Skocz do zawartości

Gruby facet 1/10 gruba kobieta 10/10


Rekomendowane odpowiedzi

Bluźnisz. Przecież grubas to facet. Kobieta jest „ciałopozytywna”.

Tak samo niski facet to kurdupel niegodny spojrzenia księżniczek. Niska kobieta jest po prostu drobna, a poza tym jej wzrost liczy się plus wysokie obcasy, więc niskich kobiet nie ma. I tak właśnie tworzy się nową kulturę stosunków damsko - męskich. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ta gówniara to idiotka - to znaczy że KAŻDA kobieta kilkanaście milionów jest taka jak ta grubcia z nagrania? XD.

 

ps. zabawne jak się sfrustrowała jak pokazał jaką jest idiotką XD... coś ala z tą grą w szachy z gołębiem XD XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to od jakiegoś czasu w mediach promuje się otyłe kobiety. Nie mówię już o walorach estetycznych, ale przecież lekarze i dietetycy powinni się temu sprzeciwiać, bo otyłość w większości przypadków wynika z niezdrowego stylu życia. I teraz o ile taka otyła kobieta może postarać się i zeszczupleć, to niski facet nie urośnie. Dlaczego więc nie promuje się związków niskich facetów z wyższymi kobietami?  

Edytowane przez Kleofas
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Współczesna lewica, feminizm i cały ten "postęp" to jedna wielka obłuda.

 

- jak śmiesz mnie oceniać!!!! Ale ja to chcę przystojnego, 190 cm i żeby zarabiał 300 tyś rocznie. 🤣

 

edit:

grubancypantki taaaaaa.

Ciekawe czy lekarze też ich nie akceptują?

https://www.hsph.harvard.edu/obesity-prevention-source/obesity-consequences/health-effects/

 

;)

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ciekawe, czy w stanach puszczają jeszcze w tv powtórki "Świata według Bundych", bo Al toczył z grubymi babmi w obuwniczym epickie pojedynki słowne jakich świat nie widział i zastanawiam się, czy

jeszcze może się ten serial pojawiać w przestrzeni publicznej bez problemów heh.

 

10 minut temu, BumTrarara napisał:

edit:

grubancypantki taaaaaa.

Ciekawe czy lekarze też ich nie akceptują?

 

Lekarze to fatfobicy i patriarchalni faszyści. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał:

A kto Wam każe brać te dziunie,  śmiejcie się z tego :)

Tyle tylko, że to niebezpieczna moda. Zamiast tłumaczyć, że otyłość wcale nie jest ładna a do tego jest zagrożeniem dla życia i zdrowia to media promują takiego raka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleofas napisał:

Tyle tylko, że to niebezpieczna moda.

Może o to właśnie chodzi... Potyją, pochorują się, poumierają... ludzi mniej, emerytur płacić nie trzeba...szekle muszą się zgadzać Rozenzweig...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleofas napisał:

Bluźnisz. Przecież grubas to facet. Kobieta jest „ciałopozytywna”.

Tak samo niski facet to kurdupel niegodny spojrzenia księżniczek. Niska kobieta jest po prostu drobna, a poza tym jej wzrost liczy się plus wysokie obcasy, więc niskich kobiet nie ma. I tak właśnie tworzy się nową kulturę stosunków damsko - męskich. 

Nie mając pojęcia, o tym jak wygląda rzeczywistość, to po prostu pierdolisz bez sensu! 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

No dobra, ta gówniara to idiotka - to znaczy że KAŻDA kobieta kilkanaście milionów jest taka jak ta grubcia z nagrania? XD.

 

ps. zabawne jak się sfrustrowała jak pokazał jaką jest idiotką XD... coś ala z tą grą w szachy z gołębiem XD XD.

K O B I E T A = E.M.O.C.J.E!!! Nie ma znaczenia, czy ma 5,10,15, czy 80 lat! 

 

To, co widzisz, na codzień, to PROGRAMOWANIE SPOŁECZNE! 

 

Prościej się nie da..., OTÓŻ! JAK JESTEŚ N.U.D.N.Y, to nikt Cię nie lubi, bo nie dajesz EMOCJI!!! Żadnych! 

