Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów Radia Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym podesłać kilka tematów do podcastów, ale nie wiem czy @Marek Kotoński tu zagląda. jest na to dedykowane miejsce?

 

Przede wszystkim, na filmach powinna być monetyzacja, bez dwóch zdań, jedna czy dwie przerwy będzie do zaakceptowania, nawet małe kanały, te które dopiero zaczynają uważają, że to coś normalnego, a tutaj jakieś przejmowanie się tymi samymi ludźmi, którzy narzekają na wszystko co się robi...

 

Kanał ocal siebie ma patronite, stąd pytam czy wraz z nowym rokiem wrócił chociaż temat monetyzacji samca na yt?

 

Poniżej podaję listę tematów, inspiracji (mam nadzieję) :)

1. Porady (zalecenia, rekomendacje) dla heteroseksualnych mężczyzn jak mają postrzegać transseksualne kobiety -> jako atrakcyjne, chcieć angażować się w związki, traktować jak osoby urodzone kobietami bo będzie im przykro :)

 

 --

 

2. Transseksualna kobieta atakuje siekierą przypadkowe osoby, tłumaczy to reakcją na odrzucenie przez kobiety (lesbijki) na tinderze - jak śmiał mieć swoje preferencje i nie były zainteresowane mężczyzną, który zmienia płeć :)

 

 

 

3. Dlaczego mężczyźni angażują się w związki z kobietami, które im się nie podobają lub nie są do końca w ich typie? Dlaczego to, że ktoś się nimi interesuje nagle dodaje tym właśnie kobietom wielkiej wartości? Hipogamia? Dlaczego interesujemy się kimś kto zainteresował się nami?

 

4. Zazdrość i zawłaszczanie w związku, gdzie jest zdrowa granica, czy jest taka granica. Kochanie bo ja się smucę jak rozmawiasz z kobietami, nie rób mi przykrości - dlaczego my mężczyźni zamykamy się w klatce? Czy kobiety mają poczucie tego jak daleko może sięgać ich pantofel?

 

5. Czy mając naście lat/stuidia jest sens angażować się na poważnie w jakiekolwiek związki? Czy nie tracimy przez to pewnych perspektyw na rozwój społeczny, zawiązywanie znajomości, realizowanie siebie?

 

Jeśli to zły temat/dział to proszę o pouczenie, przeniosę tę treść do właściwego miejsca, a Naczelnego Latarkowego pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym prosić o wyjaśnienie w audycji, żeby móc lepiej zrozumieć dlaczego to mężczyźni muszą dostosować się do kobiet w kwestii nabywania umiejętności prowadzących do zdobycia kobiety do związku, a nie jest to w drugą stronę? Jeśli weźmiemy pod uwagę, że kobieta ma naturę uległą (dostosowującą się), a mężczyzna jest stroną prowadząca (wytyczającą). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie Marku, w swoich materiałach mówi Pan, że symetria jest najważniejsza. Może obejrzałby Pan filmy z kanałów poniżej i nagrałby materiał. Na 2 kanale autor twierdzi, że wygląd jest nie do końca bezpośrednio podyktowyany genami a posturą języka (jakkolwiek by to nie brzmiało). 3 kanał to konał Mika i Johna Mewa, którzy wymyślili tą teorię. Polacam też wpisać w youtuba mewing i można zobaczyć, że daje to powolne (ale jednak) efekty. Pozdrawiam.

1.https://www.youtube.com/channel/UCGlLEGoGE1ZUAMQcUFNa8QQ 

2.https://www.youtube.com/channel/UCa3DmNrFcBTQbtNPkF0iprA

3.https://www.youtube.com/user/Orthotropics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry Panie Marku, wspominał Pan niedawno o Georgij Gurdżijew'e, czy można prosić o audycje o tym Panu, jest to ciekawa osoba, a na polskim youtube jest o nim bardzo mało.

Z góry dziękuje i wiem że ma Pan teraz trudne chwilę z hejterami itp, życzę żeby wszystko się ułożyło i dziękuję za Pana pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Marek Kotoński cześć, w ostatniej audycji o podżegaczach wojennych opowiadałeś ciekawe historie odnośnie sytuacji Niemiec na froncie, tego jakie problemy mieli z transportem kolejowym, ofiarami wojny, czołgami typu Panther - czy możesz podać książki gdzie więcej takich informacji można znaleźć? Lub skąd Ty tak ciekawych rzeczy się dowiadujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Panie Marku.

