Skocz do zawartości

Artykuł o karuzeli bolców i jacy to faceci nieogarnięci


Adams

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może dostęp do całości tego wysrywu:

https://www.newsweek.pl/psychologia/30-letnie-polki-wola-zyc-samotnie-zwiazek-nie-jest-wartoscia/39z4kg8

 

Chętnie doczytałbym, co tam jeszcze ciekawego dalej będzie.

 

Dostępny fragment wskazuje, że pani jeździła na karuzeli, a teraz labidzi, że trudno poznać interesującego faceta. A sama ma wyraźnie ciągoty do zjebów.

Wklejam poniżej, żebyście nie musieli klikać za wiele. Co ciekawsze fragmenty wytłuściłem.

 

Trudno jest poznać interesującego mężczyznę. Gdy pytam o hobby, a ktoś odpowiada "Netflix", opadają mi ręce. Nie mam o czym z nimi rozmawiać — mówi Dominika. Jak wiele Polek po trzydziestce woli zostać singielką, niż związać się z rówieśnikiem. Bo samo bycie w relacji dla coraz większej grupy kobiet nie jest już żadną wartością.

Mam na telefonie galerię screenów z profili mężczyzn na aplikacjach randkowych — mówi na wstępie 30-letnia Dominika i pokazuje kilka z nich. Zdjęcie numer jeden: Adam. Uśmiecha się, jest całkiem przystojny. Czytam, co napisał o sobie. "Szukam dziewczyny z piękną d***, charakter może mieć ch**wy". Zdjęcie numer dwa: długowłosy Piotr. O sobie pisze prosto: "Czuły, gdy trzeba cię przytulić, męski, gdy trzeba ci za**bać".

Dominika zajmuję się marketingiem i e-commerce w korporacji. Uprawia kitesurfing, jeździ motocyklem, żegluje. Nie chce mieć dzieci. Niedawno zakończyła związek, który jej nie służył. Poświęciła dwa lata na ratowanie partnera z różnych traum, w końcu straciła nadzieję. Tylko ona pracowała nad tym, by coś zmienić. — Zostawiłam go i zostałam singielką. Pierwszy raz od wielu, wielu lat. Wcześniej działałam na zakładkę – gdy kończyłam związek, miałam już kogoś na horyzoncie.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 13
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ale właśnie kobiety mają takie opisy: chill& netflix, kawa itd to standard. Jakie zainteresowania mają kobiety? Rzadko się spotyka jakąś pasjonatkę, większość to populistyczne zajęcia. 

 

No tak, ciężko o faceta. Proporcja m na k jakieś 100 do jednego (jeśli chodzi o aplikacje randkowe, w realu też mają więcej chłopów do wyboru), jeśli w tych czasach mając do wyboru tylu facetów nie można się zdecydować, to coś z kobietą jest nie tak. 

 

Inna sprawa co one dają od siebie - 30 lat ostatni dzwonek na dziecko, a dziecko i matka nie będzie mieć tyle sił co urodzenie w wieku 18-24. Ta konkretna dzieci mieć nie chce, nie ugotuje, nie posprząta itd, jakie są korzyści z związku z nią, seks? Większość zdaje sobie sprawę jak go wygląda w rzeczywistości.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Właśnie dlatego chcę doczytać. Panna trzyma w telefonie screeny profili totalnych zjebów - red flag. Bujała się z jakimś straumatyzowanym typem - red flag. Bujała się na karuzeli na zakładkę - red flag. Generalnie, totalnie zjebana szmata, a Newsweek ubiera to w tezę, że to faceci są be, że taka typiara nie może znaleźć wartościowego faceta. No bo przecież ona taka zajebista, pracuje w korpo, pływa łódką, no klękajcie narody.

 

Edytowane przez Adams
  • Like 10
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika zajmuję się marketingiem i e-commerce w korporacji. Uprawia kitesurfing, jeździ motocyklem, żegluje. Nie chce mieć dzieci. Niedawno zakończyła związek, który jej nie służył. 

 

Tyle czerwonego w jednym zdaniu jak w Rosji za czasów stalina xDDD

18 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

ale kitesurfuje,

Chyba na kutasach ;D

 

Drogie Panie po 30 którą ciągle są biedne i wybrzydzają szukając księcia huehue :

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 6
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisweek czyli antypolskie ścierwo, jak widać również ginocentryczne i feminazistowskie. 

 

Czekam na artykuł w mainstreamowych mediach pt. "Młodzi mężczyźni wolą żyć samotnie, związek nie jest żadną wartością".

