Skocz do zawartości

Czego chcą atrakcyjne kobiety - badania


sargon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zestarzałem i nie wyobrażam sobie związać się z piękna ale pusta laska. Ostatnio widziałem takie 2  całkiem ładne pracujące na orlenie. Dla mnie totalny cockblocker jeśli laska jest przegrywam. Wiem wiem znajdzie się frajer co je zabierze z nizin do swojej bajki. Ale jak wiemy to frajer bez wymagań. 

 

Trochę mi się pozmienialo bo chce mieć dzieci i wiem jak bardzo ważny jest mózg matki. Tzn jej inteligencja, czułość, konsekwencja, nawyki, wykształcenie, usportowienie i wartości. Uroda zeszła niżej w rankingu bo urodziwe samice zazwyczaj nie prezentują powyższych cech. Jeśli zaś prezentują to są albo zajęte albo nie osiągalne. 

Zresztą uroda laski sprawia że musisz ciągle awansować i być w topce a i to Ci nie zagwarantuje wierności. 

 

Pozatym przy dzisiejszym spierdoleniu lewacko onlyfansowym to uroda staje się ryzykownym kryterium. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gixer napisał:

Ja się zestarzałem i nie wyobrażam sobie związać się z piękna ale pusta laska. Ostatnio widziałem takie 2  całkiem ładne pracujące na orlenie. Dla mnie totalny cockblocker jeśli laska jest przegrywam. 

Bardzo istotną rzecz napisałeś. Tego typu babki mają nędzny mental i są nudne w życiu. Nie rozwijają się, nie chcą poznać możliwości, liczy się insta, modne ciuchy i lans.

 

Najlepsze, że marzą o facetach ze statusem, ale nie zdają sobie sprawy, że tylko w filmach to są chady Massimo 1.9m. Na sukces się bardzo ciężko pracuje i płaci wysoką cenę. Nie chce się nim dzielić z jakimś przygłupem hot dogi podającym na Orlenie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny problem leży gdzie indziej.

 

To słabi mężczyźni są odpowiedzialni za to jakie dzisiaj są kobiety.

Mężczyźni nie wymagają, nie stawiają granic, nie wprowadzają zasad dlatego kobiety robią co chcą.

Dodatkowo one widzą, że jest na nie popyt a mężczyźni poza top 5% mają mizerne rezultaty więc 

stawiają absurdalne wymagania często nieadekwatne do tego co same mogą dać.

To się nie zmieni dopóki mężczyźni nie powiedzą dość, przestaną dawać atencje, pomagać za darmo,

wyręczać, pozwalać na zdrady, zaczną być solidarni.

 

Z resztą to już nie tylko dotyczy atrakcyjnych kobiet, ale też i flepiar, które coraz częściej mają przeświadczenie o swojej zajebistości.

Wielu zapomina podstawy, że to mężczyzna jest strażnikiem związku i bez jego zgody czy przyzwolenia kobieta niczego nie ugra.

Mężczyźni mają w rękach mocną kartę przetargową bo kobiety pragną bytu, bezpieczeństwa, bombelków i zamiast kalkulować 

zyski i straty, być panem sytuacji to sprowadzają się do roli petenta za cipsko warte 200 zł😆🤦‍♂️

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Druid napisał:

Masz wszystko:

 

 

 

Ale to nie o to chodzi, żebym słuchał z polskiej tubki kopii (nawet dobrej) różnych angielskich tubek , które "wyjaśniają mi świat".

 

Ja sobie sam świat objaśniam, np. czytając badania w oryginale, i patrząc, na ile to się pokrywa z rzeczywistością.

 

To jest właśnie ten nieszczęsny ludzki kolektywizm , który także przeniknął do RedPilla, i de facto samo narzekanie na RP to jest narzekanie na przekazy jakichś guru, z których każdy "dodaje coś od siebie"

 

Już są offtopy narzekające, czy januszujące "po cho chopu taka wiedza he he" , choć zupełnie nie to było moim celem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Co wy gadacie? Na orlenach, w żabkach itp. 90% pracujących lasek to otyłe Karyny... W jakim mieście niby są te ładne na stacjach? 🤔

