Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

@z prawego łoża

 

Redpill ogólnie nie jest zły bo demaskuje i tłumaczy pewne mechanizmy zachowań i to jest okej, wszystko zależy od tego co chcesz zrobić z tą wiedzą - możesz sprawić, że Twoja kolejna relacja będzie lepsza albo możesz się obrazić na kobiety - młotkiem możesz wbijać gwoździe lub rozwalić komuś łeb

 

Redpill to jedynie porcja wiedzy na temat ludzkiej natury ale ta materia mimo wszystko jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje i potrzeba trochę więcej pokory żeby zdać sobie sprawę, że wciąż wiemy mało na ten temat

 

Na forum trafiają różni ludzie - z jednymi mam więcej wspólnego, z innymi mniej, nie oceniam, bo każda historia jest inna i każdy ma inne doświadczenia, dobrze że takie miejsce istnieje bo faktycznie panuje tu wolnosc słowa i jest to potężna kopalnia życiowej wiedzy ALE nie można łykać wszystkiego jak mlody pelikan bo można nabrać uprzedzeń a chyba nie o to chodzi

 

Świadomym trzeba być żeby podejmować lepsze decyzje, hejtowac kobiety moim zdaniem nie ma sensu bo i tak to nic nie zmieni, możemy demaskować ich motywy ale tylko po to żeby być krok przed nimi i grac tak żeby odnosić korzyści

Edytowane przez rkons
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

I teraz na forum ścierają się dwie główne grupy zwolenników i przeciwników gdzie jedni i drudzy próbują przekonać do swoich racji.

Czy obie te grupy mówią prawdę? tak tylko ta prawda jest po każdej ze stron widziana z innej perspektywy.

 

Niedawno śledztwo wykazało, że ja dla odmiany lajkuję obie strony konfliktu, nie dogodzisz tym hipokrytom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, z prawego łoża napisał:

ale pewnie napiszą że jesteś CHADEM dlatego tak piszesz

Zawsze piszą że bogaty biednego nie zrozumie, ładny brzydkiego itd.

Btw wczoraj się najebałem, wziąłem maszynkę i opierdoliłem się na trójeczkę. Już nie jestem superhipergigadivinechadem. Pewnie w wielu piwnicach wystrzelą korki od szampana.

 

@Krugerrand Jestem przegrywem, masz rację. Siedzę sobie w sobotni wieczór piję Ardbega, czytam artykuły na medium, gram na gitarze i śpiewam, piszę na forum. Ale wiedz że ja nawet nie muszę wychodzić na miasto bo ot tak (tu pstrykam palcami) mógłbym mieć laski o których redpillowcy mogą tylko pomarzyć. I tak btw mam stałą babę którą bardzo lowciam.

Edytowane przez Sankti Magistri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

opierdoliłem się na trójeczkę. Już nie jestem superhipergigadivinechadem.

Już nie czaruj, bo to nie ma nic do rzeczy.

 

Jeremy Meeks - od gangusa do modela. Na podstaie fejsbukowego zdjęcia policyjnego.

is an American fashion model. A former member of the Crips street gang, Meeks was arrested in 2014 during a gang sweep called Operation Ceasefire in Stockton, California,[2] after which police posted his mugshot on Facebook, which went viral due to his appearance. He was convicted on federal charges of being a felon in possession of a firearm and grand theft.[3] Meeks' mugshot was noticed by modeling agencies and, upon his release from Mendota Federal Correctional Institution in March 2016,[4] he began a modeling career.[

 

Jeremy_Meeks_Mug_Shot.jpg

 

 

Ciekawe kto go lajkował? Czyżby babki? I zobacz co za siurpryza 🙄 ogolona glaca nie przeszkadzała.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, BumTrarara napisał:

Już nie czaruj, bo to nie ma nic do rzeczy.

 

Jeremy Meeks - od gangusa do modela. Na podstaie fejsbukowego zdjęcia policyjnego.

is an American fashion model. A former member of the Crips street gang, Meeks was arrested in 2014 during a gang sweep called Operation Ceasefire in Stockton, California,[2] after which police posted his mugshot on Facebook, which went viral due to his appearance. He was convicted on federal charges of being a felon in possession of a firearm and grand theft.[3] Meeks' mugshot was noticed by modeling agencies and, upon his release from Mendota Federal Correctional Institution in March 2016,[4] he began a modeling career.[

 

Jeremy_Meeks_Mug_Shot.jpg

 

 

Ciekawe kto go lajkował? Czyżby babki? I zobacz co za siurpryza 🙄 ogolona glaca nie przeszkadzała.

