Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

@Sankti Magistri

 

Nie rozumiem po co Ci to bajkopisarstwo. 

 

Domyślam się, że masz smutne życie (prawdziwe życie, nie bajki które opowiadasz na forum), ale bajkopisarstwo Twojego życia nie zmieni. 

 

Jakiej byś nie był/nie była płci, to wypisywanie farmazonów na forum internetowym nie polepszy w niczym Twojego życia.

 

Smuci mnie widok innych użytkowników, którzy traktują na poważnie Twoje bajeczki. 

 

Użytkownikom traktującym na poważnie @Sankti Magistri dedykuję na otrzeźwienie poniższą piosenkę:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Armengar
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Patryk napisał:

Czy w klubie redpill są dopuszczane jakieś badania/fakty, które nie są zgodne z zasadami redpilla? Czy po prostu jedziecie po laskach, że dawają dupy chadom samemu pisząc: jeżeli będziemy solidarni to kobiety zaczną dawać? 

 

 

Przede wszystkim, jak przystało na poczucie smaku i absmak w stosunku do lewactwa (nie lewicy, bo tę nawet trochę cenię, a lewactwa), nie są tam wpuszczani lewacy nazywający przeciwników politycznych per "faszysta" + szczycący się wspieraniem takiego syfu jak ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, czym się głośno chwalą także @nowy00 temu Panu podziękujemy i niech się udziela w innych miejscach - ma masę lewackich miejscówek gdzie może szerzyć swoje poglądy:

 

W dniu 2.04.2023 o 10:49, Patryk napisał:

OMZRIK (ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych - dopisek niemłody)  dobrą robotę robią, faszystów do prokuratury, jedyna fundacja, którą wsparłem finansowo oprócz fortioru. Niestety szef niezbyt porządny, ale nie można mieć wszystkiego.

 

Źródło:

Proponuję lewaczyć gdzie indziej :) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wielebny93 napisał:

W którymś z tematów @Sankti Magistri napisał, że można się z nim spotkać w Arkadii, to w czym problem? :D 

Wyjaśnicie sobie kto jest większym czadem, choć trochę dziecinada się w tym temacie zrobiła.

Jedno miejsce zaproponowałem już :)

W dniu 3.04.2023 o 13:27, nowy00 napisał:

Do mocniejszych wymian zdań dobry by mógł być prywatny klub CRINGE ZONE COLOSSEUM

jest taki na forum ✌️

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, niemlodyjoda napisał:

nie są tam wpuszczani lewacy nazywający przeciwników politycznych per "faszysta"

Ja tylko mówiłem, że osoba, która grozi śmiercią dziecku, nazywa swoją córkę kurwą oraz grozi śmiercią swoim przeciwnikom politycznym nie powinna być promowana na forum.  Chyba, że uważasz to za zachowania godne prawdziwego mężczyzny to to napisz wprost, a nie owijasz w bawełnę i majaczysz o lewactwie xD

 

35 minut temu, niemlodyjoda napisał:

syfu jak ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych

Dlaczego syf? Czy nie zgadzasz się z jakimś wyrokiem sądu, do którego doprowadzili czy chodzi Ci tylko, że założyciel nie jest ''czysty''? W porównaniu do takiego Olszanskiego, którego tu promujecie to wygląda na aniołka ;) 

 

 

Generalnie Twój wpis odpowiedział na moje pytanie, więc dziękuje. Jasno zadeklarowałeś, że dyskusja z oponentami u Was (redpilowcow) nie istnieje, gdyż nie liczą się fakty/logika tylko ''kto bardziej pociśnie samicom''. Skoro fakt, które organizacje wspieram, albo których osobistości nie lubię ma tak duże znaczenie :( 

 

35 minut temu, niemlodyjoda napisał:

niech się udziela w innych miejscach - ma masę lewackich miejscówek gdzie może szerzyć swoje poglądy:

 

To kolejny dowód na to, że lubicie się taplać we własnym błotku, jeżeli nie dopuszczacie innych głosów to świadczy o tym, że jesteście zamknięci na jakąkolwiek merytoryczną dyskusje. Wasza racja jest ''najmojsza'' - cytując klasyka.  

