Skocz do zawartości

Związek z dziewczynami 10-12 lat młodszymi i nawet z innej kultury to chyba mit


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, Everson said:

Może problem tkwi w tym ,że ona pochodzi z bogatej rodziny . Tak się teraz zastanawiałem: 

-   Jej rodzice to urzędnicy państwowi. Ona może być dość wyzwolona jak na muzułmanke. 

-  chodziła do prywatnego liceum. Ona chce teraz pójść do jakiegoś Sekolah Kedinasan IPDN czyli szkoły usługowej.. Tam jest limit zaledwie 500 osób na rok i niezwykle bardzo ciężko tam się dostać z tego co mi mówiła. Jak się jej nie uda to idzie na studia

- Widziałem jej jeden z jej filmików na Tik Tok , gdzie siedzi w jakimś domu i ten dom wygląda dość bogato. Może jak się pojedzie w jakąś biedę to wtedy taka 17 letnia Filipinka nie wybrzydza ,że koleś ma 25 lat czy 28 lat.  Nie wiem .Prawda jest taka ,że na Ome TV w krajach latynoskich siedzą jeszcze bardziej wybredne laski niż Polki a przecież mówi się ,że przeciętna latynoska jest dużo fajniejsza niż Polka. Może na tym videoczacie siedzi specyficzny typ lasek, które same nie wiedzą kogo szukają.

Tak, ma opcje, więc wybrzydza. Bo może. W biedniejszych krajach taki gość jak Ty będzie deklasował lokalsów co otwiera super możliwości. A w przypadku latynosek to raczej @Zdzichu_Wawa może opowiedzieć, bo zna to z autopsji.

Ogólnie sporo latynosów jest raczej przystojnych i mają grę więc nie jest to aż tak łatwy kawałek chleba. Ja najwięcej polubień w ciągu 24h na badoo miałem w Dominikanie. Nic nie przebiło Dominikany, nawet Afryka. Tylko zaznaczę, że miałem największe wzięcie u czarnoskórych lasek i mulatek, potem były takie typowe latynoski karmelowe(?), a od białych dziewczyn nie miałem praktycznie nic. Więc działa tu zasada egzotyczności. Wiek nie przeszkadzał. Dziewczyny były absolutnym sztosem, najładniejsze były właśnie tam.

 

Załóż sobie badoo, nawet nie video czaty i "popodróżuj" po różnych krajach. Daj w lokacji stolicę danego kraju i patrz jaki masz odbiór. Napisz jakiś opis gdzie szczerze napiszesz czego szukasz. Rozmawiaj z tymi dziewczynami, patrz co działa a co nie. Daj sobie wiek lekko po 30-tcę, żeby mieć pojęcie jak reagują na gościa 10-15 lat starszego. Zawsze możesz potem powiedzieć, że źle wpisałeś datę i nie możesz już zmienić. Potraktuj to jako poligon i się otrzaskaj. Jak masz niebieskie/ zielone oczy, to zrób sobie zdjęcie, na których to będzie dobrze widać i umieść na profilowe.

 

Sprawdź sobie takie kraje jak: Filipiny (wybierz Manilę, ale nawet bardziej jakieś lokalne większe miasta typu Davao, Cebu), Dominikana, Kenia, Zambia. Jak nie znasz hiszpańskigo to użyj czatu gpt, bo jak dla mnie tłumaczy jeszcze lepiej niż google czy deepl, plus możesz tak dopisać kontekst i poprosić o najlepsze sformułowanie. Sprawdź inne kraje. Zobacz jakie jest podejście, jakie są tam dziewczyny, kogo unikać (na Filipinach cześć lasek będzie chciała naciągnąć na sex kamerki za hajs), zobacz różnice między Polską, eksperymentuj.  Wybierz swoje top destynacje i pojedź tam w realu. W przypadku Afryki, matchowało mnie z dziewczynami, które były lekarkami, modelkami, influencerkami... Coś nie do pomyślenia w Polsce. W przypadku Filipinek z prowincji, to było coś co by ostrożnie (wiadomo, że to za wcześnie by stwierdzić) podchodziło pod forumowy termin Himalajka, w każdym razie było sporo zielonych flag. Ale żeby to wiedzieć i te dziewczyny testować, to musisz się otrzaskać i fajnie że działasz w tym kierunku,

 

Sprawiasz wrażenie w porządku gościa, szkoda żebyś się marnował i wpadał w deprechę, że nie znajdziesz dziewczyny. Jestem 100% pewien, że w innych, bardziej egzotycznych krajach, jest masa dziewczyn, która dałaby się pokroić za to, żebyś był ich chłopakiem. Spójrz na piramidy wiekowe tych krajów. Ja też miałem doła, że w PL raczej nie znajdę i sama idea geomaxingu była dla mnie czymś zupełnie nowym i odświeżającym. Ducha nie gaś. Są możliwości i to całkiem zacne.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manygguh napisał:

Tak, ma opcje, więc wybrzydza. Bo może. W biedniejszych krajach taki gość jak Ty będzie deklasował lokalsów co otwiera super możliwości. A w przypadku latynosek to raczej @Zdzichu_Wawa może opowiedzieć, bo zna to z autopsji.

Ogólnie sporo latynosów jest raczej przystojnych i mają grę więc nie jest to aż tak łatwy kawałek chleba. Ja najwięcej polubień w ciągu 24h na badoo miałem w Dominikanie. Nic nie przebiło Dominikany, nawet Afryka. Tylko zaznaczę, że miałem największe wzięcie u czarnoskórych lasek i mulatek, potem były takie typowe latynoski karmelowe(?), a od białych dziewczyn nie miałem praktycznie nic. Więc działa tu zasada egzotyczności. Wiek nie przeszkadzał. Dziewczyny były absolutnym sztosem, najładniejsze były właśnie tam.

