Skocz do zawartości

Spotkanie z dziewczyną


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu pracuję w takim klubie studenckim. Mnóstwo osób się przewija no i ze swoją współpracowniczka dobrze mi się rozmawia no i ona zaproponowała randkę. Idziemy do restauracji żeby się bliżej poznać. I tu  jest moje pytanie jak zejść na tematy łóżkowe. Czy to jest dobry pomysł aby już na 1 randce zacząć o tym rozmawiać?

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xander99 napisał:

I tu  jest moje pytanie jak zejść na tematy łóżkowe.

Zapytaj o jej byłych, czy robiła z nimi ... Tutaj wstaw jakis anal itp i będzie git. Ewentualnie przy zamawianiu wódki podkręć czy bierze tabletki antykoncepcyjne, bo zapomniałeś gumy.

 

A tak serio, to skoro na pierwszej randce chcesz takie klimaty poruszać, to jaki jest twój finalny zamiar dotyczący tej dziewczyny?

 

Swoją drogą przeważnie co tam sobie zaplanujesz to i tak rozmowy toczą się swoim torem, wychodzi to naturalnie. Jak będziesz cisnął tylko na tematy około łóżkowe to ona wyczuje że coś nie teges. Chyba że sama jest wyposzczona i napalona, to żadne tematy nie będą ja interesować, bierz ją na gondolę i hulaj dusza. 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie posty coraz lepiej pojmuję rozumowanie naszych pań, że ,,prawdziwych mężczyzn już nie ma" i nawet jestem skłonny po części przyznać im rację. 

 

Chłopie o takich rzeczach się nie mówi tylko je robi w wysublimowany sposób, przynajmniej na początku i jeśli nie jest to spotkanie z Roksy czy innego tego typu wynalazku. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się z nią tak ugadaj, żeby wspólnie "polować".

 

Klub studencki to miejsce głębokiego upodlenia wszelniej maści. Jeśli chodzi ci tylko o seks, to prędzej znajdziesz go u bywalczyń. Ogarnięta pracownica zrobi z ciebie swojego cucka. Będziesz siedział w sylwestra i weekendy bez dodatkowej zapłaty, na najgorszym miejscu, z nadzieją, że może pozwoli się pogłaskać po głowie, jak ją kolejny cham rzuci. 

 

Miejsce super by zdobyć umiejętności społeczne, byleś się za długo nie zasiedział, bo kasa i perspektywy zwykle takie sobie. 

 

ps. to randka, wyjście żeby się poznać, czy po prostu płacisz jej za wyżerkę - postaraj się ocenić to obiektywnie. Nie ma co rozpaczać nawet jak cię zrobiła, ale ja bardzo cienko widzę możliwość że będzie z tego coś więcej. Gdyby była chemia to nic nie stoi na przeszkodzie by posunąć się dalej, tym bardzjej w takim miejscu jak klub. 

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gman98 napisał:

 Ja bym od razu nie wyskakiwał z ruchaniem, gdyż nie doświadczony jesteś, to na 99% coś popsujesz. Ty szukasz związku, czy ruchania szybkiego?

Nwm szczerze bardziej mi chodzi o to żeby wyczuć gdyż jak czytam forum jak się chlopak podoba to szybko dziewczyna daje sobie to po sobie poznać jakieś gesty. Np żeby chciała żebym jej wymalował jej kolano.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

ona zaproponowała randkę.

No w Twoim przypadku to i tak sporo. 

 

A tak pierdolileś w innych tematach. 

 

Żenada. 

7 minut temu, xander99 napisał:

Nwm szczerze bardziej mi chodzi o to żeby wyczuć gdyż jak czytam forum jak się chlopak podoba to szybko dziewczyna daje sobie to po sobie poznać jakieś gesty. Np żeby chciała żebym jej wymalował jej kolano.

Z czym do ludzi. 

To ze idzesz z nią na jedzenie nie oznacza, że bedze ruchane. Ty jesteś normalny? 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xander99 napisał:

Witam. Od pewnego czasu pracuję w takim klubie studenckim. Mnóstwo osób się przewija no i ze swoją współpracowniczka dobrze mi się rozmawia no i ona zaproponowała randkę. Idziemy do restauracji żeby się bliżej poznać. I tu  jest moje pytanie jak zejść na tematy łóżkowe. Czy to jest dobry pomysł aby już na 1 randce zacząć o tym rozmawiać?

Nie bierz dupy ze swojej grupy

 

https://racjonalne-oszczedzanie.blogspot.com/2012/02/nie-bierz-dy-z-tej-samej-grupy.html

 

Nie myślisz co ta dziewczyna sobą reprezentuje, jaka jest, tylko od razu "do groty". Dasz się urobić jak szczeniak a potem tylko kłopoty.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xander99 napisał:

. I tu  jest moje pytanie jak zejść na tematy łóżkowe. Czy to jest dobry pomysł aby już na 1 randce zacząć o tym rozmawiać?

Dobre.

Swoją drogą, tak zwartego procesora to ze świecą szukać.

