Skocz do zawartości

Wymyślony życiorys - pomysły


SolidSnake

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem sobie, że wobec totalnego braku sukcesów z naszymi p0lskimi witaminkami, a mam prawie 32 lata, spróbuję grubszego przekrętu i zacznę udawać obcokrajowca. Takiego zagubionego "stranger in strange land". Szczęśliwie moja karnacja ułatwia mi w tej kwestii start, muszę tylko dopieścić swoje tło. Jak i skąd się pojawiłem w PL, dlaczego tutaj zostałem, kim jest ta kobieta pod 60. z którą mieszkam (no przecież nie może to być moja matka) i czemu przyjęła mnie pod swój dach. Jestem typem przegrywa, który nie ma znajomych więc łatwo będzie uniknąć zdemaskowania przez usłużnych kumpli, ewentualnie musiałbym się przenieść z działaniami parę dzielni dalej i udawać greka (he he) jak jakiegoś spotkam. Sobowtóry i zdarte skóry się zdarzją. Jakieś pomysły? Z moim wyglądem mogę być jakimś Jose albo Giuseppe, raczej nie celowałbym w przybysza z Uzbekistanu, bo cholera wie czy gdzieś nie zostanę nalutowany jako brudas.

 

 

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SolidSnake napisał:

zacznę udawać obcokrajowca.

Jak najbardziej do szybkiego, krótkotrwałego podrywu bo do dłuższej relacji już raczej nie.

@niemlodyjoda pisał wprost, że na portalach niezupełnie jest krajanem.

 

 

4 godziny temu, SolidSnake napisał:

kim jest ta kobieta pod 60. z którą mieszkam (no przecież nie może to być moja matka) i czemu przyjęła mnie pod swój dach.

To już trochę przesada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SolidSnake

 

zajmij się pracą nad sobą a nie waleniem w ch*ja.

 

Poza tym:

 

105605393_1663150387185961_2150301639168936246_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=L3miW2bVvVkAX8V5gMy&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDqkzPMrvEhxfvP-kZIaBHC0NNM4g53khbTyrbvQ7j2lw&oe=645C62FD

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCOADEOgC8quKqQ

 

 

Nie, nie, nie @Brat Jan - ja dla beki kilka razy gadałem z laskami z PL po angielsku na appkach, profil mam na Insta po angielsku, tak samo wszędzie zaznaczam że znam ang i ru ale nie jestem je*nięty żeby wymyślać sobie tożsamość i ściemniać, że jestem obcokrajowcem :) 

 

Po pierwsze - jest cała masa Pań, która szuka zagranicznej przygody (i rozmowa po angielsku klei się zupełnie inaczej niż po polski), po drugie ja celuję w laski spoza PL ale są jakieś granice - nie będę ściemniał żeby zar*chać - trochę szacunku do samego siebie i godności :) 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RealLife napisał:

 

Możesz mówić, że masz w sobie geny Chyngis-Chana. On miał tyle dzieci, że całkiem możliwe że masz te geny. 

Duza bedzie mial teraz konkurecje . Ostatnio wjechalo tu jakies 10 melonow  z genami dzingisow i wciaz naplywa …

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SolidSnake napisał:

Pomyślałem sobie, że wobec totalnego braku sukcesów z naszymi p0lskimi witaminkami, a mam prawie 32 lata, spróbuję grubszego przekrętu i zacznę udawać obcokrajowca.

 

Już było.

Prowokacja reportera "Gazety Wyborczej". Poszedł na Marsz ...

 

 

 

 

5 godzin temu, SolidSnake napisał:

Z moim wyglądem mogę być jakimś Jose albo Giuseppe, raczej nie celowałbym w przybysza z Uzbekistanu,

 

 

Wjazd obywateli Ukrainy do Polski, legalny pobyt i praca – jakie  formalności należy spełnić? - Infor.pl

 

 

Jak się dobrze zakręcisz to z ww. książeczką to i order oreła białego  wychaczysz za bezdurno.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SolidSnake napisał:

muszę tylko dopieścić swoje tło. Jak i skąd się pojawiłem w PL, dlaczego tutaj zostałem, kim jest ta kobieta pod 60. z którą mieszkam (no przecież nie może to być moja matka) i czemu przyjęła mnie pod swój dach.

No no, operacja planowana prawie jak nowy życiorys nielegała na misji operacyjnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.