Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Wracając do tematu pomagania innym to ostatnio pracowałem nad poradnikiem dla forumowiczów jak ogarnąć życie. W którym zawarłem/chciałem zawrzeć informacje na temat zdrowia, supli, rozwoju, szukania zagranicznych projektów dla osób z it. Nawet poprosiłem przyjaciółkę co zajmuje się med estetyczną i dermatologią żeby szczegółowo opisała metody przydatne w looksmaxingu. Masa wiedzy i mojego czasu. I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

 

Zrozumiały ruch, jednak trochę go szkoda.

 

Pewnie wiesz z kim piszesz i jacy ci goście w rzeczywistości są. 

 

Pewnie też wiesz jaki ich stan psychiczny w tej rzeczywistości jest. Pillowcy to lustrzane odbicie feministek, czyli sekciarstwa i braku możliwości wglądu w coś dalszego niż ich żałosne, nieświadome próby budowania się na otoczony przez niebywałe zagrożenia pępek świata. Widział ktoś kiedyś szczęśliwą feministkę? I widział ktoś kiedyś szczęśliwego pillowca? Oczywiście poza ich deklaracjami, za którymi najczęściej za kilka minut idą bluzgi, kpiny, agresja i jawna niezgoda na rzeczywistość.

 

To są zwyczajni nieszczęśliwi, zaburzeni ludzie. Rozumiem, że nie chcesz się z nimi dzielić swoją pracą, ale jak to przeanalizujesz to odkryjesz, że oni i tak z tą wiedzą nic nie zrobią, bo jak? Przejdź się ulicą i popatrz na jakąś wychudłą czy obciekającą tłuszczem, miernotę. Być może ta osoba to zagorzały pillowiec? Porównaj to ze sobą i ze swoimi możliwościami, a potem popatrz na tego biedaka. Rozumiesz, że takim osobom nic w życiu innego nie zostało niż pigułki? Te internetowe i te od psychiatry - a potem od innych lekarzy, bo te emocje ich po prostu wykończą. A te wszystkie bluzgi i agresja to sposób w jaki radzą sobie z rzeczywistością - mi jest ich szkoda, chociaż zawsze na początku mnie wkurwiają, dopiero współczucie jest po czasie. Bez bluzgów i agresji wylądowaliby w psychuszce. Kiedyś i te mechanizmy obronne im puszczą, ale wtedy z nimi nie popiszesz, bo mogą już się odjebać czy kompletnie załamać. Mi jest ich po prostu szkoda. 

 

Osobiście doceniam co piszesz, nie zgadzam się ze wszystkim w 100%, bo nie zgadza się z moim doświadczeniem i tego co doświadczyłem osobiście, jednak zawsze jestem otwarty na rzetelny i niezbiasowany wgląd od osoby/osób, które mają do powiedzenia coś z praktyki. Rozważ jeszcze czy chciałbyś coś więcej napisać, bo oni i tak z tego nie skorzystają, a ci normalniejsi - mogliby. Dzięki i piona. 💪

  • Like 15
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Kurwa jakby typ napisał że mi matkę wyrucha to też byście mu

Ja bym się go zapytał czy podróżuję w czasie.

Bo jest pewien, że ta samica mu da?

Dojdzie do zapłodnienia?

.....pierdololo kwantowoliniowe.

 

Na dodatek znałem jednego typa, który twierdził, że: jego ojciec to facet który wyruchał jego matkę. Nic poza.

 

Dajesz się jak dzidzia podejść poematycznym atencjuszą.

Ich copywrite jest tak długie, że mi atramentu w kałamazu brakuje do wykreślenia pierdół.

 

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum,

A co za duża konkurencja?

Nie weszło na soft?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

  

3 godziny temu, SamiecGamma napisał:

ończę z Tobą dyskusję, typie i ignor. Żyj sobie w swoim świecie, tylko pamiętaj o tym, że kiedyś i Ty trafisz na większego kocura od siebie i wtedy nie będziesz fajnie się czuł, jak sobie typ będzie z Ciebie szydził.

