Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów Radia Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pod nagraniem " Kobieta miłosnym pasożytem? - braciasamcy.pl zadałem pytanie:

1. "Rozmawiamy" sporo o kobietach, czy Dusza ma płeć? Ja się z Tobą zgadzam odnośnie postępowania z kobietami, ale to wszystko sprowadza się do posiadania kontroli, nadzoru, pieczy nad kobietami, jak to się ma do ich Duszy? (oczywiście świadomy samiec/Dusza nie wykorzystuje swojej siły przeciwko niej).

2. Jeżeli istnieje reinkarnacja, w co wierzysz i mnie powoli przekonujesz, co się dzieje z relacjami które zawarliśmy w życiu ludzkim? z rodzicami, dziadkami, żonami, itp? Jeżeli ja ginę/umieram naturalnie, jakkolwiek, co się dzieje z tą relacją pomiędzy Duszami? koniec? nie znamy się z tymi Duszami czy jak? możesz coś o tym nagrać/powiedzieć/napisać, jak Ty myślisz. 

 

 

Bardzo mnie to ciekawi, będę wdzięczny za odpowiedź, może inni też odniosą jakąś korzyść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ostro mi ciśniesz za te 1000 zł w Gdańsku :D w sumie to już na 400 zł zeszło ;)

 

Pokój z mediami 600-650 zł
 

Cytuj

Co do żarcia za 300 zł miesięcznie:
250g mięsa = 500 kcal (3 zł)
200g brązowego ryżu = 700 kcal (1,25 zł)
 
5 jajek = 500 kcal (2 zł)
250g chleba pełnoziarnistego = 500 kcal (1,5 zł)
 
Wychodzi ok 2200 kcal za około 8 zł.
 
Za pozostałe 60 zł kupujesz tłuszcze/warzywa i podbijasz bilans kaloryczny.

A rozrywki? orliki są darmowe, biblioteki są darmowe, bieganie jest darmowe, pływanie w jeziorze jest darmowe, no ale jak ktoś ma "wymagania" no to już jego problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu opowiedz proszę jak to jest z szukaniem dziewczyny w bibliotece?:) Na wszystkich forach, wykopach, przygłupie pseudointelektualistki "radzą" zagubionym chłopcom żeby to właśnie tam zaglądali w tym celu. Jak ktoś ma jakiś problem z laską to zawsze jest ta sama odpowiedź "Tak to jest jak sie szuka dziewczyny w klubie trzeba było szukać w BIBLIOTECE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marku,

 

Natrafiłem na interesujący artykuł mogący posłużyć za temat do Twojej audycji na YouTube. 

Jestem bardzo ciekawy Twojego zdania w poniższej kwestii. 

 

Sąd: była kochanka nie musi zwracać pieniędzy za upominki

"-Każdy bowiem mężczyzna w mocno średnim wieku, chcąc mieć romans z młodą kobietą i żyć z nią w konkubinacie, musi liczyć się z pewnymi wydatkami, chociażby na drobne upominki do jakich można zaliczyć zakup kobiecie bluzki – napisał sąd. W takim stanie faktycznym żądanie zwrotu kwot wydatkowanych na upominki Sąd Rejonowy uznał za moralnie naganne, a co za tym idzie sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i nie może korzystać z ochrony prawnej."

 

Szczegóły w artykule: 

http://www.rp.pl/W-sadzie-i-urzedzie/301109911-Sad-byla-kochanka-nie-musi-zwracac-pieniedzy-za-upominki.html#ap-1    

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

temat na audycje RESOCJALIZACJA ;) czy to jest możliwe ? ;P 

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zatrzymano-czlonkow-starej-grupy-pruszkowskiej,711780.html

 

"członkowie gangu zaczęli odbudowywać dawne struktury. Zdaniem śledczych, po odbyciu wyroków część z nich wróciła do popełniania poważnych przestępstw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co siejesz to zbierasz, co dajesz to dostajesz, to co widzisz w innych jest twoim odbiciem - KARMA - pamiętaj, życie to echo, zawsze wróci do ciebie" 

 

Te sentencje często panie dają na FB - najczęściej te które uważają się skrzywdzone. Choć niektórzy faceci też.

