Jump to content

Pytania do redaktorów Radia Samiec


Marek Kotoński

Recommended Posts

Bardzo proszę użytkowników forum o zadawanie pytań - a ja i moi redaktorzy na nie odpowiemy. Pytajcie o związku, reakcje kobiet, delikatnie coś o przemocy. Nie ukrywam że osoby udzielające się, będą na pewno życzliwiej przez nas (modów i mnie) traktowane. Oczywiście na naszym forum nie ma równych i równiejszych, ale... nie pożałujecie.

 

Zadawajcie pytanie i niech Pan Bóg was błogosławi.

Link to comment
Share on other sites

1. Pytanie kluczowe wczoraj, dziś i jutro-jakimi kryteriami się sugerować, by znaleźć normalną samicę. Badania nad ewentualnym wpływem cech fizycznych na dedukowanie określonych cech psychologicznych u samicy.

2. Wpływ położenia geograficznego, kulturowego na zachowanie się samic. Gdzie są normalne samice.

3. Matrymonialna turystyka do krajów pozaeuropejskich a sprawa polska.

4. Wpływ kulturowego lewactwa na stadne zachowania samic. Problematyka wychowania swojej samicy.

5. Żebractwo łóżkowe katastrofą moralną XXI wieku. Opis zjawiska, rys historyczny, narzędzia badawcze służące zdemaskowaniu.

6. Czy istnieją sposoby, by samicom nie rozrastały się dupska po ślubie. Czy ślub to z definicji wyrok na samcu.

7. Na koniec zadanie najcięższe-próba wskazania, jakie wynalazki wymyśliły samice na przestrzeni wieków.

 

Edited by AdrianoPeruggio
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Marku - czytałem Twoje dwie książki i nie jestem w stanie z nich wyciągnąć Twojego jednoznacznego zdania na temat związków długotrwałych i małżeństwa - jesteś za / całkowicie odrzucasz takie życie? A jeśli jesteś za, jakie cechy kobiety, Twoim zdaniem, są najbardziej pożądane w takich układach (zostawiamy obopólna atrakcyjność fizyczną na boku, to jasne)?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Vincent napisał:

 

Koło. I to na długo zanim małpy je wynalazły.:lol:

Co masz na myśli? Czyżbyś dotarł do zapisków z Mezopotamii wskazujących na płeć wynalazcy? Czy chodzi o ''odkrywanie koła na nowo''-a więc typowo samicze komplikowanie prostych rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

1. Męska przyjaźń i jej los w trakcie związku z samicą

2. Czy kobieta jest zaginionym ogniwem ewolucji

3. Gównosprawdziany w związku i jak się przed nimi chronić

4. Dieta i zachowanie energii samca, także 40+

5. Do radia pasowałby temat z forum o shitowych odzywkach i celnych ripostach

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Endeg napisał:

 2. Czy kobieta jest zaginionym ogniwem ewolucji  Korwin mawiał, że socjalista to istota pośrednia między małpą a człowiekiem:)

 4. Dieta i zachowanie energii samca, także 40+ Plus w ramach równouprawnienia kwestia wysokobiałkowej diety u samic w postaci maseczki na twarzy

 

Link to comment
Share on other sites

1. Czy młody samiec powinien najpierw wejść przynajmniej raz w dłuższy związek, by odczuć jak działają kobiety; czy zamiast tego po prostu zająć się bogaceniem się, zdobywaniem umiejętności, naprawą zdrowia itd. a dopiero PO osiągnięciu pewnego poziomu wejść związek z bezpiecznej pozycji - wtedy, gdy nie będzie już "golasem"? (zrozumiałe pytanie?)

 

2. Pytanie pierwsze uogólnione. Tak sądzę. Jak wyjść z nałogów? Poprzez maksymalne unikanie go czy wejście w niego przesadnie, w taki sposób, że odczujemy jego mocne konsekwencje? Przykładowo lubię słodycze, to jem jednorazowo ich masę, kilkaset gram cukru, aż do wymiotów? Ta metoda będzie na zawsze skuteczna? (czy organizm skojarzy słodycze ze złymi konsekwencjami i gdy będę chciał je zjeść, to poczuję odpychające emocje?)

 

3. Jak zmienić nienawiść do kobiet w miłość? Pod wpływem twoich książek zauważam wiele działań kobiet, które mnie oburzają, chcą by je uważano za święte, a robią co innego; dlaczego mam je kochać?

 

4. Jak zachowywać się w stosunku do kobiety, która jest ode mnie na wyższym stanowisku i wydaje mi polecenia? Zmienić środowisko? Gdy mi mówi co robić, to nie jest mi za przyjemnie...    Ohydne jest dla mnie, gdy rządzi kobieta.

Edited by Damianut
Link to comment
Share on other sites

1. Czy dążenie do zapładniania/rozmnażania to program społeczny czy pierwotny instynkt? W końcu wszystkie organizmy na ziemi mają prosty cel: przetrwać i rozmnażać się. Czy oprócz naturalnych potrzeb, które wymieniłeś (chęć przeżywania przyjemności oraz unikanie cierpienia) nie powinno się znaleźć przetrwanie/przedłużenie gatunku?

 

Z innej beczki

 

2. Czy masz doświadczenia z OOBE? Jeśli tak, czy możesz polecić lub przybliżyć metody/techniki jakie stosowałeś w tym kierunku rozwoju?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dobra to teraz pytania ode mnie:

 

1. Czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby "zarazić" kobietę ideą rozwoju osobistego, której nie zniweczy jej słomiany zapał?

