Skocz do zawartości

"Dziewczyny z Dubaju 2". Blisko 4,5 mln dolarów na polskie prostytutki ?


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, damyrade said:

jak sobie radzicie z potrzebą bliskości/docenienia?

Radzę sobie tak, że wmawiam Pani, że "zacznę ją doceniać" jak - na przykład - obciągnie z połykiem...

A nie, Ty tak na serio?

Tak zwana "potrzeba docenienia" to fajny wynalazek, służący uzależnianiu przyszłych ofiar od świadomych manipulatorów.

"Módl się i dawaj na tacę, a kiedyś zostaniesz doceniony w niebie".

"Oczywiście że się z tobą ożenię, jak oddasz mi dziewictwo".

"Tak, będę cię kochać babciu jak przepiszesz na mnie cały majątek" - alternatywnie "dam ci dupy misiu, jak się ze mną ożenisz bez intercyzy".

 

Tak zwana "potrzeba docenienia" jest przeciwieństwem samodzielności, bo uzależnia decyzje/życie od działań innego człowieka.

 

3 hours ago, thyr said:

kazda by sie sprzedala ( kwestia ceny )

Każdy człowiek by się sprzedał.

Jednak na niektórych, nie ma dość pieniędzy by zapłacić ich cenę.

 

1 hour ago, Baca1980 said:

Ależ pokolenia 2000+ będzie miało prze.jebane :). Powodzenia w szukaniu "żony". :).

Zapomniał wół jak cielęciem był? ;)

Ech, wyjazdy pod namiot, imprezy przy ognisku... nawet pielgrzymki :P Dziś nikt, patrząc na Panią 40-50 lat, nie ma pojęcia co ona wyczyniała w młodości... jak jeszcze wyjazd 50km od domu dawał poczucie anonimowości.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

drobne na waciki dla nich.

 

Wychodzi, że jeden tankowiec ropy to jest hurtowe ruchanie Polek przez dekadę dla jakichś 50 ichnich książąt

Opisane jest Maroko, tam nie mają ropy, a biedę.

Dlatego to aż tak bije po oczach.

Biedne państwo rządzone przez monarchów wysysających ostatni grosz z obywateli na dziwki.

Miliony marokańskich nachodzców idą cały czas przez Hiszpanię do bogatych krajów UE.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Kespert said:

Ech, wyjazdy pod namiot, imprezy przy ognisku... nawet pielgrzymki

Pamiętam, że problem na ogniskach to raczej był brak auta, nie brak chętnych na jakąś akcję. Pielgrzymki, znajomy pracował jako porządkowy na zlotach w Lednicy, wyciąganie młodych pielgrzymów z krzaków to był tam standard ... .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pietryło napisał:

Mam też paru innych znajomych, młode chłopaki po 24-25 lat. Nie są brzydcy, mają kasę, ale nigdy nie mieli dziewczyny. To nie są też typy że za cipą polecą wszędzie, ale np. z jednym gadam i mi mówi "chuj tam, będę sam".

Ja jestem po długim związku (9 lat) i trochę nawet zazdroszczę moim znajomym singlom, co nigdy dziewczyny nie mieli :D Przynajmniej się skupili na sobie i się nauczyli żyć samemu. Wiem, że to paradoksalnie brzmi, ale ciężej się spada z siodło niż na nie nigdy nie wchodzi.

Teraz mam trochę konflikt wewnętrzny, bo z jednej strony odciąłbym się od babonów (przynajmniej na jakiś czas), bo:

1. Z tego co piszecie i z własnych obserwacji wiem, że czeka mnie więcej rozczarowania niż sukcesów i przyjemności. Poza tym kobiety oprócz tzipy za dużo nie oferują.

2. Byłem już w LTR i tam też nie ma miodu.

3. Mam duużo rzeczy do przepracowania i punktów expa do SMV do wbicia.

 

Z drugiej strony:

1. Potrzebuję rozmowy, flirtu, zeby nie zardzewieć.

2. Uzależniłem się od narkotyku i ciężko znoszę samotność (ale to mam nadzieję z czasem się zmieni).

 

Jak patrzę, co napisałem to chyba znalezienie FwB > jednorazówki w klubach > divy by mnie satysfakcjonowało w takiej kolejności pod względem na trudność.

+ maxxowanie SMV głównie dla siebie, żebym mógł korzystać z życia :)

 

18 minut temu, Pietryło napisał:

na poziomie emocjonalnym kurwica mnie strzela czasem

tak samo mam ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Patton napisał:

Jakoś mnie to nie dziwi.

 

Mnie też.

 

Swego czasu na filmy jak Wołyń, o Witoldzie Pileckim czy żołnierzach antykomunistycznego podziemia uwaga bo tylko z nazwy "polski instytut filmowy" nie dał ani grosza.