Prawie incel, max 4/10

Ale śmieszy te pierdolenie blackpilowcow. Akurat ten gość to by poruchal ale co najwyżej Karyny a nie żadne Julki, sam będąc łysym muszę nosić czapke aby laski które mnie nie znają się nie bały. Na szczęście jestem lokalnym celebrytą dlatego to mniejszość. Każdy kto jest łysy o tym wie. Nie dawajcie jako przykładu tego kością bo w takim wypadku to również Trynkiewicz jest CHADEM.

Edytowane przez z prawego łoża
No tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Ma i to sporo. Długie włosy dały mi spory boost w atrakcyjności, każdemu polecam zapuścić i samemu sprawdzić.

 

Właśnie zapuszczam swoje. Jaką miałeś wcześniej długość? Do Johna Wicka mam jeszcze z pół roku, jak nie więcej, ale może za 2-3 miesiące będzie jak u Bradleya Coopera :D 

 

Zawsze miałem dość krótkie i pierwszy raz próbuję dłuższych, póki co nawet pozytywny odzew od znajomych, zobaczymy …

Edytowane przez LSD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Iceman84PL napisał:

No tak lepiej być kukoldem🤣

Ty już mądrzejszy nie będziesz😆

Każda sekta to debile, powiedziałbym: ''uderz w stół'' no, ale nie będę Cię personalnie atakował tak jak Ty mnie ;) 

WIdocznie zapiekło. Albo kukold, albo redpilowiec, nic innego nie ma chłopaki, można się rozejść :D

Edytowane przez Patryk
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kacperski napisał:

nadzieja na przywrócenie relacji damsko-męskich do ustawień fabrycznych.

Czyli jakich kolego? Tych z filmów o Ameryce z lat 50 XX wieku, tych ze starożytnego Rzymu czy może tych prehistorycznych? Napisz dokładnie jak kobiety powinny się zachowywać według Ciebie. 

 

przepraszam za post pod postem, nie mogłem edytować, proszę moderacje o scalenie.

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 00:09, Iceman84PL napisał:

To jedyna karta przetargowa jaka mają do zaoferowania.

 

 

Mógłbym się posprzeczać w tym stwierdzeniu jak i w innych pierdołach o żabkach, którymi napchałeś sobie głowę i na siłę próbujesz tym zainteresować innych no ale pewnie z cuckoldem nie dyskutujesz prawda?

 

Jesteś największym toksykiem tego forum. Nie dość, że nic osobistego, przemyślanego Twoje wywody nie wnoszą to klepiesz bez przerwy to samo toksyczne, zero-jedynkowe bagienko - dla kogoś mniej doświadczonego, może się to wydawać nawet atrakcyjne ale starych misiów na miód nie zrobisz.

 

 

Ja ten cytat niżej po prostu zostawię pogrubiony. Na prawdę to napisałeś?

 

W dniu 30.03.2023 o 00:09, Iceman84PL napisał:

Mężczyźni jak zaczną się szanować, być solidarni, stawiać granice i zasady to kobiety same będą dawać.

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest to prawda, sama prawda.

Jasne, ze zdarzają się wyjątki, gdzie kobieta naprawdę potrafi dużo wnieść w życie faceta.

Przykładowo mam kuzyna, którego żona potrafi razem z nim w sobotę zabrać się za mycie, woskowanie auta, ma PJ kat. A, mają 2 motocykle i jezdzą na wycieczki, a w domu jak jest malowanie to malują razem.

Gdybym miał taką kobietę, to mogłbym nie miec kolegów, ona by mi wystarczyła.

 

Natomiast 95% kobiet to wlaśnie takie księżniczki wyhodowane przez system.

I taka księżniczka naprawdę poza szparą w kroczu nie ma nic do zaoferowania facetowi.

 

Dodam, że o ile jesteście mlodzi, pobieracie się, to jesscze można mówić o dziecku, że kobieta Ci je da.

Natomiast ja jako weteran związków z SM, w okolicy 35-40tki, nie chcąc mieć z nimi dzieci, widziałem jak na dłoni, że byłbym jedynie podnóżkiem dla takich kobiet i nie dostałbym od nich literalnie nic.