Im biedniejsze miasto tym ładniejsze kobiety na kasie..... Swoją drogą kiedyś jako wyznacznik bezrobocia i ogolnie prosperity uknulem sobie, że jeśli ładne dziewczyny pracują na kasie i w biedzie to w gospodarce źle, jeśli brzydkie to w gospodarce dobrze 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste i normlane że atrakcyjne kobiety mają wymagania. I dobrze. Każdy powinien mieć wymagania. Akurat imponują mi dziewczyny które mają wymagania stosowane w praktyce (nie z kosmosu). Akurat to spermiarze zespuli kobiety. Ze swojego życia mógłbym podać wiele przykładów gdzie z normalnej dziewczyny zrobiła się roszczeniowa suka po kilku miesiącach na tinderze. Problemem nie jest to że kobiety mają wymagania ale to że większość facetów ich nie ma.  Baby jak dzieci będą robiły to na co będą miały pozwolenie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Problemem nie jest to że kobiety mają wymagania ale to że większość facetów ich nie ma.

 

Dokładnie. Było w którymś Musisz wiedzieć czy tam na jakimś innym z tych popularnych kanałów Red Pillowych: dziś facet wybierając sobie kobiete praktycznie nie zwraca uwagi na jej status społeczny. Jeszcze 50 lat temu mezalianse były rzadkością.

Należy wymagać dokładnie tego samego, co się samemu daje, czyli np. jeśli jesteś middle class, to nie zadowalasz się jakimś pustakiem sprzedającym hot dogi na Orlenie, tylko szukasz osoby ze swojej półki.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

nie zadowalasz się jakimś pustakiem sprzedającym hot dogi na Orlenie

Ciekawe.

W jakiej lidze grasz?

Osądzasz ludzi na podstawie???

Czyli strzelający foty otylcowo to POMYLEŃCY?

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

dziś facet wybierając sobie kobiete praktycznie nie zwraca uwagi na jej status społeczny.

Facet nie potrzebuje NASYCAĆ się statusem kobiety.

Liczy się biologia i pochodzenie.

Zresztą, gdybyś coś cumał w tym temacie do byś wiedział: niski status=NISKIE koszty utrzymania.

Status(kobiety) rośnie=koszty rosną.

Czysta ekonomia żadne pierdololo.

 

Kiedyś to większość małżeństw była USTAWIANA.....posag morgi....te sprawy....rodzinne majątki.....folwarki.

Mieszczaństwo jest stosunkowo nową SUBKULTURĄ.......A KOPCE SOCIALNE walą drugą 25tke.....czyli zaraz do rozbiórki.

....skończy się piwniczakowanie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zuckerfrei napisał:

Potem tak słodko pierdzi cipą. 

Normalnie ham i prostata.

:)

Ja tu Waszmościu o wzniosłych sprawach duchowych.

...A Ty mi tu nie pi....ol o sprężaniu posuwisto zwrotnym.

 

....jeszcze napisz, że pompujesz 40++?!

Już, się dałem nabrać....przechadzając się koło koparki.

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Co wy gadacie? Na orlenach, w żabkach itp. 90% pracujących lasek to otyłe Karyny... W jakim mieście niby są te ładne na stacjach? 🤔

Jedna widziałem w Wwa a druga w Katowicach. Nie jest to częsty widok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś spotykałem się chwilę z taką panna. Na spotkaniu mówiła, że mogłaby mieszkać w tym mieście itp. Ale samej to nie byłoby jej stać na wynajem. 

" to mieszkanie jest Twoje czy wynajęte" zapytała. W jej głosie dało się usłyszeć dziwny ton. Po prostu zmieniła ton glosu. Słyszałem jak mówiła, a to było takie hmm nie wiem. 

 

Trzy tygodnie później pisze mi wieczorem, że ona już teraz w tym momencie chce się wyprowadzić od mamy.

Wiec odpsialem jej, że wiem jakie są realia i na pewno mama ją denerwuje. 

 

A ona, że nie denerwuje tylko zbyt samodzielna. 

 

W zasadzie to do dzisiaj nie wiem o co jej chodziło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

praktycznie nie zwraca uwagi na jej status społeczny

A żeby tylko na status społeczny... U mnie na studiach widzę jak przeciętne typy spermią do grubej puszczalskiej, chamskiej i paskudnej z ryja baby. nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka pyskata się zrobiła XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjne kobiety oczekują atrakcyjnego życia.

