Skocz do zawartości

Dobry eksperyment co naprawdę się podoba ludziom jeśli chodzi o wygląd kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Heh.

 

Kolego, 

Ubierz przeciętną kobietę w kreacje z filmiku, to wiele męskich spojrzeń stałoby się zezem rozbieżnym...

 

Dlaczego wiele marek modowych zatrudnia młode, szczupłe, z ładną buzią modelki? 

Niby ciuchy, ale od lat te same typy urody i sylwetek. 🤓

Sektor bieliźniarski dalej stara się bazować na mniej wychudzonych modelkach (w sensie z konkretną miseczką biustonosza i wymiarami w biodrach).

 

Dalej wiele fasonów ubrań niestety nie pasuje każdej kobiecie. Nawet szczupła, ale niska pani w wielu kreacjach źle wygląda. 

 

Wiem, chodzi o tzw.kobiecy wygląd. 

Jednak na kobiecy wygląd trzeba mieć określoną codzienność. 🤓

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, meghan napisał:

Heh.

 

Kolego, 

Ubierz przeciętną kobietę w kreacje z filmiku, to wiele męskich spojrzeń stałoby się zezem rozbieżnym...

 

Dlaczego wiele marek modowych zatrudnia młode, szczupłe, z ładną buzią modelki? 

Niby ciuchy, ale od lat te same typy urody i sylwetek. 🤓

Sektor bieliźniarski dalej stara się bazować na mniej wychudzonych modelkach (w sensie z konkretną miseczką biustonosza i wymiarami w biodrach).

 

Dalej wiele fasonów ubrań niestety nie pasuje każdej kobiecie. Nawet szczupła, ale niska pani w wielu kreacjach źle wygląda. 

 

Wiem, chodzi o tzw.kobiecy wygląd. 

Jednak na kobiecy wygląd trzeba mieć określoną codzienność. 🤓

Też tak myślę. 

A co do filmiku, to przywodzi mi na myśl film Malena z piękną Belluci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, meghan napisał:

Nawet szczupła, ale niska pani w wielu kreacjach źle wygląda. 

 

Jagna w/na taczce dobrze wygląda zawsze.

TRANSFORMERS to ukryta moc.

 

 

6 minut temu, wielebny93 napisał:

ale ten styl u kobiet ma coś w sobie. 

....mole w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alejandro Sosa

Trendy to też m.in.oznaka statusu finansowego. Jak idziesz za trendami, to znaczy, że Cię stać na to, by wymieniać co rusz garderobę. 🤓

 

O doborze fasonów do poszczególnej sylwetki to osobny temat. 

Jedynie mnie cieszy, że teraz w modzie są printy (głównie kwiaty) i neonowe kolory. Nienawidzę widoku kobiet w czerni od stóp do głów. Wiadomo - czerwień i czerń to seksualne kolory, no ale qrwa, na codzień i każdej babie - no nie!

 

Wczoraj mojej bratowej doradziłam dużo kolorowych ubrań. Nie dosyć, że jest wysoka i szczupła, to w kolorze jeszcze piękniej wygląda. Mój braciszek będzie zadowolony! 💪 Czekam tylko na małego bratanka, czy malusią bratanicę! 😍

Muszę szczęściu dopomóc! 🤗😂 Zaczynam od ubierania bratowej. 🤓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz na poziomie modelki + mocno wyróżniający się strój i kapelusz... nic dziwnego, że ktoś się patrzy.

Tylko z drugiej strony to nie wiadomo tak na serio. Można nakręcić 6 godzin materiału zdjęciowego, a da się z niego zmontować tylko 30 sekundową przebitkę "gapiących się gości/lasek z krzywą miną", bo na reszcie nie ma nic ciekawego. Magia ekranu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta jest tak ladna, ze niezaleznie co by ubrala to wygladala by dobrze.

 

Przerabialem swego czasu panne, ktora ubierala sie w ten sposob, ale wlasnie nie miala buzi jak modelka, choc znajomi mowili, ze byla ladna. Dla mnie nie byla i nawet jej nie tknalem choc byla mocno zainteresowana. Byla przecietna, szczupla wiec mogla sie podobac, ale brakowalo jej elementu slicznosci, co jest niezbedne u kobiety, aby wzbudzac powszechny zachwyt. Tak, kobieta sliczna jest obiektywnie ladna i bedzie wzbudzac zainteresowanie u kazdego samca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kobiet o siebie nie dba, chodzą w byle jakich strojach, nawet niektórym nie chce się zrobić minimalnego makijażu, no chyba że robią zdjęcia na insta to czasem się postarają, oczywiście nie wszystkie, ale serio mało kobiet wygląda kobieco, wiele ma strój bliższy facetom, ale to moja opinia

Dobrze że idzie ciepło to będzie więcej sukienek na deptakach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie na co panowie zwracają uwagę, tylko ubrała się specyficznie w dodatku wygląda jakby reklamowała filiżanki "bą tą" albo na siłę kreowała się na żonę jakiegoś Ronaldo.