Mało tego władza nie pozwalała na realizacje tych projektów utrudniając życie twórcom.

Z własnych środków twórców lub darowizn od ludzi te filmy mogły w ogóle powstać i ujrzeć światło dzienne, w kinach natomiast albo tych filmów nie było albo gdzie nie gdzie

były puszczane o godzinach gdzie była najgorsza frekwencja.

 

Natomiast na filmy takie jak Wałęsa, Obława, Pokłosie czy Orlęta Lwowskie to kasa jest i to jaka.

Teraz rozumiesz o co tutaj chodzi.

Prawdę trzeba tuszować, zakłamywać a ludziom pokazywać demoralizacje.

 

Dziewczyny z Dubaju 2 to promowanie kurestwa ciąg dalszy gdzie p0lki zagrały role życia już w pierwszej części.

I to ma być kultura, na którą idą potężne środki również od podatników?

Nie wierzę, że polski instytut filmowy nie sypnie mamona skoro mogą zarobić.

Pierwsza część już przyniosła rekordową frekwencje i zyski.

 

No cóż żyjemy w świecie klaunów gdzie promuje się i nagradza zło.

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze są najpikniejsze, należy im się :)

8 godzin temu, Baca1980 napisał:

Jeden z komentarzy:).

 

Przez takiego szwejka potem dziwki nie wiedza ile brac w warszawie. Ostatnio jedna zarzadała 12 tysi euro za cała noc. Powiedziałem jej ze za te pieniadze to studentka bedzie ciagnąć cały miesiac

 

:).

 

No i jak by nie patrzeć to przynajmniej znalazły swojego szejka (i to nie tego w maku :).

To jeszcze nic, idziesz a ona się kładzie na podłodze, otwiera paszcze i czeka na złoty deszcz czy placek aby było egzotycznie

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda tu był taki gość co pytał o radę, poznał typiarę przez kamerkę, co zarabia na kamerkach... wiadomo i coś tam pytał. 

 

Następnie w innym topiku pisał, że uważa się za osobę rozsądną i doradzał autorowi topiku, a chodziło o relacje DM. 

 

 

Z rozkoszą zauważyłem i wypomniałem mu to... jeszcze mnie zjebał. 

 

 

Ps. Gdzie Ci mężczyźni? 

Faceci to gamonie do kwadratu. 

Wiec zwykła laska może rozegrać większość typów. Nawet bez dania dupy. 

Bo oni chcą jej dupy 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kespert napisał:

Zapomniał wół jak cielęciem był? ;)

 

Dobrze pamięta:). Tylko że kiedyś szon był na marginesie społecznym. Do ruchania owszem do związku nigdy w życiu. I k.urestwo nie było powodem do dumy. Miejscowa "królowa dzielni" wyjechała pierwszym autobusem do Londynu w 2005 r. Bo nawet jak znalazła sobie chłopa na stałe z sąsiedniego miasta. To ktoś "życzliwy" doniósł facetowi. Czym się do niedawna jego wybranka zajmowała :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, spacemarine napisał:

To jeszcze nic, idziesz a ona się kładzie na podłodze, otwiera paszcze i czeka na złoty deszcz czy placek aby było egzotycznie

Kobiety lubią brąz, ale pewnie nie chodzi o kolor skóry, ale o kolor kupy. Wszystko się wyjaśniło. Każdy z nas ma w sobie sporo egzotyki w takim przypadku i można się chwalić babonom nowym stylem życia.

 

Hej bejbe. Jestem pośrednikiem szejka w Dubaju i sprowadzam mu panienki, które się nadają do roboty i to konkretnej roboty, zarobki rzędu 200 000 dolarów za wyjazd, zainteresowana? Najpierw jednak przechodzisz test u mnie. Nie no, wymyśliłem chyba coś lepszego niż amerykański żołnierz ze złotem irackim odbieranym przez kuriera. Boże, bożenko, co ja narobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Kobiety lubią brąz, ale pewnie nie chodzi o kolor skóry, ale o kolor kupy. Wszystko się wyjaśniło. Każdy z nas ma w sobie sporo egzotyki w takim przypadku i można się chwalić babonom nowym stylem życia.

 

Hej bejbe. Jestem pośrednikiem szejka w Dubaju i sprowadzam mu panienki, które się nadają do roboty i to konkretnej roboty, zarobki rzędu 200 000 dolarów za wyjazd, zainteresowana? Najpierw jednak przechodzisz test u mnie. Nie no, wymyśliłem chyba coś lepszego niż amerykański żołnierz ze złotem irackim odbieranym przez kuriera. Boże, bożenko, co ja narobiłem.

