Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Przeczytaj jeszcze raz SWOJE zdanie ze zrozumieniem i zastosuj się do SWOJEJ rady...

 

Piwniczniany człowieku-memie - nie jeseteś dla mnie żadnym partnerem do rozmowy. Jak kiedyś nauczysz się elementarnej ortografii i gramatyki, to może pogadamy. Póki co - ignor i EOT. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patryk napisał:

a  redpilowcy to debile. 


Redpilowcy to nadzieja na lepsze jutro oraz nadzieja na przywrócenie relacji damsko-męskich do ustawień fabrycznych.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zagorzałych redpilowców z forum,  oby redpill nie  opuścił was do śmierci -Amen.

 

Mam nadzieję, że dożyje dnia, w którym  każdy samiec gatunku ludzkiego na tej planecie będzie skrajnym redpillem, tylko wtedy mamy szanse na dalszy rozwój  gatunku.


 

 

Edytowane przez Kacperski
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnieś się do SWOJEJ hipokryzji "wypierdalania osób z dyskusji jeśli im się nie podoba" a nie do błędów ortograficznych (które o zgrozo nawet nie popełniłem).

Jak się niema argumentów to "ignor"? Kolejna hipokryzja.

Czy tak postępuje dojrzały mężczyzna czy "miś kolorowy"?

Ja już znam odpowiedź. Beka z typa za samozaoranie...

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Odnieś się do SWOJEJ hipokryzji "wypierdalania osób z dyskusji jeśli im się nie podoba" a nie do błędów ortograficznych (które o zgrozo nawet nie popełniłem).

Jak się niema argumentów to "ignor"? Kolejna hipokryzja.

Czy tak postępuje dojrzały mężczyzna czy "miś kolorowy"?

Ja już znam odpowiedź. Beka z typa za samozaoranie...

 

"niema"? po jakiemu to jest?

 

Człowieku, wrzucasz memy, bo jesteś gościem, który ma problem z napisaniem paru zdań składnie i poprawnie gramatycznie w ojczystym języku. Tacy ludzie nie są dla mnie partnerami do rozmowy. Przecież nie będę ci cytował twoich wypowiedzi z nieodległej przeszłości, w których błędy popełniałeś, bo mam lepsze rzeczy do roboty. 

 

W swoim pierwszym poście w tym wątku podawałem najprostsze rozwiązanie: jeśli wypowiedzi jakiegoś użytkownika tobie czy komuś innemu nie odpowiadają, to jest taka opcja jak ignore. Wtedy jego posty nie będą ci się pokazywały. A z płaczem i jojczeniem to sobie idź do mamusi. To jest forum, na którym wszystkie poglądy, które są zgodne z polskim prawem - w tym też red pillowe - są dozwolone i warto dyskutować na argumenty, a nie obrażać innych użytkowników jak to czyni @zychu.  

 

Dla mnie największym hipokrytą forum jesteś ty. Widać to choćby po tym jak lajkujesz posty obu ze stron w tej dyskusji, a więc kręcisz dramę, a nie masz żadnego wyrobionego zdania w temacie. Beka z ciebie. I teraz już na serio lądujesz w moim ignorze, więc daruj sobie odpisywanie, bo ja i tak tego nie przeczytam.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma, ja tylko pozwolę sobie zauważyć, że to użytkownik @Chcni wyskoczył tu z inwektywami. A 'pajace' to i tak łagodne określenie w stosunku do bandy toksycznych zgniłków. No i bardzo wrażliwi jesteście, byle uwaga wytrąca was z równowagi. 

 

Zresztą, zastosuję się do twojej rady - daję "ignoruj", i pies cię trącał, ptysiu. Nie będę tykał gówna.

Edytowane przez zychu
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kacperski napisał:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zagorzałych redpilowców z forum,  oby redpill nie  opuścił was do śmierci -Amen.

Powinniście założyć sobie kościół, męczennika i mesjasza już macie.

https://twitter.com/SecularSinnerr/status/1561361837639319555/photo/1

 

55 minut temu, Kacperski napisał:

Mam nadzieję, że dożyje dnia, w którym  każdy samiec gatunku ludzkiego na tej planecie będzie skrajnym redpillem, tylko wtedy mamy szanse na dalszy rozwój  gatunku.

Idylla xD

To będzie koniec rodzaju ludzkiego. Każdy facet przyspawany do kompa, piszący mizoginistyczne posty o kobietach, trzymaniu ramy, gbd, psychologii ewolucyjnej.

