Skocz do zawartości

Polka utrzymywała bezrobotnego Tunezyjczyka


Pocztowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MG-42 napisał:

No i niech np. taka paniusia zaciąży, tunezyjczyk dalej na zachód pojedzie, paniusi 500+ się należy.

A kto za to zapłaci?

Niech zaciąży i sto razy, przy niżu demograficznym potrzeba nam obywateli w pizdu i jeszcze trochę. Zawsze można jechać na zachód i płacić na refundowane operację zmiany płci, eutanazję, aborcję i "równość" dla wszystkich z 1000 mniejszości seksualnych.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Templariusz Jak mówią - "nadzieja matką głupich a każdą matkę należy szanować".

Kompletnie nie rozumiem co na celu mają wymienione przez Ciebie praktyki inżynierii społecznej na zgniłym zachodzie. Chociaż z drugiej strony można po tym poznać Twoje sympatie polityczne.🤔😉 Tym bardziej gdy zestawi się  to z dotowaną z pieniędzy podatników w Polsce kastą świętych krów w czarnych sukienkach. Jak dla mnie to wybór między rakiem a zawałem.

 

 

@Pocztowy Pocieszę Cię - mam gorzej.🤦🤣 Z tym, że ja mam wyj...ne na to jak reagują na mnie kobiety, czy ludzie ogółem dopóki nie odbija się to w jakiś sposób na moim życiu zawodowym i nie utrudnia mi to np załatwiania jakichś spraw.

Edytowane przez Kiroviets
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pocztowy

 

Nie ma co zazdrościć ciapatym bo i tak z egzotyka nie wygrasz w rywalizacji o p0lkę.

Pamiętaj zawsze jest pożądane to czego nie można mieć lub jest to rzadkie.

Dzisiaj wśród kobiet jest moda na hebanowych chłopaków czy murzynów.

Nic na to nie poradzisz więc po co sie przejmować?

 

Zaobserwuj w miejscu publicznym jak reagują kobiety, jak sie zachowują, co mówią o obcokrajowcach gdy sie pojawi w ich zasięgu.

Tylko bez spiny, złości a raczej podejść na luzie i wyciągnąć wnioski.

Nie ma takiej, która by się nie spojrzała, nie zarumieniła, nie miała maślanych oczek. nie dygotała, drżała z podniecenia nawet te,

które są z chłopakami czy mężami, komentarze od fajny po ujeżdżała bym go.

Nie wierzysz sprawdź sam a się przekonasz.

 

Lepiej się cieszyć szczęściem rodaczek bo dla nas Polaków problem się rozwiąże.

Zachodzi tylko obawa tak jak napisał @MG-42 kto w razie czego będzie łożył na brązowego bombelka gdy Habiś sie zmyje?

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zapłacimy my wszyscy by p0lce żyło się lepiej a ona na nas będzie mieć wyjebongo, zero

wdzięczności czy jakiegokolwiek zażenowania i moralności by brać socjale, na które będziemy niestety się składać.

 

Również @niemlodyjoda ma racje jeżeli chodzi ogarnięcie sobie kobiety z innego rejonu świata czy tutaj na miejscu.

Popatrz na bohatera tego artykułu, nie bał się, zaryzykował, miał gdzieś co sobie o nim ktoś pomyśli, realizował swój cel by 

złapać naiwniaczkę, zawrzeć małżeństwo by mieć legalny pobyt.

 

Czy on sie przejmuje, że nie zna języka, nie ma roboty, majątku, statusu, pozycji w społeczeństwie?

Nie on wie, że przyjechał w miejsce gdzie jest przez większość Europejek pożądany i to on rozkłada karty.

Wtedy nie dziw, że takie rewelacje jak utrzymywanie przez kobietę, zaciąganie kredytów czy spełnianie wszelkich zachcianek

przez nią jest na porządku dziennym. Bo to jej zależy bardziej i nie chce wypuścić szczęścia z rąk.

 

Dlatego spróbuj tak jak on jedź w rejon świata gdzie biały człowiek jest wartością dla kobiety lub tutaj na miejscu gdzie masa 

kobiet z zagranicy, które są chętne na kontakty z Polakami.

Trzeba się tylko odważyć😉

Język to bariera? nic bardziej mylnego Tunezyjczyk jechał przez translator.

 

Pamiętaj jesteś wartościowym człowiekiem, niczego Ci nie brakuje, w obecnej chwili świat stoi przed tobą otworem gdzie czeka

3,5 mld kobiet więc po co ograniczać się do p0lek, z którymi grę rozpoczynasz z poziomu hard lub coraz częściej very hard?

Nie lepiej zacząć od poziomu easy lub normal?

 

Kiedyś poleciłem chłopakom by sprawdzili, zrobili testy na zagranicznych portalach z kobietami innych nacji, spróbowali

nawiązać z nimi kontakt i wiesz co mieli tyle zainteresowania, propozycji, o których tylko mogli pomarzyć w PL.

Nawet chłopaki będąc tam na miejscu gdzie są dla miejscowych egzotyką potwierdzają, że to działa.

 

Na koniec dzięki za śmieszkowy temat i artykuł, nieźle się ubawiłem to istna kopalnia beki a także mnóstwo wartościowych informacji, które każdy

z nas może wykorzystać dla siebie👍👊

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, I1ariusz napisał:

boją się autonomicznego samca.

Zagrożenie, autonomiczny samiec jest zadowolony ze swojego życia i nie potrzebuję do tego kobiety.

12 godzin temu, Templariusz napisał:

No i niech np. taka paniusia zaciąży, tunezyjczyk dalej na zachód pojedzie, paniusi 500+ się należy.

A kto za to zapłaci?

Polak, cebulak, zakolak, którego wiele kobiet gardzi w tym kraju.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.