Skocz do zawartości

Onet pl, szukałem dowodów zdrady i znalazłem


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano Onet mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, w końcu przedstawili prawdę jakie są kobiety i przestali w końcu je wybielać.

 

Wklejam artykuł

 

 

https://www.onet.pl/styl-zycia/facet-xl/szukalem-dowodow-zdrady-mojej-zony-i-znalazlem/vvhpn76,30bc1058

 

 

"Jacek przez dwa tygodnie śledził Olę, swoją żonę. Sama jest sobie winna. Wymykała się popołudniami z domu, czerwieniła się, kiedy przyłapywał ją na telefonicznych pogaduchach. Ale najgorsze, że pokrętnie się tłumaczyła."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S

Jak zwykle wybielanie kobiet, a jak podejrzewasz o zdradę to pewnie chce Ci zrobić niespodziankę 😂

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocjonalne tematy sprzedają się najlepiej pospólstwu, a niemiecki das onet wielokrotnie wciskał gówno że głowa mała. 

 

Nie mniej sam zrobiłem tak samo dwa razy - nikomu nie mówiłem że robiłem i zrobiłem prawo jazdy, a zrobiłem dosyć późno w wieku 23 lata B i parę lat później A gdyż ciężko było z pieniędzmi, ale rodzina się dowiedziała jak auto i motocykl już były na podwórku 😉

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.