Skocz do zawartości

Wszyscy jesteśmy ekstremistami !!!!


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

@Krugerrand moment. Przecież ja nikogo nie wyzywałem od debili, tylko zapraszałem jednego użytkownika, którego uważam za toksycznego aby się odniósł do pewnych teorii, które tutaj wygłasza. A które uważam, że są bardzo szkodzące temu miejscu. Wiem, że miał nie tylko mnie na myśli ale ja mogę odpowiadać tylko za siebie i za to co ja napiszę.

 

Więc dla jasności lub wątpliwości, proszę sprawdzić co napisałem bodajże wczoraj na temat wiedzy o której się tutaj dość często wspomina i proszę ze mnie nie robić skrajnego anty lub fanatyka (w jakąkolwiek stronę i od którejkolwiek strony to wychodzi w tym mini konflikcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Poproszę korzystając z okazji Moderację o przyjrzenie się działalności tego użytkownika. Ostatnio gdzie się nie pojawi, to narzeka na forum oraz atakuje czerwonopigułkowców nazywając ich debilami, co wpisywałoby się w jakże charakterystyczną dla lewicy umiejętność dyskusji oraz tolerancję. Lewa strona jakoś za tego typu sprawami jak pigułki, nie przepada, no chyba, że to pigułki wczesnoporonne.

Ja Cię nie rozumiem Krugerrand. Z jednej strony wołasz moderacje bo nazwałem jakąś grupę ludzi/sektę debilami, z drugiej strony lajkujesz=zgadzasz się z nazywaniem brata @Kamil0s (który kieruje się innymi od Twoich zasadami) od ścierwojada, słowo o ewidentnie obraźliwym wydźwięku. Chciałbym, żebyś tu teraz napisał kiedy i jakimi epitetami można ''obrażać'' innych użytkowników. No chyba, że oceniasz czysto subiektywnie, jak kogoś lubisz to nie wolno słowa krytyki powiedzieć i lecisz po modów, a jak kogoś nie lubisz lub ktoś wyznaje inne wartości to już można po nim jechać jak po burej suce? Ciekawe zjawisko.

4d7486f735a43cc9c0e2c6d928fb87b8.png

 

Korzystając z okazji proszę moderację o przyjrzenie się działalności tego usera. Takie podwójne standardy to myślę, że są spoko na kafeterii lub jakimś innym babskim forum. 

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniałydoskonale o tym wiem, ponieważ na tyle na ile Cię z forum znam, to Twój sposób dyskusji jest pozbawiony wyzwisk itp. Swoim wpisem chciałem tylko po raz kolejny pokazać, że cała ta imba pomiędzy tymi stronami, która przeniosła się też na inne tematy, zaczęła się właśnie tam od tego wpisu poprzedzonego narzekaniem na tego typu tematy na forum. Zdaję się ta druga strona zupełnie tego nie zauważać i nie pamiętać lub zwyczajnie starać się to przemilczeć. Nazywanie drugiej strony kukuldami jest tylko rezultatem nazywania wszystkich debilami. Być może dlatego nie możesz liczyć na jakąkolwiek merytoryczną dyskusje, ponieważ zaraz zlecą się owi użytkownicy nazywając pigułkowców i zwyczajem z tamtego tematu dołożą jeszcze, że czerwonopigułkowcy to przegrywy siedzące w piwnicy, których żadna babą nie chciała. Pozdrawiam.

 

PS: zajrzyj na priv w wolnej chwili.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Po co daleko szukać na forum jest masa kukoldów, którzy redpill uważają za sektę

Czuję się wywołany do tablicy, więc kilka słów wyjaśnienia. Nie deprecjonuję czerwonej pigułki, ale mam dużo zastrzeżeń odnośnie do postawy wyznawców tego poglądu. No właśnie - wyznawców. Wyznawcy opierają się na wierze, są emocjonalni (patrz: twój komentarz) i nie kwestionują dogmatów swej wiary. 

 

Sam zauważam u siebie pewne symptomy zdziwaczenia, zgorzknienia, niechęci do świata. Staję się coraz większym mizantropem, ale gdy górę biorą złe emocje, staram się sobie wytłumaczyć, że to przemęczenie, życiowe niepowodzenia i natłok tzw. negatywnego przekazu. Przychodzi wiosna, wraca chęć do życia - i nawet na ludzi nie patrzę już z ukosa.

Czerwona pigułka jest po to, abyście mogli czerpać z życia to, co dobre, a unikali pułapek. A wielu tutejszych zafiksowało się na negatywnych stronach, co w skrajnych przypadkach przybiera formę kuriozalnych zbiorowych rytuałów samoudręczania się i afirmacji własnych niepowodzeń. Nie tędy droga. Z gówna trzeba się wygrzebać, a nie w nim tkwić.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kiroviets napisał:

Uderz w stół ....🤣🤣🤣

 

Mam na ignorze tych delikwentów więc nie widzę chlewu, który tutaj robią. 

Z resztą niech żyją w swoich negatywnych emocjach.

Trzeba odsiewać plew od ziarna.

Co byś nie napisał i tak będzie źle.

Także szkoda czasu na polemikę.

 

PS. Łatwo można ich trigerować co pokazuje dobitnie, że są słabi.

 

Leonardo Dicaprio GIFs | Tenor

8 godzin temu, zychu napisał:

Czuję się wywołany do tablicy, więc kilka słów wyjaśnienia.

 

Akurat o tobie nie pomyślałem.

Wiem, że miałeś spinę z chłopakami jednak nie wykazujesz żadnych symptomów bycia kukiem.

Raczej normalny z ciebie facet, który pisze bez ogródek czasem dosadnie co nie jest złe.

 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.