Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zychu napisał:

Kwestią kluczową jest tu bezrefleksyjne i automatyczne zaklasyfikowanie nieprawomyślnych, sceptycznych etc. jako tzw. cucków oraz rycerzyków, którzy chcą przypodobać się rezerwatkom. Jest to coraz bardziej powszechne na tym forum.

Zobacz co masz z kolei z drugiej strony. Powstał tu kolejny temat z waginą w tle gdzie gość kapitalnie moim zdaniem wyjaśnił wszystkie swoje rozmówczynie i zamknął im tym samym usta. Wpada tu następnie grupa użytkowników, którzy zaczynają narzekać, że na męskim forum powstaje kolejny tego typu temat, żeby wyjść na dwór z piwnicy (u mnie akurat w Wawie strasznie leje w tym momencie, więc pogoda nie zachęca do tego typu aktywności), że forum jest złe, bo takie tematy tu powstają, że użytkownicy, którzy je zakładają też są generalnie be.  Padają spod klawatury tychże osób inwektywy, że to debile, sekciarze, że forum się zamyka, że jeteśmy tacy czy owacy, a forum także i przez to takie się staje.

 

Zadam jeszcze raz to samo pytanie co na pierwszej stronie: czym różnicie się od czerwonopigułkowców?

 

Jak dla mnie w tej chwili niczym, z tą jednak różnicą, że to wy zaczęliście najeżdzać na forum, a nie odwrotnie. Zostaliście wypunktowani, a teraz nadal taplacie się we własnym szambie grając jakieś ofiary. Chcecie dyskutować, to przedstawcie argumenty zamiast inwektyw. Nie na tym to przecież polega.

 

Jeśli nie podobają się wam tego typu tematy, nie wchodżcie, nie kometujcie i nie róbcie syfu, że wszyscy co takie tematy zakładają i w nich dyskutują to debile. No chyba, że na tym wedle niektórych jak czytam powyżej ma polegać konstruktywna dyskusja z polaryzacją poglądów.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale drama xD

 

Jak zawsze prawda leży gdzieś po środku:

 

- Większość kobiet ma do zaoferowania tylko seks, ale

-Więkości facetów zależy tylko na seksie, bo

-Gdyby wyłączyć im popęd seksualny nie decydowali by się na stałe związki, bo po kiego? 

 

Błędne koło.

 

 

CHANGE MY MIND 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krugerrand napisał:

Dlatego coraz mniej wierzę w te historie o hurtowym wyrywaniu polskich dup, którym przecież hipergamia wsytrzeliła gdzieś do innej galaktyki lub wymiaru.

Każda wyrwana dupa to poświęcony czas, a doba nie jest z gumy.

Mi tego czasu od zawsze szkoda bo mam ważniejsze rzeczy do roboty, muszę także odpoczywać. Do tego to są środki, bo nawet jak każdy płaci za siebie to przecież nie będziemy jeść lasagne z biedronki. 

 

Jak będzie cieplej to się zastanowię nad wyrywaniem polskich dup, teraz nie mam czasu na głupoty i mi się zwyczajnie nie chce. Ot mogę, nie muszę.

 

Nie potrafię sobie zrobić z kobiet życiowego celu. Także życie polegające na ciągłym wyrywaniu uważam za męczące i monotonne, takie gonienie króliczka. 

Nawet kokaina się nudzi, a co dopiero nawijanie makaronu na uszy i powtarzanie schematów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Nie będę palcami czy tam kursorem pokazywał, kto parę postów wyżej napisał " wszyscy redpillowce to debile". ;) Naprawdę konstruktywna myśl, chepau bas.

Tak, podtrzymuje, każda sekta to debile. A już reakcja Icemana: ''dajcie mi ignora'' to po prostu wisienka na torcie potwierdzająca blokadę umysłu na jakiekolwiek inne tezy/hipotezy/argumenty.  Podobnie bym powiedział: ''płaskoziemcy to debile''. Wg mnie normalna ocena sytuacji, każdy go jest zacietrzewiony w swojej bańce niestety nie grzeszy inteligencją. Forum dyskusyjne służy do DYSKUTOWANIA.  Nazywanie dyskutantów ''cuckami, białorycerzami'' itp uważasz za przykład ''męskiej solidarności'', o której spamuje @Iceman84PLw co drugim swoim wpisie? Liczę na odpowiedź na ostatnie pytanie ;) 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Nie będę palcami czy tam kursorem pokazywał, kto parę postów wyżej napisał " wszyscy redpillowce to debile". ;) Naprawdę konstruktywna myśl, chepau bas.

Różnica jest taka, że ja nie pisze do porzygu o męskiej solidarności, klepaniu się po plecach z innymi. Nie tak wygląda męski świat. Nigdy tak nie wyglądał i nigdy nie będzie wyglądał niezależnie od tego o czym marzy Romek Warszawski i inni RP. 

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk Nie wiem czy dyskusja z debilem ma sens ( nie stawiam tzyypy na piedestale i nie uważam kobiet za cel i sens swojej egzystencji na tym łez padole -tak z grubsza definiuję RP, więc jestem jednym z nich ;) ). IMO jedynym sekciarzem na tym forum był naukowiec z Berlina - masz konto tu dłużej ode mnie, więc wiesz o kim piszę. ;) 

10 minut temu, Patryk napisał:

  Nazywanie dyskutantów ''cuckami, białorycerzami'' itp uważasz za przykład ''męskiej solidarności'', o której spamuje @Iceman84PLw co drugim swoim wpisie?

