Skocz do zawartości

John Wick 4 -polecam


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.03.2023 o 20:11, spacemarine napisał:

 

Jedyne co mnie zastanawia to jak oni nakręcą piątą część która jest w preprodukcji skoro zakończyli film dość jednoznacznie

Zauważyłeś może, że ostatnia scena jest jakby zbyt krótka? ;) Tak nie pasująca do reszty filmu? 

 

Co zaś się tyczy filmu. Jak dla mnie arcydzieło. Bardzo charakterystyczne postacie, świetne wątki, nudy brak. Zaś scena z Adkinsem, jak i sama jego rola to prawdziwe złoto. O dziwo, najsłabiej w tym filmie wypadł...John Wick. Tak jakby bez energii i polotu był. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arushat napisał:

Zauważyłeś może, że ostatnia scena jest jakby zbyt krótka? ;) Tak nie pasująca do reszty filmu? 

 

Co zaś się tyczy filmu. Jak dla mnie arcydzieło. Bardzo charakterystyczne postacie, świetne wątki, nudy brak. Zaś scena z Adkinsem, jak i sama jego rola to prawdziwe złoto. O dziwo, najsłabiej w tym filmie wypadł...John Wick. Tak jakby bez energii i polotu był. 

 

No oczywiście że nie przepuszczą dobrej kasy, bo JW4 zwrócił się bardzo szybko, dla mnie mogą kręcić. Keanu ma 58 lat, jak na swój wiek naprawdę daje radę, to dość wymagającą rola jeśli chodzi o choreografie, "walki" itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.