Próbowałeś manipulować i mataczyć, co przedstawiłem to uciekasz jak szczur. Najlepiej obrzucić kogoś błotem i uciec. Tak jak pisałem jesteś tchórzem bez charakteru. Gdzie ta Twoja męska rama hm ?

 

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

@Sankti Magistri jeżeli źle się czujesz na tym forum to jest inne zbliżone tematycznie utworzone przez byłych userów.

Jak to forum byłych użytkowników to tam musi się dopiero dziać xD

Ja się czuję zajebiście. Jest klawo w chuj.

Pośmialiśmy się ? Pośmialiśmy.

Zobaczyliśmy że niektórzy userzy to prostaki od razu posuwające się do inwektyw ? Zobaczyliśmy.

Dowiedzieliśmy się że @SamiecGamma to stary, copujacy incel co naczytał się redpilla ? Dowiedzieliśmy.

Super topic.

 

54 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Proponuję to rozsyłać ludziom którzy chcą taką wiedzę posiąść za jakąś niewygórowaną kwotę :). Ktoś wysyła ci maila, opłaca przelewem kasę i dostaje np. w formie pdf... oczywiście luźna propozycja jak co...

Nie potrzebuję hajsu. Jak zrobię to może wyślę/wrzucę. Tylko pewnie nie prędko bo niedługo wracam na wieś i mam do posadzenia swój pierwszy w życiu ogród.

Założę babie chomąto i będę nią orał pole hyhyhy - jak redpillowiec.

5 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Nie no bez jaj, burak w chuj... pewnie naczytał się by być Alwa Srigma i potem mu leciało z pyska, ulało się w sensie XD.

ps. z której pieczary takie mutanty wychodzą ? XD.

Kolega kolegi ze studiów mojej siostry, młodszy ode mnie pewnie o jakąś dekadę. Ludzie nauczyli się pisać w necie co chcą i przenoszą te zwyczaje na realny świat.

Kiedyś chyba u Rogan'a Jordan Peterson opowiadał o tym zjawisku i wzroście liczby psychopatów, twierdził że właśnie internet jest za ten wzrost w dużej mierze odpowiedzialny.

 

@Messer Na pewno będę pisał, ja się przegrywów nie boję.

 

 

 

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no panowie, pliiiis, zróbcie ustawkę. 

 

Byłoby to epickie wydarzenie. 

 

Pierwsza w historii bitwa o honor uciśnionych mężczyzn! 😱

 

Można by nawet TVP zaprosić. 🤔

 

Ps. Ja to osobiście wrzucam na luz z tłumaczeniami, czemu białe jest białe, a czarne czarne. Ale szacun, że niektórym się jeszcze chce. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Libertyn napisał:

Jesteś transem?

Z transów, oprócz kolei transsyberyjskiej (za @Kacperski) , znane mi są skądinąd transformatory energetyczne, spawalnicze, sieciowe, impulsowe, czy w.cz. (spójrz @Libertyn w schemat ideowy dowolnej głowicy UKF czy telewizyjnej, pełno tam transformatorów), czy muzyka trance, tak gdzieś do roku 2008, bo później już nie (polecam takich wykonawców, jak Paul Oakenfold, The Thrillseekers, Lange, Markus Schulz, Armin van Buuren, nawet Nyana w wykonaniu Tiesto, co tak na szybko pamiętam).

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

Niepotrzebnie wchodzisz w dyskusję z takimi osobami ;) opcja ignoruj i dany ziomek Ci się nie wyświetla ze swoją treścią.

Ci co chcą się rozwijać dostrzegą ogromny potencjał w tym co piszesz, a pizda uzna, że się przechwalasz ;)

 

także reguła 80-15-5 ;) więc śmiało wrzucaj co przygotowałeś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon masz racje, też muszę wyluzować bo w pewnym momencie też bardzo się spiąłem

 

dolozylem swoje do pieca w tym watku ale zrobiło się dla mnie za grubo, faktycznie nie ma sensu próbować wyjaśniać pewnych kwestii i probowac dyskutować, szkoda tylko że @Iceman84PL do tej pory mi nie odpisał na pytania, trudno, może bym się czegoś nowego dowiedział

 

Sobie i Wam życzę więcej luzu i dystansu, nie ma sensu się spinać

Edytowane przez rkons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rkons

Wydaje się, że masz jakiś problem.