 

Miałbyś Marku jakiś komentarz do tego? Ciekaw jestem kwestii tzw. "karmy" - jak to z nią jest? Rzeczywiście wraca?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Marku. Szukając informacji w Internecie na temat relacji damsko-męskich znalazłem pewien blog "Ahmed Goldstein" którego twórca mówi na ten temat. Czy mógłbyś się w swojej audycji odnieść do tego artykułu? Co o tym sądzisz? Dziękuje i Pozdrawiam :)

LINK do artykułu:  https://ahmedgoldstein.wordpress.com/2017/02/26/samce-alfa-vs-mili-chlopcy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku jak oceniasz sagę i poszczególnych bohaterów "Gwiezdnych Wojen" od strony ezoterycznej. Wielu ludzi ogranicza się do przedstawionego podziału walki dobra ze złem oraz machaniem mieczem świetlnym, a wiadomo, że to co zakryte jest dostępne dla nielicznych. Co sądzisz o naturze Palpatine'a, który swoimi intrygami oszukał wszystkich i podstępem zniewolił wybrańca, jednocześnie realizując swoje marzenie. Co sądzisz o wykreowanej postaci Anakina, który mając ogromny talent zaprzepaszcza go sprzymierzając się z przeciwnikiem w celu "ocalenia swojej żony", tracąc ją oraz zdrowie. Czy faktycznie zło przedstawione w tym filmie jest złem, czy to ściema?

Edytowane przez I_am_the_Senate
dopisanie zdania
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, jeśli (załóżmy) przyszłoby Ci wychowywać SWOJĄ córkę to do czego byś dążył w rozwoju dziecka? Oczywiście sport, praktyczne umiejętności oraz rozwój osobisty,czy coś jeszcze? 

Czy da się dziewczynkę przygotować do tego by jej spojrzenie w przyszłości na świat było elastyczne, a nie tak jak większość kobiet ma swój obrazek i koniec? 

 

Pozdrowienia dla wszystkich :) 

Edytowane przez Marynarz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku brakuje mi audycji z użytkownikami forum. Taka audycja raz na jakiś czas (raz na 10, 20 Twoich solówek) znacznie urozmaici Twoje radio. Do dziś mam uśmiech na gębie jak przypomnę sobie wejście Brzytwy na antenę i jego "witam wszystkich i was kurwy i złodzieje z wiejskiej" - czy jakoś tak :) Wyobrażacie sobie Marek, Brzytwa i np. Red w jednej audycji i wszyscy na początku mówią "dzisiaj będzie króciutko, bo lista użytkowników do zbanowania leży na kaloryferze" a audycja i tak bite 2 godziny :)

 

Dobry gość na antenie to skarb, a takich skarbów na forum mamy wiele, bo to miejsce skupia naprawdę solidne skały intelektu. A być może nawet jakaś użytkowniczka zagościła by w radiu ? Wyobrażacie sobie ? Baba w radiu samiec ? Koniec świata ! No nie taki koniec, bo jest mały procent kobiet, który zgadza się z tym co głosisz :) 

 

Tyle ode mnie. Cieszy mnie, że nie słuchasz się rad marketingowców. Podążaj za sercem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza C. Ronaldo. Facet przystaje do definicji idealnego z forum, ale .... Chłopak z biedy, bez taty. Masa motywacji do parcia do przodu. Z jednej strony wyzywany od pedałków, bawidamków i egoistów. Z drugiej strony bogaty, bardzo zadbany facet, który każdą decyzję życiową podejmuje w ciszy, bezpiecznie dla Niego. Żadnej żony. Syn z surogatki. Dba o rodzinę. Bawi się kobietami. Spełniony? Nie, lub nie do końca. Z jednej strony przez kobiety nazywany bufonem, z drugiej przez kolegów z drużyny świetnym gościem. Z jednej strony pracuje nad każdym elementem swojego ciała i umysłu, z drugiej jak cokolwiek nie idzie po jego myśli wyrzuca ogromną wściekłość z bluzgami na kolegów z drużyny lub dziennikarzy.  

