pokochać i spełniać wspólnie marzenia. 

 

- Nic dziwnego że nie czułaś się gotowa w tak młodym wieku, później próba gwałtu przez najbliższą osobę, tak to była próba gwałtu, wiem że zaraz ktoś wyskoczy z tekstem że zawsze się trochę gwałci i dziewczyny stawiają lekki opór, ale co innego jak osoba nie czuje się gotowa. 

- Niestety przytłaczająca większość facetów to zjebani spermiarze, na widok atrakcyjnej kobiety dostają pierdolca, mamy też część cwaniaków simpów co by nosili na rękach i traktowali Cię jak boginię do czasu aż by im się znudziło 

- Fajnie że masz ideał faceta życzę Ci żebyś na takiego trafiła i nie okazał się kolejnym debilem

 

17 godzin temu, Nataaa napisał:

 

Właściwie wiele nie trzeba aby zdobyć moje zaufanie, wystarczy nie być cwaniakiem bajkopisarzem. Z pogardą mówię o zjebach mówiących jacy to są alvaro, po prostu mnie obrzydzają i te zdjęcia kutasów, fujka. Seks chce uprawiać, mogłabym tu napisać opowiadanie erotyczne...

 

Większość cwaniaczków będzie się chwaliła swoimi podbojami, jakimi to ruchaczami nie są... 

 

17 godzin temu, Nataaa napisał:

 

Nie mówię że zasługuję na więcej, po prostu chciałabym kogoś autentycznego, jeśli mam uprawiać seks z byle kim kto będzie mnie źle traktował podziękuje za taką relację, nie wymagam noszenia na rękach, kupowania prezentów i ciągłego udowadniania że mnie kocha, itp. 

 

 

Kiedy ja byłam gotowa, on robił mi kompleksy, wyzywał od pustej lali, jak chciał żebym mu zrobiła rączką albo lodzika to najlepszy chłopak, a później dojebał mi tak że aż w pięty szło

 

- Myślę że trafi się ktoś komu zaufasz uznasz że możesz z nim wszystko

- Nie dziwię się że nie chciałaś z taką osobą normalnego seksu

 

26 minut temu, Nataaa napisał:

 

Nie przypalam się, ani nie samookaleczam jeśli o to chodzi, czasami jaram zioło

 

Ajjj zostałam źle odebrana, nie mówię że nie ma takich facetów po prostu trafiam na samych debili, albo zjebów. Jakiś czas temu pisałam z pewnym chłopakiem, zapowiadało się super, nie wydawał się zjebany, wysłałam mu kilka fotek takich bardziej sexi ale nie nudesów, a on mi na to wysłał zdjęcie siura i żebym mu wysłała nudesa, nie chciałam to się obraził, zaczął wygrażać i kontakt się urwał. Mój EX pokazywał moje zdjęcia swoim ziomkom kiedy się rozstaliśmy, na szczęście nie nudesy i rozpowiadał też że się nie "oszczędzam". 

 

Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony 

 

- Nie jaraj zioła

- Widocznie przyciągasz do siebie takie osoby, jak siebie oceniasz w skali 1-10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lynch napisał:

- Widocznie przyciągasz do siebie takie osoby, jak siebie oceniasz w skali 1-10?

 

Czasami już sama nie wiem, może ze mną coś jest nie tak. Sama do siebie podchodzę bardzo krytycznie myślę że 3/10, ale inne osoby uważają mnie za bardzo atrakcyjną często mam wrażenie że ktoś do mnie nie zagaduje bo widzi mnie tak że nie chciała bym z nim rozmawiać. Jest tak że jakiś facet mi się podoba, jest kontakt wzrokowy, uśmiechy ale nie podejdzie do mnie zagadać, a takie osoby w których od razu wyczuwam cwaniaków podchodzą i zagadują, ale to już opisywałam jak to wygląda. 

 

Mam 158 cm wzrostu, jak na tak niski wzrost dość długie nogi, ogólnie jestem brunetką drobnej budowy z brązowymi oczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Nataaa napisał:

Hejka mam na imię Natalia w listopadzie stuknie mi 24 wiosny,

Chciałabym już się ustatkować, założyć rodzinę i szukam rokującego samca. Może tutaj go znajdę? Poproszę na priv CV z listem motywacyjnym.

 

W ciągu tych 2 lat, kiedy jestem singielką odbiłam sobie ten nudny początek. Miałam wielu partnerów, każdy chciał seksu, ale żaden na dłużej nie zagościł. Wchodzili, wychodzili i tyle ich widziałam. Czas mi się kończy.

 

20 godzin temu, Nataaa napisał:

Chciałabym poznać kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa, będę mogła mu zaufać, zdominuje mnie, a ja oddam mu się cała, będę mogła się nim opiekować żeby mu czegoś nie brakowało, szczerze pokochać🧐 i spełniać wspólnie😂 marzenia. 

Gdzie jest mój beciak, którego urobię dupką a potem który będzie spełniał moje zachcianki?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale wiecie ze to jest podszyw? Przecież po stylu pisania widać ze to facet pisze...

20 godzin temu, SilentAssassin napisał:

Chlopy byly w stanie obcej lasce przyjechac zmienić koło 10km w sobote o 20.😁😆😆 

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Ej ale wiecie ze to jest podszyw? Przecież po stylu pisania widać ze to facet pisze...

Całkowicie się zgadzam, ale jak widać nawet tutaj to wystarczy żeby atencję zdobyć. Smutne to jest niestety i dobrze oddaje jak bardzo Polacy przesiąknięci są duchem białorycerstwa. Szczególnie że wszystko brzmi jak fotostory z jakiejś gazetki dla nastolatków. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 lata? Mam wrażenie jakbym czytała zwierzenia 14 latki. Jesteś bardzo niedojrzała... zastanów się czego szukasz i potrzebujesz od mężczyzny, mam na myśli cechy charakteru, osobowości. 

 

Jak z kimś jesteś to powinnaś wiedzieć co czujesz do tej osoby a nie ją oszukujesz przez kilka lat. Naucz się podejmować decyzję,  jak z kimś nie chcesz być to kończ relację.  Nie rozumiem jak można być z kimś kto nie szanuje i upublicznia wasze intymne sprawy. Nie oceniam ale nagie zdjęcia w dzisiejszych czasach to dla mnie głupota. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nataaa napisał:

Ajjj zostałam źle odebrana, nie mówię że nie ma takich facetów po prostu trafiam na samych debili, albo zjebów. Jakiś czas temu pisałam z pewnym chłopakiem, zapowiadało się super, nie wydawał się zjebany, wysłałam mu kilka fotek takich bardziej sexi ale nie nudesów, a on mi na to wysłał zdjęcie siura i żebym mu wysłała nudesa, nie chciałam to się obraził, zaczął wygrażać i kontakt się urwał. Mój EX pokazywał moje zdjęcia swoim ziomkom kiedy się rozstaliśmy, na szczęście nie nudesy i rozpowiadał też że się nie "oszczędzam". 

 

Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony 

 

Obrażanie mężczyzn nawet anonimowych jest słabe, przecież Ciebie można identycznie nazwać skoro sama wysyłasz sexi fotki. Twój problem to prawdopodobnie niskie libido i sprzeczne oczekiwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.