Skocz do zawartości

Artykuł: 30-latka szuka chłopaka ze zdjęcia


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś artykuł w temacie ONS bez zabezpieczeń.

 

TLDR: 30-latka i 19-latek nie wymienili się kontaktami, zaciążyła i teraz poszukuje go poprzez media.

 

https://nypost.com/2023/04/06/woman-asks-tiktok-to-find-babys-father-users-say-he-died/

 

wersja PL:

https://www.o2.pl/kobieta/30-latka-szuka-chlopaka-ze-zdjecia-ma-dla-niego-wazna-wiadomosc-6884569426381760a

 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"30-letnia Sarah-Jayne Snow w nocy z 5 na 6 sierpnia 2022 roku spędziła upojne chwile z nieznanym 19-latkiem"

(,,,)

"Dziś 30-latka jest w ostatnim miesiącu ciąży, wie już, że na świecie powita synka. Póki ma jeszcze czas, desperacko szuka 19-latka. Jak zaznacza, nie chce od niego pieniędzy. Nie pragnie też tworzyć z nim związku dla dobra dziecka."

 

Silne, niezależne, wyzwolone... 🤣

i-dont-need-no-man-with-love.gif

 

Nagle się okazało, że 19 letni tatuś potrzebny od zaraz. Nieźle ją ściana przycisnęła. :D

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mogę sama opiekować się moim synem, ale nie chcę, żeby czuł się tak, jakby przegapił informację o tym, kim jest jego ojciec - powiedziała."

 

To chyba ona przegapiła tę informację. Ale się szon tłumaczy, no bo po co myśleć wcześniej. 30 lat ma i nie wie że to kobieta w ciążę zachodzi, nie facet?

 

Aborcja prawna powinna być dostępna wszędzie. Z brakiem rozczeń nie wierzę jej za grosz, kobieta zmienną jest jak to mówią. 

Narazie myśli że frajer sam się odezwie a potem cyk i do sądu. I płać takiemu kurwiskowi więcej niż było w umowie, a umowa była prosta, jednonocna.

Mogła dodać że wcześniej była dziewicą, jak już lecieć to po bandzie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

To po co on jej?

Żeby wziąć ślub i wspólnie wychowywać fasolkę? 😍

 

41 minut temu, Imiennik napisał:

Z brakiem rozczeń nie wierzę jej za grosz, kobieta zmienną jest jak to mówią. 

Narazie myśli że frajer sam się odezwie a potem cyk i do sądu. I płać takiemu kurwiskowi więcej niż było w umowie, a umowa była prosta, jednonocna.

Mogła dodać że wcześniej była dziewicą, jak już lecieć to po bandzie.

Już nie przesadzaj. Gość dokładnie wiedział co robi.

Pukał MILFa po pijaku? Pukał. Założył gumę? No, jak widać nie. Czyli nie miał nic przeciwko złapaniu ADIDASA i zrobieniu bejbika. I Tak powinien się cieszyć, że się tak tanio wymiksuje... przecież to UK, więc już mógłby mieć sprawę o gwałt i pozamiatane. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał:

"Mogę sama opiekować się moim synem, ale nie chcę, żeby czuł się tak, jakby przegapił informację o tym, kim jest jego ojciec - powiedziała."

Przecież wiadomo, że chce go wywabić, żeby się odezwał/przyznał albo ktoś znajomy go wskazał. Tym samym nie powie wprost: chcę, żeby płacił alimenty. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.