 

A z tym netflixem to niezła beka. Większość pań na tinderze ma w hobby wpisane netflix, kawa, makijaż i tym podobne "zainteresowania".

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chcni napisał:

A z tym netflixem to niezła beka. Większość pań na tinderze ma w hobby wpisane netflix, kawa, makijaż i tym podobne "zainteresowania".

 

Obowiązkowo jeszcze: podróże, joga, koty, ekologia. Standardowy zestaw. Są oczywiście takie, które się wyłamują, ale mam wrażenie, że jest ich coraz mniej...

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adams napisał:

Mam na telefonie galerię screenów z profili mężczyzn na aplikacjach randkowych — mówi na wstępie 30-letnia Dominika i pokazuje kilka z nich. Zdjęcie numer jeden: Adam. Uśmiecha się, jest całkiem przystojny. Czytam, co napisał o sobie. "Szukam dziewczyny z piękną d***, charakter może mieć ch**wy". Zdjęcie numer dwa: długowłosy Piotr. O sobie pisze prosto: "Czuły, gdy trzeba cię przytulić, męski, gdy trzeba ci za**bać".

:D

To chyba miał być śmieszkowy artukuł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciągłe przesuwanie winy za wszystko na facetów jest już naprawdę żenujące. Artykuliki jakichś niedogrzmoconych typiar (bo na miano kobiety trzeba zasłużyć) szukających odbicia kobiecych frustracji wszędzie tylko nie u siebie, a najlepiej w mężczyznach, stają się codzienną litanią postępowych portali, sącząc do głów młodszym adeptkom związkowej materii tę jadowitą mantrę.

 

Facet jak nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki na partnerkę, to pójdzie porucha i zajmie się robotą, hobby. Wykształcone damy muszą wykrzyczeć światu, zwłaszcza światu męskiemu, że jest ich niegodny, bo one były przekonane, że jak pokończą uniwersytety, będą ujeżdżać motocykle, polować na bizony i surfować po 20metrowych falach Nazare, to tabuny interesujących mężczyzn będą w przydziale jak żarcie na kartki w PRL.

Edytowane przez Redbad
  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym hobby to widzicie Panowie jak wygląda równouprawnienie w praktyce.😆

 

@Patton trafne spostrzeżenie/ diagnoza.

 

Swoją drogą to mam ciekawsze rzeczy do robienia niż czytanie artykułów z kolejną listą życzeń korpo-karyny.😎

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Der Onet wyprodukował ostatnio analogiczny artykuł, który traktował o tym jak to pewna singielka, która się "wyszalała" teraz ma ochotę na poważny związek i katosingle ją odrzucają po jednym zdjęciu czy pierwszym wrażeniu. W tym i tamtym scenariuszu jej życia mężczyźni byli niedojrzali. Najwyraźniej męska populacja musi działać wg dynamiki jej chcenia. Inaczej otrzymają łatkę niedojrzałości. Serio czy oni czytają redpillowe treści i produkują coś, co specjalnie ma włożyć kij w mrowisko? Przekraczamy już progi komedii slapstickowej.

 

Natomiast do rzeczonego wyżej artykułu, to oczywiście nasza miła pani nie wspomina o wymaganiach wstępnych. Mówimy tutaj oczywiście o mężczyznach, którzy posiadają odpowiednią aparycję, budowę ciała, wzrost, następnie status społeczny i wreszcie dochodzimy do zainteresowań. Wspominanie o tym na początku mogłoby jednak postawić naszą bohaterkę w niezbyt dobrym świetle, stąd pomija to milczeniem. Mogłoby się okazać, że wymaga 1% populacji męskiej i stąd należałoby jej zadać niewygodne pytanie: a czy Pani jest 1% kobiet? Ona oczywiście odpowiedziałaby: tak, jak najbardziej! Droga Pani, o to należałoby zapytać mężczyzn.

 

Jeśli ja jestem za czymś na tym świecie, w kontekście relacji damsko-męskich, to za tym, aby kobiety mniej ściemniały.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z karuzelą jest taki problem że ona nie jest świadoma. Większość pań świadomie nie wchodzi na karuzelę. Większosć pań się natyka na typów którzy im mówią jacy to oni nie są super. Oczywiście jest parcie na seks. Wiec do niego dochodzi. 
Załóżmy że laska ma pecha i/lub jest bardziej  lub mniej zaburzona. Za każdym razem ma nadzieję na tego jedynego na całe życie. W praniu wychodzi że nie mogą ze soba wytrzymać. 