Sam dziecko już mam, dorosłe, jako ojciec/rodzic się spełnilem i autentycznie nie widzę już na dzień dzisiejszy sensu wiazania się z kobietą w innym celu, niż układ towarzyski o podtekście erotycznym.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LSD napisał:

Właśnie zapuszczam swoje. Jaką miałeś wcześniej długość? Do Johna Wicka mam jeszcze z pół roku, jak nie więcej, ale może za 2-3 miesiące będzie jak u Bradleya Coopera :D 

Do piątku miałem takie o :
https://zapodaj.net/0c34c913afc99.jpg.html

 

Jeżeli chcesz żeby włosy szybciej Ci rosły to polecam dodanie do suplementacji kolagenu. msm, biotyny i krzemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały

 

Ale @Iceman84PL ma sporo racji

 

Do póki facetowi w relacji oczy nie zarosną cipką to pozostaje mu trzeźwe myślenie i taki związek będzie się "kręcił".

U mojej EX (ta jebnięta z borderem co kiedyś pisałem) to była jej największa i w sumie jedyna karta przetargowa, z taką babą poza ruchaniem nic dobrego cię nie czekało.

Z drugiej strony patrząc żaden zdrowy facet nie będzie siedział w związku gdzie nie ma bliskości i seksu bo podświadomie zacznie traktować taką kobietę jak sąsiadkę albo koleżankę.

 

Wszędzie musi być balans, samym seksem związku nie utrzymasz ale jego brak czy zbyt mała ilość też będzie skutkowała rozstaniem.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, MG-42 said:

@maroon wiosna to nie tylko temperatura ale równo noc z dniem. Jest astronomiczną wiosna ale i kalendarzowa. Astronomiczną to że Ziemia jakoś tam przecina w gwiazdozbiorze Barana już nie pamiętam dobrze cost było w szkole, no i że jest coś związane z samopoczuciem że osłabienie organizmu i z tego są przeziębienia itd. coś tam z biologii w podstawówce tłumaczyła nauczycielka starej daty 

Pamiętam wspominała że w marcu warto patrzeć na słońce z zamkniętymi oczami żeby szyszynkę doświetlać jakoś tak było 

 

Wiosna to jest jak są temperatury ~15°C, SŁOŃCE i drzewa pąki puszczają. 

 

A teraz to jeszcze (albo już) jest 7 miesiąc chujojesieniozimy. 😁

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ja ten cytat niżej po prostu zostawię pogrubiony. Na prawdę to napisałeś?

Tak, naprawdę, to brednie niepoparte niczym, zwykłe copium dla młodych chłopaków (na dodatek toksyczne copium)

Solidarność mężczyzn xD no nie wierzę po prostu w to co czytam.

+ hipokryzja autora jak niżej:

48f2fe5f9130b10587a5e02975c3a537.png

1780d8456ffc978993201ad7bc8452f2.png
 

Gdybym miał tok rozumowania jak wyżej to bym pomyślał, że spamujesz zdjęciami cyca jakiejś dupy, bo liczysz na jakieś łakocie ;) 

Bo chyba za darmo atencji nie dajesz?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patryk napisał:

Czyli jakich kolego? Tych z filmów o Ameryce z lat 50 XX wieku, tych ze starożytnego Rzymu czy może tych prehistorycznych? Napisz dokładnie jak kobiety powinny się zachowywać według Ciebie. 

 


Jak napisze czego oczekuje i co leży mi na sercu to rozpętam gównoburze i znowu bana wyłapie- także ugryzę się w język.

 

My redpilowcy już dobrze wiemy co musi sobą reprezentować  dobrze wychowana samica gatunku ludzkiego.  😉

 

 

 

 


 

 

Edytowane przez Kacperski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rkons

 

@Jan III Wspaniały

 

@Patryk

Jak wam się nie podoba co pisze to dajcie mnie na ignora w czym problem? 

 

 

 

@Sankti Magistri

Widzisz i dalej nie rozumiesz.

 

PS. Deprecjonowanie słabych mężczyzn jest w twoim zabiegu 

nie smaczne. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL ja chce z Tobą dyskutować na temat świata, nie twierdzę, że jesteś cymbałem do korzenia ale w swoim podejściu prezentujesz skrajność, która jest moim zdaniem toksyczna ale mimo sporych różnic widzę w Tobie rozmówcę na podobnym poziomie 

 

Rozmawiajmy na argumenty i nie uprawiajmy zero-jedynkowego podejścia bo świat jest bardziej skomplikowany i chyba przyznasz mi rację

 

Ja się zgadzam z Tobą, że rynek jest do korzenia zepsuty i produkuje wykolejone jednostki ale miej trochę pokory i otwartą głowę żeby chociaż zwrócić uwagę na argumenty drugiej strony, tym bardziej, że obaj jesteśmy facetami i obaj działamy na rynku d-m, nie żyjemy przecież w próżni i mierzymy się z podobnymi problemami

 

W watku dotyczącym męskich 'zasad' zadałem Ci pytanie na które mi nie odpowiedziałeś - jesteś na forum żeby klepać wciąż to samo czy poszerzyć horyzont?

