Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Voqlsky

Dziękuję za ...

Polecane posty

Dziękuję za:  

Forum! jedyne miejsce w galaktyce do którego zaglądam co dzień 

za to że żyje 

MOC - The force is with you, young Skywalker

Świeżą kawę z imbryka moka (właśnie się sztacham i odpływam do Valhalli )B)

Edytowano przez Voqlsky

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez life.begginer
      Witam,

W tym temacie chciałbym się po prostu podzielić pewnym spostrzeżeniem i podziękować.

Audycji Marka słucham od około roku. Już od dłuższego czasu zauważam jak mocno te audycje mnie zmieniają. Na przestrzeni tego czasu stałem się o wiele pewniejszy siebie, nauczyłem się z uśmiechem prowadzić konwersacje (to dzieje się już niemal automatycznie), poza tym jestem weselszy, jakby to nie brzmiało :D, a także spokojniejszy "na duchu". 

Po słuchaniu audycji, zazwyczaj czuję się spokojniej, pewniej, mam świadomość tego co muszę zrobić, tego żeby się za wiele nie przejmować (po audycjach o hejterach, ten entuzjazm jest oczywiście trochę mniejszy :D). To co zauważyłem to to, że mogę słuchać danej audycji, co zazwyczaj jest dosyć uspakajające, ale najważniejsze są zawsze jakieś pojedyncze zdania. Czasem mam tak że słucham ze spokojem, nagle usłyszę coś wartościowego, jakieś spostrzeżenie, przemyślenie, co zazwyczaj wywołuje uśmiech, czasem śmiech. Zdarza się że zatrzymuję film, coby pomyśleć że dana rzecz jest tak oczywista, a nigdy wcześniej nie pomyślałem w ten sposób. 

Podsumowując, stan takiego spokoju utrzymuje się nawet 7 dni w tygodniu, bo w sumie słucham jakichś 80% audycji, więc o systematyczność nie trudno :D. Dzięki Marek za te audycje, naprawdę nie znam drugiego takiego life changera, w postaci kanału na youtube. 

Pozdrawiam
    • Przez Bruxa
      Czy zauważyliście jej dobroczynny wpływ na np. trawienie? Kiedyś w pracy piłam czarną kawę by nie zasnąć, przestałam jak mnie zaczęło troszkę kłuć w sercu od takich praktyk, a wczoraj wypiłam rozpuszczalną po posiłku, w ciągu jakiejś godziny więc pijąc powoli, no i czułam się świetnie i lekko po obiedzie, po którym zwykle czuję się tak sobie. Zamierzam wrócić do kawy i sprawdzić efekty, oczywiście pijąc w ten sam sposób, po posiłku i wolno popijając.  
    • Przez Pieter
      Czy yerba mate podrażnia jelita,jest prozapalna czy raczej przeciwzapalna ?
      I czy jest jakaś lepsza alternatywa dla kawy,np guarana?

• Przez Voqlsky
      Prześmiewcze filmiki  z polskiej sceny EZO , od Eter TV .

W innym temacie LINK  @Mosze Red opisał Eter TV:

1)

2)

3)

4)

5)

6) Jak ktoś ma 2k-2,5k  to niech przetestuje  

• Przez Qaikwow
      Natrafiłem na wideo w którym kobiety mówią, że warto bić mężczyzn, bo świat się zmienia i to dla ich dobra.

A tu  główna perełka:

https://mobile.twitter.com/batmar14/status/972357739606396928/video/1

"Jak się męża nie bije to mu wątroba gnije"

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.