Skocz do zawartości

Warszawa - podryw


Rekomendowane odpowiedzi

Na przywitanie w odpowiednim dziale i wstawienie avataru masz czas 24h.

Proponuje również zapoznać się z regulaminem forum.

Możesz niemiło zdziwić się jak wychaczysz bana nie stosując sie do wytycznych.

 

Co do tematu nowy random internetowy proponuje wypady na miasto co zalatuje trollem lub prowokacją.

Wpierw ludzie muszą cię poznać, wyrobić sobie zdanie.

 

PS. Jako świeżak zakładasz tematy w świeżakowni.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JohnBonGIovi napisał:

Panowie, czy byłby ktoś chętny powychodzić w Warszawie wieczorami do barów / klubów na .... mówiąc wprost podryw ;) ? Przy okazji, napić się piwka / drinka odwiedzić fajne miejsca z dobrą muzyka, w tym na żywo. Albo na jakieś stand - up'y ;)

 

Nie wiem czemu jak to czytałem, to przypomniał mi się taki suchar:

 

W cyrku treser zwierząt, opowiada jak za chwilę wykona numer wieczoru....włoży swego penisa w paszczę krokodyla. Publika zamarła w oczekiwaniu. Światła na scenę, gość ściąga naszki i wkłada swego przyjaciela w paszczę krokodyla.

Krokodyl zaś zatrzasną paszczę i ani myśli żeby ją otworzyć. Treser ma twarz całą w grymasie bólu, ale próbuje zachować powagę. Mija chwila, nic nie pomaga, więc zaczyna napier**ć krokodyla pałką po głowie. W końcu przyniosło to efekt i krokodyl otworzył paszczę.

Treser chcąc ratować nieudany numer, zwraca się do publiczności:

"Może ktoś z Państwa chce spróbować"?

Odzywa się starowinka z 2 rzędu: "Ja to bym i chciała spróbować, ale gdyby mnie Pan tą pałką tak nie napierdzielał"

 

 

Może się czepiam, ale komunikat z posta był trochę niejasny 😉 

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

PS. Jako świeżak zakładasz tematy w świeżakowni.

Jako świeżak będziesz na odstawce. Na bajerę podklepujesz do starszych użytkowników. Przez pierwszy tydzień udzielasz się we wszystkich najpopularniejszych tematach, zobaczymy czy nikt nie będzie Ci jechał po rajtach :)

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chcni napisał:

Jako świeżak będziesz na odstawce. Na bajerę podklepujesz do starszych użytkowników. Przez pierwszy tydzień udzielasz się we wszystkich najpopularniejszych tematach, zobaczymy czy nikt nie będzie Ci jechał po rajtach :)

 

Za skargi do moderacji od razu ch... w d.... 😊

  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Chcni napisał:

Jako świeżak będziesz na odstawce. Na bajerę podklepujesz do starszych użytkowników. Przez pierwszy tydzień udzielasz się we wszystkich najpopularniejszych tematach, zobaczymy czy nikt nie będzie Ci jechał po rajtach :)

Hahaha 🤣🤣🤣 mistrz! 

Świeżak, wskoczysz do mnie pod kołderkę,  na bajerke??

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, spacemarine napisał:

Na roksie skuteczność podrywu 100% i wychodzi czasem taniej niż drinki, obiadki i stracony czas :D


Naukowo udowodnione jest, że można mieć miłość za darmo i za pieniądze, udowodnione zostało również, że miłość za darmo w ostatecznym rozrachunku wychodzi jednak drożej niż ta za pieniądze 😂

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kacperski napisał:


Naukowo udowodnione jest, że można mieć miłość za darmo i za pieniądze, udowodnione zostało również, że miłość za darmo w ostatecznym rozrachunku wychodzi jednak drożej niż ta za pieniądze 😂

 

Bo to co za darmo zwykle kosztuje najdrożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Zawiodłem się. Nikt do mnie nie podszedł. Łudziłem się że może @SamiecGamma cyknie mi fotkę z przyczajki, nawet specjalnie w tym celu nosiłem torbę koleżance a tu nic. Ehh

 

Zmartwię Cię, mistrzu: nawet, gdybym Ci cyknął, to byś się nie zorientował. Jako fotograf streetowy (m.in.) potrafię tak podejść, żeby mnie nie zauważyli. To często warunek dobrego zdjęcia w tym gatunku, więc mam praktykę :D

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.