Skocz do zawartości

Afera zbożowa się rozkręca


Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, maroon said:

Jak tam chlebek? Smakował? 😁

Zaraz będę piekł z mąki z zapasów. Jak się skończy będę się żywić ziemniakami kupionymi od lokalnego rolnika.

 

W tym wszystkim jest jeden pozytyw nasi rządzący socjaliści właśnie skłócili się ze swoim twardym elektoratem. 

13 hours ago, cst9191 said:

Winni dostaną awans.

Przykład idzie z góry, czyli USA "failing upwards".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, slusa napisał:

 

Przypomnę że w stanach i wb promuje się szczypawe co do szkodliwości nie ma już żadnych wątpliwości, a w Kanadzie zaorano wojskiem zupełnie pokojowy protest. 

 

 

Policja już rozganiala protest gdzie blokowali drogę z upadliny

 

I swojego komarka mieliśmy i shl i coś tam jeszcze było 

 

Przykre w chuj ogólnie żyć teraz w Polsce

Jeszcze w marcu w stanach 30 wykolejen było z jakimś substancjami blisko rzek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mamy pokłosie rządów pogrobowców Kiszczaka. Czy ktoś prawy i honorowy mógł zostać wybrany do zblatowania się z PeeReLuchami? Więc teraz mamy zwykły układ NSDAP (Nawzajem Sobie Dupę Atłasem Podcieramy). Jakkolwiek Die Gruppe by się nie zwała - prawico-lewica czy wściekła-macica. 

 

Tymczasem nastąpiło jedynie słuszne posunięcie rządzących, czyli dymisja ministra rolnictwa. WOW!

Tyle, że w sumie tylko po to, żeby go jednocześnie awansować na stanowisko Wiceprezesa Rady Ministrów. Nagradzamy swojaków, którzy dobrze zrobili "naszym" interesom po czym "zdejmujemy ich sprzed nienawistnych oczu ludu".

Bantustan kolesi. I "najlepszy rząd po '89" 😂

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

to jest mądry człowiek i sprawny zarządca, który krzyczy do kogoś w miejscu publicznym, potencjalnie widocznym na całym świecie "będziesz wisiał?

No i co związku z powyższym w innych krajach np. USA często słowa przechodzą w czyny. Nie zmienia faktu tego co się działo , ta nadmiarowa liczba zgonów woła o pomstę do nieba.

 

 

Konfa jedyna opcja która sprzeciwiała się zamordyzmowi srowidowemu, podwyżkom podatków, masowej imigeacji do polski, niekontrolowanej, prowadzenie polityki międzynarodowej względem Ukrainy na kolanach, potępienia Banderyzmu. Przeciw propagowania LGb coś tam.

 

Konfederacja nie jest święta, jednak nie zmienia faktu, ze nie mam zamiaru głosować na tych samych, skompromitowanych polityków i oczekiwać innych, lepszych rezultatów , przecież to szaleństwo, głosowałem na POPiS i co ? Banda oszustów, może PiS jest trochę lepszy od PO ale ich polityka w dużym skrócie to modernizacja statku, stawiania nowych żagli, usterzenia lepszego, żeby lepiej płynął przy jednoczesnym dziurawieniu kadłuba, żeby tonął

9 godzin temu, mac napisał:

Ja nie chcę w ogóle na aktualne partie głosować, tylko

To ktoś wybierze za ciebie :) np. tacy ludzie.

 

 

14 godzin temu, maroon napisał:

tak bezczelnie w chuja nie leci.

O Panie, zobacz film Gamorra, to co tam jest pokazane to tylko wierzchołek góry lodowej, na północy Włoch południe uważają za 3 świat, Afrykę.

 

 

9 godzin temu, mac napisał:

Ludzie się ciągle dają nabierać na to samo.

Czyli mam rozumieć, że np. Marek Jurek, Dariusz Matecki i Tusk to ta sama liga nie mówiąco porównaniu Roberta Winnickiego Z Różą Grafiin von Wolfenstein czy jakoś tak.

14 godzin temu, zuckerfrei napisał:

tak? 

Tak.

 

 

 

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Druid napisał:

Konfederacja nie jest święta, jednak nie zmienia faktu, ze nie mam zamiaru głosować na tych samych, skompromitowanych polityków i oczekiwać innych, lepszych rezultatów , przecież to szaleństwo, głosowałem na POPiS i co ? Banda oszustów, może PiS jest trochę lepszy od PO ale ich polityka w dużym skrócie to modernizacja statku, stawiania nowych żagli, usterzenia lepszego, żeby lepiej płynął przy jednoczesnym dziurawieniu kadłuba, żeby tonął

Tylko żeby polecieć Bartosiakiem ;) Macron i KE zrobiła pivot na  daleki wschód:

 

Więc za pół roku, jak się doturlamy do wyborów, to wybór może być nie "PIS-PO jedna zło" ;), a PIS-USA vs PO-Chiny i Rosja(przez poddańczość w stosunku do grupy trzymającej lejce UE).

