Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pytania do redaktorów Radia Samiec.

Polecane posty

Chciałbym podesłać kilka tematów do podcastów, ale nie wiem czy @Marek Kotoński tu zagląda. jest na to dedykowane miejsce?

Przede wszystkim, na filmach powinna być monetyzacja, bez dwóch zdań, jedna czy dwie przerwy będzie do zaakceptowania, nawet małe kanały, te które dopiero zaczynają uważają, że to coś normalnego, a tutaj jakieś przejmowanie się tymi samymi ludźmi, którzy narzekają na wszystko co się robi...

Kanał ocal siebie ma patronite, stąd pytam czy wraz z nowym rokiem wrócił chociaż temat monetyzacji samca na yt?

Poniżej podaję listę tematów, inspiracji (mam nadzieję) :)

1. Porady (zalecenia, rekomendacje) dla heteroseksualnych mężczyzn jak mają postrzegać transseksualne kobiety -> jako atrakcyjne, chcieć angażować się w związki, traktować jak osoby urodzone kobietami bo będzie im przykro :)

--

2. Transseksualna kobieta atakuje siekierą przypadkowe osoby, tłumaczy to reakcją na odrzucenie przez kobiety (lesbijki) na tinderze - jak śmiał mieć swoje preferencje i nie były zainteresowane mężczyzną, który zmienia płeć :)

3. Dlaczego mężczyźni angażują się w związki z kobietami, które im się nie podobają lub nie są do końca w ich typie? Dlaczego to, że ktoś się nimi interesuje nagle dodaje tym właśnie kobietom wielkiej wartości? Hipogamia? Dlaczego interesujemy się kimś kto zainteresował się nami?

4. Zazdrość i zawłaszczanie w związku, gdzie jest zdrowa granica, czy jest taka granica. Kochanie bo ja się smucę jak rozmawiasz z kobietami, nie rób mi przykrości - dlaczego my mężczyźni zamykamy się w klatce? Czy kobiety mają poczucie tego jak daleko może sięgać ich pantofel?

5. Czy mając naście lat/stuidia jest sens angażować się na poważnie w jakiekolwiek związki? Czy nie tracimy przez to pewnych perspektyw na rozwój społeczny, zawiązywanie znajomości, realizowanie siebie?

Jeśli to zły temat/dział to proszę o pouczenie, przeniosę tę treść do właściwego miejsca, a Naczelnego Latarkowego pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.