 

Aż zacytuje miłościwie nam panującego, bo niektórym się dość mocno odkleiło:

Cytat

To nie mesjanizm ani sekta - nie prowadzę ludzi do nieba, a do wypracowania lepszej jakości życia. W mojej wizji jest to środowisko, które uczy ludzi jak wygląda prawdziwe życie oraz związki z kobietami. Nie jesteśmy wrogami kobiet, tylko ich przyjaciółmi - wiedząc jakie są zasady gry z nimi. Na pewno nie takie, jak na komediach romantycznych. Kochamy je, ale nie damy się "wyruchać". Zgnoję każdego, kto liczy że znajdzie sobie u nas koleżków, którzy będą nienawidzić kobiet, gardzić nimi. To nie takie miejsce. Tu uczymy się o kobietach, tym jak zostały uwarunkowane - nie ma tu miejsca na poniżanie czy pogardę.

A tu jeszcze krótka definicja sekty

Cytat

 

Wśród cech, które są najczęściej przypisywane są sektom, wymienia się m.in.:

- łączące członków silne poczucie wspólnoty oraz poczucie misji;

- izolacja od reszty społeczeństwa;

- silnie rozwinięta struktura władzy i zaakcentowana rola charyzmatycznego przywódcy (lider, guru);

- kontrola życia członków i psychiczne uzależnienie;

- stosowanie technik psychomanipulacji (tzw. „pranie mózgu”);

- nieetyczne metody werbunku nowych członków;

- przestępczość (zdarza się, że działalność sekt wykracza poza ramy organizacji religijnej, a jej członkowie mogą prowadzić np. handel narkotykami czy zajmować się przemytem broni);

- nieuregulowany status prawny;

- rygoryzm, fundamentalizm i traktowanie własnej drogi zbawienia za jedyną i wyłącznie słuszną ;

- agresywne nastawienie do otoczenia, „wojna ze światem” oraz brak samokrytycyzmu;

- agresywny prozelityzm;

- synkretyczny charakter;

-  żądza władzy, sławy i pieniędzy.

 

Pogrubiłem te, które pasują do redpillowców. Ciekawe, co nie?

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patryk napisał:

łączące członków silne poczucie wspólnoty oraz poczucie misji;

Dlaczego Ty i Tobie podobni realizujecie misję uciszenia redpilowców?

Godzinę temu, Patryk napisał:

izolacja od reszty społeczeństwa;

Dlaczego izolujesz się od redpilowców? Integrujmy się ;)

Godzinę temu, Patryk napisał:

stosowanie technik psychomanipulacji (tzw. „pranie mózgu”);

Dlaczego pierzesz mózgi niezdecydowanym? Jest wielu którzy nie słyszeli o redpill'u.

Godzinę temu, Patryk napisał:

rygoryzm, fundamentalizm i traktowanie własnej drogi zbawienia za jedyną i wyłącznie słuszną ;

Dlaczego Twoja droga jest jedyna i wyłącznie słuszna? Może to redpill jest jedyną i słuszną droga?

Godzinę temu, Patryk napisał:

- agresywne nastawienie do otoczenia, „wojna ze światem” oraz brak samokrytycyzmu;

Dlaczego jesteście tacy agresywni? Gdzie jest samokrytycyzm u Was?

Godzinę temu, Patryk napisał:

synkretyczny charakter;

Nawet nie wiem co to do chuja znaczy...ale zapewne pasuje do głosicieli jedynej prawdy objawionej.

 

14972065481332.jpg

Kolejny sam się zaorał, w takim tempie to zaraz nie będę miał z kim dyskutować...

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

Dlaczego izolujesz się od redpilowców? Integrujmy się ;)

Chciałbym, ale @niemlodyjodajasno napisał, że wspieranie jednej z miliona fundacji wyklucza mnie jako dyskutanta: ''niech udziela się w innych miejscach''

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Dlaczego pierzesz mózgi niezdecydowanym? Jest wielu którzy nie słyszeli o redpill'u.

Na tym forum? Wątpię, żebyś znalazł choć jednego.