Konfa też jest uważana za prorosyjską - przecież na tym stracili te swoje sondaże sprzed wojny, bo już mieli taki okres jak sie wybili ponad 10%.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid pamiętasz Tuska z 3x15? xD Nic z tych wielkich obietnic nie wyszło. Konfederacja wiele obiecuje, ale gówno zrobi, jak każda partia. Obiecać to ja też mogę wszystko.

 

Poza tym i tak starcy teraz każdego przegłosują. Nawet, jeżeli wszyscy pójdziemy z młodych głosować. Tak na marginesie to zamierzam pójść. To będą moje ostatnie wybory w życiu.

 

Nie widzisz tego?

 

Wyleczysz się i Ty z konfederacji. Obiecuję Ci to.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BumTrarara napisał:

Tylko żeby polecieć Bartosiakiem ;) Macron i KE zrobiła pivot na  daleki wschód:

Macron zrobił. On jest mniej więcej tak samo inteligentny jak Miedwiediew i tak samo źle ocenia siłę swojego kraju. KE żadnego pivotu nie zrobiła, a do tego von der Leyen dostała pstryczka w nos. Chiny nie będą rozmawiać z UE tylko wyciągają z niej różne kraje, które chcą z nimi robić interesy i dzielić wpływy na świecie. Teraz trafił im się francuski przygłup to z tego ochoczo korzystają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleofas napisał:

Macron zrobił.

Bo Scholz już tam był w 2022 - zaraz po wyborze Xi na trzecią kadencję.

 

6 minut temu, Kleofas napisał:

von der Leyen

Pani która była "ministrzynią" obrony w Niemczech.

 

7 minut temu, Kleofas napisał:

Chiny nie będą rozmawiać z UE tylko wyciągają z niej różne kraje,

Bo tak się składa, że Francja + Niemcy to UE. Nie ma się co czarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BumTrarara napisał:

przecież na tym stracili te swoje sondaże sprzed wojny,

Bardziej prorosyjscy jest Po i Lewica, wystarczy spojrzeć na szereg decyzji politycznych, wypowiedzi,  decyzji gospodarczych.

24 minuty temu, mac napisał:

Obiecać to ja też mogę wszystko.

Nie wiem czy zauważyłeś, oni działają, nie obiecują i tak dużo zrobili patrząc na to, ze w sejmie jest ich tylko 11.

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Druid napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, oni działają, nie obiecują i tak dużo zrobili patrząc na to, ze w sejmie jest ich tylko 11.

Wiesz, co zauważyłem? Mięso mielone, które rok temu brałem za 9.99 zł dzisiaj kosztuje złotych 20. To zauważyłem i jestem tym faktem przerażony, bo moja pensja w taki sposób 100% rocznie nie rośnie. Brawa dla nich, że "coś" robią, ale to nie ma wpływu żadnego, nawet kurwa minimalnego na moje życie. Oni robią, żeby im było lepiej, a nie mi, czy Tobie.

 

W siebie włóż nadzieję na lepsze jutro, a nie w kurwy polityczne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Mięso mielone, które rok temu brałem za 9.99 zł dzisiaj kosztuje złotych 20.

Tak sobie wpierdalam groszek konserwowy ze starych zapasów.

Więc sprawdziłem ile kosztuje czołg.

Ile waży czołg.

Lekko licząc wychodzi 500 000PLN za tonę.

Pold/s/ka miała około 800 muuszyn.

Liczmy 50%rabatu za ząb czasu.

40*500000*300》6 000 000 000 PLN.

.....I tak sledząć te 'techniczne' zboże to sporo jeszcze muszą wywieźć.

I dziwnie jakoś tranzyt podupadł.

Rolnicy swoje za swoje zmagazynują.

A TECHNICZNY sort nie wymaga ilościowego cenzurowania.

Oj joo joj.

Bidna UE bedzieee miała drogo.

NO GAZ NO PASZA/szybko nie przyjedzie Sasza.

 :)

....chyba sprawdzę po ile wozy opancerXone.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Krugerrand said:

W normalnym kraju każdy do tych rolników przyłączyłby się.

 

Nie bój żaby. Jak braknie żarcia, albo co bardziej prawdopodobne, będzie tak drugie że nie będzie większości stać (jak to ma miejsce w Afganistanie), wtedy wyjdą na ulice. Wtedy i tylko wtedy, gdy ich w de bieda kopnie, ruszą swoje cztery litery.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

nawet kurwa minimalnego na moje życie. Oni robią, żeby im było lepiej, a nie mi, czy Tobie.