 

Z taką kobietą szczęścia nie zbudujesz zazwyczaj a jak mi nie wierzycie to rzeknijcie owe słowa:

 

 "Kochanie straciłem wszystko i będziemy musieli iść na wynajem od przyszłego miesiąca do dwupokojowego mieszkania oraz jeśli dobrze pójdzie wyjdę na zero za trzy lata."

Jej uczucie przeminie tak szybko i rozpłynie się w powietrzu wraz z ową damą niczym pierd w polu.

 

Zresztą jaka ponadczasowa elegancja? W ustach ma cyjanek chlorowodoru co jest oznaką naszych czasów. 

Z takim typem kobiet ponadczasowe to są jedynie problemy. Obiektywnie jest atrakcyjna, piękna, elegancka tyle, że dla mnie prywatnie elegancka kobieta to kobieta z pięknymi cechami charakteru, kobieca. Owy typ kobiet nosi na twarzy i w aurze dumę, arogancję, niedostępność, poczucie wyższości i generalnie zestaw dla mnie prywatnie nieatrakcyjnych.
 

Warto dodać, że dla mnie kobieca ponadczasowość i jej elegancja oraz piękno jakby to określić - ma inne znaczenie w szatanowym słowniku i tyle.

 

Pozdro.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta jest bardzo ładna. Twarz na poziomie 8/10 albo nawet 9/10, więc już samo to daje efekt. Do tego świetny makijaż i strój. Ona nawet w dresach byłaby ładna. Niech zrobią taki sam eksperyment, ale z przeciętną kobietą. Wtedy będzie jedynie "ciekawostką". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to dajmy takiego pana pijącego kawę czy drugiego poniżej.

 

Gwarantuję, że ludzie przechodzący również by rzucali spojrzenia, w tym owe panie. A przecież chociażby ten na 1 zdjęciu jakoś wybitnie przystojny nie jest.

Zwyczajnie ludzie patrzą na ubiór, który wyróżnił tą laskę i tak ona jest atrakcyjna co nie oznacza, że jest zaraz ponadczasowa. Ponadczasowe to są cechy kobiet, które sumują kobietę jako atrakcyjną czy też nie. 

 

Gdyby tą panią ubrać w kobiece cechy zamiast bycia laską, którą "wyżej sra niż dupę ma" to mógłbym się zgodzić. 

W dużym skrócie dla mnie ponad czasowe to są cechy kobiece, a nie moda która się zmienia. Z drugiej strony ponadczasowe są również zachowania, którymi tacy ludzi epatują jakby poczucie wyższości czy arogancja/duma. Widywałem takie kobiety nie raz, podobnie ubrane z tą ich grą i taką manierą. Mogłaby być taka kobieta ubrana w najlepsze i najdroższe oraz ponadczasowe ubrania ale jeśli nie miała kobiecości to dla mnie nie była atrakcyjna. Jednak jak pisałem, ja mam inny słownik na atrakcyjność i sama fizyczność oraz ubrania to dla mnie daleko za mało. Mnie pociąga co innego zwyczajnie a kobiety tego typu bardzo często nie mają wabika, który by mnie prywatnie kręcił. No ale najważniejsze, że reptilanie/bóg/kosmici/natura tak wszystko skonstruowała, że każdemu może podobać się co innego i wszyscy będą szczęśliwi.

 

(Dla mnie "wygląd kobiety" oraz ubranie to nade wszystko to co ma w środku.) 

Wiem, że trochę nie na temat ale wrzuciłem bo jest zgoła o czym innym ale tak często się ignoruje wygląd kobiet wewnętrznie, że aż mnie podkorciło by coś tu nagryzmolić.

4480.jpg?width=1200&height=900&quality=8

 

Albo takiego:

 

bespoke-morning-suit-prince-of-wales-blu

 

By nie być gołosłownym to znalazłem na szybko 1 lepsze video, gdzie moim zdaniem ta kobieta w moim wypadku byłaby znacznie bardziej atrakcyjna i to na nią bym zwrócił uwagę.

Zwracam uwagę na jej twarz i co z niej promieniuje a nie ubranie. W dupie mam ubranie, zresztą ubranie kobiecie jest tylko potrzebne do tego by je ściągnąć :D 

 

Kobiecość jest ponadczasowa i atrakcyjna. Ubrania to tylko dodatek do tego co jest w środku w kobiecie jak mnie.