 

Cytat

 

Bo ja to widzę tak - jak ruchasz jakąś kobietę to oznacza mniej-wiecej tyle że wygrałeś rywalizację z innymi samcami o dostęp do jej waginy - widzisz tu miejsce na solidarność?

Serio, uważasz że każdy z każdą chce się ruchać?

Może byłeś w jakimś patologicznym układzie typu wielu kolegów i jedna koleżanka, bo nie wiem jak można takie ogólne wnioski wyciągać. Przemyśl to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gościu 

 

Mężczyźni między sobą konkurują o dostęp do waginy, zwyciezcy zapladniaja i w konsekwencji zwiększają ilość swoich genów w puli

 

Nigdzie nie napisałem że kazdy z kazdym chce się pukać, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do waginy to zostaniesz sprawdzony przez kobietę czy posiadasz cechy 'zwyciezcy' czy 'przegranego' - to mogą być geny, zarobki itp

 

Kobiety są wybredne bo mają duzo wiekszy wybór i selekcjonują geny do rozpłodu - selekcjonują 'zwycięzców'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 23:57, Sankti Magistri napisał:

BTW kiedyś na domówce już był taki jeden odważny, podpity śmieszek co się jej zapytał czy mu loda zrobi bo niby wygląda jak aktorka z ph. Powiedziała mi i później siedział nieprzytomny na krześle i głowa mu tak śmiesznie podskakiwała na boki, brudząc podłogę wydzielinami.

 

A potem się obudziłeś. 😂

 

Ps. Dodaj tunezyjskie modelki do swoich fantazji, będzie jeszcze ciekawiej. 

 

W dniu 3.04.2023 o 11:13, Sankti Magistri napisał:

Wracając do tematu pomagania innym to ostatnio pracowałem nad poradnikiem dla forumowiczów jak ogarnąć życie. W którym zawarłem/chciałem zawrzeć informacje na temat zdrowia, supli, rozwoju, szukania zagranicznych projektów dla osób z it. Nawet poprosiłem przyjaciółkę co zajmuje się med estetyczną i dermatologią żeby szczegółowo opisała metody przydatne w looksmaxingu. Masa wiedzy i mojego czasu. I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

 

Foch jak baba. 

 

Wcale bym się nie zdziwił gdybyś był(a) trollującą kobietą. Wtedy i znajomość medycyny estetycznej by pasowała. 🙂

 

W dniu 3.04.2023 o 05:00, Kiroviets napisał:

Mnie tam zastanawia, że taki chad  w weekend naklepał więcej postów niż kilku "piwniczniaków" razem wziętych. 🤔

 

Ciekawe, prawda? 🙂

  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 15:42, Sankti Magistri napisał:

Tylko pewnie nie prędko bo niedługo wracam na wieś i mam do posadzenia swój pierwszy w życiu ogród.

Surwivalowy czy klasyczny?

W dniu 3.04.2023 o 15:42, Sankti Magistri napisał:

Ja się czuję zajebiście. Jest klawo w chuj.

Pośmialiśmy się ? Pośmialiśmy.

Trochę skrecza adapterem.

Basy z ocynkowanego kotła.

Latająca turbo miotła.

...UWAGA na druty wysokiego napięcia.   

W dniu 3.04.2023 o 01:29, Libertyn napisał:

Ponoć ja tu i tak jestem persona non grata

Ja towarzyszu lubię twe pierdololo.

Równowaga musi być.

Taka anomalia  w podczerwieni.

Rentgen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Armengar napisał:

A potem się obudziłeś. 😂

 

Ps. Dodaj tunezyjskie modelki do swoich fantazji, będzie jeszcze ciekawiej. 

 

Czasem korci mnie żeby wrzucić swoje zdjęcie. Tak żeby jednym ruchem zamknąć co poniektórym mordy ale hamuje się bo wiem że później nie opędziłbym się od zawistnych stalkerów.

 

3 godziny temu, Armengar napisał:

Wcale bym się nie zdziwił gdybyś był(a) trollującą kobietą. Wtedy i znajomość medycyny estetycznej by pasowała

 

Nie wyślę Ci dickpicka, skończ z tymi podchodami.