2. Toksyczna kobieta - jak możliwie jak najszybciej taką rozpoznać

3. Czy warto się żenić w dzisiejszych czasach? I dlaczego nie warto? XD

Link to comment
Share on other sites

Kobiety i kobiety w tych pytaniach, jakby nie było innych ciekawych tematów :P

 

Propozycja tematów ode mnie, chętnie bym posłuchał o:

 

1. Jak uzyskać stabilny przychód pasywny?  Ewentualnie coś o metodach oszczędzania.

2. Życie za granicą. Różnice okiem rezydenta danego kraju. (Tutaj trzebaby zapewne zrobić nagranie z osobami będącymi lub często bywającymi poza granicami Polski)

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Chętnie posłuchałbym coś więcej na temat nagrań synchronizujących półkule mózgowe. Wspominałeś o tym w ostatniej audycji ale tylko pokrótce. Chciałbym się dowiedzieć o Twoim własnym doświadczeniu, zdaniu. Czy np. słuchanie ich podczas snu jest ok czy zupełnie bez sensu. Od jakich zacząć oraz o ostatnim pomyśle tj. własnych nagrań, kiedy się ukażą oraz ile będą kosztować.
 

Link to comment
Share on other sites

1. Czy będą felietony bądź paszkwile polityczne? Może jakieś komentarze do wszechogarniającej durnowatości? Ktoś inteligentnie zgryźliwy mógłby co tydzień puentować aktualne wydarzenia.

2. We wszystkich mediach królują kulinaria i tematy o gotowaniu to może i u nas SAMCZA KUCHNIA (Male's Kitchen) miałoby rację bytu?

3. Lżejszą strawa dla ducha mogłaby być cykliczna audycja "ostry humor samca jak karma od Wietnamca"

Link to comment
Share on other sites

Jestem świeżo po przesłuchaniu tej audycji:

 

 

Pomiędzy 32:30 a 32:50 pada takie pytanie:

 

Dnia 2.04.2016 at 15:45, AdrianoPeruggio napisał:

7. Na koniec zadanie najcięższe-próba wskazania, jakie wynalazki wymyśliły samice na przestrzeni wieków.

 

 

Oto, co znalazłem (to tak pół żartem, pół serio):

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1. Co zrobić, jeśli za bardzo wczułem się w podrywanie; co zrobić by nie angażować się w to za bardzo emocjonalnie? Po wszystkim wystraszyć węża?

 

Naucz się korzystać z opcji zgłoś! Następnym razem klikasz "zgłoś post" albo będzie ostrzeżenie. Q

Link to comment
Share on other sites

Więcej pytań usłyszysz w trakcie dyskusji. Tutaj faceci już prawie wszystko wiedzą. 

 

Właśnie. Czy kiedykolwiek samiec ogarnie kobietę?

 

Mając na uwadze warunki obecne? Kiedy kobieta nie jest uzależniona od Samca?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Co ma zrobić osoba, która chce dokonać fundamentalnej zmiany w swoim życiu, ale ciągle dowiaduje się lub sobie przypomina różne metody na życiową zmianę i ciągle zmienia metody i cele życiowe - każdy sposób wydaje się najlepszy, a do tego po tylu zmianach nie ufa już sobie w kwestii podjęcia długoterminowej pracy nad sobą?

 

2. W artykule o boggingu napisałeś: "nie zmuszaj się do treningu, bo wytworzysz w sobie silną niechęć". Jak to się ma do przypadku, gdy na myśl o wykonaniu pewnego pożytecznego rodzaju pracy pojawia się lekka radość, ale w czasie jej wykonywania czuję się jakbym się zmuszał? Zająć się czymś przyjemniejszym - a co jeśli tą przyjemnością marnuje czas i życie?

 

3. Jak uwolnić się od Kościoła Katolickiego gdy wiązałoby się to ze stratą dużej części znajomych i mając wierzących rodziców - najpierw się uniezależnić finansowo, emocjonalne itd. a do czasu osiągnięcia niezależności żyć w kłamstwie, mówić innym, że jest się chrześcijaninem i jak najbardziej ograniczać chodzenie do kościoła?

 

4. Czy mężczyźni przegrali walkę z kobietami i teraz kobiety mają władzę? Czy jesteśmy w sytuacji w której kobiety mogą robić co chcą, a do tego mężczyźni mają im pomagać, bo są kobietami?

Edited by Damianut
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.Jak skutecznie zwalczyć feministyczny szajs - jak my jako biali mężczyźni możemy się odrodzić ?
2.Jak uwolnić się od emocjonalnego przywiązania do pieniędzy zanim zacznie się zarabiać sporą ich ilość ?
3.Czy widzisz możliwości obalenia matriarchatu i władzy kobiet w relacjach na szerszą skalę ?
4.Jak zamienić zmuszanie się do wykonywania rzeczy rozwijających nas i pracy na radość i przyjemność z wykonywania tego co nas rozwija ?

5.Jak ocenisz możliwośc powstania czegośc takiego jak ruch maskulinityczny w Polsce ? Co o tym sądzisz ?

Na razie tyle ode mnie . Pozdrawiam :) I dziękuję za mega ciekawe audycje !

Link to comment
Share on other sites

  • Marek Kotoński changed the title to Pytania do redaktorów Radia Samiec
  • Brzytwa pinned this topic
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.