 

Jak coś "fajnego" robisz, choćby to był jakikolwiek sport, zwykły RUCH, to od razu jesteś bardziej widoczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spacemarine napisał:

A kto Wam każe brać te dziunie,  śmiejcie się z tego

żebyś się nie zdziwił jak w 2025 - za niezgodzenie się na randkę/odrzucenie matcha/nie odpisanie na PW od grubaski będzie wyrok ;) za fatofobię i mowę nienawiści.

 

 

Takie to mają pomysły. Kapitan państwo na ratunek, już nawet nie pozew cywilny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, baboczysko napisał:

Jak coś "fajnego" robisz, choćby to był jakikolwiek sport, zwykły RUCH, to od razu jesteś bardziej widoczny!

Idąc twoją logiką:

Palę sporty kupione w kiosku ruchu.

 

Nie ma to jak ga-dać  z daltonistą o impresji.

Na dworcu gościu bez nóg daje bagaż typowi bez rąk: masz potrzymaj walizkę ja pójdę po bilety.

:)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś dziewczynę 193-194 cm jakoś tak, sam mam ponad 190 cm lekko. U niej wszystko to się rozkładało całkiem fajnie, ale jak na mnie usiadła raz to mało nie zszedłem. Byłby news umarł, bo nie wytrzymał piękna kobiecego ciała. To było lata, lata temu. Jeszcze ją dla beki pytałem, czy nie przeszkadza jej niższy od niej facio 😆 Strasznie mnie to bawiło.

 

Zadziwiające, jak idea "ciałopozytywności" idzie w najgorsza patologię, a nie sport, aktywność, społeczeństwo fitness zdrowe fizycznie oraz psychicznie. Jak można miłe pojęcie zamienić w horror i dalszy postęp schorzeń sercowo - naczyniowych, na które przecież schodzi największa część ludzkiej populacji, nie na jakieś nowotwory i tak dalej, tylko na krążenie, serce, ciśnienie niezdiagnozowane i tak dalej.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BumTrarara napisał:

żebyś się nie zdziwił jak w 2025 - za niezgodzenie się na randkę/odrzucenie matcha/nie odpisanie na PW od grubaski będzie wyrok ;) za fatofobię i mowę nienawiści.

 

 

Takie to mają pomysły. Kapitan państwo na ratunek, już nawet nie pozew cywilny.

 

Bo to kolejna odsłona maksymalnego odseparowania kobiet od mężczyzn, najpierw zniszczyli koncepcję rodziny, teraz wogóle interakcji jakiejkolwiek, na koniec uzbroją kobiety by zabijały mężczyzn? W sumie fałszywe oskarżenia ciężkiego kalibru przy rozwodzie to dla wielu wyrok w więzieniu, w sumie to już się dzieje. No to chyba oto chodzi, a pasożytują na tym corpo i państwo bo te dwie instytucje stają się zastępczym mężem dla Pań, a mężczyźni o dziwo w podatkach na to łożą

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kleofas napisał:

Nie mówię już o walorach estetycznych, ale przecież lekarze i dietetycy powinni się temu sprzeciwiać, bo otyłość w większości przypadków wynika z niezdrowego stylu życia.

 

Wiesz ile później będzie można zarobić kasy na lekach, operacjach itp. :).

 

Sam mam uskładane pieniądze na "maszynkę" do usuwaniu tatuaży. To będzie kiedyś żyła złota :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kleofas napisał:

A tak na poważnie to od jakiegoś czasu w mediach promuje się otyłe kobiety. Nie mówię już o walorach estetycznych, ale przecież lekarze i dietetycy powinni się temu sprzeciwiać, bo otyłość w większości przypadków wynika z niezdrowego stylu życia. I teraz o ile taka otyła kobieta może postarać się i zeszczupleć, to niski facet nie urośnie. Dlaczego więc nie promuje się związków niskich facetów z wyższymi kobietami?  

Mozna zaobserwowac, ze promuje sie rzeczy, ktore uderzaja w biologie czlowieka. Otylosc oznacza, ze czlowiek jest niezdrowy, dotyka tez sfere psychologiczna, bo otylosc nie jest atrakcyjna. Przelozy to sie na ilosc dzieci w jakims stopniu, bo otyli ludzie maja mniejsza szanse na znalezienie partnera oraz splodzenia/urodzenia dziecka. 

No i: 

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Wiesz ile później będzie można zarobić kasy na lekach, operacjach itp. :).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.