Kto by niby baby zapładniał ? Przecież od dawna wiadomo że żadna kobieta nie odda się redpilakowi - stąd ich frustracja i ciągłe narzekanie na nie.
 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedPill to tam wuj, BlackPill tylko dla twardzieli :)

Podoba się lub nie fanatyków pilli nie brakuje. 

Byleby nie przecholować z pillami bo mnie jesienią 2022 black pill zdołował. 

Nuta z filmiku:

 

 

 

 

Ktoś uznaje jakiegoś pilla dla mnie w porządku, inny nie także z tym problemu nie mam. 🙌

Leci piątka dla klubowiczów klubu RedPill na forum 🤚

Edytowane przez nowy00
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SamiecGamma napisał:

jeśli wypowiedzi jakiegoś użytkownika tobie czy komuś innemu nie odpowiadają, to jest taka opcja jak ignore.

Im dalej w las...tym dalej jesteś w lesie. Zastosujesz się wreszcie do WŁASNEJ zasady u góry? Chyba nie zrozumiałeś co SAM napisałeś, gdzie to napisałeś i jak z tego wybrnąć jak na "menszczyzne" przystało.

35 minut temu, SamiecGamma napisał:

warto dyskutować na argumenty

Mi nie odpowiada Twoja hipokryzja: jedno piszesz, drugie robisz. Kto tak się zachowuje? Trzeba być konsekwentnym swoich działań. Wytykam błąd i wymagam dyskusji na argumenty.

Czy znowu będziesz punktować moje i "niemoje" przecinki zamiast podać argumenty i dowody na to że jednak to co piszesz pokrywa się z tym co robisz?

Zablokuj mnie wreszcie, bo to będzie kolejna hipokryzja do kolekcji.

Ja przepraszam że zrobiłem błąd w słowie \niemam\. A czy Ty masz JAJA żeby przyznać się do błędu? Nie, Ty nie musisz się do niczego przyznawać bo te kilka hipokryzji które wypłynęły obsrasz jak ten "gołomp" na szachownicy. Więc raczej wątpię.

 

41 minut temu, SamiecGamma napisał:

hipokrytą forum jesteś ty. Widać to choćby po tym jak lajkujesz posty obu ze stron w tej dyskusji, a więc kręcisz dramę, a nie masz żadnego wyrobionego zdania w temacie.

Który użytkownik jest po której stronie? Wymień wszystkich i ich rozsadź po narożnikach. Ustal też mój profil psychologiczny po stosunku lajków do konkretnych forumowiczów z podziałem na ich przynależność rasową, etniczną, religijną i seksualną.

Powiedzmy że nie mam wyrobionego zdania. Forum dyskusyjne, mówi Ci to coś? Czy to może jest Twoja piaskownica i każesz każdemu zachowywać się, tak jak Ty chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, zychu napisał:

No i bardzo wrażliwi jesteście, byle uwaga wytrąca was z równowagi. 

Człowieku to ty się najwięcej tutaj produkujesz i zaspamowałeś cały temat, a jeszcze innym imputujesz, że dotknęły ich niby twoje słowa.  Hipokryzja level expert.

Odpisałem tobie raz i dla mnie był to koniec tematu, a ty ciągle drążysz i płaczesz, że nie jesteśmy tacy jak chcesz żebyśmy byli. 

 

A frustracja i bycie "toksycznym zgniłkiem" bije najbardziej od ciebie, twoje projekcje na innych użytkowników tego nie zmienią. 

 

  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Każdy facet przyspawany do kompa, piszący mizoginistyczne posty o kobietach, trzymaniu ramy, gbd, psychologii ewolucyjnej.

Jak dla mnie to takie straszne zawężenie red pilla do grona mężczyzn którzy zawiesili się w rozwoju i zamiast poprawić coś w swoim życiu potrafią tylko narzekać.

Przecież red pill mówi też o zmianie swojego nastawienia, maksowaniu parametrów np. statusu, wyglądu.

 

Moim zdaniem teza z dupy tworzona na siłę i na potrzeby chwili żeby komuś dokopać.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik Zdanie przez Ciebie zacytowane jest stworzone przez gościa, który zamiast w sobotni wieczór siedzieć na mieście i wyrywać panienki, aby je następnie przelecieć, siedzi przed kompem i wysrywa się na czerwoną pigułkę, która jak słusznie zauważyłeś jest całościowym podejściem do gościa, który aby osiągnąć w życiu sukces nie tylko na polu relacji damsko-męskich ma się zbudować na najważniejszych polach: materialnym, wyglądowym oraz przede wszystkim świadomościowym. Dlatego coraz mniej wierzę w te historie o hurtowym wyrywaniu polskich dup, którym przecież hipergamia wsytrzeliła gdzieś do innej galaktyki lub wymiaru.