Edytowane przez rkons
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestią kluczową jest tu bezrefleksyjne i automatyczne zaklasyfikowanie nieprawomyślnych, sceptycznych etc. jako tzw. cucków oraz rycerzyków, którzy chcą przypodobać się rezerwatkom. Jest to coraz bardziej powszechne na tym forum. Odpuszczę sobie prywatę, bo nie chcę się zniżać do poziomu niektórych osobników - zostawię tylko uwagę, że tolerowanie takich postaw doprowadzi do tego, że miejsce to stanie się gniazdem sekciarzy i twardogłowych ćwoków, a to raczej nie jest coś, czego życzyłby sobie założyciel forum. 

 

Zauważyłem to już jakiś czas temu. Coraz więcej tu zawiści i swoistej afirmacji własnego cierpiętnictwa. A w tle przewija się tęsknota za cipą...

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL nigdy nikomu nie dałem ignora, lubię czytać całe tematy. Patrzeć jak ludzie się odnoszą do różnych spraw.


Z tego co pamiętam, to próbowałem z Tobą wymieniać argumenty, dyskutować ale Ty oprócz ściany takich samych tekstów w każdym temacie niczego do powiedzenia/napisania chyba nie masz. A chętnie podyskutowałbym o niektórych bredniach, które powielasz. W końcu to forum dyskusyjne prawda?

 

 @bassfreak pięknie to podsumował @zychu, nic więcej nie muszę dodawać.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również liczyłem na konstruktywną dyskusję, polaryzacje poglądów. Nie wiem czemu miałbym komuś dawać ignora jak mała dziewczynka, bo się z nim nie zgadzam? Wydaje się to strasznie żałosne. Owszem przywaliłeś się personalnie, coś tam kukold, biały rycerz itp, no ale tutaj każdy tak reaguje jak zaprezentujesz inne stanowisko niż to nazwijmy to główne. Co widać wyżej nie tylko pod moim adresem. 

14 minut temu, zychu napisał:

A w tle przewija się tęsknota za cipą...

Amen. Najzabawniejsze, że to u tych najbardziej redpilowych userów jest widoczne ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patryk napisał:

na konstruktywną dyskusję,

 

21 minut temu, Patryk napisał:

jak mała dziewczynka,

 

21 minut temu, Patryk napisał:

Wydaje się to strasznie żałosne.

Nie będę palcami czy tam kursorem pokazywał, kto parę postów wyżej napisał " wszyscy redpillowce to debile". ;) Naprawdę konstruktywna myśl, chepau bas.

 

28 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

oprócz ściany takich samych tekstów w każdym temacie

Może dlatego, że wiele tematów tutaj to ponowne odkrywanie koła.🤔

 

  • Like 1
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolumen napisał:

Jasne, ze zdarzają się wyjątki, gdzie kobieta naprawdę potrafi dużo wnieść w życie faceta.

 

Pytanie jest kluczowe. Co to znaczy wyjątki i ile tych wyjątków jest, bo myślę, że ogólnie nie jest aż tak źle, że te wyjątki to jakiś 1 procent, a bardziej powiedziałbym 10-20 procent. 

 

To jest trochę tak jak z tematem o zarobkach w Polsce. Jak będziesz przebywał w otoczeniu bogatych ludzi, to możesz dojść do wniosku, że w Polsce nie ma ludzi biednych, a jeżeli nawet są, to pewnie muszą być jacyś nieudacznicy (pierwsza skrajność). Z drugiej strony jak będziesz się otaczał ludźmi biednymi, to wszędzie będziesz widział biedę i może pojawić się przekonanie, że może i w Polsce są jacyś bogaci ludzie, ale to złodzieje (druga skrajność). A prawda jest taka, że większość ludzi w Polsce, bardzo mocno generalizując, to ludzie biedni, średnio zamożni, a jakieś 20 procent zarabia godnie lub są bogaci. I pewnie podobnie jest z kobietami- są wartościowe kobiety, wykształcone, zadbane, ale one też oczekują tego samego od faceta, a ilu takich facetów jest? Pewnie też koło 20 procent, może i mniej. Większość mężczyzn, podobnie jak kobiet, jest po prostu przeciętna lub poniżej przeciętnej, jeżeli chodzi o jakieś wartości, sposób spędzania wolnego czasu, zarobki i tak dalej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.