 

Załóż sobie badoo, nawet nie video czaty i "popodróżuj" po różnych krajach. Daj w lokacji stolicę danego kraju i patrz jaki masz odbiór. Napisz jakiś opis gdzie szczerze napiszesz czego szukasz. Rozmawiaj z tymi dziewczynami, patrz co działa a co nie. Daj sobie wiek lekko po 30-tcę, żeby mieć pojęcie jak reagują na gościa 10-15 lat starszego. Zawsze możesz potem powiedzieć, że źle wpisałeś datę i nie możesz już zmienić. Potraktuj to jako poligon i się otrzaskaj. Jak masz niebieskie/ zielone oczy, to zrób sobie zdjęcie, na których to będzie dobrze widać i umieść na profilowe.

 

Sprawdź sobie takie kraje jak: Filipiny (wybierz Manilę, ale nawet bardziej jakieś lokalne większe miasta typu Davao, Cebu), Dominikana, Kenia, Zambia. Jak nie znasz hiszpańskigo to użyj czatu gpt, bo jak dla mnie tłumaczy jeszcze lepiej niż google czy deepl, plus możesz tak dopisać kontekst i poprosić o najlepsze sformułowanie. Sprawdź inne kraje. Zobacz jakie jest podejście, jakie są tam dziewczyny, kogo unikać (na Filipinach cześć lasek będzie chciała naciągnąć na sex kamerki za hajs), zobacz różnice między Polską, eksperymentuj.  Wybierz swoje top destynacje i pojedź tam w realu. W przypadku Afryki, matchowało mnie z dziewczynami, które były lekarkami, modelkami, influencerkami... Coś nie do pomyślenia w Polsce. W przypadku Filipinek z prowincji, to było coś co by ostrożnie (wiadomo, że to za wcześnie by stwierdzić) podchodziło pod forumowy termin Himalajka, w każdym razie było sporo zielonych flag. Ale żeby to wiedzieć i te dziewczyny testować, to musisz się otrzaskać i fajnie że działasz w tym kierunku,

 

Sprawiasz wrażenie w porządku gościa, szkoda żebyś się marnował i wpadał w deprechę, że nie znajdziesz dziewczyny. Jestem 100% pewien, że w innych, bardziej egzotycznych krajach, jest masa dziewczyn, która dałaby się pokroić za to, żebyś był ich chłopakiem. Spójrz na piramidy wiekowe tych krajów. Ja też miałem doła, że w PL raczej nie znajdę i sama idea geomaxingu była dla mnie czymś zupełnie nowym i odświeżającym. Ducha nie gaś. Są możliwości i to całkiem zacne.

 

Dzięki za radę. Piszesz ,że w biedniejszych krajach deklasowałbym lokalnych gości. Ogólnie patrząc po filmach Indonezja nie wydaje się wcale biednym krajem. Ich stolica wygląda  o wiele lepiej niż Warszawa . Ta dziewczyna wydaję się ,że jest z bogatej rodziny a często tego typu laski dość mocno wybrzydzają. Pewnie zrobiło na niej oczywiście wrażenie ,że jestem zainteresowanym białym ,ale nie może już przeboleć faktu, że jestem 11 lat starzy. Kendari też całkiem ładne a ona właśnie tam mieszka.. Podobnie z Bali bo też jest ładne. Czy Filipiny nie są czasem dużo biedniejsze niż Indonezja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Everson napisał:

Zastanawia mnie jakim cudem pojawiają się na różnych forach , np. na wykopie , osoby, które twierdzą, że mając 25-30 lat udało im się poznać jakąś 16-19 letnią dziewczynę i są z nimi w związku. Był na wykopie nawet gościu , który mówił ,że jest w związku z dziewczyną odkąd ona miała 17 lat a on 29 xd  Według mnie to jest męska fantazja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Dla mnie jest to kompletnie nierealne. Praktycznie żadna dziewczyna w tym wieku nie chce gościa starszego o 8, 10 czy 12 lat i nie ma w ogóle znaczenia czy jest przystojny, czy młodo wygląda czy też kim jest.

 

Byś się zdziwił ile jest takich relacji, związków.

Tylko trzeba zrozumieć raz na zawsze, że kobieta czy młoda, równolatka tudzież starsza żeby w ogóle się tobą zainteresowała musisz mieć ogarnięty mental, wygląd, status, pieniądze.

Kobiety nie kochają wbrew tylko za coś.

Dla młodych kobiet ogarnięty 30, 40 latek jest bardziej atrakcyjny od młokosów bo ma środki, zasoby, mieszkanie lub dom, samochód czyli może dać łatwe i wygodne życie nie to co równolatek mieszkający z rodzicami, nie mający grosza przy tyłku.

 

Owszem nieatrakcyjni mężczyźni, którzy pogubili sie w życiu, nie ogarnęli na tyle to w wieku 30, 40 lat dalej będą dla kobiet niewidoczni. 

Dlatego odpowiadając na pytanie oczywiście, że się da, nie jest to mit tylko trzeba zapierdalać i dać sobie pozwolenie.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Everson napisał:

17 letnia Filipinka

 

Na 17 letnie Filipinki trzeba uważać, dwóch Polaków się o tym przekonało:

 

Zresztą ten gość ma 40-42 lata. Wygląda jak wygląda, a ma 21 letnią narzeczoną Filipinkę. Dobrze, że nie siedzi na tym forum, bo od niektórych by się dowiedział, że tak się nie da. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Everson said:

Czy Filipiny nie są czasem dużo biedniejsze niż Indonezja?