 

PS: właśnie sobie skutecznie nakręcam na spotkanie nie-polkę przez Internety, to napisałem ja - okrzyknięty kiedyś przez archa jednym z naczelnych czerwonopigułkowców tego forum.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kacperski napisał:

Redpilowcy to nadzieja na lepsze jutro oraz nadzieja na przywrócenie relacji damsko-męskich do ustawień fabrycznych.

 

To jest kwintesencja tego ruchu czyli przywrócenie starego porządku, który przez wieki, tysiąclecia działał.

 

40 minut temu, Sankti Magistri napisał:

To będzie koniec rodzaju ludzkiego. Każdy facet przyspawany do kompa, piszący mizoginistyczne posty o kobietach, trzymaniu ramy, gbd, psychologii ewolucyjnej.

 

Dalej nie rozumiesz co to jest red pill.

Ba ty nie chcesz tego zrozumieć bo patrzysz z innej perspektywy.

 

To tak jak przystojny nie zrozumie brzydkiego, śmiały tym bardziej nieśmiałego czy bogaty ani trochę biednego.

Jeżeli nie doświadczyłeś, nie spotkałeś się od lat młodości z negatywnym zachowaniem kobiet to jak chcesz 

zrozumieć mężczyzn, którzy od lat są poniżani, wyśmiewani czy odrzucani przez kobiety?

A jedynym ich przewinieniem jest brak wyglądu co w oczach kobiet ich skreśla.

 

I teraz gdyby red pill hipotetycznie ogarnął wszystkich mężczyzn na tej planecie co masz racje nie nastąpi

to jak myślisz kto by rozkładał karty?

Czy kobiety musiały by iść na pewne ustępstwa, obniżały by poziom, lepiej się prowadziły?

Oczywiście, że tak bo stworzył by się rynek.

 

I teraz tacy jak ty tego nie chcą bo samce z "górnej półki" ani myślą się dzielić a raczej mieć na wyłączność najlepsze sztuki.

Tylko zapominają o jednym nieatrakcyjni mężczyźni też mają potrzeby, program biologiczny.

 

I teraz na forum ścierają się dwie główne grupy zwolenników i przeciwników gdzie jedni i drudzy próbują przekonać do swoich racji.

Czy obie te grupy mówią prawdę? tak tylko ta prawda jest po każdej ze stron widziana z innej perspektywy.

 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Kto by niby baby zapładniał ? Przecież od dawna wiadomo że żadna kobieta nie odda się redpilakowi - stąd ich frustracja i ciągłe narzekanie na nie.

 

No to byś sie zdziwił ilu mężczyzn po połknięciu czerwonej pigułki polepszyło sobie relacje z kobietami.

A czy na forum jest pisane o tym to co cię to obchodzi, mają prawo pisać.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już się nawet za bardzo nie odzywam. Uważam że każda ze stron ma trochę racji. Prawdą jest że redpill to w skrócie ukazanie prawy nt życia ale z drugiej strony tylko wybrane że względu na swoje poglądy. Z drugiej strony pewnie gdybym miał te 1.60m to też bym narzekał że kobiety takie i takie a zwykła gadka nie wystarczy. Każdy chce się czuć dobrze. Jeden się oszukuje i drugi. Z innej strony jak niektórzy mówią że hipergamia jest tak duża to by wychodziło że trzeba być pewnie w top 5% aby być kochanym. A ciągle się widzi ładne laski i średnich gości na ulicy. Więc każdy przedstawia swój świat. Niektórym się nie chce pracować. A że kobiety zawsze leciały na ambitnych gości i sami faceci chcieli być kim to było od zawsze. Jak napisałem kiedyś. Przeciętniak jest niewidoczny. Albo robisz coś dla siebie aby być w topie albo idziesz w MGTOW. Ja codziennie pracuje aby być na szczycie. Nie dla kobiet, dla siebie.