 

3 godziny temu, Armengar napisał:
W dniu 3.04.2023 o 05:00, Kiroviets napisał:

Mnie tam zastanawia, że taki chad  w weekend naklepał więcej postów niż kilku "piwniczniaków" razem wziętych. 🤔

 

Ciekawe, prawda? 🙂

 

Tylko ja nie pisałem nigdzie że moje życie jest pełne fajerwerków. Jest obecnie nudne gdyż moim priorytetem jest zarabianie pieniędzy i na to poświęcam większą część doby - nawet w weekendy.  Co ma mój wygląd do ilości postów ?

Już serio szukacie z każdej strony do czego przyczepić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 23:30, Kacperski napisał:

@Sankti Magistri czytając Twoje wypowiedzi na forum mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

 

Mianowicie, ja zrobię dziecko Twojej kobiecie a Ty je wychowasz?

 

Umowa stoi? 

 

W dniu 2.04.2023 o 23:57, Sankti Magistri napisał:

Wstępnie stoi. Z tym że później ja zrobię dziecko Tobie. Będziemy próbować do skutku.

 

Powiedzcie co ja tu czytam?:blink:

Czy to jeszcze forum dorosłych mężczyzn?

 

 

 

W dniu 2.04.2023 o 23:57, Sankti Magistri napisał:

kiedyś na domówce już był taki jeden odważny, podpity śmieszek co się jej zapytał czy mu loda zrobi bo niby wygląda jak aktorka z ph. Powiedziała mi i później siedział nieprzytomny na krześle i głowa mu tak śmiesznie podskakiwała na boki, brudząc podłogę wydzielinami.

Co na to właściciel/właścicielka mieszkania?

 

Dobrze, że Twoja należy do tych bardziej prawdomównych bo gdyby była śmieszkiem i ją to bawiło to by się skarżyła na każdego, że jej proponował loda i byś tak musiał większość swoich znajomych po przyduszać.  :D:D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Czasem korci mnie żeby wrzucić swoje zdjęcie. Tak żeby jednym ruchem zamknąć co poniektórym mordy ale hamuje się bo wiem że później nie opędziłbym się od zawistnych stalkerów.

 

Akurat. 😂

 

To co Cię korci, to wmawianie ludziom ściemy, żeby zdobyć trochę atencji. 

 

Zdjęcie możesz pokazać co najwyżej ściągnięte z sieci, a nie swoje. 

 

Dodaj do swoich bajek tunezyjskie modelki, to będzie ciekawiej. 

 

18 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Nie wyślę Ci dickpicka, skończ z tymi podchodami.

 

Wątpię, żebyś w ogóle była(a) facetem. Za dużo atencyjności i zabiegania o uwagę mężczyzn. 😂 Jak dla mnie na 70% jesteś kobietą, a na 30% facetem o kobiecej psychice. 😂

 

22 minuty temu, Sankti Magistri napisał:

Tylko ja nie pisałem nigdzie że moje życie jest pełne fajerwerków. Jest obecnie nudne gdyż moim priorytetem jest zarabianie pieniędzy i na to poświęcam większą część doby - nawet w weekendy.  Co ma mój wygląd do ilości postów ?

 

Wygląd ma do rzeczy, bo to daje inne opcje na spędzanie czasu. Co jak widać nie przyszło Ci do głowy. Ciekawe dlaczego. 😂

 

Pisałeś/pisałaś, że dużo pracujesz. I niby jesteś chadem rozchwytywanym przez kobiety. I do tego wszystkiego jeszcze masz czas i ochotę opowiadać bajki na forum internetowym dla mężczyzn. 😂

 

Kto dał się na Ciebie nabrać, ten łoś. 😂

 

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

 

Czasem korci mnie żeby wrzucić swoje zdjęcie. Tak żeby jednym ruchem zamknąć co poniektórym mordy ale hamuje się bo wiem że później nie opędziłbym się od zawistnych stalkerów.

 

 
Kolego, jak chcesz komuś na tym forum zamknąć mordę to wrzuć lepiej stan twojego konta i wartość majątku anieżeli piękną buźkę.