Oba kraje są biedne. Nie sugeruj się wieżowcami w centrum stolic. Centrum Manilii też wygląda lepiej niż Warszawa, ale pojedź z 5km w dowolną stronę i już są inne widoki. Większość ludzi żyje w stałym survival mode. 

 

21 minutes ago, Everson said:

Ta dziewczyna wydaję się ,że jest z bogatej rodziny a często tego typu laski dość mocno wybrzydzają.

Tak. Długofalowo mógłby być problem z zaspokojeniem rozbuchanych potrzeb i wymagań. Z dobrą grą może dałoby radę rozkochać ją tak, że straciłaby głowę i to olała, ale ona ma już wdrukowane jakieś standardy i nie będzie jak typowa Filipinka z prowincji, która obsra się ze szczęścia, że ją zaprosiłeś na randkę do JolliBee (ichniejszy Macdonald). Z drugiej strony, gdybyś ogarnął, to wskakujesz na drabinę społeczną nieporównywalnie wyżej, niż w Polsce. Warto więc dbać o siebie fizycznie, ale też socjalnie i ogarniać grę oraz social life. Wtedy zjadasz taką dziewczynę na śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, דניאל napisał:

 

Na 17 letnie Filipinki trzeba uważać, dwóch Polaków się o tym przekonało:

 

Zresztą ten gość ma 40-42 lata. Wygląda jak wygląda, a ma 21 letnią narzeczoną Filipinkę. Dobrze, że nie siedzi na tym forum, bo od niektórych by się dowiedział, że tak się nie da. 

 

Właśnie obejrzałem. Ciekawa sprawa. Z tego co teraz wyczytałem wynika, że w teorii niby wiek zgody na Filipinach to 16 lat ,ale w praktyce chyba  wygląda to zupełnie inaczej. Zapewne prawo skonstruowane tak, żeby tylko wyciągnąć kasę od białego. Czytałem już  ,że w tym kraju  białego traktuje się jak chodzący bankomat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Everson napisał:

Kiedy miałem 24 lata to bez kitu  chciała się ze mną poznać 16 letnia córka bardzo dobrych znajomych moich rodziców.

16 letnia dziewczyna dla 24 latka. Po co ? Just po co ?

 

7 godzin temu, Everson napisał:

Kiedy miałem 24 lata to bez kitu  chciała się ze mną poznać 16 letnia córka bardzo dobrych znajomych moich rodziców. Widziałem ją wcześniej dwa razy,ale nie rozmawialiśmy nigdy. Dziewczyna średnia z wyglądu . Oni myśleli ,że młodszy jestem i że mam jakieś 21  lat  . Sami chcieli mnie z nią poznać bo rozmawiali o tym z moimi rodzicami . Nawet jej ojciec proponował ,że jakby się zwolniło miejsce w jego firmie to spokojnie mógłby mnie przyjąć do roboty. Jak się dowiedzieli, że mam 24 lata to zaczęli się ponoć wykręcać. Wiem bo słyszałem rozmowę moich rodziców.

 

Stary no offence ale na jakim Ty świecie żyjesz ? To co opisujesz przywodzi mi na myśl powieści z XIX wieku albo inne Trudne Sprawy. Jakieś swatania 16 letniej dziewczyny...

Rodzice chcą wydać pannę za mąż. Na przyszłego zięcia upatrują sobie syna znajomych. Jako posag proponują miejsce pracy w fabryce kurzu należącej do ojca panny. Młody chłopiec dowiaduje się o planach rodziców, myśli że w końcu poczuje co to miłość. Niestety podczas zapoznania z przyszłą żoną zapomina języka w gębie, przez co ojciec panny zmienia zdanie i postanawia wydać ją za innego. Chłopiec podsłuchuje jak jego matka mówi o zerwanych zrękowinach ojcu. Chłopiec jest zdruzgotany. Za wszystko obwinia swój wiek. Postanawia szukać miłości na innym kontynencie.

no xD

 

 

Napchałeś sobie do głowy bzdur że 28 lat to it's over i trzeba szukać baby na filipinach. Piszesz że wyglądasz dobrze to po co chcesz brać jakieś azjatki ze slumsów? Na moje to naczytałeś/naoglądałeś się za dużo przegrywowo-pillowych treści i pomieszało Ci się w głowie.

 

Jeżeli tak jak piszesz wygląd i ogarnięcie jest on point to diagnoza może być tylko jedna - powszechny w obecnych czasach wśród młodych mężczyzn  mentalcelizm i na to żadne geomaxingi nie pomogą.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sankti Magistri napisał:

16 letnia dziewczyna dla 24 latka. Po co ? Just po co ?

 

 

Stary no offence ale na jakim Ty świecie żyjesz ? To co opisujesz przywodzi mi na myśl powieści z XIX wieku albo inne Trudne Sprawy. Jakieś swatania 16 letniej dziewczyny...

Rodzice chcą wydać pannę za mąż. Na przyszłego zięcia upatrują sobie syna znajomych. Jako posag proponują miejsce pracy w fabryce kurzu należącej do ojca panny. Młody chłopiec dowiaduje się o planach rodziców, myśli że w końcu poczuje co to miłość. Niestety podczas zapoznania z przyszłą żoną zapomina języka w gębie, przez co ojciec panny zmienia zdanie i postanawia wydać ją za innego. Chłopiec podsłuchuje jak jego matka mówi o zerwanych zrękowinach ojcu. Chłopiec jest zdruzgotany. Za wszystko obwinia swój wiek. Postanawia szukać miłości na innym kontynencie.

no xD

 

 

Napchałeś sobie do głowy bzdur że 28 lat to it's over i trzeba szukać baby na filipinach. Piszesz że wyglądasz dobrze to po co chcesz brać jakieś azjatki ze slumsów? Na moje to naczytałeś/naoglądałeś się za dużo przegrywowo-pillowych treści i pomieszało Ci się w głowie.