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Powinniście założyć sobie kościół, męczennika i mesjasza już macie.

https://twitter.com/SecularSinnerr/status/1561361837639319555/photo/1

 

Idylla xD

To będzie koniec rodzaju ludzkiego. Każdy facet przyspawany do kompa, piszący mizoginistyczne posty o kobietach, trzymaniu ramy, gbd, psychologii ewolucyjnej.

Kto by niby baby zapładniał ? Przecież od dawna wiadomo że żadna kobieta nie odda się redpilakowi - stąd ich frustracja i ciągłe narzekanie na nie.
 

Plus milion, ale pewnie napiszą że jesteś CHADEM dlatego tak piszesz. 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

To jest kwintesencja tego ruchu czyli przywrócenie starego porządku, który przez wieki, tysiąclecia działał.

To się nie wróci.

 

To co opowiadają redpillowcy to w większości relacje damsko-męskie klasy średniej z USA z okresu 1920-1960 (?) czy coś takiego. Mężczyzna mógł samodzielnie zarobić na utrzymanie niepracującej zony i 4 dzieci. ;) Jak cofniemy zegarek o 100 lat to będziemy mieli kobiety za***** w fabryce u brytyjskiego burżuja po 12 godzin za 1/2 stawki. Jak polecimy następne 100 lat to 60+% populacji będzie uprawiać rolę i kobiety nie były z tego wyłączone. Itd.

Ludzie po prostu byli zmuszeni do "współdziałania" w celu przeżycia.... a jak to pisał Marx "byt kształtuje świadomość", więc takie czasy się po prostu nie wrócą.

 

Chyba, że postępowi ;) zaorają gospodarkę i wrócimy do kartek, 3 koszul na rok, chodzenia z buta i mieszkania po 3 osoby na 9 m^2. No to wtedy jak np. zsumujesz swoje karty, z kartkami żony, to standard życia pójdzie tak w górę, że nie będzie się opłacało żyć samemu. B) Tylko, że wtedy to pewnie będą "kartki za cipkę", a spermiarze będa miały tylko 1 koszulę rocznie. 🤣

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL chlopie, z calym szacunkiem ale.. wyluzuj i odpocznij

 

Pierdolisz w innym watku jakies glupoty o zasadach w swiecie bez zasad, deprecjonujesz intelekt innych braci, próbujesz wmówić, że jest jeden słuszny system relacji który działa, a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce.. 

 

Kobiety są jakie są, warto znać ich naturę żeby być krok przed nimi ale nie wynośmy redpill do jedynej prawdy objawionej

 

Człowiek to nie tylko psychologia ewolucyjna, to również genetyka, wychowanie, traumy, style przywiązania, biochemia mozgu, hormony i masa innych rzeczy o ktorych nawet nie wiemy a które wpływają na zachowanie jednostki

 

Wpierdalasz ludziom pilke, że jest jedyny system relacji d-m który jest sprawny i powinniśmy do niego wrócić - coś Ci powiem - IDEALNY SYSTEM NIE ISTNIEJE, idealny system to taki jaki sobie stworzysz ze swoją kobieta i na jaki się umówicie

 

Wyświetlają mi się Twoje nowe wątki które tworzysz i wyłania mi się obraz gościa, który ma strasznie zakuty łeb, wyluzuj trochę i może zrob sobie przerwę od forum

Edytowane przez rkons
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rkons napisał:

@Iceman84PL chlopie, z calym szacunkiem ale.. wyluzuj i odpocznij

 

Pierdolisz w innym watku jakies glupoty o zasadach w swiecie bez zasad, deprecjonujesz intelekt innych braci, próbujesz wmówić, że jest jeden słuszny system relacji który działa, a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce.. 

 

Kobiety są jakie są, warto znać ich naturę żeby być krok przed nimi ale nie wynośmy redpill do jedynej prawdy objawionej

 

Człowiek to nie tylko psychologia ewolucyjna, to również genetyka, wychowanie, traumy, style przywiązania, biochemia mozgu, hormony i masa innych rzeczy o ktorych nawet nie wiemy a które wpływają na zachowanie jednostki

 

Wpierdalasz ludziom pilke, że jest jedyny system relacji d-m który jest sprawny i powinniśmy do niego wrócić - coś Ci powiem - IDEALNY SYSTEM NIE ISTNIEJE, idealny system to taki jaki sobie stworzysz ze swoją kobieta i na jaki się umówicie

 

Wyświetlają mi się Twoje nowe wątki które tworzysz i wyłania mi się obraz gościa, który ma strasznie zakuty łeb, wyluzuj trochę i może zrob sobie przerwę od forum

Ja mam wrażenie, że większość takich prawdziwych redpillowcow to osoby mega skrzywdzone albo znające życie z teorii. Raz się uda z babką a raz nie, ja osobiście uważam, że redpill może dużo pomoc ale też może zjebac mega beret. Ilu tu jest ludzi którzy uważają że kobiety chcą skrzywdzić faceta same z siebie. To jest chore. Ogladalem Marka Kotonskiego i fajnie opowiadał, no może poza tym pierdololo o hejterach, którzy go tak niszczą. To robi się nudne po paru odcinkach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Nie będę tykał gówna.