Okazuje się wtedy że taka 25 latka mogła mieć 10+ partnerów seksualnych. 
Wystarczy że była w związkach po  nieco ponad  pół roku przez ostatnie 7 lat
Ojej, karuzela.
Moze lepiej tradycyjnie, seks po ślubie i karuzeli nie będzie.

13 godzin temu, Adams napisał:

Poświęciła dwa lata na ratowanie partnera z różnych traum, w końcu straciła nadzieję. Tylko ona pracowała nad tym, by coś zmienić. — Zostawiłam go i zostałam singielką. Pierwszy raz od wielu, wielu lat. Wcześniej działałam na zakładkę – gdy kończyłam związek, miałam już kogoś na horyzoncie.

 

Jakby była facetem to byśmy gratulowali.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Okazuje się wtedy że taka 25 latka mogła mieć 10+ partnerów seksualnych. 
Wystarczy że była w związkach po  nieco ponad  pół roku przez ostatnie 7 lat

Nie 25 tylko 17-latka. Wcześnie zaczynają. Porozmawiaj z nastolatkami. Teraz wiele 13-latek ma parcie na bolca.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Większosć pań się natyka na typów którzy im mówią jacy to oni nie są super.

 

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Za każdym razem ma nadzieję na tego jedynego na całe życie.

 

Czyli to wina mężczyzn! W przeważającej mierze. Wszystko co złe, to my ;) 

 

Nowe, nie znałem ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Z karuzelą jest taki problem że ona nie jest świadoma. Większość pań świadomie nie wchodzi na karuzelę. Większosć pań się natyka na typów którzy im mówią jacy to oni nie są super. Oczywiście jest parcie na seks. Wiec do niego dochodzi. 
Załóżmy że laska ma pecha i/lub jest bardziej  lub mniej zaburzona. Za każdym razem ma nadzieję na tego jedynego na całe życie. W praniu wychodzi że nie mogą ze soba wytrzymać. 

To nie jest żaden pech, to jest świadomy wybór pogoni za silnymi emocjami ;) Silne emocje gwarantują bad boye, ale bad boye nie wiążą się na dłużej, więc panna zostaje z niczym. Przebolcowana i wyeksploatowana emocjonalnie, bo nie ma nic gorszego dla kobiety niż odrzucenie. A brak urobienia bad boya na długoletnią relację stanowi dla kobiety odrzucenie :) One czują tam na głębszym poziomie, że chciałyby go bardzo urobić, bo jest to forma zdobycia. Ale badboy jak to badboy, pokorzysta i porzuci.

 

Na forum często bracia opisują swoje historie z okresu bycia tzw. miłym gościem. Jeden wysłuchiwał, drugi woził kwiaty, a w tle badboy posuwał.

 

 

Problem z rozjechanymi emocjonalnie kobietami jest taki, że one chcą kolejnego, który będzie oferował porównywalną ilość emocji. Jeżeli tego nie otrzymują od normalnego gościa, to będzie skok w bok, przemoc na partnerze (tzw. beciaku) i wiele innych.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Adams napisał:

Czy ktoś ma może dostęp do całości tego wysrywu:

https://www.newsweek.pl/psychologia/30-letnie-polki-wola-zyc-samotnie-zwiazek-nie-jest-wartoscia/39z4kg8

 

Chętnie doczytałbym, co tam jeszcze ciekawego dalej będzie.

 

Dostępny fragment wskazuje, że pani jeździła na karuzeli, a teraz labidzi, że trudno poznać interesującego faceta. A sama ma wyraźnie ciągoty do zjebów.

Wklejam poniżej, żebyście nie musieli klikać za wiele. Co ciekawsze fragmenty wytłuściłem.

 

Trudno jest poznać interesującego mężczyznę. Gdy pytam o hobby, a ktoś odpowiada "Netflix", opadają mi ręce. Nie mam o czym z nimi rozmawiać — mówi Dominika. Jak wiele Polek po trzydziestce woli zostać singielką, niż związać się z rówieśnikiem. Bo samo bycie w relacji dla coraz większej grupy kobiet nie jest już żadną wartością.

Mam na telefonie galerię screenów z profili mężczyzn na aplikacjach randkowych — mówi na wstępie 30-letnia Dominika i pokazuje kilka z nich. Zdjęcie numer jeden: Adam. Uśmiecha się, jest całkiem przystojny. Czytam, co napisał o sobie. "Szukam dziewczyny z piękną d***, charakter może mieć ch**wy". Zdjęcie numer dwa: długowłosy Piotr. O sobie pisze prosto: "Czuły, gdy trzeba cię przytulić, męski, gdy trzeba ci za**bać".