 

Jeżeli tak jak piszesz wygląd i ogarnięcie jest on point to diagnoza może być tylko jedna - powszechny w obecnych czasach wśród młodych mężczyzn  mentalcelizm i na to żadne geomaxingi nie pomogą.

 

Ja to się nie dziwię. Nawet na tym forum są przekazywane takie wypierdy typowo przegrywowe. Jakbym przyszedł w wieku 18 lat i się naczytał to bym chyba skoczył z mostu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Rodzice chcą wydać pannę za mąż. Na przyszłego zięcia upatrują sobie syna znajomych. Jako posag proponują miejsce pracy w fabryce kurzu należącej do ojca panny. Młody chłopiec dowiaduje się o planach rodziców, myśli że w końcu poczuje co to miłość. Niestety podczas zapoznania z przyszłą żoną zapomina języka w gębie, przez co ojciec panny zmienia zdanie i postanawia wydać ją za innego. Chłopiec podsłuchuje jak jego matka mówi o zerwanych zrękowinach ojcu. Chłopiec jest zdruzgotany. Za wszystko obwinia swój wiek. Postanawia szukać miłości na innym kontynencie.

no xD

Ja bym na taką ala Dickensowska historyjkę nawet poszedł do kina xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

16 letnia dziewczyna dla 24 latka. Po co ? Just po co ?

 

 

Stary no offence ale na jakim Ty świecie żyjesz ? To co opisujesz przywodzi mi na myśl powieści z XIX wieku albo inne Trudne Sprawy. Jakieś swatania 16 letniej dziewczyny...

Rodzice chcą wydać pannę za mąż. Na przyszłego zięcia upatrują sobie syna znajomych. Jako posag proponują miejsce pracy w fabryce kurzu należącej do ojca panny. Młody chłopiec dowiaduje się o planach rodziców, myśli że w końcu poczuje co to miłość. Niestety podczas zapoznania z przyszłą żoną zapomina języka w gębie, przez co ojciec panny zmienia zdanie i postanawia wydać ją za innego. Chłopiec podsłuchuje jak jego matka mówi o zerwanych zrękowinach ojcu. Chłopiec jest zdruzgotany. Za wszystko obwinia swój wiek. Postanawia szukać miłości na innym kontynencie.

no xD

 

 

Napchałeś sobie do głowy bzdur że 28 lat to it's over i trzeba szukać baby na filipinach. Piszesz że wyglądasz dobrze to po co chcesz brać jakieś azjatki ze slumsów? Na moje to naczytałeś/naoglądałeś się za dużo przegrywowo-pillowych treści i pomieszało Ci się w głowie.

 

Jeżeli tak jak piszesz wygląd i ogarnięcie jest on point to diagnoza może być tylko jedna - powszechny w obecnych czasach wśród młodych mężczyzn  mentalcelizm i na to żadne geomaxingi nie pomogą.

 

 

 

Szczerze to przekonałem się ,że jedna teoria o której wiele się mówiło rzeczywiście działa. Czyli 'mów to co kobieta chce usłyszeć' . Zaczynam żałować ,że powiedziałem jej ile mam lat.  Pokazałem po raz kolejny swoją słabość a dopóki grałem gościa, któremu wszystko się udaje , jego praca mu się bardzo podoba i wszystko mu w niej wychodzi , patrzy pozytywnie na świat będąc przy tym zakłamanym to relacja układała się fantastycznie. Jeszcze jak mnie pytała dlaczego okłamałem ją z wiekiem to powiedziałem ,że odrzuciły mnie kiedyś dwie dziewczyny za to ,że byłem od nich starszy o 8 i 7 lat i że jedna miała 19 lat a ja 27 a druga 17 lat a ja 25 . Po tej wiadomości pojawił się od niej tekst " TJestem wściekła ,że mnie okłamałeś jeśli chodzi o wiek . Teraz cię już znam' Dopiero teraz jak przeglądam rozmowę to spostrzegłem.  Teraz cię znam... Pokazałem słabość i mam za swoje. Trzeba było ją dalej okłamywać i przyznać się dopiero jak byłaby już w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiles na dzieciaka, a oczekujesz osoby, ktora potrafi opanowac emocje i operowac logika. Kolejny "Ucieczka do Raju" :D Tak sie sklada, ze pisze sobie z kilkoma Indonezyjkami (najmlodsza ma 24) i wszystkie przejawiaja te same cechy w tamtej czesci Azji/Oceanii - parcie na slub, bo "kultura", a tak naprawde to naciskajaca matka-dewotka, ktora sama musiala wyjsc za maz, bo inaczej byla by totalnym zerem w hierarchii spolecznej. 

 

Na pytanie - jakiego faceta oczekuje, dostales kryptoodpowiedz "stabilnego w zarobkach i uczuciach". Musisz wiedziec jedno - stabilnosc finansowa w takich krajach to jest takie samo "marzenie" jak zarabianie kilkanascie klockow/miesiac netto w PL. Faceci tam to sa pracusie, ktorzy zapieprzaja od rana od nocy, gdy ich ksiezniczka robi w gowno-pracy i przezywa swoje zyciowe rosterki, bo na instagramie, czy w koreanskich dramach, zycie wyglada lepiej. Maz-ojciec to provider rodziny i albo Ci sie to podoba, albo daj se siana. Ona i tak bedzie wzdychac do BTS lub innych koreanskich boysbandow.