Nie uważam postów @Iceman84PL za spam. Musiałbym się odnieść do każdego przykładu z osobna a nie mam na to zbytnio czasu. ;)  To z "męską solidarnością" to tania próba shaming'u. Nawet, jeśli w/w user waszym zdaniem zbyt często używa w/w określeń jako argument w dyskusji, to niczym nie różni się to od określenia redpillowców "debilami*".

 

 

 

 

 

* Debilizm to jednostka chorobowa mjąca własną klasyfikację ICD. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Widzisz i dalej nie rozumiesz.

 

PS. Deprecjonowanie słabych mężczyzn jest w twoim zabiegu 

To mnie oświeć. Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań za to od razu płakuniasz jak to ja niby deprecjonuje słabych.

 

24 minuty temu, maroon napisał:

Ustawkę se zróbcie. 

Ja bardzo chętnie. Przyda mi się trochę rozrywki w tym moim nudnym życiu. Redpillaki/blackpillaki dawajcie swoje homokomando i lecimy do lasu 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

@Patryk @Jan III Wspaniały

Przestańcie wyjmować zdania z kontekstu, tworzyć projekcje, wy nie szukacie dialogu tylko cały czas stosujecie shaming co jest słabe. 

 

Z mojej strony w stosunku do was było by na tyle. 

''Dajcie mi ignora'' to była dosłownie cała Twoja wypowiedź, niczego nie musiałem z kontekstu wyciągać.

 

4 minuty temu, Sankti Magistri napisał:

To mnie oświeć. Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań za to od razu płakuniasz jak to ja niby deprecjonuje słabych.

W innych tematach to samo: bzudry, nie rozumiesz, szkoda czasu xD może to jakaś słaba wersja AI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kiroviets napisał:

nie uważam kobiet za cel i sens swojej egzystencji na tym łez padole

A czy uważasz potrzebę bliskości emocjonalnej z kobietą jako jedną z podstawowych potrzeb człowieka?

15 minut temu, Kiroviets napisał:

był naukowiec z Berlina

Jak to przeczytałem to coś mi świta, ale kompletnie nie pamiętam o co chodziło :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Dawaj. Chętnie poznam Twój punkt widzenia i poszerzę swoje mentalne horyzonty. Może faktycznie czegoś nie rozumiem, a Ty mi to wyjaśnisz. W końcu większa jest radość z jednego nawróconego niż 99 redpillowców którzy nie potrzebują nawrócenia.

Edytowane przez Sankti Magistri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Ja bardzo chętnie. Przyda mi się trochę rozrywki w tym moim nudnym życiu. Redpillaki/blackpillaki dawajcie swoje homokomando i lecimy do lasu 😁

Uważaj czego sobie życzysz, bo jeszcze do tego lasu wpadnie ekipa z TVNu, a oni przecież lubią ustawki w lesie, i cała Polska zobaczy jak te przegrywy od pigułek różnorakich kolorów robią Ci z dupy jesień średniowiecza w tym smutnym jak pizda mieście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL wez mi proszę wytłumacz jedna rzecz

 

Sporo piszesz o męskiej solidarności - jak sobie wyobrażasz męską solidarnosc skoro wszyscy mężczyźni są dla siebie konkurencją w dostępie do waginy - zgodnie z tym co również piszesz, to kobiety są strażniczkami seksu i każdy facet ma popęd który chce zaspokoić 

 

W jaki sposób mamy byc solidarni?

 

Jak Ty to sobie wyobrażasz?

 

Bo ja to widzę tak - jak ruchasz jakąś kobietę to oznacza mniej-wiecej tyle że wygrałeś rywalizację z innymi samcami o dostęp do jej waginy - widzisz tu miejsce na solidarność?

 

Życiowa porażka samca który jest Twoją konkurencją na rynku jest dla Ciebie dobrą informacją czy nie?

 

Moim zdaniem nie ma szans na męską solidarność bo wszyscy mamy popęd, każdy chce go zaspokoić dlatego każdy jest konkurencją dla każdego i tylko najlepsi 'wygrywają' dostęp do waginy - taka sytuacja całkowicie wyklucza męską solidarność - każdy facet ma konflikt interesów z drugim samcem bo każdy chce być lepszy od drugiego by zaspokoić popęd, z natury jesteśmy poligamistami

 

Męska solidarność to mit, jednakże ona moglaby zaistnieć gdybyśmy nie mieli popędu i kobiety by były nam do niczego potrzebne ALE tak się nie stanie, bo każdy chce ten popęd zaspokoić

 

Zycie faceta to wieczna rywalizacja i konkurs kto lepszy czy Ci się to podoba czy nie - kobiety sobie stoją z boku i wybierają najlepszych, dla przegranych zostaje renata lub prostytutki, niestety

 

W męskim świecie nie ma miejsca na solidarność, takie jest moje zdanie, czekam na odpowiedź w temacie

Edytowane przez rkons
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

cała Polska zobaczy jak te przegrywy od pigułek różnorakich kolorów robią Ci z dupy jesień średniowiecza w tym smutnym jak pizda mieście

Jako że pillowcy to osoby przewrażliwione, płaczliwe i skore do kłótni bardziej niż baby to prawdopodobne jest że by się między sobą zaczęli tłuc i kłócić o to która pigułka jest najlepsza xD

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rkons napisał:

@SilentAssassin ja się trochę odpaliłem, wybaczcie 😅

Nie no luz, ale najzabawniejszy jest rozkwit tego tematu, od inwektyw przez jakies ramowanie do pojazdu na Icemana ( co akurat rozumiem bo chłop jest bootem jakims chyba😆 ) az do budowania obozow "walki". Zara niektrorzy tu kutosy bedą linijką mierzyc i wrzucać. Piekny topic. Ciasteczko👌

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.