 

Zamówiłem sobie tą książkę dziewczyny z dubaju 2, podejrzewam że będzie niezła beka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@macTo o czym piszesz się wydarzyło, jest taka strona tagthesponsor która wkręca modelki instagramowe na szejków i robią ostrą jazdę, placki na twarz, żarcie gó..a, gangbangi to najbardziej lajtowe, brali od nich wymagania, cennik itd, była to głośna sprawa bo wiele P0lskich "modelek" na to poszło

https://natemat.pl/135837,blogerzy-prowokacja-ujawnili-jak-polskie-modelki-sprzedaja-sie-arabskim-szjekom-15-25-tys-dol-za-5-dni-na-jachcie

 

 

 

https://www.polishexpress.co.uk/polka-pracujaca-w-harrodsie-otwarta-na-fetysze-chciala-pojechac-do-dubaju

 

 

 

print2.png

 

https://kwejk.pl/artykul/2264275/tagthesponsor-ujawnia-afere-sponsoringu-na-wielka-skale.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac był już taki fotograf, który podawał się za gościa, który wyszukuje talentów dla Playboya i mówił, że liczą się z jego zdaniem i może pomóc, robił castingi w wielu krajach świata.

 

Przez kilka lat miał szał kutengi, ale w końcu się posypała akcja i go zamknęli za "gwałty", bo jakaś pani zgłosiła na policję, że wyruchał, a sesji do Playboya nie załatwił :D 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine w ogóle pojęcie modelka gównojad jest tak mocne, że cała branża się z tym kojarzy. Myślisz modelka myślisz gównojad automatycznie :D

Teraz, Mosze Red napisał:

Przez kilka lat miał szał kutengi, ale w końcu się posypała akcja i go zamknęli za "gwałty", bo jakaś pani zgłosiła na policję, że wyruchał, a sesji do Playboya nie załatwił :D

Bo pewnie uwierzył w swoje kłamstwo, a wcześniej dobrze dobierał kandydatki, dla których danie dupki temu lub tamtemu nie robi specjalnej różnicy i szybko zapominają. A jedna faktycznie chciała sesję :D To błąd, który popełniają wszyscy oszuści lub większość. Sami się dają nabierać na własne pierdolety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

@spacemarine w ogóle pojęcie modelka gównojad jest tak mocne, że cała branża się z tym kojarzy. Myślisz modelka myślisz gównojad automatycznie :D

Poczytaj cała konwersację na whatapp z P0lką

https://kwejk.pl/artykul/2264275/tagthesponsor-ujawnia-afere-sponsoringu-na-wielka-skale.html

 

Gośc pyta czy kaprofilia i inne fetysze są okej, a P0lka daje w odpowiedzi 25k$ za 5 dni, no to jest beka, a ludzie mieszkania przepisują za cień pipy w tym kraju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Gośc pyta czy kaprofilia i inne fetysze są okej, a P0lka daje w odpowiedzi 25k$ za 5 dni, no to jest beka, a ludzie mieszkania przepisują za cień pipy w tym kraju

Znam materiały. Kiedyś, na początku tej afery przeglądałem nawet FB tych panienek. Wiele było zaręczonych i ludzie pisali do kolesi, co ich dupa robiła. Jeden tam nawet do jakiejś non stop z wielkimi bukietami kwiatów przychodził, a ona gówno wpierdalała za granicą. Totalnie mocny materiał. Podejrzewam, że wielu ludziom po tej akcji zniszczyła się psycha na całe życie, szczególnie kolesiom - orbiterom, narzeczonym, mężom. Świadomość, że całowałeś kogoś, kto jadł dosłownie gówno xD I super dupa przechodzi na ulicy obok Ciebie i się zastanawiasz, co by było. Nie opłaca się skakać w żadnym przypadku wokół baby. W absolutnie żadnym. I to były często kobiety, którym w życiu kurwa niczego nie brakowało, ani hajsu, ani nieruchomości, dosłownie niczego, rodzina, narzeczony, fajne życie, podróże, a jednak chciwość, ten durny pęd za emocjami, "przygodami" i żarcie gówna na dodatek. Nie ogarniesz.

 

Mieszkania przepisywać? Nawet kebaba z dworca bym nie postawił za dyszkę 😆

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton bardzo odważne, w tym przypadku patologiczne propozycje wręcz podkręcają niektóre panienki. Ona zaczyna się zastanawiać, jak to będzie, już rośnie emocjonalne zaangażowanie, podniecenie, pęd, żeby wyskoczyć na anonimowy wyjazd. Takie emocje tylko u szejka, a nie u jakiegoś Polaka, co chce się dorobić w pocie czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.