To jest materia główna.

Sobie wypstrykam poemata.

Naszła mnie ochota taka.

 

Zychu ty ciasteczkowy michu. 

Walisz ignorami jak w most dynamit.

Ptysiami się opychasz.

Obok pilot oraz popcorn.

Taki kremowy doktor.

 

Promieniowanie gamma.

Interferencja.

Fotograficzna agencja.

Jeśli w zadku brak Ci  tarczy.

Na chwiluni migawka zawarczy.

Już się suszy klisza.

Już srebro wystawiło.

Byłeś incognito jeszczę przed  chwilą.

 

Zielony potworze.

Jak Pan może?

Ciaglę obrazkowe dyrdymały.

Czasem ciężko zkumać.

Format data jest za mały.

WINCYJ kolor.

WINCYJ właśnie.

Przeto będzie wszystko przaśnie.

Jeb i fota  na Giewącie.

Nocnik, rdza i trochę SZKŁA.

 

Będzie ta dyskusja lepiej szła.

Szalała szalała, czarne knagi oglądała.

 

Cyk Walenty wypłać teraz alimenty.

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dalej nie rozumiesz co to jest red pill.

Doskonale wiem czym jest redpill. I wielokrotnie pisałem że sama twarda wiedza w dużym stopniu pokrywa się z rzeczywistością ale wyznawcy rp to w dużej mierze copujący incele, którzy po otrzymaniu wiedzy uważają się za speców od kobiet i kompensują sobie swój przegryw na polu relacji wypisując kocopoły w necie.

 

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

I teraz gdyby red pill hipotetycznie ogarnął wszystkich mężczyzn na tej planecie co masz racje nie nastąpi

to jak myślisz kto by rozkładał karty?

Czy kobiety musiały by iść na pewne ustępstwa, obniżały by poziom, lepiej się prowadziły?

Oczywiście, że tak bo stworzył by się rynek.

Mamy to. Czyli chodzi o to żeby było łatwiej zaliczyć ? Jak baby obniżą wymagania to magicznie przestaną być be ? No xD.

Tak jak pisałem redpillowcy = incele na wyparciu.

 

25 minut temu, Iceman84PL napisał:

To tak jak przystojny nie zrozumie brzydkiego, śmiały tym bardziej nieśmiałego czy bogaty ani trochę biednego.

Jeżeli nie doświadczyłeś, nie spotkałeś się od lat młodości z negatywnym zachowaniem kobiet to jak chcesz 

zrozumieć mężczyzn, którzy od lat są poniżani, wyśmiewani czy odrzucani przez kobiety?

A jedynym ich przewinieniem jest brak wyglądu co w oczach kobiet ich skreśla.

To jest chyba już blackpill nie ?

Jak ktoś doświadczył jedynie złych rzeczy ze strony kobiet bez tych pozytywnych to siłą rzeczy musi być jednostronny i zbiasowany w swoim oglądzie świata nie ? Czyli nie może mieć racji.

 

Jak myślisz skąd ostatnio taka popularność treści redpill, relacjii w necie ? Pewnie myslisz że w końcu ludzie rozpowszechniają "prawdę". Ale zdradzę Ci że jest to zwyczajnie robione pod content. Jest bardzo duża rzesza odbiorców (głównie inceli z niskim teściem i krótkim fiutkiem) więc twórcy się dostosowują a dalej leci to już efektem kuli śnieżnej. Ludzie słuchają tych guru i inkolportują wiedzę dalej tylko bardzo często zapominają skonfrontować to co słyszą z realnym życiem. I tak jedni zbiasowani głupcy biasują innych. Później tacy oświeceńcy nawracają innych nie zdając sobie sprawy że żyją w bańce.

 

To czego ja osobiście nie znoszę to robienie sobie bożków z ideologii, ludzi. I dlatego tak "jadę" po redpillakach/blackpillakach.

 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.