 

Nie faceta. 

 

Adonisa znaleźć łatwo, bogatego ciężko, a bogatego adonisa to tylko na filmie. 

 

Stąd tyle atrakcyjnych kobiet z nieatrakcyjnymi, lecz bogatymi kolesiami. 

 

Jest, było i będzie i nic tu badać nie potrzeba. Trzeba korzystać z życia, realnie oceniać możliwości i nie żyć bajkami (i badaniami). 

 

You see what I mean... 

 

depositphotos_416195626-stock-photo-grou

Edytowane przez maroon
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tornado napisał:

40

Młódki pierdzą najlepiej cipką. Najlepsze są takie zaprawione w boju, że nawet na to nie reagują. 

48 minut temu, maroon napisał:

Atrakcyjne kobiety oczekują atrakcyjnego życia.

 

Clue topiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tornado napisał:

W jakiej lidze grasz?

 

Nie mnie to oceniać, ale jeśli już bym musiał, to oceniam siebie na aspiring middle class. Chociaż po zmianie pracy w zeszłym roku powoli przeskakuję do "pełnego" middle... Tylko że dla mnie middle to nie jest 10% czy nawet 5% społeczeństwa, tylko sporo poniżej tego, ale to oczywiście w znacznym stopniu kwestia nomenklatury.

 

Cytat

Osądzasz ludzi na podstawie???

 

Tego, co osiągnęli w życiu.

 

Cytat

Czyli strzelający foty otylcowo to POMYLEŃCY?

 

Gdybyś był fotografem, to byłoby to dla Ciebie zupełnie normalne. Zrobiłem parę tys. zdjęć w swoim życiu, w tym jakiś 1000 to street, gdzie zupełnie intencjonalnie przyczajałem się na ludzi i robiłem im zdjęcia otylcowo. I publikowałem to. W swoim oficjalnym portfolio. Jako obserwator-indywidualista nigdy blisko nie wchodziłem w interakcje z 99% ludzi, natomiast zawsze lubiłem i lubię ich obserwować i dla mnie coś takiego jest zupełnie naturalne.

 

Cytat

Facet nie potrzebuje NASYCAĆ się statusem kobiety.

 

Tu zgoda.

 

Cytat

Liczy się biologia i pochodzenie.

 

Biologia - tak. Pochodzenie? No to znów woda na mój młyn. Wieśniarka - z wieśniakiem się powinna waflować, mieszczanin - z mieszczanką itd.

 

Cytat

Zresztą, gdybyś coś cumał w tym temacie do byś wiedział: niski status=NISKIE koszty utrzymania.

 

Fajnie by było, gdyby to była prawda, ale niestety tak nie jest. Niski status panny plus koleś z middle class = dojenie misia na kasę: wycieczki, drogie restauracje itp. Z osobą ze swojej półki przynajmniej wiem, że mogę liczyć na to, że zapłaci za siebie. Ja nikogo sponsorować w życiu nie zamierzam - do wszystkiego doszedłem sam: pierwsze pokolenie inżynierów, sam się utrzymuję praktycznie od 16. roku życia, nikt mi nic za darmo nie dał, więc nie widzę podstaw, dla których ja miałbym być samarytaninem.

 

Cytat

Kiedyś to większość małżeństw była USTAWIANA.....posag morgi....te sprawy....rodzinne majątki.....folwarki.

Mieszczaństwo jest stosunkowo nową SUBKULTURĄ.......A KOPCE SOCIALNE walą drugą 25tke.....czyli zaraz do rozbiórki.

....skończy się piwniczakowanie. 

 

Znów woda na mój młyn. Owszem - były ustawiane, ale kuriozalne były małżeństwa cross-sferowe. Mezalians był skandalem. Dziś, przez hipergamię, ale i spierdolenie facetów ogarnięci kolesie z middle class oglądają się za pustakami podającymi hot dogi na Orlenie. Smutne czasy.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Wieśniarka - z wieśniakiem się powinna waflować, mieszczanin - z mieszczanką 

No to mamy rozwiązanie błędnego postrzegania.

Zamknięty zbiór póli genowej dla natury jest nie akceptowalny.