 

Takich "bule" (odpowiednik "bialasa", cos jak "farang" u tajow), to ona tam ma na peczki, bo sporo backpackersow i rentierow zyje sobie wlasnie na takim Bali czy w innym badu-badu, gdzie czynsz kosztuje kilka stowek miesiecznie. Jesli laska ma 17 lat i juz szuka bialasa przez neta, to znaczy, ze ma zajebiscie wielka ochote wyperdolic ze swojej wioski i szuka typa do wizy, a uwierz mi, ze tacy sie znajda. W sumie wszystkie, poza jedna, e-kolezanki chca wybyc z Indonezji, bo to taki troche kraj bez przyszlosci. Gowno-praca do odciecia.

 

Muzulmanie i seks to tez tak troche jest 50/50. Niby nie, bo Allah patrzy, ale jak przychodzi co do czego, to nogi potrafia sie rozlozyc i wtedy nie ma mysli o czystosci do slubu. Jedna ze znajomych mi opowiedziala, ze kiedys chciala trzymac wszystko do slubu, ale poznala jakiegos typka (z azji srodkowej), byli razem w pokoju, chemia i te sprawy. I ups...stalo sie.

 

 

Edytowane przez Maciejos
Dodanie tresci i korekcja bledow.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Everson napisał:

Szczerze to przekonałem się ,że jedna teoria o której wiele się mówiło rzeczywiście działa. Czyli 'mów to co kobieta chce usłyszeć' . Zaczynam żałować ,że powiedziałem jej ile mam lat.  Pokazałem po raz kolejny swoją słabość a dopóki grałem gościa, któremu wszystko się udaje , jego praca mu się bardzo podoba i wszystko mu w niej wychodzi , patrzy pozytywnie na świat będąc przy tym zakłamanym to relacja układała się fantastycznie. Jeszcze jak mnie pytała dlaczego okłamałem ją z wiekiem to powiedziałem ,że odrzuciły mnie kiedyś dwie dziewczyny za to ,że byłem od nich starszy o 8 i 7 lat i że jedna miała 19 lat a ja 27 a druga 17 lat a ja 25 . Po tej wiadomości pojawił się od niej tekst " TJestem wściekła ,że mnie okłamałeś jeśli chodzi o wiek . Teraz cię już znam' Dopiero teraz jak przeglądam rozmowę to spostrzegłem. 

Kobieta to nie jest Twój spowiednik. a randka to nie konfesjonał żeby wszystko opowiadać. Gadasz o luźnych, przyjemnych tematach, a nie tłumaczysz się jakiejś randomce z trzeciego świata i to przez neta.

 

9 godzin temu, Everson napisał:

Trzeba było ją dalej okłamywać i przyznać się dopiero jak byłaby już w Polsce. 

Stary ręce opadajo. Co Ty szukasz sobie żony w azji przez neta i chcesz sobie ściągnąć do kraju ? Przecież to Choroszcz.

 

Rób i myśl tak dalej to przegrasz życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciejos napisał:

Takich "bule" (odpowiednik "bialasa", cos jak "farang" u tajow), to ona tam ma na peczki, bo sporo backpackersow i rentierow zyje sobie wlasnie na takim Bali czy w innym badu-badu, gdzie czynsz kosztuje kilka stowek miesiecznie. Jesli laska ma 17 lat i juz szuka bialasa przez neta, to znaczy, ze ma zajebiscie wielka ochote wyperdolic ze swojej wioski i szuka typa do wizy, a uwierz mi, ze tacy sie znajda. W sumie wszystkie, poza jedna, e-kolezanki chca wybyc z Indonezji, bo to taki troche kraj bez przyszlosci. Gowno-praca do odciecia.

 

 

 

 

 

Z nią jest akurat inaczej. Ona mieszka w Kendari. Mieszka w dobrych warunkach bo widziałem jej dom. Jest córką urzędników państwowych. Teraz właśnie skończyła prywatne liceum. Teraz chce iść do Sekolah Kedinasan IPDN . Wiesz ,że to jest niezwykle prestiżowa uczelnia ,którą jak skończysz to wykonujesz bardzo dobrze płatną pracę? Bardzo ciężko się tam dostać bo jest limit ledwie 500 osób na tok a ten kraj liczy 273 mln ludzi . Jeden użytkownik na wykopie z którym rozmawiam ma znajomą z Indonezji i ona mu napisała co to jest za uczelnia i on mi przesłał jej wypowiedź. Sam czytałem trochę o tej uczelni w internecie. To nie jest żadna prosta dziewczyna z wioski. To też może tłumaczyć dlaczego może jej przeszkadzać 11 lat różnicy. Bo jednak nie jest na tyle zdesperowana i nie żyję w jakimś slumsie ,żeby musiała mieć aż o tyle starszego partnera. Te 6 lat różnicy,gdy ją okłamałem ,że mam 23 lata,  zapewne była w stanie zaakceptować tylko dlatego ,że jestem biały bo Indonezyjczyk starszy o 6 lat pewnie też by jej nie pasował. Ona ma konto nawet na Tik Toku , gdzie ma wstawione około 20 filmików ze sobą. 

 

Często czytałem w internecie ,że w Indonezji, i Filipinach   mając nawet ponad 30 lat łatwo znaleźć 18 czy 20 letnią dziewczynę. Wydaję mi się ,że to dotyczy tylko dziewczyn ze slumsów. Na videoczacie Ome TV widać ,że tam nie siedzą ubogie Indonezyjki i Filipinki i widzę przecież ,że wybrzydzają jak się im powie ,że jest się od nich starszym o 8 czy 11 lat. 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 04:20, Everson napisał:

One wszystkie za granicy  wydają się na początek inne, ale szybko okazuje się, że mają wgrany w mózg dokładnie ten sam program co Polki."

