Skocz do zawartości

Mówcie co chcecie to jest nienormalne. Zaproponowano gażę Messiemu 400 milionów euro za rok gry w piłkę!


Rekomendowane odpowiedzi

Chuj z Messim.

 

Zamienili Kidawę-Błońską na Trzaskowskiego, spełnia się najgorszy sen, w którym będę zmuszony gwałtem do zagłosowania na pis.

 

A co do tematu to płaczesz jak socjalista bo nikt ci tyle nie da (i znowu, żeby przypodobać się kobietom, nie bez powodu założone w rezerwacie)

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek:)

Gdzie indziej jakaś laska zarobiła właśnie czyjaś roczna wypłatę za machanie dupą 

Są priorytety i prioryteciki. 

W Polsce gdzie wszyscy narzekają na bycie montownia, jedna z niewielu  okazji do inwestycji w R&D została przepierdolona na  kawalerki i wynajem inwestycyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Gdzieś tam kiedyś liczono, że styl życia Jamesa Bonda to ok. 100 tys. EUR miesięcznie. Starczyłoby na 400 lat prawie. 🤔 I to przy założeniu, że nic nie inwestujesz. 

 

Przypominam że Mike Tyson jednej ze swoich żon kupił wannę ze złota za okrągłe dwa miliony "papieru". A u was jak tam kabina prysznicowa z promocji w Castoramie? :).

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później słyszymy coraz więcej informacji o depresji wśród dzieciaków, młodzieży i o ich samobójstwach. Którzy zachłysną się życiem swoich ,,idoli” obserwując ich w internecie a w życiu realnym okazuje się, że średnia krajowa to pare tysięcy na miesiąc, które musi im wystarczyć. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

A później słyszymy coraz więcej informacji o depresji wśród dzieciaków, młodzieży i o ich samobójstwach. Którzy zachłysną się życiem swoich ,,idoli” obserwując ich w internecie a w życiu realnym okazuje się, że średnia krajowa to pare tysięcy na miesiąc, które musi im wystarczyć. 

 

Naturalna selekcja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanK napisał:

Na nasze to ponad 1.600.000.000 złotych! 🤣 Za kopania w piłkę oferują komuś na tej planecie 1.6kkk złotych!

Zaznaczam to nie osoba, która w pocie czoła próbuje wynaleźć lek na raka, czy narzędzie do teleportacji albo inne magiczne urządzenie do zmienienia i polepszenia naszej rzeczywistości. To osoba, która będzie kopać w piłkę wypchaną powietrzem między słupki :D

 

Tak po pierwsze, to i tak ma już tyle pieniędzy, że to bez różnicy. Coś jak byś miał 20 aut czy 40. Niczego to nie zmienia. Po drugie to jednak koleś jest najlepszy na świecie w tym co robi, a może i w historii tego sportu. Mało komu na tym świecie udaje się wejście na taki poziom. Do tego trzeba pracowitości, talentu, charakteru. Szczerze mówiąc to bardziej mnie oburza, że w dzisiejszych czasach ktoś dostaje duże pieniądze za samo machanie dupą. Dziwisz się, ale żyjemy w takich głupich czasach, że za głupie machanie dupą dostaniesz większe pieniądze niż lekarz. I możemy tu przytaczać całą masę zawodów, które są słabo wynagradzane, mimo że są trudne i bardziej potrzebne niż piłkarz czy youtuber. I nic na to nie poradzimy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

A Julka wypinająca swoje otwory do kamery potrzebuje raptem... Kamery? Po wyzbyciu wstydu to raczej lekka i nie wymagająca praca. A gdzie tu ambicja? To mnie w Julkach kłuje.

Myślę, a jestem tego prawie pewien, że za sukcesem większości tych najpopularniejszych stoją mężczyźni lub pośrednicy zajmujący się na bieżąco edycją, ustawieniami oświetlenia, kamery (to nie jest wcale takie proste), podstawowym scenariuszem (im dłużej siedzi, tym bardziej musi coś gadać, odpisywać, ktoś to musi pewnie lekko moderować, podpowiadać ze względu na ubytek intelektualny aktorki). Trzeba przyjmować praktycznie zawsze, że za sukcesem kobiety stoi jakiś mężczyzna. Może nawet zatrudniony, ale jednak. I tylko niektóre zarabiają. Przecież ktoś wstawiał chyba staty, że tam średnia zarobków to około 100 dolców miesięcznie przy wstawianiu nowego materiału praktycznie codziennie. Gra nie warta świeczki dla wielu, a jednak się w to pchają. Kobiet będzie więcej, ale publika się raczej mocno już nie zmieni. Ten kto tego nie oglądał to na pewno oglądać nie będzie. Takie mam przemyślenia :D Głośno o tym z prostego powodu, bo niektóre faktycznie milionami zarządzają za dupsko, ale to tylko śmietanka podobnie do wszystkich sektorów rozrywkowych. Ile jest zespołów, które wiążą ledwie koniec z końcem, a inne mają całe sale, chociaż mierną jakość? Tak można bez końca. Tylko jakiś mały procent zbiera większość, reszta klepie biedę, ale to ten obraz milionowych zysków za dupsko przyciąga najbardziej. Wiele rzeczy to jednak wał, jak cała historia Bilzeriana, czy jak on tam się nazywał i innych guru. Wał wałem pogania i prawdy się nigdy nie dowiesz, czy to nie zwykły wałowy marketing, żeby tylko nabijać nowe dupy na fatamorganę zarobków.

