Skocz do zawartości

Spotkanie z dziewczyną


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wielebny93 napisał:

Dam Ci jedną dobrą radę: zachowuj się tak, jakby ona była jedną ze stu, które chcą się z Tobą umówić, rozumiesz? Nawet jeśli ona jest jedyną, zachowuj się jakby było sto innych! 

Pełen luzik, żarciki, zachowuj się jakby Ci nie zależało i do przodu! Niech po kolejnych spotkaniach wysysa ten klej aż prześcieradło będzie w dupę wchodzić ;)

Dokładnie. 

 

"Seks już był". Ona jest już Twoja. Do tego niech autor wątku buduje bliskość emocjonalną. 

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Alko to chyba najlepszy "otwieracz kobiet"?

 

Alko + budowanie bliskości + dobra bajera (umiejętna). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xander99 napisał:

Np żeby chciała żebym jej wymalował jej kolano.

 

Tak mi się skojarzyło to kolano z tą fotką :D 

 

5Wjk9kpTURBXy82NjVhMDZjNTFjMjg1YTM2N2NiN

 

A tak na serio to chłopie idź z nią na tą randkę, zjedz coś, pobaw się i działaj. To ma wyjść naturalnie.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się jej bezpośrednio, czy lubi się ruchać i czy daje na pierwszej randce. Bo jak nie to marnuje twój cenny czas i niech wypierdala. 

 Potem powiedz jej że idziesz zwalić konia. I jak wrócisz za 20sekund, ma jej nie być.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vodkas85 napisał:

Spytaj się jej bezpośrednio, czy lubi się ruchać i czy daje na pierwszej randce. Bo jak nie to marnuje twój cenny czas i niech wypierdala.

Paradoksalnie to mogłoby zadziałać, oczywiście trzeba by ciut inaczej słownictwo dobrać + wyczuć moment. Zawsze można to obrócić w żart, byleby w ogóle była zainteresowana.

 

Ps. Chyba nawet jakieś tego typu zabawy były na tinderach czy innych tego typu apkach, że gościu cisnął równo laski i one odpisywały i nakręcały się. 

32 minuty temu, Chcni napisał:

Znikąd się nie wzięło powiedzenie "głowa pijana, dupa sprzedana". 

Ha! Pamiętam jak dzisiaj, a było to ze 20 lat temu, jeszcze jak gówniakiem byłem i pracowałem na barze, a gościu z laską przyszedł i pytał o najmocniejsze piwo jakie mamy. Cel był jasny ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spokojnie napisał:

Paradoksalnie to mogłoby zadziałać, oczywiście trzeba by ciut inaczej słownictwo dobrać + wyczuć moment. Zawsze można to obrócić w żart, byleby w ogóle była zainteresowana.

 

 

Tak mogło by zadziałać. Duży poziom wyjebania i luzu u obojga. 

Bez samcowania alfa i z dystansem do sytuacji, jak najbardziej mogło by się udać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xander99 napisał:

 Idziemy do restauracji żeby się bliżej poznać. I tu  jest moje pytanie jak zejść na tematy łóżkowe. Czy to jest dobry pomysł aby już na 1 randce zacząć o tym rozmawiać?

“Ruchasz sie czy trzeba z toba chodzic “ . Wypowiedziane po 3cim drinku bo moze nie zalapac subtelnego dowcipu .

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Chcni napisał:
18 godzin temu, Brat Jan napisał:

Alko to chyba najlepszy "otwieracz kobiet"?

 

Znikąd się nie wzięło powiedzenie "głowa pijana, dupa sprzedana". 

Zapytałem bo może co nowego, lepszego wymyślili.🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.