 

Biorąc pod uwagę pewną wolność słowa i twoje debugiwanie 'kleju' w wątkach......ciężko WYODRĘBNIĆ ssmicę która by chciała się z Tobą kopsnąć na szamę.

CzylikX są 2 opcje.

ONA JEST totalnie zdesperowana?!

Potencjalnie tu PALiSZ GŁUPA na 109%.

Sza Cu/n.

 

Tak czy siak odpowiadająć na twoje pytanie.

Tobie chodzi o ESKALACJĘ bliskości/intymności.

Samą gadką o kleju będzie ciężko.

ONA musi mieć obraz w głowie, że to z Tobą robi(bzykando).

Bartosz rozmowę tak aby myśli naprowadzały ją w strefę intymności.

RESZTA jest płatna z wiedzy PUA'sów.

:)

Powodzenia w sklejaniu GOFYRA.

Płyta obornicka. 

 

 

  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @xander99 Skoro kobieta sama ciebie zaprosiła to znaczy, że jej się podobasz. Czyli wstępny etap weryfikacji przeszedłeś lecz to dopiero początek.

Ty jako mężczyzna masz na celu jak najszybsze dostanie się do ciasteczka i tutaj większość polega bo nie wie jak się do tego zabrać lub grają bezpiecznie. 

W randkowaniu chodzi o to by był fan, zabawa, luz do tego nie nastawianie się czy nakładanie sobie presji. 

Nie bój się również naigrywać z kobiety czy nie zgadzać się gdy palnie głupotę. 

I teraz najważniejsze jeżeli chcesz się do niej zbliżyć mówiąc wprost zaruchac to od początku dawaj jej to do zrozumienia poprzez przypadkowy dotyk, aluzje seksualne. Oczywiście sprawdzaj reakcje czy się śmieje, ma maslane oczka, dygocze, czerwieni się czy też cię przypadkowo nie dotyka. 

Zawsze z tyłu głowy miej, że może coś się nie udać bo tak naprawdę tej osoby nie znasz. 

Także testuj, baw się dobrze i zobacz co z tego wyniknie. 

 

PS. Za moich czasów mówiło się wprost czy ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić tylko dzisiejsze Juleczki mogą to całkiem inaczej odebrać😆

 

PS 2. Nie podejmuj tematów o kleju, chorobach, że słabo Ci idzie z kobietami a tym bardziej o historii czy Adolfie bo będzie po ptokach😁

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu to bym poszedł do tej knajpy i normalnie pogadał z nią jak z psiapsiułą, żeby trochę interakcje potrenować, bez żadnej napinki na zakiszenie. Luźna gadka.
 

Ja, jak sobie przypomnę, jak jeszcze miałem zjebany mindset i naczytałem się jakiegoś PUA SRUA, to mnie skręca. Byłem tak nienaturalny, że aż samemu ciężko mi było na to patrzeć. Oczywiście większość akcji popalona w przedbiegach. Żenada. 
 

Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia w randkach, a szczególnie w podkręcaniu atmosfery, to tego nie rób. Przynajmniej nie na tym etapie. 
 

Złapcie wspólne flow, niech gadka się na miękko klei i wyjdziesz na tym znacznie lepiej, niż gdybyś świrował pawiana i starał się na siłę zaruchać.
 

 

Edytowane przez Lethys
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL, @Lethys wy mu Pany dajecie rady takie jak średnio zawasowanemu typowi. A ten typ nie ma nawet jeszcze fundamentów wybudowanych. 

2 godziny temu, xander99 napisał:

Nwm szczerze bardziej mi chodzi o to żeby wyczuć gdyż jak czytam forum jak się chlopak podoba to szybko dziewczyna daje sobie to po sobie poznać jakieś gesty. Np żeby chciała żebym jej wymalował jej kolano.

Oto dowód. Wy tego nie widzicie? Czy nie chcecie widzieć. 

 

Jedyny plus ze idzie i zacznie nabierać doswiadczenia. On to spierdoli koncertowo. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci jedną dobrą radę: zachowuj się tak, jakby ona była jedną ze stu, które chcą się z Tobą umówić, rozumiesz? Nawet jeśli ona jest jedyną, zachowuj się jakby było sto innych! 

Pełen luzik, żarciki, zachowuj się jakby Ci nie zależało i do przodu! Niech po kolejnych spotkaniach wysysa ten klej aż prześcieradło będzie w dupę wchodzić ;)

Edytowane przez wielebny93
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xander99 napisał:

Witam. Od pewnego czasu pracuję w takim klubie studenckim. Mnóstwo osób się przewija no i ze swoją współpracowniczka dobrze mi się rozmawia no i ona zaproponowała randkę. Idziemy do restauracji żeby się bliżej poznać. I tu  jest moje pytanie jak zejść na tematy łóżkowe. Czy to jest dobry pomysł aby już na 1 randce zacząć o tym rozmawiać?

3 driny i pusia mokra. Po co tu się bawić w rozmowy? Co ty erotoman gawędziarz? Laski nie lubią z obcym kolesiem gadać o seksach jak nawet nie złapały za knage 🤣🤣🤣

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.