 

Moja kumpela miała ogromny problem z usunięciem jednego zdjęcia z neta w całości, które lata temu zrobiła w pewnym konkursie i udostępniła. I zdjęcie wpływało na jej karierę dosłownie. Wielkimi siłami, przy wsparciu różnych specjalistów udało się to zrobić, czyli usunąć jedno zdjęcie w całości z neta xD Pierdoliła się z tym chyba rok zanim dostała potwierdzenia od adminów i tak dalej. Wszystko szło formalnie. Jedno kurwa zdjęcie. A takie Panie wchodzące do tego świata nie wrócą już do życia zawodowego normalnego, oj nie. To gra za wszystko, all in.

Edytowane przez mac
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Szejkom zabroni? dają tyle bo mogą, bo stać ich, bo to dla nich grosze.

Skoro na nim zarobią znacznie więcej a te 400 baniek szybko się zwróci.

Pamiętaj @SzatanK to ile zysku przyniesiesz swojemu szefowi zależy od tego ile będziesz zarabiał.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Moja kumpela miała ogromny problem z usunięciem jednego zdjęcia z neta w całości, które lata temu zrobiła w pewnym konkursie i udostępniła. I zdjęcie wpływało na jej karierę dosłownie. Wielkimi siłami, przy wsparciu różnych specjalistów udało się to zrobić, czyli usunąć jedno zdjęcie w całości z neta xD Pierdoliła się z tym chyba rok zanim dostała potwierdzenia od adminów i tak dalej. Wszystko szło formalnie. Jedno kurwa zdjęcie. A takie Panie wchodzące do tego świata nie wrócą już do życia zawodowego normalnego, oj nie. To gra za wszystko, all in.

 

Oj duzo takich sytuacji jest... najlepsze ze zainteresowani pojecia o tym nie maja... jakies pary zyjace z dymania sie live za zetony... bedzie smiesznie za pare lat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alejandro Sosa napisał:

 

Oj duzo takich sytuacji jest... najlepsze ze zainteresowani pojecia o tym nie maja... jakies pary zyjace z dymania sie live za zetony... bedzie smiesznie za pare lat :D 

Jak chcesz pracować z ludźmi kiedykolwiek no to koniec. Teraz każdy każdego sprawdza od razu, czy jest gdzieś w mediach. A to problem większy niż się wydaje. Byłem w szoku, jak ona mi zaczęła opowiadać, jakie to ma konsekwencje. W jednej robocie była na granicy zwolnienia i w sumie później się sama zwolniła przez to. Ludzie nie dawali spokoju i ciągle komentowali. A to nie była żadna sesja erotyczna, tylko bardziej stylizowana fotografia. Od tamtej pory dziwią mnie ludzie wstawiający cokolwiek na FB, zdjęcia, komentarze i tak dalej xD Przecież to wszystko można pobrać, porobić screeny, rozjebać komuś życie dosłownie zawodowe, towarzyskie, całe. Krótka piłka. Generalnie świat przygłupów.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baca1980 napisał:
5 godzin temu, mac napisał:

Chrumka z kiełbaską w ryju.

 

i j.ebie u Janusza za najniższą krajową kwwwwiiiikkk!

 

@mac @Baca1980

Przypomnieliście mi, że parę lat temu wmontowałem kwiki janusza do piosenki siegieńczuka "kiedyś to było", niestety nie spotkałem się z docenieniem mojej wizji artystycznej.

Wrzuciłem wav jako ciekawostkę na jakiś hosting, nie trzeba ściągać z tego co widzę:

 

https://files.fm/u/34c9bwg6c#/view/4t6bn3xue

 

Chyba taki link, tylko po kliknięciu play może parę sekund być zanim zakoczy.

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się @SzatanK, ale dla mnie Messi to profesor, to maszyna.

Lubię go. Gość czyta grę, rozgrywa po mistrzowsku. Dowodzi, rozgrywa, strzela. Prowadzi drużynę.

 

Messi, ależ zgranie :)

 

Ech, to było meczycho

A pieniądze? To tylko pocięta gazeta. Niech ma, niech wydaje, niech je puszcza w obieg.

 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.