 

Dwulicowość kobiet szefów. Skąd się to bierze? Nie chodzi mi o zakłamanie, czy świadome manipulacje, bo na tym poletku muszą się nieco znać wszyscy zarządzający.

Chodzi mi bardziej o rozbicie skąd bierze się to, że dana osoba w pracy jest autentycznym furiatem i tyranem. Do tego dochodzi ogromna wiedza i duże doświadczenie. Na tematy zawodowe i polityczne reaguje z nieukrywaną złością. Natomiast w życiu prywatnym, czy też we wszystkich innych sferach poza wspomnianymi jest po prostu mądrą, miłą i bardzo uczynną osobą. Dodam, że oczywiście znam taką osobę i nie widzę w niej krzty fałszu.

Jeżeli temat jest ok, a potrzeba by było dodatkowych informacji - prv.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo przyciągania (np. Transerfing) a relacje damsko-męskie, czy to przypadkiem nie tak że ten osławiony samiec alfa/łobuz/bad boy nie korzystają nieświadomie z zasad prawa przyciągania. Czyli nie aktywują sił równoważących ,ponieważ nie zależy im na kobiecie w przeciwieństwie do białego rycerza ,który przez programowanie od dzieciństwa podświadomie czuje ze tylko kobieta da mu szczęście ,tak wiec z automatu odczuwa podświadomy lek że jeżeli straci ją to straci tez źródełko szczęścia, aktywując w ten sposób siły równoważące. Ogólnie bardzo interesowała by mnie i zapewne nie tylko mnie audycja na temat relacji damsko-meskich z ezoterycznego punktu widzenia.Pozdrawiam

 

Edytowane przez Ethereal
korekta zdania
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed Dniem Kobiet powstał kolejny artykuł w białorycerskim stylu, który mówi o świetlanej przyszłości kobiet i jednoczesnym regresie mężczyzn i że ten męski świat się wali ponoć, bo jest nieprzystający do obecnego postępu. Może udałoby się zaripostować w cięty sposób.

 

http://marciniwuc.com/finanse-osobiste-kobiet-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji pochwalam audycję na jutjubie dot. dwóch kobit z byznesu vlogowego. Ciekawe przemyślenia dot. sytuacji samic i samców. Bez owijania w bawełnę. Plus dawka kokieteryjnej autoironii:) Gratulacje dla Wodza! Dodam, że zgadzam się, iż postać Pani Doroty zasługuje na zrozumienie, że chciała się wybić z rodzinnych stron, to prawda, że krytykowanie posiadania ambicji jako zadzierania nosa jest złe. No i szacunek, że się wybiła. Tylko te nudne rytuały w stylu-ubrać się w kolejną kieckę, zjeść kolejne jedzenie i wykrzywiać giry przy lustrzance po raz setny-kopia kopii.

 

Umiesz ciekawie wypowiadać się, masz świetne wstawki humorystyczne, np. ta o bibliotece i Himalajach:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Stulejman Wspaniały zastanawiam się nad pewną rzeczą i czy nie ma na niej odpowiedzi w ezotyrece. Masz może jakąś teorię dlaczego niektórzy ludzie podczas snu odczuwają wszystko, co się w nim z nimi dzieje? Czy to kwestia duszy czy może czegoś innego? Sam mam tak, że podczas snu mam wrażenie jakbym w nim był i ciekawi mnie Twoje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2017 o 20:58, Endeg napisał:

Tuż przed Dniem Kobiet powstał kolejny artykuł w białorycerskim stylu, który mówi o świetlanej przyszłości kobiet i jednoczesnym regresie mężczyzn i że ten męski świat się wali ponoć, bo jest nieprzystający do obecnego postępu. Może udałoby się zaripostować w cięty sposób.

 

http://marciniwuc.com/finanse-osobiste-kobiet-2/

 

Musiałbym być mocno pijany, by reklamować te gówno i bzdury które ten ktoś wypisuje. To jest niegodne nawet sekundy mojej uwagi.

 

 

Inne propozycje super, przyjrzę się im jak je ugryźć. Dziękówa wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Pytania do redaktorów Radia Samiec
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.