 

To nie kafeteria.pl

Edytowane przez Kacperski
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kacperski napisał:

 
Kolego, jak chcesz komuś na tym forum zamknąć mordę to wrzuć lepiej stan twojego konta i wartość majątku anieżeli piękną buźkę.

A co Ty? Urząd skarbowy xD

9 minut temu, Kacperski napisał:

To nie kafeteria.pl

Ani nie "szukamsponsora.pl" (o ile taki serwis istnieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Brat Jan napisał:

Dobrze, że Twoja należy do tych bardziej prawdomównych bo gdyby była śmieszkiem i ją to bawiło to by się skarżyła na każdego, że jej proponował loda i byś tak musiał większość swoich znajomych po przyduszać.  :D:D

Było na forum trochę takich tematów o organizowaniu walk przez niektóre pańcie.

Pachnie tu raczej białorycerstwem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Co na to właściciel/właścicielka mieszkania?

 

Dobrze, że Twoja należy do tych bardziej prawdomównych bo gdyby była śmieszkiem i ją to bawiło to by się skarżyła na każdego, że jej proponował loda i byś tak musiał większość swoich znajomych po przyduszać.

Właścicielka mieszkania to moja siostra, która sama przyleciała mi powiedzieć i uspokoić, moja tylko przytaknęła. Zresztą ja wiem kiedy baba podkręca bo miałem kilka takich sytuacji że pańcia chciała mnie na kogoś napuścić lub byłem świadkiem takowych sytuacji - baby ogromnie kręci przemoc.

A moja czasami pada "ofiarą" polskich spermiarzy przez jej południową serdeczność do ludzi, którą niektórzy mylą z zielonym światłem, ale zaczęła już wyrabiać sobie tak polski bitchface. Żaden mój znajomy by sobie nie pozwolił na złe słowo w kierunku kobiety z którą jestem.

 

 

@Armengar A kim Ty w ogóle jesteś kumplu ? Nie widziałem ostatnio Twoich postów na forum, a tu od tak wbijasz, czepiasz się tylko i wyłącznie mnie oraz insynuujesz. Od kogo Ty jesteś synek ?

 

45 minut temu, Armengar napisał:

Wątpię, żebyś w ogóle była(a) facetem. Za dużo atencyjności i zabiegania o uwagę mężczyzn. 😂 Jak dla mnie na 70% jesteś kobietą, a na 30% facetem o kobiecej psychice.

 

Zapraszam na priv. Porozmawiamy sobie o męskich tematach jak judo, mma, sterydy, motocykle itp.

 

 

45 minut temu, Armengar napisał:

Pisałeś/pisałaś, że dużo pracujesz. I niby jesteś chadem rozchwytywanym przez kobiety. I do tego wszystkiego jeszcze masz czas i ochotę opowiadać bajki na forum internetowym dla mężczyzn

 

Tak serio - po co się do mnie prujesz ? Nie brałeś udziału w dyskusji w temacie, na forum nie piszesz, a ot tak postanowiłeś mnie zaczepić. Dziwne.

Na moje to sam szukasz atencji. Pewnie prześledziłeś sobie wątek zobaczyłeś że możesz zdobyć trochę punktów u redpilaków i zacząłeś swoje wywody.

 

 

Dlaczego nikt z Was nie przyjdzie nigdy do mnie z merytoryką ? Zawsze są to jakieś oskarżenia o wyjebane ego, bycie mało wrażliwym albo jak teraz o bycie kobietą.

 

 

Nie chce mi się dzisiaj w dramcie i mnie nie podkręcicie. Może po świętach coś poddymimy.

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 19:32, rkons napisał:

do tej pory mi nie odpisał na pytania, trudno, może bym się czegoś nowego dowiedział

 

Napisz do mnie na PW to postaram się odpowiedzieć na twoje pytania.

W tym temacie nie zamierzam pisać bo za chwilę znów kukoldy będą miały ból tyłka.

Przykre, że z fajnego tematu kilku randomów zrobiło chlew.

 

@nowy00 Na przyszłość takie tematy tylko w klubie red pill😉

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.