Można być skromnie ubranym i pełnym wdzięku i eleganci co za tym idzie stać się ponad czasowym ale według mnie realna i prawdziwa ponad czasowość istnieje z poziomu wewnętrznego. Wiele kobiet zwyczajnie pudruje nosek, ubiera się szykownie zapominając o tym czego nie widać.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki i dobrze dobrany strój dodatkowo podkreśla jej urodę i kobiecą sylwetkę. Spojrzenia kiepsko ubranych Grażyn i Januszy wokół, pokazują jak kobiety i mężczyźni opuścili się w sposobie ubierania oraz sylwetkach przez ostatnie kilkadziesiąt lat. 

actor-Charles-Bronson.jpg 26604_smallPicture_1.jpg

 

3269217-Marianna-Zydek-spaceruje-z-psem-two-fat-women-walking-on-town-street-bac fat-lady-eating-pizza-in-the-street-obes

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta jest ubrana bardzo dobrze. To są ciuchy za setki euro, mało którą przeciętną zjadaczkę chleba byłoby stać. Oprócz jakości zwraca uwagę prostota ubrań, a to się zawsze sprawdza.

 

15 godzin temu, meghan napisał:

Jednak na kobiecy wygląd trzeba mieć określoną codzienność. 🤓

Masz sporo racji. Kiedy miałam własną DG wszędzie się musiałam spieszyć, ubierałam wtedy zazwyczaj wygodne ubrania. Jakis czas temu wygrałam konkurs na publiczne stanowisko i teraz do pracy powinnam nosić się w miarę elegancko. Przy tym lubię nonszalancki styl jak łączenie jeansu i marynarki  z prostym topem, materiały naturalne, dobrej jakości. Na pewno mam więcej czasu żeby zadbać o siebie. Sporo też pomogło zrzucenie nadwagi na keto. W okolicach 57-58 kg. w rozmiar 36 spokojnie się wchodzi, ubrania dobrze leżą, więc fajna jest zabawa modą, zwłaszcza gdy wcześniej zabiegana źle się czułam w czymkolwiek.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Morfeusz napisał:

Elegancki i dobrze dobrany strój dodatkowo podkreśla jej urodę i kobiecą sylwetkę.

Najprawdziwsza prawda. 

Cytat

Spojrzenia kiepsko ubranych Grażyn i Januszy wokół, pokazują jak kobiety i mężczyźni opuścili się w sposobie ubierania oraz sylwetkach przez ostatnie kilkadziesiąt lat. 

Na co dowodem są fotki przedstawiające kobiety o zawodzie żona sprzed n lat w kontrze do kobiet współczesnych które z reguły zapierdalają. 

 

Czemu nie ma fot kobiet z fabryk czy chłopek?  Albo współczesnych instamodelek? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachwycona. Piękna i kobieca. Choć tak, to prawdopodobnie modelka zerkając z twarzy.

 

W dniu 31.03.2023 o 18:08, meghan napisał:

Dalej wiele fasonów ubrań niestety nie pasuje każdej kobiecie. Nawet szczupła, ale niska pani w wielu kreacjach źle wygląda. 

 

To fakt, ALE.. PODJĘŁABYM WYZWANIE XD

 

W dniu 31.03.2023 o 18:08, meghan napisał:

Wiem, chodzi o tzw.kobiecy wygląd. 

Jednak na kobiecy wygląd trzeba mieć określoną codzienność. 🤓

Do 1h dziennie maksymalnie, gdy mówimy o naprawdę wysokim poziomie. Makijaż to 5-15 min. Włosy też około 10 min. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii mody cieszę się, że jest różnorodność. Fajnie, że jedni preferują kapelusze, a inni krótkie spodenki lub dres.

 

Jeżeli jest schludnie, to wszystko ujdzie. Nawet jeżeli pani jest bardziej rozebrana niż ubrana, to też może wyglądać z klasą. Oczywiście wiele zależy od kontekstu.

 

A dziewuchy najbardziej lubię w wydaniu bez mejkapu. 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to żaden eksperyment, prędzej nagrywki do jakieś reklamy. Baba siedzi na środku deptaku, a w około niej ganiają ludzie z kamerami i aparatami. Przechodzący ludzie zwracają uwagę nie tyle na kobietę co na całą otoczkę.

 

W dniu 31.03.2023 o 19:50, SzatanK napisał:

Z takim typem kobiet ponadczasowe to są jedynie problemy.

Seks z takimi też jest całkiem spoczko ;)

 

W dniu 31.03.2023 o 19:50, SzatanK napisał:

Obiektywnie jest atrakcyjna, piękna, elegancka tyle, że dla mnie prywatnie elegancka kobieta to kobieta z pięknymi cechami charakteru, kobieca. Owy typ kobiet nosi na twarzy i w aurze dumę, arogancję, niedostępność, poczucie wyższości i generalnie zestaw dla mnie prywatnie nieatrakcyjnych.

Bardzo generalizujesz. Akurat najlepsze laski to te najładniejsze (najładniejsze ≠ porobione) z dobrych, bogatych domów. Z nimi jest najmniej problemów. Trust me bro.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Dobry eksperyment co naprawdę się podoba ludziom jeśli chodzi o wygląd kobiet
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.