 

Rozpoczal sie miesiac listopad i akcja  'Movember'. W audycjach czesto poruszany jest temat 'jadrobusow', wiec audycja dla przypomnienia mezczyznom o koniecznosci badan kontrolnych jak najbardziej wskazana. 

 

Dziekuje.

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 16:52, Yeti napisał:

Witam Panie Marku.

 

Rozpoczal sie miesiac listopad i akcja  'Movember'. W audycjach czesto poruszany jest temat 'jadrobusow', wiec audycja dla przypomnienia mezczyznom o koniecznosci badan kontrolnych jak najbardziej wskazana. 

 

Dziekuje.

Dołączam się do prośby. Warto wspomnieć o akcji Movember i profilaktyki wczesnego wykrywania nowotworów jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie !

 

Panie Marku, jakiś czas temu (w "Czy należy bać się kobiet") – wymienił Pan kanał Uncle Timo (część również poza Youtube) jako wartościowy, a przynajmniej ja to tak odebrałem. Jako Pana wieloletni słuchacz zainteresowałem się więc nim, rozpoczynając swoją przygodę od serii "Zakompleksiony Naród".

 

Muszę przyznać, że jeszcze nigdy w życiu - a trochę już żyję - nie spotkałem się z takim seansem nienawiści do polskości ! "Prelekcje" składają się w połowie (!) z wyzwisk kierowanych pod adresem Polaków, chociażby takich jak "ludzkie gówno" powtarzanych dziesiątki, o ile nie setki razy, do tego z bardzo silnym akcentem emocjonalnym. Dodam, że biorąc pod uwagę wydźwięk i nasilenie tych wyzwisk, teza o tym, że jest to jedynie "cytat", nie może się w mojej ocenie utrzymać.

Przez pierwszą część przebrnąłem z trudem, dając jednak autorowi kredyt zaufania, przyjąłem bowiem jako możliwe założenie, że człowiek ten popadł w swoisty obłęd na bazie swojego patriotycznego zaangażowania, a przerosła go diagnozowana przez niego - choć fragmentarycznie i prymitywnie - rzeczywistość. Sam podczas studiów historycznych "gryzłem" bowiem ściany, czytając opisy głupoty i krótkowzroczności charakterystycznej niestety dla wielu polskich włodarzy.

 

Dotrwałem do części trzeciej, gdzie "wujek" miał wyjawić "teorię wszystkiego", co nam się nieszczęsnym przydarzyło, że jesteśmy wspomnianym "ludzkim gównem" i najgorszym na świecie bydłem. (Timo podobno nim nie jest, bo zna się na komputerach) Miały to być informacje skrzętnie ukrywane i mało komu - poza wujkiem i Żydami - wiadome (system Arenda). W finałowym epizodzie cyklu dowiadujemy się więc - w podstawowym, by nie powiedzieć prostackim zakresie - o powszechnie znanych faktach, które nauczane są w Polsce powszechnie w szkole podstawowej, średniej, nie mówiąc już o studiach historycznych. Problem jest tylko taki, że zjawiska te mają charakter o wiele bardziej złożony i wielotorowy, niż je "amerykański prorok" w swojej ignorancji i bucie, wśród świstu wyzwisk i kalumnii przedstawia.

 

Mogę się oczywiście zgodzić, że jesteśmy narodem tragicznym, w bardzo dużej mierze na własne życzenie, w mojej ocenie jednak pozostajemy bardzo dalecy od tych odrażających epitetów, którymi nas zapluwający się od nienawiści "wujek" obrzuca. Pozostałe konstatacje historyczno - psychologiczne są również często na wołającym o pomstę do nieba poziomie, wyznaczanym przez dialogi alkoholików pod budką z piwem, którzy najbardziej złożoną sytuację potrafią wyjaśnić i spuentować jednym beknięciem. Sam "wujek" przynależy zaś wedle własnej relacji do zbiorowości "wolnych ludzi", którymi są według niego Amerykanie, w przeciwieństwie do "polskiego bydła". To tylko ułamek bredni, jakie wyrzuca z siebie ów prawdopodobnie mocno zaburzony człowiek. 

 

Byłbym wdzięczny, gdyby sam zapoznał się Pan z tym fragmentem polecanej (?) przez Pana "twórczości', wyrobił własne zdanie i się nim np w jakiejś audycji podzielił. Trudno mi sobie wyobrazić, że jest to Panu znane i że świadomie polecił by Pan coś tak koszmarnego.

 

Dziękuję za czas, który Pan poświęca oraz życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !

Marek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Pytania do redaktorów Radia Samiec
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.