Żeby coś zmienić trzeba najpierw usunąć cały okrałgy stół poprzez chociażby głosowanie w wyborach na narzekactwu nikt nic nigdy nie osiągnął. Czemu są takie ceny ? Zapytaj PiS-u i ich socjalistyczne wymysły oraz PO i Lewica, w dużej mierze ich polityka przyczyniła się do tego, PiS rządzi jak rządzi. gdyby oni z powrotem dostali się do władzy, wątpię żeby było lepiej, sadzę nawet, że wręcz gorzej, skoro w czasach prosperity, względnego spokoju wszystko potrafili niszczyć i wpędzać miliony Polaków w biedę oczywiście Putina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

Brawa dla nich, że "coś" robią, ale to nie ma wpływu żadnego, nawet kurwa minimalnego na moje życie. Oni robią, żeby im było lepiej, a nie mi, czy Tobie.

 

Naprawdę?

Tylko jak oni się skończą to ty będziesz następny. Nie dlatego, że taki jest zły plan tylko, jak rolnicy padną, żywność będzie trzeba sprowadzać albo kupować od korporacji, które będą dyktować ceny, wtedy poczujesz na własnej skórze o czym mówili Ci rolnicy w 2023.

W Afganistanie już tak się dzieje i ludzie głodują. Nie dlatego żeś nie ma co jeść tylko dlatego że nikogo nie stać na jedzenie.

 

Kabul's markets full of food, but no-one has money; 11 Jan 2022

 

Afganistan. 23 miliony ludzi nie ma co jeść; 14 stycznia 2022
Świat utracił zainteresowanie Afganistanem krótko po tym, gdy Amerykanie opuścili kraj, a władzę przejęli Talibowie. Historia zatoczyła koło. Dziś Afganistan stoi na krawędzi katastrofy humanitarnej. Jak podaje Washington Post, aż 23 miliony Afgańczyków nie mają co jeść.

 

Na czym polega bieda w Afganistanie? Na przykład na tym: na targu jest żywność. Ale ludzie nie mają pieniędzy, by ją kupić.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

 

Pisałem ci już - uspokój się. Brak ci kultury.

 

Trzecia kadencja PISu dla ciebie specjalnie. Hehe. 

21 hours ago, maroon said:

Ty to @RealLife takie zwykłe gówno pisowskie jesteś, nawet nie człowiek

 

@Patton 

@Rnext

 

Proszę o interwencję. Przieciez to są zwykłe wyzwiska. 

 

Chyba za bardzo pewnie się chłopiec poczuł. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife to twój problem nie mój.  A kultura nie jest dla prostaków, buców i złodzieji, czyli w skrócie pisdolstwa.

 

Jak dla mnie to możecie mieć i 100 kadencji. W końcu jeszcze tyle można zajebać, co nie? 

 

Musisz być strasznie dumny, że własny kraj rozpierdalasz. Choć równie dobrze możesz być żydkiem, jak 3/4 pisowskiej wierchuszki. 

 

Ale to tym bardziej stryczek się należy albo gaskammer, co tam bardziej wolisz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, maroon said:

@RealLife to twój problem nie mój.  A kultura nie jest dla prostaków, buców i złodzieji, czyli w skrócie pisdolstwa.

 

Jak dla mnie to możecie mieć i 100 kadencji. W końcu jeszcze tyle można zajebać, co nie? 

 

Musisz być strasznie dumny, że własny kraj rozpierdalasz. Choć równie dobrze możesz być żydkiem, jak 3/4 pisowskiej wierchuszki. 

 

Ale to tym bardziej stryczek się należy albo gaskammer, co tam bardziej wolisz. 

 

Mam nadzieję że dostaniesz bana na 2 tygodnie to ochłoniesz.

 

Nie komentuj moich postów jak ci się nie podoba. 

 

Jesli zaś komentujesz to odzywaj się z kulturą i szacunkiem. Utrzymuj poziom wypowiedzi na jakimś podstawowym poziomie i nie rób rynsztoku z forum. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, maroon said:

Ale to tym bardziej stryczek się należy albo gaskammer, co tam bardziej wolisz. 

 

Tobie pomieszało się w głowie z tej nienawiści. Grozisz mi śmiercią bo popieram PIS?

 

Panowie moderatorzy @Rnext @Patton @Mosze Red

 

widzicie co się dzieje. Chłopak się zapędził. Do komory gazowej chce mnie wysłać albo powiesić bo mam inne poglądy. 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.