Skocz do zawartości

Ważne! Błagam o pomoc, mam tylko godzinę na podjęcie tej decyzji!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko, bo piszę ze szpitala, przepraszam z góry za błędy, ale trzęsą mi się ręce z nerwów i nie trafiam w smartfonowe literki.

 

Bawiłem się kątówką, chciałem uciąć śrubę którą oparłem o siedzisko krzesła. Akurat byłem nagi po kąpieli i Brajan na mnie skoczył. Przestraszyłem się i kątówka no po prostu obcięła mi przyrodzenie. Tamowanie krwi, karetka, morfina, standard.

 

Lekarz dał mi godzinę na podjęcie decyzji - mają do przyszycia penis, ale problem w tym, że jest on pobrany od czarnoskórego motocyklisty (nie wyrobił się na zakręcie) i ma 32 centymetry. Mam do wyboru to albo rurka do sikania. Niestety nie mogą przyszyć mi mojego, gdyż Brajan gdzieś z nim pobiegł i nie mogliśmy go znaleźć. Biegałem z ratownikami medycznymi po krzakach nagi, ale kot się z nami bawił, a na końcu chyba go połknął. I po tej morfinie przeciwbólowej wybiegłem też nagi na ulicę, ale mnie szybko złapali.

 

To jaką decyzję podjąć? Jestem załamany, jak to będzie wyglądało, ja biały a tu na dole na czarno? Co mam zrobić???

  • Haha 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz za 150 USD doszywają w Turcji czarne kutangi jak się weźmie wszczepy włosów w pakiecie.

Nawet doszyją na czole! Fakt, trochę głupio to wygląda na białasie i tym z zezem widok zasłania.

Ale wyobrażasz sobie jednocześnie minetkę z bolcowaniem?

Tyle że trzeba w MPK w czapce jeździć. Inaczej babcie w moherach zajebią Cię torebkami z selerem i marchewką w środku jako namiestnika szatana.

:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam do Ciebie oddział Grażynek - gdzie diabeł nie może tam je pośle. Znajdą nie tylko rodzinnego członka, ale twojego czarnoskórego syna (o którymś już chyba zapomniałeś ale nic się nie bój). Przetestują czy wszystko z nim ok (bo wzrost wydaje się ok) i wrócą z info. Wytrzymaj!

 

@Imiennik

Łysy z RadioSamiec 😎

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Lekarz dał mi godzinę na podjęcie decyzji - mają do przyszycia penis, ale problem w tym, że jest on pobrany od czarnoskórego motocyklisty (nie wyrobił się na zakręcie) i ma 32 centymetry.

 

Brać murzyńską knagę a resztę się dorobi ;).

 

Prowokacja reportera "Gazety Wyborczej". Poszedł na Marsz ...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał:

Ale teraz za 150 USD doszywają w Turcji czarne kutangi jak się weźmie wszczepy włosów w pakiecie.

Kilka dni temu czytałem o polskiej influencerce, która poleciała do Turcji dokonać wszczepienia implantów do tyłka. W efekcie wdało się ostre zakażenie i z ropiejącą dupą trafiła do szpitala. Nie ryzykowałbym więc eksperymentów z tureckim prąciem 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.