Zresztą HIPERGAMIA wymusza poszukiwania WYŻYSZEEEGO* DAWCY genu A to jest nie możliwe w tym samym zbiorze.

 

4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

nikt mi nic za darmo nie dał

Ka BUM!

Rozumiem, że za swoją edukację zapłaciłeś sam.

Spłaciłeś zadłużenie za wykształcenie podstawowe/średnie.....I od 18 roku życia płacisz za edukację po cenach rynkowych.

4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

ale niestety tak nie jest. Niski status panny plus koleś z middle class = dojenie misia na kasę

AGENT, naczytałeś SIę BAJEK z ośiedlowych gazetek i teraz prądkujesz tymi banialukani.

Gdyby policzyć po jakieś 50PLN za każdy otwór w ścianie(gównobeton/cegła) to tak.

2 szafki wiszą za polerowaną torpedę.

....nie wiem gdzie tu jakieś OGROMNIASTE KOSZTA?

4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

za pustakami podającymi hot dogi na Orlenie. Smutne czasy.

Zakładam iż to na podstawie MASZ WŁASNYCH BADAŃ SZEROKO ZAKROJONYCH Z DUŻĄ SIATKĄ POMIAROWĄ.

......czyli często wpierdalasz syf* na stacji paliw gdzie obsługa jest The best?!

Z kim przystajesz takim się stajesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:

Atrakcyjne kobiety oczekują atrakcyjnego życia.

 

Nie faceta. 

 

Adonisa znaleźć łatwo, bogatego ciężko, a bogatego adonisa to tylko na filmie. 

 

Stąd tyle atrakcyjnych kobiet z nieatrakcyjnymi, lecz bogatymi kolesiami. 

 

Jest, było i będzie i nic tu badać nie potrzeba. Trzeba korzystać z życia, realnie oceniać możliwości i nie żyć bajkami (i badaniami). 

Zasadniczo tak. Porównajcie to z możliwościami w pracy. Jeśli ktoś ma do czegoś smykałkę, talent, uprawnienia i wie, że może zarobić na tym 10 000 to czy będę się zadowalał 4000? Część tak, ale większość raczej nie. Co może przemawiać za niższą kasą? Mniejszy stres, fajni koledzy w biurze, obawa przed zmianami, dystans do pracy, fajny szef itd. A teraz wyobraźcie sobie piękną kobietę. Czy na jej miejscu chcielibyście być z kolesiem, który jest magazynierem czy jednak lepszy byłby np. prawnik? No jasna sprawa. Status + lepsza kasa + znajomości. Z drugiej strony nie jest też tak, że wszystkie kobiety lecą od razu na kolesia mającego jachty i miliony na koncie. 

 

Co do bogatych i nieatrakcyjnych kolesi, oni zwykle nie kumają tego, że gdyby nie ich kasa to laska miałaby ich gdzieś. Mężczyźni często "nie chcą" zobaczyć prawdy. Wydaje im się, że są zajebiści, fajni, przystojni i dlatego modelka się z nim wozi. Ale kobieta ma też swoje wymogi jeśli chodzi o seks i wygląd. Bywa tak, że siedzi z tym bogatym, bo jej się to opłaca, co nie znaczy, że nie rucha się z biedakiem (w porównaniu do tego bogacza), ale przystojnym kolesiem/dobrym uwodzicielem/dobrym w łóżku. To trochę jakby mężczyzna miał porządną, solidną, wierną żonę w domu, ogarniającą chatę, dzieci, ale ruchałby na boku młodsze i ładniejsze. Klasyka. 

 

Dlatego często "wzruszają" mnie opowieści jak to jakaś kobieta albo para jest wierna, nie spojrzy nawet na inną/innego. Fajnie, tyle że najczęściej to dotyczy brzydkich lasek, które nie mają brania i brzydkich ludzi w parach, którzy wiedzą, że to co mają to i tak top poziom. Nikogo lepszego nie znajdą. Zawsze patrzę na możliwości danego człowieka, jego opcje i wtedy oceniam. I oczywiście te brzydule będą krytykować rozwiązłość pań, które mają powodzenie, inne związki, że się rozstają i mają za chwilę innych. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Bullitt said:

. Z drugiej strony nie jest też tak, że wszystkie kobiety lecą od razu na kolesia mającego jachty i miliony na koncie. 