Dominika zajmuję się marketingiem i e-commerce w korporacji. Uprawia kitesurfing, jeździ motocyklem, żegluje. Nie chce mieć dzieci. Niedawno zakończyła związek, który jej nie służył. Poświęciła dwa lata na ratowanie partnera z różnych traum, w końcu straciła nadzieję. Tylko ona pracowała nad tym, by coś zmienić. — Zostawiłam go i zostałam singielką. Pierwszy raz od wielu, wielu lat. Wcześniej działałam na zakładkę – gdy kończyłam związek, miałam już kogoś na horyzoncie.

 

Ty no ale po co facetowi kobieta co nie chce mieć dzieci? Przecież to się znudzi po jakimś czasie. 

 

Ale po kolei. Najpierw byl etap demontażu społeczeństwa poprzez erotyzacje a teraz normalizacja samotności poprzez narzekanie i zwalanie winy. 

 

Kobiety teraz cierpią na różne choroby: 

-np zbyt duży wybór to też problem bo mózg nie może podjąć decyzji. 

-darmowa atencja 

-brak ram społecznych (chcesz być kurwa - ok jesteś sex workerka) 

-BRAK OJCÓW 

-brak odpowiedzialności!! Przykład poniżej... 

 

Znajomy w firmie zatrudnił dziewczynę lat 20 do prostych prac biurowych.

Oczywiście na zlecenie bo firma dopiero się rozkręca. Laska zaciążyła i zaczyna go naciskać o umowę o pracę w sposób roszczeniowy. 

Mam nadzieję że przyjdzie z rodzicami to znajomy zada parę pytań i się spała ze wstydu...

Laska w pierwszej poważnej pracy i wpadka a teraz ratujcie bo jestem w ciąży... 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nihilus napisał:

Nie 25 tylko 17-latka. Wcześnie zaczynają. Porozmawiaj z nastolatkami. Teraz wiele 13-latek ma parcie na bolca.

No dobra, to moze i więcej. 
One mają parcie na bolca, ale w tym wieku sam miałem olbrzymie parcie na cipę. 
Tylko ze gorzej z realizacją. 
A i 13 latka z parciem też pewnie nie ma stada chętnych anonimowych kochanków i kończy z własnym palcem ewentualnie z typem który hormonalnie jest wskazany jako ten jedyny na całe zycie, choćby jedyne co robił to grał w CS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Z karuzelą jest taki problem że ona nie jest świadoma. Większość pań świadomie nie wchodzi na karuzelę. Większosć pań się natyka na typów którzy im mówią jacy to oni nie są super. Oczywiście jest parcie na seks. Wiec do niego dochodzi. 
Załóżmy że laska ma pecha i/lub jest bardziej  lub mniej zaburzona. Za każdym razem ma nadzieję na tego jedynego na całe życie. W praniu wychodzi że nie mogą ze soba wytrzymać. 
Okazuje się wtedy że taka 25 latka mogła mieć 10+ partnerów seksualnych. 
Wystarczy że była w związkach po  nieco ponad  pół roku przez ostatnie 7 lat
Ojej, karuzela.
Moze lepiej tradycyjnie, seks po ślubie i karuzeli nie będzie.

Ja się zgadzam na tradycyjny model i ogólnie faktycznie trzeba mężczyzn do karuzeli. Niemniej wymagania w tej sferze wobec kobiet są inne i nie bez powodu. Ty zdajesz się nie rozumieć, że zdobywanie partnera seksualnego dla kobiety naprawdę jest dużo łatwiejsze niż dla mężczyzny. Poza tym frywolność w tej sferze, u kobiety, jest znakiem większego zaburzenia - opory naturalne, które ma kobieta w związku ze stosunkiem, są znacznie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nihilus napisał:

Nie 25 tylko 17-latka. Wcześnie zaczynają. Porozmawiaj z nastolatkami. Teraz wiele 13-latek ma parcie na bolca.

Ja kiedyś podpytałem takie dwie 19 ilu gości miały. Jedna mówi że 7 taki "poważniejszych" jednorazówek nie liczyła. I zdziwiona ze dla mnie to dużo 😂😂😂😂

 

Ogólnie to kobiety strasznie dziwi jak mówię że faceci dzieła kobiety na materiał na żonę a materiał na seks... 

Edytowane przez Gixer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.