3 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Dlaczego Twoja droga jest jedyna i wyłącznie słuszna? Może to redpill jest jest jedyną i słuszną droga?

A jaka jest moja droga? Nie jest, zobacz wpisy redpillowców np ''...wtedy kobiety zaczną dawać''. Lub:

Cytat

 

Poza seksem i urodzeniem dziecka nie mają nic do zaproponowania. 

Marzysz o bliskości, czułości, zrozumieniu, miłości, wsparcia od nich🤣😂😆

Znając naturę kobiet, kim są jak działają i czego chcą to niestety nie otrzymasz tego od nich bo to niemożliwe. 

Kobieta nie kocha mężczyzn ba podświadomie musi ich nienawidzić bo ten może ja zostawić, odejść do innej. 

Kobieta to istota pragmatyczna, przyziemna nastawiona na urodzenie i opiekowanie się dzieckiem i do tego celu potrzebuje mężczyzn by dali dobre geny, byt i bezpieczeństwo. 

Dlatego nie nastawiać się, nie nakładać na siebie presji, bawić się kobietami bo one do mężczyzn nie podchodzą poważnie bo jesteśmy tylko zasobem/narzędziem do osiągnięcia ich własnego celu. 

 

Czy to brzmi jak słuszna droga? Pragnienie powąchania cipska? Bawienie się kobietami? Czy to nie jest robienie dokładnie tego samego z czym chcemy tu na forum walczyć? Gdzie szacunek do kobiet, o którym pisze Marek? Pragnienie emocji i bliskości z płcią przez nas pożądaną jest w naszych genach, jakiekolwiek próby odcięcia się od tego i walki z tym są skazane na porażkę.  

12 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Dlaczego jesteście tacy agresywni? Gdzie jest samokrytycyzm u Was?

No cóż, wyzywanie od kukoldów, beciaków, ścierwojadów itp jest bardzo widoczne u niektórych, a widząc agresje można założyć, że pozostałe ludzkie cechy są obecne w tych osobnikach, a więc pragnienie bliskości emocjonalnej z kobietami także ;) . No, ale na forum trzeba trzymać rame i udawać kogoś, dla kogo nie jest to w ogóle istotne. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patryk napisał:

Pragnienie emocji i bliskości z płcią przez nas pożądaną jest w naszych genach, jakiekolwiek próby odcięcia się od tego i walki z tym są skazane na porażkę.  

Bo?

Znam wiele osób żyjących jako single czy to kobiety, czy mężczyźni. O ile w młodym wieku może jeszcze się chce o tyle po x latach udanego singielstwa już nie bardzo bo ta druga osoba zaburza rytm życia.

 

 

Znalazłem 1 argument na obronę ośrodka:

https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/19-latek-byl-bity-a-transmisja-na-zywo-odbywala-sie-w-internecie,n,1000265069.html

Pracownicy Ośrodka złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

 

 

 

@Sankti Magistri spójrz z dystansem na swoje posty czy aby nie chcesz naginać innych do własnego stylu życia.

Męska logika nie zawsze jest dobra w parze z emocją kobiety.

Często dobrze jest mieć w życiu możliwość nie zakłócanego kobiecymi emocjami logicznego życia.

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Brat Jan napisał:

 

Znalazłem 1 argument na obronę ośrodka:

Ściganie Olszanskiego za grożenie śmiercią dziecku już rozumiem niepotrzebne działanie?

 

32 minuty temu, Tonieja napisał:

obecność zwolennika cenzury i pałkarstwa

Ponownie, czy zachowanie Olszanskiego wobec tego dziecka powinno być ścigane wg Ciebie czy nie? Naprawdę uważasz to za cenzurę?  CHętnie zapoznam się z przykładami tego o czym piszesz.

24 minuty temu, Brat Jan napisał:

Bo?

Znam wiele osób żyjących jako single czy to kobiety, czy mężczyźni.

Ja też znam, ale to niczego nie dowodzi. Człowiek jest zbudowany w taki a nie inny sposób i ma takie a nie inne potrzeby. 