Taka kobieca natura, że w związku chcą od samca zasobów, nie ważne czy p0lka, Filipinka, Tajka, Wenezuelka. 

 

Jeżeli posiadasz zasoby, to samica będzie na nich żerować i wejdzie w związek. Jeżeli masz dobry wygląd i mental, to zasoby nie muszą być aż tak duże, jak u gości z niskim SMV.

 

@Everson Takich przypadków również w PL jakie znam jest wiele. Pamiętasz np. gościa Marek Walczak z Rolnik szuka żony? W wieku 47 wszedł w związek z 29 Julką.

  • On zwykłe gospodarstwo z hodowlą gęsi, gnojem wokół i stadem much, które "dokuczały kandydatkom", ma już synów z poprzedniego związku. Dobre geny i zasosby, które samica może wykorzystać.
  • Ona 18 lat młodsza od niego, przed ścianą i po kutangkaruzeli. Więc pilne znalezienie gościa, który zrobi jej bobo i da ślub oraz zasoby z wartości posiadanej ziemi i domu. 

Typowa transakcja związkowa w Polandii, młodsza dupa w zamian za zasoby z których będzie czerpać i gówniak (zaspokojenie kobiecej potrzeby potomstwa). 

images?q=tbn:ANd9GcT47es7vVKYQDYB0LoT90k   images?q=tbn:ANd9GcSBZj8UrcRA2z5Y1Qq0CSS z25630436Q,Marek-Walczak-z-rodzina.jpg 000DKHNXBAJTKFCI-C122-F4.webp

 

OcUk9kqTURBXy9mMDdhZDllMzJiNDc1NzBhNWM1Y

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Morfeusz napisał:

Typowa transakcja związkowa w Polandii, młodsza dupa w zamian za zasoby z których będzie czerpać

Ciekawe jak długo wytrzyma w tym:

29 minut temu, Morfeusz napisał:

gospodarstwie z hodowlą gęsi, gnojem wokół i stadem much, które "dokuczały kandydatkom",

Moja czarodziejska kula mówi, że zbliżają się alimenty na nią i dziecko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 10:19, maroon napisał:

Jedna z moich bliskich koleżanek, to dziunia, która przyjechała robić karierę w wielkim mieście i szybko u mnie w łóżku wylądowała. Potem poszła gdzie indziej, ale cyklicznie wracała, by po latach, już jako stateczna mężatka i mamusia, wyznać mi w "tajemnicy", że mnie najbardziej "kochała". Mąż oczywiście o przygodach pojęcia nie ma, a ja jestem "starym kolegą żony". 😁 Także tak to wygląda. 

 

I chyba nie znam związku z młodą laską, która gdzieś tam by za młodu w bok nie skoczyła. I często nawet za wiedzą starszego partnera. 

 

A bo to raz tak było... 

Samo życie Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 17:01, דניאל napisał:

Dobrze, że nie siedzi na tym forum, bo od niektórych by się dowiedział, że tak się nie da.

VS

48 minut temu, Brat Jan napisał:

Moja czarodziejska kula mówi, że zbliżają się alimenty na nią i dziecko

 

Ciekawe co jest bardziej możliwe we współczesnym świecie?

Odpowiedzcie Panowie, tylko kulturalnie...

 

pojedynek-na-argumenty..jpg

Edytowane przez Egregor Zeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ciekawe jak długo wytrzyma w tym:

17 godzin temu, Morfeusz napisał:

gospodarstwie z hodowlą gęsi, gnojem wokół i stadem much, które "dokuczały kandydatkom",

Moja czarodziejska kula mówi, że zbliżają się alimenty na nią i dziecko :D

Widzę, że nauczycielka, Julka bez kasy namówiła Marka do spieniężenia domu i gospodarstwa. Kupili pensjonat i teraz jest panią na włościach w zamian za srom. Typowe kobiece zachowanie i ustawienie się na mężczyźnie pod płaszczykiem uczucia... 

 

000DKHO414H2WE7W-C129-F4.jpg

 

@Everson Jeżeli masz wystarczające zasoby, to zawsze znajdzie się posożyt zwany partnerką albo żoną, do korzystania z nich. Kwestia tylko Twoich umiejętności grania w tę grę oraz zabezpieczenia majątku i odcięcia od niego samicy gdyby jej zaczęło odwalać

Projekt-bez-tytu%C5%82u.png

https://samczeruno.pl/sklep/downloads/jak-zabezpieczyc-majatek-na-wypadek-rozwodu-i-innych-zdarzen-losowych-pdf/

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałeś się w tej pannie z internetów, że tak przeżywasz rozstanie? 

 Jeśli chodzi o wiek, to prędzej czy później i tak by to wyszło. Nie pyta? Nie mówisz. Pyta? Mówisz prawdę. 

 Kilkukrotnie pisałeś, że panna jest z bogatej rodziny i idzie na prestiżowe studia.  Mnie się wydaję, ze po prostu panna zauważyła, że oprócz tego, że jesteś biały to nic innego nie masz jej do zaoferowania. Gdybyś był bogatym Amerykaninem, z pokaźnym kontem bankowym to różnica wieku pewnie by jej nie przeszkadzała. Nie odczytuj tego jako ataku to po prostu klasyczna hipergamia. 

Jeszcze takie pytanie. Po co potrzebujesz panny z jakiś azjatyckich burdeli? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2023 o 04:27, Everson napisał:

 

 

Szczerze to przekonałem się ,że jedna teoria o której wiele się mówiło rzeczywiście działa. Czyli 'mów to co kobieta chce usłyszeć' . Zaczynam żałować ,że powiedziałem jej ile mam lat.  Pokazałem po raz kolejny swoją słabość a dopóki grałem gościa, któremu wszystko się udaje , jego praca mu się bardzo podoba i wszystko mu w niej wychodzi , patrzy pozytywnie na świat będąc przy tym zakłamanym to relacja układała się fantastycznie.