Zrób sobie kiedyś eksperyment i zaproponuj znajomej ładnej mężatce wypad "kolezeński" we dwoje z atrakcjami. Możesz się bardzo zdziwić co do pojęcia "nie wszystkie". 😁

1 hour ago, Bullitt said:

 

Co do bogatych i nieatrakcyjnych kolesi, oni zwykle nie kumają tego, że gdyby nie ich kasa to laska miałaby ich gdzieś. Mężczyźni często "nie chcą" zobaczyć prawdy. Wydaje im się, że są zajebiści, fajni, przystojni i dlatego modelka się z nim wozi. 

To jest błąd myślowy oparty na mitycznym chadzie. 

 

Kobieta nie musi się ruchać z adonisem, żeby mieć satysfakcję. Modelki się wożą i dają pupy, bo mają w zamian atrakcje. Nie dorabiaj do tego teorii, bo tu żadnych nie ma. 

 

Możesz wyglądać jak przysłowiowa kupa, ale jak zapewnisz odpowiedni poziom atrakcji, to będziesz adorowany niczym ten mityczny chad. 

 

Tyle że nie mając odpowiednich zasobów i możliwości, to tego nie sprawdzisz, więc starasz się sobie pewne kobiece zachowania racjonalizować - bo ona w gruncie rzeczy nie chce, zmusza się, jest dla kasy, ale... bla bla bla.

 

Ta niesprawiedliwość społeczna jest ciężka do zaakceptowania przez wielu facetów, zwłaszcza młodych i wynika to najczęściej zarówno ze zwykłej zawiści, jak i wychowania na bajach o miłości po grób. 

 

Ruchanie się natomiast na boku, to osobna kwestia i tu poziom atrakcyjności kobiety nie ma żadnego znaczenia. Znaczenie mają emocje. Jeżeli kobiecie braknie emocji, to zaczyna ich szukać gdzie indziej. Dodatkowo duża część kobiet działa impulsywnie, pod wpływem chwili i nastroju, stąd potem "zupełnie nie wiem jak to się stało". 

 

Ogromny błąd popełniają wszyscy ci, co do bardzo prostych mechanizmów dorabiają teorie i uzasadnienia, nie mogąc najwyraźniej zaakceptować rzeczywistości. :)

 

Ps. Tak jeszcze a propos. 

 

Zastanówcie się wszyscy głęboko, jaka to atrakcja w dzisiejszym świecie żyć z przeciętniakiem w zakredytowanym kurniku na peryferiach i codziennie do wyrzygu odbębniać ten sam schemat? Laska odpala insta... a tam inny świat. Blichtr, podróże, ciepłe morze, drinki z palemką. Ktoś się w ogóle dziwi, że taka opcja jest bardziej preferowana od życia ze Zdzichem pod 5B?

 

Dzisiaj kobiety mają opcje. Więc które mogą, to korzystają. Plujecie przykładowo na orgasmusy. Ale to dokładnie ten sam schemat - wyrwanie się z szarej polskiej monotonii do ciekawszego życia. A większość facetów by chciała w XXI wieku relacji i zachowań rodem z XIX wieku. 😂

 

A ja kcę dwie bańki, ktoś mi przeleje? :)

 

Flexibility. Kobieta jest elastyczna, dostosowuje się do zmieniających się warunków. Trochę taki kameleon.

 

A czy ty też się dostosowujesz? 

 

Czy może uparcie żyjesz w świecie, którego już nie ma? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przestaną mnie śmieszyć faceci, którzy mają tak wyjebane ego, że wydaje im się, że gra w dzisiejszych czasach ma jakieś znaczenie i dlatego mają sukcesy. Tymczasem to jest dużo prostsze: są atrakcyjni to są adorowani przez kobiety. Tyle. Życie i ludzkie zachowania są proste, tylko ludzie dorabiają sobie niepotrzebne teoryjki, bo ciężko im zaakceptować rzeczywistość.

 

Dla mnie droga przez zasoby do kobiecego "serca" to ściema. Przy GBD nie potrzeba żadnych zasobów, a jak się nie spodobasz, to choćbyś nie wiem ile kasy włożył, to i tak nie będziesz miał satysfakcjonującego seksu, a relacja będzie pełna rozczarowań i frustracji.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.