Edytowane przez Patryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 14:40, Patryk napisał:

Różnica jest taka, że ja nie pisze do porzygu o męskiej solidarności, klepaniu się po plecach z innymi. Nie tak wygląda męski świat. Nigdy tak nie wyglądał i nigdy nie będzie wyglądał niezależnie od tego o czym marzy Romek Warszawski i inni RP. 

 

W dniu 2.04.2023 o 15:58, rkons napisał:

Moim zdaniem nie ma szans na męską solidarność bo wszyscy mamy popęd, każdy chce go zaspokoić dlatego każdy jest konkurencją dla każdego i tylko najlepsi 'wygrywają' dostęp do waginy - taka sytuacja całkowicie wyklucza męską solidarność - każdy facet ma konflikt interesów z drugim samcem bo każdy chce być lepszy od drugiego by zaspokoić popęd

 Jak się tak zastanowić to taka była by brutalna prawda. Sam @Sankti Magistri napisał kiedyś, że mężczyźni od wieków rywalizują. Mimo wszystko uważam, że jest miejsce na męską solidarność, a już na pewno ta solidarność powinna być między polskimi mężczyznami.

 

Takie miejsce jak to musi pomagać innym facetom stawać się silniejszymi. Stawać się atrakcyjnymi na globalnym rynku i zacząć podbierać kobiety innym nacjom. Przenieść "walkę" na ich teren. Skończyć z tym burdelem jaki sobie inni zrobili z tego kraju,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pietryło napisał:

Takie miejsce jak to musi pomagać innym facetom stawać się silniejszymi. Stawać się atrakcyjnymi na globalnym rynku i zacząć podbierać kobiety innym nacjom. Przenieść "walkę" na ich teren. Skończyć z tym burdelem jaki sobie inni zrobili z tego kraju,

Po co? :D

Dlaczego miałbym Ci pomagać skoro uważasz się za konkurencję? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko trochę podśmiechujek z jakiejś pseudo ideologii, a niektórzy zachowują jakbym krzywdził im matkę.

Parafrazując słowa pewnego gentlemana w marynarce za 1500 papieru tak można by podsumować całą dramcię.

 

Jak wielokrotnie pisałem ja nie śmieję się i nie wyszydzam redpilla/blackpilla jako źródła wiedzy - które to są przydatne i często wartościowe. Ja szydzę ze ślepego podążanie za tymi pillami i podciąganie wszystkiego pod wąską wizję prakseologii RP/BP.

 

Mnie doprawdy zadziwia to z jaką zaciekłością niektórzy tutaj "walczą" w imię tych pseudonauk. Jakbyście choć połowę tej zaciętości poświęcili na ulepszanie swojego życia, stawanie się silniejszymi, mądrzejszymi to lepiej byście stali.

 

Nie będę tu się rozpisywał dlaczego uważam że RP/BL to dla wielu tylko przykrywka i cope bo @Messer dobrze to ujął.

 

 

Follow no one. Kill your gods.

 

 

 

@ArmengarNie odniosłeś się się do żadnego z moich pytań, tylko rzucasz jakieś krzywe oskarżenia.

Ja już wiem kto Ty jesteś. Kiedyś napisałeś posta jak to nienawidzisz i pogardzasz brzydkimi oraz mało estetycznie wyglądającymi ludźmi, na co ja wtedy opowiedziałem że coś z Tobą nie tak skoro w ten sposób postrzegasz świat i ludzi co Cię strasznie oburzyło. Długo trzymałeś urazę za kilka słów prawdy i czekałeś żeby zaatakować oj długo.

 

@Pietryło Tak pisałem że nie ma zasad. Bo nie ma. Żeby daleko nie szukać spójrz na forum. Mamy zasady w formie regulaminu a jednak niektórzy się do nich stosować nie muszą. Ja dostałem warna - i spoko może trochę przesadziłem. Ale co poniektórzy mogą wielokrotnie innych wyzywać od najgorszych i nic im się nie dzieje.

Tak jak Ci kiedyś pisałem zasady zasadami a życie życiem. Za długo żyję i zbyt wiele widziałem żeby wierzyć w garbate aniołki i Tobie radzę również czym prędzej odrzucić przekonanie że jeżeli Ty kierujesz się w swoim życiu kodeksem moralnym to inni też będą. Nie będą.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.