 

Skłamałeś i TYM okazałeś słabość.

Silny facet, pewny siebie MA W DUPIE co pomyśli samica, gdy poda jej swój wiek.

Po CHUJ kłamałeś? Bo się bałeś jej reakcji. 

Facet, który od startu przejmuje się tym, co powie/pomyśli samica jest SŁABY!

 

Powiedziałbyś ile masz lat i nie miałbyś żadnej dramy. Pani powiedziałaby Ci "nie, dziękuję" i byłoby next, bez wkręcania sobie, straty czasu na codzienne gadanie i robienia sobie nadziei.

 

W dniu 15.04.2023 o 04:27, Everson napisał:

Trzeba było ją dalej okłamywać i przyznać się dopiero jak byłaby już w Polsce. 

 

Tak. Jasne... A odwróć sytuację. Zależy Ci na pannie z małym przebiegiem. Ona Ci wkręca, że jest dziewicą. Ogarniacie związek, wkręcasz się, ona przyjeżdża do Ciebie a po jakimś czasie wychodzi, że grała w 10 produkcjach indyjskiego gang-porno 20 facetów i ona.

 

I co? Pasowałoby Ci to? Raczej nie. Więc... co to za rozkminy i wnioski z dupy?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ostatnio znam pewnego gościa który obraca się w towarzystwie ludzi 19-22' i posiadając prawie 29' niestety jest odbierany jako... staruch 😟

Wyzywania od boomerów itd. są na porządku dziennym.

Mimo bycia przyjaznym jest ignorowany i olewany, a zwłaszcza kobiety mają go w głębokim poważaniu.

Co pozwala powiedzieć wprost że 10 lat to niestety różnica do nie przeskoczenia.

Mentalność, dzieciństwo czy nawet kultura jest całkiem odmienna, a "młodzieży" nie interesuje przeszłość większa od nich.

Kobiety to hipokrytki: "h3h3h3h3 wiek nie ma znacznia, to tylko liczba" a jak się dowie że jesteś starszy o te 5-6 lat to nagle zmiana nastawienia o 180 stopni, i leci ghost.

 

Dlatego także nie jestem skłonny wierzyć, by w innej szerokości geograficznej miałoby być inaczej.

Kobiety naprawdę nie lubią dużo starszych osób - związki NIE oparte na kasie z taką różnicą wiekową staje się wielką rzadkością.

Jasne, wcześniej się zdarzały takie małżeństwa, ale to już przeszłość, nawet w krajach muzułmańskich.

Jeśli nie ma się władzy, kasy - to nawet sam wygląd (no chyba że jesteś chad 10/10) nie pomoże - bo dla każdej młodej laski będziesz "starym boomerem" który w ogóle pasuje do mema:

 

th?id=OIP.R21fE2t3n86Bz7UhXaYBYQHaEK%26p

 

I tak niestety wyglądają faceci starsi już o 5 lat mimo że w rzeczywistości wyglądają na 3 lata młodziej.

Młody wygląd u faceta to przekleństwo a nie zaleta - zwłaszcza u Polaków, którzy niestety chyba są najbrzydszymi (poza rosjanami) chłopami w Europie (a przynajmniej tak twierdzą nasze witaminki XD).

 

Niestety jak każda rzeczy - kobiety też stały się globalne.

Z krajach egzotycznych już zaczyna się zbierać coraz więcej białych facetów (bo na całym świecie brakuje młodych kobiet) i przez to sam kolor skóry nie jest już rarytasem.

Musicie zrozumieć, że egzotyczność działa tak mocno TYLKO i WYŁĄCZNIE U POLEK!!!!

W innych krajach nie ma aż tak zaburzonego kompleksu narodowościowego jak u kobiet w Polsce!

Nie słyszałem by jakakolwiek kobieta innej narodowości niż p0lka jechała co tydzień do przegrywa z innego kraju XD

 

Teoretycznie można stworzyć fajny związek z egzotyczną młódką, ale niestety to wymaga:

-STAŁEGO przeniesienia się do JEJ KRAJU - absolutny zakaz brania jej do Polski

-wybrania kraju który nie jest nasiąknięty feminizmem (są takie?)

-pogodzenia się że nie dostaniesz wysokiej jakości kobiety - bo tylko te z slumsów/biedy interesują się przeciętnym białym facetem.

-pogodzenia się że to nie będzie wymarzony związek z 10 lat młodszą kobietą a prędzej 3-4 max.

-pogodzenia się że raczej nie będzie to muzułmanka (branie się za muzułmanki to wielkie ryzyko - grożące nawet kalectwem czy śmiercią z rąk jej męskiej rodziny).

-pogodzenia się że raczej to jej się odwidzi i weźmie chada z tindera niż ty ją zdążysz odpuścić

 

Kobiety wszędzie mają ten sam mindset - przeżyć jak najwygodniej (najlepiej na cudzy koszt), znaleźć chada i dać (lub nie XD) mu się zapłodnić, a jak ucieknie to wykorzystać przegrywa lub swoją rodzinę....

 

Dlaczego więc kobieta mająca dostęp do tindera ma brać przegrywa z innego kraju, gdy może brać w jej wieku oskarka lub nawet chada?

 

Niestety, przegrywy poniżej 6/10 muszą odpuścić kobiety, dopóki nie ogarną dużej władzy lub gotówki, bo niestety same ich geny nie wystarczą by być nawet betabankomatem - niestety takie czasy - geomaxxing już jest bezużyteczny. Wszędzie kobiety już wymagają...

 

Miejsce przegrywa jest życie z kumplami, lub w samotności. Nie ma dla nich miejsca pośród kobiet.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Powiem tak - ostatnio znam pewnego gościa który obraca się w towarzystwie ludzi 19-22' i posiadając prawie 29' niestety jest odbierany jako... staruch 😟

Wyzywania od boomerów itd. są na porządku dziennym.

Mimo bycia przyjaznym jest ignorowany i olewany, a zwłaszcza kobiety mają go w głębokim poważaniu.

Co pozwala powiedzieć wprost że 10 lat to niestety różnica do nie przeskoczenia.

Mentalność, dzieciństwo czy nawet kultura jest całkiem odmienna, a "młodzieży" nie interesuje przeszłość większa od nich.

Kobiety to hipokrytki: "h3h3h3h3 wiek nie ma znacznia, to tylko liczba" a jak się dowie że jesteś starszy o te 5-6 lat to nagle zmiana nastawienia o 180 stopni, i leci ghost.

 

Dlatego także nie jestem skłonny wierzyć, by w innej szerokości geograficznej miałoby być inaczej.

Kobiety naprawdę nie lubią dużo starszych osób - związki NIE oparte na kasie z taką różnicą wiekową staje się wielką rzadkością.

Jasne, wcześniej się zdarzały takie małżeństwa, ale to już przeszłość, nawet w krajach muzułmańskich.

Jeśli nie ma się władzy, kasy - to nawet sam wygląd (no chyba że jesteś chad 10/10) nie pomoże - bo dla każdej młodej laski będziesz "starym boomerem" który w ogóle pasuje do mema:

 

th?id=OIP.R21fE2t3n86Bz7UhXaYBYQHaEK%26p

 

I tak niestety wyglądają faceci starsi już o 5 lat mimo że w rzeczywistości wyglądają na 3 lata młodziej.

Młody wygląd u faceta to przekleństwo a nie zaleta - zwłaszcza u Polaków, którzy niestety chyba są najbrzydszymi (poza rosjanami) chłopami w Europie (a przynajmniej tak twierdzą nasze witaminki XD).

 

Niestety jak każda rzeczy - kobiety też stały się globalne.

Z krajach egzotycznych już zaczyna się zbierać coraz więcej białych facetów (bo na całym świecie brakuje młodych kobiet) i przez to sam kolor skóry nie jest już rarytasem.

Musicie zrozumieć, że egzotyczność działa tak mocno TYLKO i WYŁĄCZNIE U POLEK!!!!

W innych krajach nie ma aż tak zaburzonego kompleksu narodowościowego jak u kobiet w Polsce!

Nie słyszałem by jakakolwiek kobieta innej narodowości niż p0lka jechała co tydzień do przegrywa z innego kraju XD

 

Teoretycznie można stworzyć fajny związek z egzotyczną młódką, ale niestety to wymaga:

-STAŁEGO przeniesienia się do JEJ KRAJU - absolutny zakaz brania jej do Polski

-wybrania kraju który nie jest nasiąknięty feminizmem (są takie?)

-pogodzenia się że nie dostaniesz wysokiej jakości kobiety - bo tylko te z slumsów/biedy interesują się przeciętnym białym facetem.

-pogodzenia się że to nie będzie wymarzony związek z 10 lat młodszą kobietą a prędzej 3-4 max.

-pogodzenia się że raczej nie będzie to muzułmanka (branie się za muzułmanki to wielkie ryzyko - grożące nawet kalectwem czy śmiercią z rąk jej męskiej rodziny).

-pogodzenia się że raczej to jej się odwidzi i weźmie chada z tindera niż ty ją zdążysz odpuścić

 

Kobiety wszędzie mają ten sam mindset - przeżyć jak najwygodniej (najlepiej na cudzy koszt), znaleźć chada i dać (lub nie XD) mu się zapłodnić, a jak ucieknie to wykorzystać przegrywa lub swoją rodzinę....

 

Dlaczego więc kobieta mająca dostęp do tindera ma brać przegrywa z innego kraju, gdy może brać w jej wieku oskarka lub nawet chada?

 

Niestety, przegrywy poniżej 6/10 muszą odpuścić kobiety, dopóki nie ogarną dużej władzy lub gotówki, bo niestety same ich geny nie wystarczą by być nawet betabankomatem - niestety takie czasy - geomaxxing już jest bezużyteczny. Wszędzie kobiety już wymagają...

 

Miejsce przegrywa jest życie z kumplami, lub w samotności. Nie ma dla nich miejsca pośród kobiet.

Masz rację co do wieku, dziewczyny raczej chcą mieć max 3-5lat starszego chłopaka ale to co napisałeś niżej to kompletna bzdura, która jest niezgodna z rzeczywistością. Sam blackpill jest mega m.in sam robię przeszczep włosów i przestałem spożywać alkohol i narkotyki ze względu na looksmaxing. Ale pisanie że ktoś kto jest 6/10 to przegryw nie ma szans jest bzdurą. W zasadzie to tylko chciało by się zapytać skąd masz takie doświadczenia. Ale spoko, napychajcie sobie takimi skrajnościami głowy. W sumie to mam w dupie, szkoda tylko że może to przeczytać ktoś kto ma braki w innych aspektach relacji pomyśli że to chodzi o wygląd a nie np że ktoś jest zjebany.

27 minut temu, BlacKnight napisał:

Niech cię @Zły_Człowiek, przyjąłem niezłego blackpilla w samo południe.😁

Blackpill jest prawdziwy ale trzeba go używać do poprawy wyglądu a nie aby się poddać i mieć wymówkę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.